Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 480 zł w bonusach za konto w Santander Banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.09.2022

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto w Santander Banku

Oto nowa edycja promocji konta osobistego w Santander Banku.

Promocja "300 zł za aktywne bankowanie - edycja II"
Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł oraz do wyboru - 80 zł na zakupy lub 4 bilety do kina. Do tego jest też 8000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, co przekłada się na kolejną nagrodę - np. voucher na zakupy - o wartości 100 zł. W sumie zbiera się więc już 480 zł (co najmniej, bo wycisnąć można więcej!). 


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocje konta w Santanderze cieszą się dużym zainteresowaniem już od jakiegoś czasu, więc na opis niniejszej okazji do bankobrania często trafiają też osoby, które dotąd nie miały do czynienia z podobnymi propozycjami. Na początek więc kilka zdań tytułem wstępu dla nich (bo jeśli jesteś stałym Czytelnikiem bloga, to wiesz dobrze, że takie promocje banków to ani nic nowego, ani zaskakującego i zyskać można sporo - Ciebie zapraszam do części wpisu pod podkreśleniem).

Jeżeli pierwszy raz widzisz taką promocję jak ta, to mam klika ważnych informacji dla Ciebie.

Nie jest to ani loteria, ani konkurs, bo interesują mnie wyłącznie promocje bankowe z gwarantowanymi nagrodami. Regularni bywalcy bloga Bankobranie (a odwiedza go co najmniej 100 tysięcy użytkowników miesięcznie), którego prowadzę już od ponad 8 lat, dobrze ten mechanizm znają. Banki już nie wydają kroci na reklamy w tv lub w prasie, bo wolą zapłacić dopiero za efekt - czyli klientowi, gdy konto jest już otwarte. I przy okazji uzyskują jeszcze satysfakcję tegoż klienta. W ten sposób rozkręciły promocje, jak te niżej omawiane.

I to też jest odpowiedzią na często pojawiający się komentarz: "nie ma nic za darmo". Oczywiście, że nie ma, bo tu bank płaci dopiero za otwarcie konta i spełnienie określonych warunków (które na szczęście są całkiem łatwe). Płaci więc za efekt i płaci klientowi. Te same środki i tak przeznaczone na marketing, bank mógłby wydać na reklamę, ale zauważ, że banki w spotach telewizyjnych pojawiają się coraz rzadziej - właśnie na rzecz takich promocji. O wiele skuteczniejszych. A czy to bankowi się opłaca? Tak samo, jak reklama jest dla banku inwestycją w pozyskiwanie klientów, tak i jest z promocjami bankowymi. W ten sposób bank przekonuje do siebie i do założenia konta, a wie, że jak taki klient w przyszłości będzie myśleć o wzięciu kredytu lub ulokowaniu oszczędności, to swe poszukiwania zacznie od... banku, w którym ma konto. I wtedy bank zarobi. Jednak trzymając się tego, o czym piszę poniżej, możesz zyskać co najmniej 480 zł, nie ponosząc przy tym ani grosza kosztów.
__________

Poniżej dowiesz się jak uzyskać: 
 • 300 zł premii pieniężnej za otwarcie konta (w promocji pod nazwą: "300 zł za aktywne bankowanie - edycja II"),  
 • nagrodę za podanie kodu polecenia podczas składania wniosku o konto - tu do wyboru będziesz mieć jedną z kilku nagród: 80 zł na zakupy w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando albo 4 bilety kina (Cinema City lub Helios),
 • 8000 punktów powitalnych za rejestrację karty Mastercard (wydawanej do konta w Santanderze) w programie Bezcenne Chwile. A taka liczba punktów przełoży się na nagrodę o wartości 100 zł (może być to np. voucher na zakupy)
 • bon 100 zł do Allegro dzięki nowej promocji "Konto z bonusem 100 zł", która łączy się z powyższymi [ta promocja zakończyła się 28.09.2022 r.]

To wszystko da tytułowe 480 zł, ale... w praktyce zyskać można jeszcze więcej - niżej opiszę też możliwość zarabiania na poleceniach (z bonami o wartości 80 zł lub biletami do kina dla polecającego) oraz zwroty za niektóre przelewy z konta (do 25 zł miesięcznie). Jeśli masz dziecko w wieku 13-17 lat, to do wzięcia jest też premia 100 zł za konto dla nastolatka.

