Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Pocztowy: "Zyskaj do 100 zł z Kontem w Porządku"

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

9.05.2023

Bank Pocztowy: "Zyskaj do 100 zł z Kontem w Porządku"

Okazja do bankobrania w Banku Pocztowym to coś, co nie zdarza się często.

Promocja "Zyskaj do 100 zł z Kontem w Porządku" w Banku Pocztowym
Dziś więc przyglądam się, jak zyskać premię w wysokości 100 zł za Konto w Porządku.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kont bankowych.]

Gdy w tych czasach bank płaci 100 zł za otwarcie konta, to taka propozycja wygląda skromnie, spoglądając na to, co proponują inni - wszak obecnie zgarnąć można przykładowo: 650 zł za konto w VeloBanku, do 550 zł od mBanku czy 480 zł z kontem w Santanderze. Jednak z racji rzadkości pojawiania się promocji w Banku Pocztowym, warto spojrzeć i na tę ofertę.

Promocja "Zyskaj do 100 zł z Kontem w Porządku" w Banku Pocztowym


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która w okresie 3 miesięcy poprzedzających założenia konta nie była posiadaczem, ani współposiadaczem dowolnego konta będącego w ofercie Banku Pocztowego. Tak krótkie okresy wykluczenia dla byłych klientów są zawsze mile widziane i godne naśladowania przez inne banki 😉

Nagroda. Do wzięcia czeka premia pieniężna w wysokości 50 lub 100 zł (w zależności od spełnionych warunków), którą bank wypłaci na konto, więc te środki będzie można w dowolny sposób wykorzystać (wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel).

W regulaminie znaleźć możemy zapisy, jakich w praktyce próżno szukać w regulaminach promocji innych banków, więc je poniżej w całości zacytuję:
"6. Bank zastrzega sobie prawo do podwyższenia każdej części składowej Nagrody w okresie trwania Promocji bez zmiany Regulaminu. 
7. Podwyższenie wysokości Nagród zostanie ogłoszone na stronie internetowej Banku, (...) w zakładce Aktualności oraz na Stronie Promocji. 
8. Podwyższona kwota Nagrody obejmuje Uczestników zakładających Konto po terminie ogłoszenia zmiany (decyduje data złożenia wniosku o założenie Konta)."


O ile pierwszy z wymienionych punktów brzmi pozytywnie (zawsze fajnie, gdy premia może wzrosnąć), to ostatni z nich skłania do tego, by... z zakładaniem konta się nie spieszyć. Bo gdy wzrośnie premia, to ta podwyżka ominie osoby, które konto założą "za wcześnie". Choć trzeba jednak też uwzględnić, że... liczba uczestników jest limitowana.

Limit uczestników. Choć dostępność promocji przewidziana jest aż do 31.08.2023 r., to należy uwzględnić możliwość jej wcześniejszego zakończenia w przypadku osiągnięcia liczby 20 000 kont założonych w promocji (w przypadku wyczerpania puli komunikat o tym fakcie ma się pojawić na stronie banku w zakładce "Aktualności").

Zasady promocji "Zyskaj do 100 zł z Kontem w Porządku"


By wziąć w akcji i zgarnąć tytułową premię:
 • najpóźniej do 31.08.2023 r. (uwzględniając jednak ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji) otwórz Konto w Porządku wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard oraz z dostępem do bankowości internetowej lub mobilnej, podając przy tym swój numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail;
 • wyraź zgody na:
  • przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług, po ustaniu celu ich zebrania,
  • przetwarzanie danych osobowych przez bank, w celu marketingu produktów lub usług podmiotów z nim współpracujących, 
  • otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym mailową na adres e-mail oraz smsem, 
  • wykorzystywanie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących, w celu marketingu bezpośredniego;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingu bezpośredniego banku; 
 • najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą (wydaną do Konta w Porządku) w placówkach Poczty Polskiej na łączną kwotę min. 100 zł oraz
  • wykonaj min. 1 przelew (zewnętrzny lub wewnętrzny) za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej (na dowolną kwotę).

Jeśli wykonasz jedynie płatność kartą, to Twa premia wyniesie 50 zł. W sytuacji, gdy zrealizujesz przelew i wykonasz wymaganą płatność kartą, wówczas premia wyniesie 100 zł. Jej wypłata przewidziana jest do 15. dnia trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (do tego czasu nie zamykaj konta).

