Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBank: zyskaj do 350 zł premii za mKonto Intensive + 120 zł za konto dla dziecka

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

23.05.2023

mBank: zyskaj do 350 zł premii za mKonto Intensive + 120 zł za konto dla dziecka

Oto nowa promocja mBanku z kontem prestiżowym w roli głównej.

Promocja "mKonto Intensive plus premia - edycja VIII"
A w tej nowej edycji do wzięcia czeka o 20 zł więcej, niż ostatnio. Tym razem za mKonto Intensive zgarnąć da się bowiem nawet 470 zł (choć warto przypomnieć, że można zyskać nawet 550 zł).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Pisząc jednak o tej propozycji, nie sposób nie wspomnieć o alternatywnej promocji mBanku, w której do wzięcia czeka jeszcze więcej, gdyż za eKonto osobiste można uzyskać nawet 550 zł + 8% dla oszczędności (w skład pakietu powitalnych nagród wchodzi do 450 zł premii pieniężnej oraz bon o wartości 100 zł - do wyboru - do Allegro lub Biedronki). Tę okazję do bankobrania warto więc rozważyć szczególnie (zwłaszcza, że dostępna jest już tylko do 31.05.2023 r.).

Jakie są różnice pomiędzy tymi promocjami i kontami z oferty mBanku? Warunki do spełnienia w obydwu akcjach (czy to eKonta osobistego, czy mKonta Intensive) są dość podobne - w przypadku eKonta osobistego nawet ciut prostsze, bo na potrzeby promocji wystarczy wykonywać min. 8, a nie 10 płatności kartą i/lub Blikiem (jeśli chodzi o niżej omawianą promocję mKonta Intensive). 

Jeśli zaś przyjrzeć się warunkom prowadzenia kont, to eKonto osobiste jest za 0 zł bez warunków, a z opłaty miesięcznej za kartę zwalnia wykonanie płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie. W przypadku mKonta Intensive do zwolnienia z opłaty za konto wystarczą wpływy, a kartą nie trzeba płacić (bo jest ona za 0 zł bez warunków).

Tyle tytułem wstępu i szybkiego porównania z promocją eKonta osobistego, a niżej skupiam się już wyłącznie na nowej edycji promocji z mKontem Intensive.

Zyskaj do 470 zł za mKonto Intensive w mBanku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.

Z udziału w promocji mKonta Intensive wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku. Jeśli jednak masz inne produkty mBanku (np. kredyt czy kartę kredytową), to droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.
 

Promocja "mKonto Intensive plus premia - edycja VIII"


Nagrody. Do wzięcia czeka nawet 5 bonusów
 • 100 zł + 2 x 50 zł - za otwarcie mKonta Intensive i wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy oraz płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej);
 • 150 zł - otrzymanie tej nagrody uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku;
 • 120 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-13 lat i zdecydują się założyć konto również dla swej pociechy.

Łącznie można zgarnąć tytułowe 470 zł. To premie pieniężne, które mBank będzie wypłacać na Twe konto, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "mKonto Intensive plus premia - edycja VIII":
 • do 22.08.2023 r. złóż wniosek o mKonto Intensive wraz z wydawaną do niego kartą i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 10 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą premię: 100 zł.

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 10 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w maju: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł,
- do końca czerwca wykonaj 10 płatności,
- w lipcu wykonaj 10 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł oraz
- w sierpniu wykonaj 10 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej w maju - premię 100 zł dostaniesz do końca lipca, a premie po 50 zł będą wpływać w sierpniu i wrześniu).

Powyżej mowa o 3 premiach za aktywność (wpływy i transakcje), ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 150 zł za otwarcie mKonta Intensive na selfie/ przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz na selfie lub poprzez e-dowód oraz w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ min. 1 000 zł oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto, wykonaj min. 10 płatności kartą lub Blikiem (te warunki w praktyce pokrywają się więc z wymogami uzyskania już wyżej opisanej premii 100 zł).