Już teraz lojalnie uprzedzę, że ten niniejszy wpis jest dość długi. Jednak rzadko zdarza się szansa zgarnąć aż tak dużo. Na szczęście mnogość promocji i idąca za tym dłuższa analiza, nie niesie za sobą aż tak dłuższej listy warunków do spełnienia. Na końcu niniejszego wpisu znajdziesz też rozpiskę, która w skondensowany sposób przedstawia promocje i ułatwia ich ogarnięcie - możesz ją pobrać, wydrukować i odhaczać sobie spełnienie poszczególnych warunków, przybliżających Cię do zgarnięcia całej puli w jak najprostszy sposób.

Zyskaj 480 zł w kumulacji promocji konta w Santander Banku


Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.09.2021 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. 

Ten okres wykluczenia jest jednak dłuższy dla byłych posiadaczy konta Jakie Chcę, Jakie Chcę dla Młodych lub Select, jeśli to konto było założone w jakiejś promocji - wtedy bank wyklucza konta założone (w promocji) od 1.04.2019 r.

Jeżeli masz jakieś inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to nadal możesz wziąć udział w poniższej promocji konta osobistego. Pamiętaj jednak, żeby wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej (na stronie promocji), bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji.

Dostępność promocji. Na promocję z premią 300 zł można załapać się do 30.09.2022 r. włącznie - to czas na złożenie wniosku o konto (a umowę można zawrzeć później). W tym samym czasie da się też załapać na 80 zł w bonie na zakupy oraz na 100 zł na zakupy dzięki punktom w programie Bezcenne Chwile. Ale uwaga: do udziału w promocji z bonem 100 zł do Allegro kwalifikują się wyłącznie wnioski o konto złożone do 28.09.2022 r. (do godz. 23:59; do tego czasu trzeba też zarejestrować się w promocji - o czym jeszcze piszę niżej). Na podpisanie umowy będzie więcej czasu. Ale wniosek jest jeden: z udziałem nie warto zwlekać zanadto, bo na pełną pulę nagród (o wartości 580 zł) da się załapać tylko w przypadku zawnioskowania o konto do środy 28.09. włącznie.

Zasady promocji "300 zł za aktywne bankowanie - edycja II"


W ramach tej promocji otrzymasz premię 300 zł (wypłacaną w dwóch transzach: 100 i 200 zł - w porównaniu z poprzednią edycję to zmiana na lepsze, bo pierwsza część premii jest teraz wyższa).

By wziąć udział w promocji:
 • do 30.09.2022 r. złóż wniosek (o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą (choć do wyboru są karty Visa i Mastercard, to aktualnie lepszym wyborem jest karta Mastercard - ona bowiem otwiera drogę do zdobycia kolejnej nagrody w ramach promocji "8000 punktów na start");
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
 • do 10.10.2022 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej.
 • do 31.10.2022 r. co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (na urządzeniu mobilnym - np. na telefonie) - wystarczy samo zalogowanie (nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą część premii (100 zł) i jednocześnie otworzy drogę do zgarnięcia kolejnego bonusu. 

By zdobyć drugą premię, już w wysokości 200 zł, w listopadzie, grudniu 2022 i styczniu 2023 roku (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na konto min. 1 000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
 • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta na kwotę min. 10 zł - może to być płatność w dowolnym punkcie handlowo-usługowym (np. w sklepie czy na stacji paliw) lub w Internecie (np. na Allegro); płatności nie możesz anulować w terminie 7 dni od wykonania oraz 
 • min. jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (na urządzeniu mobilnym - np. na telefonie) - wystarczy samo zalogowanie (nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji). 

Premie pieniężne bank zamierza wypłacić na konto każdego uczestnika do 30.11.2022 roku (100 zł) oraz do 28.02.2023 r. (200 zł). Do czasu ich otrzymania nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Program "Polecam mój Bank": 80 zł na zakupy lub bilety do kina


Otwierając konto w promocji z premią 300 zł, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank", w którym do wyboru będzie jedna z poniższych nagród:
 • 80 zł do Biedronki lub 
 • 80 zł do Decathonu, lub
 • 80 zł do RTV Euro AGD, lub
 • 80 zł do Zalando, lub 
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City, lub
 • 4 bilety do sieci kin Helios.

W celu zdobycia nagrody (którą wybierzesz dla siebie samodzielnie):
 • najpóźniej w ciągu 30 dni po otwarciu konta:
  • zarejestruj się w programie poleceń Santander Banku (możliwe jest to w bankowości internetowej lub mobilnej - w zakładce "Program poleceń"), podając kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 29NKEQ oraz
  • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej - choć brzmi to groźnie i podejrzanie, to w praktyce chodzi wyłącznie o to, by... bank mógł wydać nagrodę za skuteczne polecenie osobie polecającej - bo już tym pośrednio ujawnia, że osoba polecana musiała założyć konto i spełnić warunki - a tego bankowi, bez takiej zgody, nie wolno byłoby zrobić;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł.