Konto w Porządku - prześwietlenie oferty Banku Pocztowego


Konto w Porządku to konto osobiste w Banku Pocztowym, którego główne cechy to:
 • 0 zł za prowadzenie konta bez konieczności spełnienia jakichkolwiek warunków;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/6,99 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonane zostały płatności kartą na sumę min. 300 zł (łatwiej mają osoby do 25. roku życiu, bo wtedy obrót kartą w celu uniknięcia opłaty nie jest wymagany - karta jest za 0 zł bez warunków);
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w sieci Planet Cash i PKO BP; w przypadku wypłat z innych bankomatów: 1 zł (dla osób do 25. roku życia) lub 2 zł (klienci mający co najmniej 26 lat).

Regulamin promocji nie precyzuje sposobu otwarcia konta, więc można to zrobić zarówno w placówkach banku, jak i poprzez stronę banku.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi - zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga:


Przydatne dokumenty:

53 komentarze:

 1. Witam, tą płatność kartą min. 100 zł to chyba nie tylko w placówkach Poczty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wg regulaminu promocji nie tylko

   Usuń
  2. Zwróćcie uwagę na opis warunków w regulaminie:

   "Nagroda jest przyznawana Uczestnikowi, który dokonał co najmniej jednej Transakcji bezgotówkowej, na łączną kwotę minimum 100 zł (...)".

   Pojęcie 'transakcja bezgotówkowa' zostało zapisane z wielkiej litery, więc jest pojęciem zdefiniowanym w tym regulaminie. A ta definicja brzmi:

   "Transakcje bezgotówkowe – transakcje związane z realizacją płatności za towary i usługi, dokonane w placówkach Poczty Polskiej S.A., w terminalach POS, przy użyciu Karty, rozliczone w systemie Banku".

   Usuń
  3. Dziękuję. Postoje.
   Ja mam płacić w tym kramie na poczcie.😡 W życiu.

   Usuń
  4. dzięki, a czy w takim razie opłacenie rachunków spełni ten warunek promocji?

   Usuń
  5. Anonimowy9 maja 2023 19:57
   skoro za towary i usługi to czemu nie za opłacenie rachunków?

   Usuń
  6. Na stronie promocji też jest jasno opsiane: "dokonaj dowolnych zakupów przy użyciu karty płatniczej Banku Pocztowego na Poczcie Polskiej S.A. na łączną kwotę min. 100 zł"

   Usuń
  7. A ciekawe czy przejdzie płatność przez Envelo?

   Usuń
  8. Ktoś wie ile wynosi prowizja za opłacenie rachunku na poczcie?

   Usuń
  9. 4,30 zł przy wpłacie do 600 zł.

   Usuń
  10. Żabka pobiera 1,99 zł, PayAppka tylko 1 zł na dodatek przy znacznie wyższych kwotach - lipa!

   Usuń
  11. Czyli w przypadku użycia karty na poczcie do jakichś opłat zostaje tylko 95,70 zł (100-4,30) i na dodatek trzeba jeszcze mieć na karcie 300 zł 'pustego' obrotu przez kilka m-cy 😬

   Usuń
  12. A jak to sie ma do regulaminu paragraf 2i3 ? § 3 ust. 3-5 niniejszego paragrafu oraz na dzień wypłaty Nagrody Uczestnik posiada czynne Konto oraz spełnia warunki, o których mowa w § 2 ust. 1 pkt 3-5. 3. Nagroda jest przyznawana Uczestnikowi, który dokonał co najmniej jednej Transakcji bezgotówkowej, na łączną kwotę minimum 100 zł, zrealizowanej i zaksięgowanej na Koncie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostało założone Konto oraz spełnił wszystkie warunki określone w § 3 ust. 4 Regulaminu. 4. Warunkiem wypłaty nagrody w wysokości 100 zł (sto złotych) Uczestnikowi, jest łączne spełnienie warunków: 1) dokonanie przez Uczestnika Transakcji bezgotówkowych, na warunkach i w terminie określonym w § 3 ust. 3. 2) dokonanie minimum jednego Przelewu elektronicznego, w terminie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostało założone Konto 5. W przypadku niespełnienia warunków, o których mowa w § 3 ust. 4 pkt 2, wartość nagrody przyznanej Uczestnikowi wynosi 50 zł (pięćdziesiąt złotych).

   Usuń
 2. czy jesli ta platnosc na 100 zl ma byc w poczcie polskiej to czy moge na poczcie oplacic rachunki i wtedy warunek promocji zostanie spelniony?

