Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata na nowe środki w VeloBanku ponownie z oproc. do 7,5% - edycja 6/2023 (bez konta osobistego)

650 zł od VeloBanku480 zł od Santandera900 zł za kartę Citi550 zł od mBanku400 zł od Millennium

19.05.2023

Lokata na nowe środki w VeloBanku ponownie z oproc. do 7,5% - edycja 6/2023 (bez konta osobistego)

VeloBank odpalił kolejną edycję promocji oprocentowania lokaty na nowe środki.

VeloBank: Lokata na Nowe Środki - edycja 6/2023
Niezmiennie można uzyskać do 7,5% w skali roku. Także dla większych kwot i to bez konieczności otwierania konta osobistego (jak i bez korzystania z innych produktów banku).

Nim przejdę do szczegółowego omówienia lokaty, to - choć wspomniałem, iż można skorzystać z niej bez zakładania konta - jednak nad tym kontem chwilę się pochylę. Aktualnie dostępna jest bowiem promocja do 650 zł w bonusach na start (a i możesz też skorzystać z 2-miesięcznej lokaty powitalnej z oproc. 8% w skali roku). W podlinkowanych wpisach znajdziesz szczegółowe prześwietlenie tych propozycji, a poniżej skupiam się już wyłącznie na nowej edycji promocji oprocentowania na lokacie na nowe środki.

Jeśli zdecydujesz się na założenie konta osobistego w VeloBanku (w celu uzyskania wspomnianych bonusów), to wtedy otwarcie lokat(y) na nowe środki będzie możliwe już z poziomu bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

VeloBank: Lokata na Nowe Środki - edycja 6/2023


Główne cechy Lokaty na Nowe Środki w VeloBanku to:
 • minimalna kwota: 5 000 zł;
 • maksymalna kwota jednej lokaty: 150 000 zł (klient ma jednak możliwość założenia do trzech lokat o tym samym okresie umownym, więc ulokować da się więcej - np. 450 tys. zł na 2 miesiące);
 • oprocentowanie uzależnione od wybranego okresu lokaty (stałe przez cały okres trwania lokaty; zawsze podane w skali roku):
  • 7,5% na 2 miesiące
  • 7,0% na 3 miesiące
  • 6,5% na 6 miesięcy;
 • czas na wpłacenie środków na lokatę: 7 dni po złożeniu wniosku; 
 • dostępność oferty banku: od 19.05. do 12.06.2023 r. (to ostateczny czas złożenia wniosku o lokatę - środki na nią będzie można wpłacić w ciągu wspomnianych 7 dni od złożenia wniosku).

Lokata na nowe środki dostępna jest zarówno dla nowych (lokatę otworzysz, klikając tutaj), jak i obecnych klientów VeloBanku (wtedy otwarcie lokaty możliwe jest w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej). Promocyjne oprocentowanie obowiązuje wyłącznie dla nowych środków. A dla VeloBanku są to środki, które na dzień założenia lokaty będą stanowić nadwyżkę ponad saldo środków zgromadzonych w tym banku na koniec dnia 17.05.2023 roku. W przypadku nowych klientów, którzy dopiero teraz założą lokatę w VeloBanku sytuacja jest klarowna - wszystkie wpłacane środki będą nowymi.

Jeśli zaś chodzi o obecnych klientów, to do wyliczenia salda środków z 17.05.2023 r. bank bierze pod uwagę - indywidualne, jak i wspólne - konta osobiste, oszczędnościowe, rachunki przejściowe i do obsługi bankowych papierów wartościowych, IKE oraz lokaty klienta w VeloBanku. Poza tym nadwyżka ponad saldo środków musi uwzględniać kwotę lokat założonych z nowych środków już po 17.05.2023 roku.

By skorzystać z promocyjnego oprocentowania, pamiętaj wyrazić zgody na:
"• użycie przez nas telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oraz 
• (...) otrzymywanie od nas informacji handlowych drogą elektroniczną (...) oraz 
• możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing lub prawnie uzasadniony interes administratora danych)"


O najlepszych lokatach, nawet tych pojawiających się okazjonalnie, dowiadywać się możesz dzięki newsletterowi. To niezawodny sposób otrzymywania informacji o promocjach bankowych (a przy tym zero spamu):

Przydatne linki:


3 komentarze:

 1. Doszedł w stosunku do poprzednich edycji tej promocji taki niuans, że osoba mająca jakiekolwiek konto oszczędnościowe u nich nie może ustawić konta do zwrotu środków z lokaty jako zwrot na ROR a tylko na wskazane konto oszczędnościowe.

  źródło: pkt 18 regulaminu

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...