Możliwość wyboru nagrody ma być udostępniona przez bank (w bankowości internetowej) bardzo szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i ten wybór ma być możliwy przez 30 dni. Nagrody (karty podarunkowe) mają mieć ważność przez co najmniej 60 dni od udostępnienia.

"8000 punktów na start", czyli... dodatkowe 100 zł na zakupy


Promocja "8000 punktów na start"
Otwierając konto w Santander Banku, możesz wybrać do niego kartę z logo Mastercard, którą da się zarejestrować w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile. A żeby takiej rejestracji dokonać, w chwili obecnej jest dobry moment, gdyż pojawiła się promocja "8000 punków na start" (którą szczegółowo opisałem tutaj). 

Taka liczba punków przełoży się na nagrodę o wartości 100 zł. Do wyboru mogą to być np. vouchery na zakupy (Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności).

W skrócie: udział w tej promocji możesz wziąć, jeśli jeszcze nie było Ci dane dodać karty Santandera do programu Bezcenne Chwile (posiadanie w programie kart wydanych przez inne banki nie jest przeszkodą do udział w promocji "8000 punktów na start").

By zdobyć tytułową nagrodę, czyli 8000 punktów:

 • do 9.10.2022 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji z punktami powitalnymi) przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard (można to zrobić na stronie bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową Santandera); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 50 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje u partnerów programu Bezcenne Chwile).


I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 45 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet nieco ponad 2 miesiące kalendarzowe), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 2 miesiące.

[Aktualizacja w dn. 8.09.2022 r.: Promocja "Konto z bonusem 100 zł" (do Allegro) 


Warunki uczestnictwa w tej dodatkowej promocji z bonem 100 zł do Allegro pokrywają się z warunkami udziału w promocji z premią do 300 zł, więc jeśli łapiesz się na tę powyższą promocję, to z automatu zakwalifikujesz się też do niniejszej okazji do bankobrania. 

Uwaga: pamiętaj jednak o tym, że o ile promocja z premią 300 zł dostępna jest do 30.09. (i w tym czasie da się też załapać na pozostałe promocje z bonami o łącznej wartości 180 zł), to niniejsza promocja z bonem 100 zł do Allegro przewidziana jest na nieco krótszy okres – do 28.09.2022 r. (to ostateczny termin na złożenie wniosku o konto, by załapać się też na ten bon).

Limit nagród. Dodatkowa promocja z bonami do Allegro (w odróżnieniu choćby od promocji z premią) jest limitowana, więc z udziałem warto się spieszyć. Bank przygotował 2 000 bonów do Allegro. O ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji na stronie promocji i realizacji warunków promocji. 

Zasady promocji. W celu uzyskania 100 zł na zakupy w Allegro, poza założeniem konta w wyżej wymienionym terminie:

 • do 28.09.2022 r. nie tylko złóż wyżej już wspominany wniosek o konto w Santander Banku, ale też i zarejestruj się w promocji z bonem 100 zł - formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie promocji, klikając w przycisk "Zobacz szczegóły>>" (przesuń stronę promocji nieco w dół, by zobaczyć grafikę jak na poniższym zrzucie ekranu i kliknij w miejscu które zaznaczyłem żółtą strzałką; wypełniając formularz, wpisz te same dane, co we wniosku o konto):

 • do 31.10.2022 r. w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku włącz usługę "Moje Cele" z automatycznym oszczędzaniem "Końcówki transakcji" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ta usługa, jak działa i jak ją włączyć); 
 • do 28.02.2023 r. utrzymaj wyżej wymieniony cel i w jego ramach odłóż metodą "końcówki transakcji" min. 50 zł

I to wszystko. Nagrodę bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej najpóźniej do 31.03.2023 roku. Do tego czasu nie zamykaj konta osobistego (Jakie Chcę) w Santander Banku.

Bon do Allegro można używać wielokrotnie podczas dowolnych zakupów aż do wyczerpania salda środków. 

Czym jest i jak działa usługa Moje cele w Santander Banku? Definicja banku brzmi tak: 
Usługa „Moje cele w usługach Santander online” daje klientowi możliwość zdefiniowania reguły (metody oszczędzania) pozwalającej na wpłaty na rachunek do celowego oszczędzania, utworzony dla określonego przez klienta celu. 