Bonus 120 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-13 lat)


Osoby, które mKonto Intensive dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 120 zł za otwarcie eKonta Junior dla swego nieletniego dziecka (poniżej 13. roku życia). Można uzyskać tylko jeden taki bonus (nawet jeśli masz więcej dzieci łapiących się wiekiem na to konto).

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu mKonta Intensive.

Wypłata bonusów za otwarcie mKonta Intensive osobistego na selfie/przez e-dowód (150 zł) oraz za otwarcie konta dla dziecka (120 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia mKonta Intensive w promocji.

Do czasu otrzymania bonusów nie zamykaj konta, nie zmieniaj go na rachunek wspólny, ani na inny typ konta z oferty mBanku.

Przydatne wskazówki


▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 470 zł).

mKonto Intensive w mBanku - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta to: 

 • 0/49,50 zł - opłata miesięczna jest więc ponadprzeciętnie wysoka (względem kont standardowych), ale tak to już bywa w przypadku kont prestiżowych. Opłata nie będzie pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków
  • suma wpływów wyniesie min. 7 000 zł (mogą to być przelewy z Twego konta w innym banku; liczy się wpływ, więc nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas; nie trzeba takiej kwoty przelewać jednorazowo - można obracać mniejszymi środkami, bo ważna jest tylko suma wpływów z całego miesiąca) lub 
  • jeśli średnie saldo Twych aktywów w mBanku wyniesie min. 100 000 zł (wyłączone są jednak produkty private banking); 
 • 0 zł za kartę Mastercard Intensive - ta karta jest darmowa bez warunków (we wniosku można wybrać inne karty, ale są one albo płatne, albo tylko czasowo zwolnione z opłaty); 
 • 3 pierwsze (w danym miesiącu kalendarzowym) przelewy natychmiastowe są darmowe; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

Otwierając konto w mBanku poza wymienionymi już metodami weryfikacji (na selfie lub za pomocą e-dowodu), możesz wybrać też kuriera lub finalizację w placówce mBanku (te dwie ostatnie opcje nie dają już jednak bonusu 150 zł). 

W przypadku zawierania umowy o konto w placówce mBanku - by mieć pewność udziału w promocji - warto zwrócić uwagę, aby umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku (to ten wspomniany numer składający się z liter RAC i 9 cyfr).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Karencja od 1. stycznia 2020 plasuje tą ofertę na szarym końcu 🤡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Santander niestety ciągle ma dłuższą.

   Usuń
  2. 1.04.2019 / 1.05.2022 Santander
   1.01.2020 mBank
   1.01.2020 Millennium
   31.12.2020 - Citi Handlowy
   1.01.2021 - Pekao
   3 lata - PKO
   2 lata - Alior
   1.01.2022 - ING
   12 miesięcy - BNP Paribas
   31.10.2022 Velobank

   Tak to obecnie wygląda z karencjami. Najdłużej wykluczeni są klienci Santandera, Millennium i mBanku. Sztywno zamrożone daty już od dawna.

   Szanuję BNP, Aliora i nawet PKO chociaż to 3 lata. Trzymają sztywne ramy ale w końcu powrót jest osiągalny.

   Usuń
  3. A pod artykułem o PKO czytałem narzekanie że 3 lata to długo. Jak widać niekoniecznie.

   Fajne zestawienie.

   Usuń
  4. Dlaczego przy Santanderze są 2 daty?

   Usuń
  5. W regulaminie promocji konta w Santanderze można bowiem znaleźć dwie daty. Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.05.2022 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku.

   Ten okres wykluczenia jest jednak dłuższy dla byłych posiadaczy Konta Jakie Chcę (lub Jakie Chcę dla Młodych bądź Select), jeśli to konto było założone w jakiejś promocji - wtedy bank wyklucza konta założone (w promocji) od 1.04.2019 r.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...