  OdpowiedzUsuń
 3. A niedawno pisałem, jak to szkoda, że nie dają nic na otwarcie. Szybko reagują ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. 400 zł od banku. To minimum po jakie mogę się schylić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Raz już brałem udział w ich promce - NIGDY więcej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miesięczna opłata w wysokości 6,99 zł za kartę wydaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym m-cu kalendarzowym wykonane zostały płatności kartą na sumę min. 300 zł 😬

   Usuń
  2. Ciekawe czy do tych płatności zwalniających z opłaty za kartę są jakieś wykluczenia MCC.

   Usuń
 6. Karencja: ⭐⭐⭐⭐⭐
  Premia: ⭐

  Za 100 zł to konta zakładałem ale z 6-8 lat temu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest u nich lokata 7% na 3 m-ce do 20 tys. zakładana przez internet lub w aplikacji, opcja założenia do 31.07.2023, max 1 lokata. Złotówa o niej nie wspomina w zestawieniu lokat a ktoś, kto się skusi na tą stówę warto by wiedział że może jeszcze skorzystać z lokaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za cynk o tej ofercie. Dodałem ją do rankingu lokat.

   Usuń
  2. Karta z żubrem 100 zł za trzy płatności. W oddziale o tym mówią. Na stronie nie widzę oferty.

   Usuń
  3. Z żubrem to chyba Pekao?

   Usuń
  4. Jakie są warunki założenia tej lokaty?

   Usuń
 8. jest w stanie ktoś odpowiedzieć, czy ta stówka to przejdzie zapłata za rachunek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale dlaczego miała by nie przejść? Widzisz jakieś wykluczenia?

   Usuń
 9. Złotówa, czy będzie razpiska?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, prostota warunków, których spełnianie ograniczone jest do krótkiego okresu, tego nie wymaga.

   Usuń
 10. jest błąd w dacie wypłaty nagrody, powinno być
  Nagroda zostanie przekazana w terminie do 15 dnia trzeciego miesiąca, następującego po dacie założenia Konta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Dzięki za czujność.

   Usuń
  2. Czy do tego momentu trzeba mieć aktywną kartę?

   Usuń
  3. Wyrobienie karty chyba nie jest nawet konieczne.

   Usuń
  4. Anonimowy12 maja 2023 21:13
   no a jak bez karty zrobisz wymaganą płatność kartą na poczcie?

   Usuń
  5. BLIK-iem 😋

   Usuń
  6. Regulamin promocji wymaga wykonania tych płatności kartą. Nie Blikiem.

   Usuń
 11. Czy do tego momentu otrzymania premii trzeba mieć aktywną kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Próbowałam się czegoś dowiedzieć w tej kwestii na infolinii, ale to niestety tylko strata czasu 😬

   Usuń
  2. Tutaj też nikt nic nie wie?

   Usuń
  3. Regulamin :)

   Usuń
  4. Kartę można zamknąć bezpośrednio po wykonaniu płatności na 100 zł.

   Usuń
  5. Kartę można zamknąć nawet bezpośrednio przed wykonaniem tych płatności 😋

   Usuń
  6. Chyba raczej po a nie przed bo zamkniętą kartą to raczej nie zapłacisz.

   Usuń
 12. Hej, w jaki sposób można prosto zamknąć tam konto? Przejdzie jedynie list albo wypowiedzenie na maila przesłane? Nie widziałem opcji telefonicznej ani przez konto internetowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W teorii e-mail, ale to potrwa wieki. W praktyce oddział, a w zasadzie tzw. oddział, gdyż pracownik ma tylko laptop, na którym wypełnia zgłoszenie zamknięcia konta. U mnie ten myk i tak trwał 7 tygodni - porażka!

   Usuń
  2. https://www.bankobranie.pl/2015/05/jak-zamknac-konto-w-banku-wypowiedzenie.html

   Usuń
  3. To wątek sprzed 8-miu lat!

   Usuń
  4. Poza datą publikacji, warto zajrzeć ciut dalej, by dowiedzieć się, że wpis o zamykaniu kont jest aktualizowany (z informacją kiedy nastąpiło to ostatni raz).

   Usuń
 13. A jak ktoś ma konto oszczędnościowe? Okazało się że bank nie zamknął po ostatniej promocji

  OdpowiedzUsuń
 14. dostał ktoś premię?

  OdpowiedzUsuń
 15. dziś premia dotarła :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...