W ten sposób można więc odkładać (najczęściej drobne) kwoty na jakiś określony, samodzielnie wybrany cel. Bank sugeruje np. oszczędzanie na dziecko, na przyjemności lub emeryturę. Wpłat można dokonywać samodzielnie, automatycznie lub w postaci zaokrągleń transakcji wykonywanych kartą lub Blikiem (na potrzeby promocji z bonem do Allegro trzeba wybrać tą właśnie opcję).

Usługa "Moje cele" jest udostępniana i prowadzona za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). Środki na rachunku "Moje cele" nie są oprocentowane (czyli to bardziej taka skarbonka, a nie rachunek oszczędnościowy). Jak włączyć usługę "Moje cele" i "Końcówki z transakcji"? 

Usługę można uruchomić w bankowości internetowej (w zakładce "Pulpit" - na dole strony) lub aplikacji mobilnej Santander Banku. Poniżej instrukcja z zakładaniem poprzez aplikację. 

Zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku - u dołu głównego ekranu, pod rachunkami i kartami znajdziesz: "MOJE CELE (NOWOŚĆ)" i tam wybierz "Dodaj", a dalej "Dodaj cel" - na trzecim etapie jego konfiguracji, jako metodę oszczędzania (wymaganą regulaminem promocji z bonem do Allegro), wybierz "Końcówki transakcji".

W kolejnym kroku wskaż konto osobiste, z którym ma być powiązane oszczędzanie (płatność kartą lub Blikiem musi być z tego konta) i dzięki temu, bank będzie zaokrąglać Twoje transakcje – i tak, jeśli kartą lub Blikiem zapłacisz np. 3,50 zł, to z Twego konta bank pobierze dodatkowo 0,50 zł (będące zaokrągleniem do pełnego złotego) i przerzuci na rachunek służący oszczędzaniu. 

Jeśli chcesz przyspieszyć odkładanie na wyznaczony cel, to możesz wybrać mnożnik (x 5 lub x 10) i wtedy, bazując na powyższym przykładzie, zamiast 0,50 zł, bank na "Moje cele" przerzuci odpowiednio 2,50 lub 5 zł. Dalej kliknij w przycisk "Załóż cel" i zaakceptuj regulamin usługi "Moje cele". "Moje cele" pojawią wśród posiadanych przez Ciebie produktów i usług - będą widoczne na ekranie głównym po zalogowaniu do aplikacji mobilnej.

Pamiętaj by "Moje cele" z saldem min. 50 zł posiadać do 28.02.2023 roku. Później będzie można oszczędzać dalej albo zamknąć usługę "Moje cele" - wtedy środki tam zgromadzone wrócą na Twe konto osobiste.

Jak zyskać jeszcze więcej?


"100 zł kieszonkowego" to promocja, w której do wzięcia czeka tytułowa premia w wysokości 100 zł za konto dla dziecka (w wieku 13-17 lat). Warunki tej propozycji Santander Banku (swoją drogą bardzo proste) szczegółowo omówiłem już tutaj.

Nagrody za polecanie konta w Santanderze. Jeżeli już posiadasz lub dopiero założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć łącznie nawet 480 zł). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja 2", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć nagrody - do pięciu w każdym miesiącu kalendarzowym.

Zwroty za płatności z konta. Konto Jakie Chcę (jak i Konto Jakie Chcę dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wycisnąć aż tyle jest trudno, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

By uzyskiwać zwroty należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

Jeśli zaś chodzi o propozycje dla oszczędzających, to Lokata Mobilna daje możliwość ulokowania do 100 tys. zł na 4 miesiące przy oprocentowaniu 6,25% w skali roku. Lokatę - jak już nazwa może sugerować - można otworzyć wyłącznie w aplikacji mobilnej Santander Banku.

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty Santandera


Główne cechy konta osobistego w Santander Banku to:
 • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (może to być przelew nawet z własnego konta w innym banku; zapewniając wpływy min. 1 000 zł - na potrzeby promocji - w listopadzie, grudniu i w styczniu jednocześnie spełnisz i ten warunek);

  Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (w przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych wpływy nie są wymagane, by konto było za 0 zł, ale pamiętaj, by je zapewnić od listopada do stycznia na potrzeby uzyskania premii);

  Choć płatności Blikiem można wykonywać zamiennie z płatnościami kartą w celu zwolnienia z opłat za konto i/lub kartę, to zwróć uwagę, iż na potrzeby powyższych promocji (z premią do 300 zł, jak i z nagrodą do wyboru za otwarcie konta z polecenia), płatności należy wykonywać wyłącznie kartą wydaną do konta (transakcje BLIKiem nie zostaną zaliczone).

 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są też wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle kont w innych bankach);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Do udziału we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (promocje nie są dostępne dla kont otwieranych w placówkach banku). Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku (w niektórych miastach możliwe jest podpisanie dokumentów w wersji elektronicznej - na tablecie u kuriera; dokumenty dla Ciebie bank prześle mailem). We wniosku można wskazać inny adres dla kuriera, niż adres zamieszkania czy korespondencyjny (może więc on przyjechać przykładowo do Twej pracy lub na uczelnię).

Spodobał Ci się ten wpis i promocja? Niech dowiedzą się o niej Twoi znajomi. W budowaniu zasięgów w mediach społecznościowych pomaga mi każde polubienie czy udostępnienie. Za to będę więc ogromnie wdzięczny. Udostępnij na Facebooku:    


Rozpiska warunków

Poniżej znajdziesz wspomnianą już rozpiskę promocji Santandera. Jest to moja propozycja, jak najprościej spełnić warunki promocji, by zdobyć wszystkie możliwe bonusy i mieć konto i kartę za 0 zł: kliknij i pobierz rozpiskę.

Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. Czy pełnomocnictwo do konta (mojego męża) wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza. Pełnomocnictwo to tylko upoważnienie do określonego zakresu działań w imieniu posiadacza rachunku. A z promocji wyklucza wyłącznie posiadanie (lub współposiadanie) konta osobistego w PLN w Santander Banku. Pełnomocnictwo nie rodzi relacji właścicielskiej, więc droga do udział w promocji jest otwarta :)

   Usuń
 2. Niestety karencja wciąż ta sama czyli z prima aprilis anno domini 2019 😂

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko Millennium ma dłuższą karencję - horror!

  OdpowiedzUsuń
 4. Brak premi za rachunki abonament na koncie jakie chce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłacają ok. 7-8-go dnia miesiąca. Dziś dopiero 4-ty.

   Usuń
 5. Chcę się upewnić, czy się łapię. Konto założone w 2018 r., zamknięte w 2020. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łapiesz się. Bo konto zostało zamknięte przed 1.09.2021 roku, a jednocześnie założone przed 1.04.2019 r., więc bez znaczenia jest czy było zakładane w promocji, czy bez.

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. czyli nie masz zwrotu 1% za czerwiec

   Usuń
  2. A przesłałeś fakturę? U mnie co miesiąc wpada do stycznia. Jak nie masz to pisz reklamację.

   Usuń
 7. Omyłkowo zamówiłam kartę Visa do konta. Czy to mnie wyklucza z wszystkich promocji czy tylko z któryś? Da się to jakoś ewentualnie odkręcić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie przepada oprócz 8000 pkt w Bezcennych Chwilach (100 zł). Bo do tego trzeba karty Mastercard. Jak chcesz też to zamów w bankowości dodatkową kartę MC właśnie i będziesz mieć wszystko :)

   Usuń
 8. czy ta promocja 250 zł na paliwo z Getin banku to prawdziwa promocja czy wyłudzają numer karty? czy ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
 9. Zarejestrowałem dzisiaj po otrzymaniu karty kartę w programie bezcenne chwile, kiedy otrzymam punkty powitalne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję fragment z powyższego wpisu:
   "Punkty mają być przyznane w ciągu 45 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet nieco ponad 2 miesiące kalendarzowe), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 2 miesiące".

   Pamiętaj jeszcze o płatnościach kartą na potrzeby tej promocji.

   Usuń
 10. Witam 🙂 A czy ten wpływ na konto (1000 zł) to ma być z innego banku czy może być z konta innej osoby w Santander?
  I druga sprawa czy przez cały okres promocji (do końca lutego), co miesiąc trzeba wykonać transakcje kartą na łączną kwotę 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam 🙂
  Czy ten przelew na konto (1000) musi być z innego banku czy może być od innej osoby, która ma konto w Santander?
  I czy do końca lutego,co mięs trzeba robić transakcje kartą na 300 zł czy jak?
  Pozdrawiam 🙂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być przelew od innej osoby mającej konto w Santanderze.

   300 zł tylko raz wydajesz żeby dostać 80 zł.

   Co miesiąc musisz robić 1 płatność kartą (do stycznia min. 10 zł)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...