Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: ING Bank Śląski: łatwa premia 100 zł za konto dla nastolatka (+ 250 zł premii dla rodzica)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

31.05.2023

ING Bank Śląski: łatwa premia 100 zł za konto dla nastolatka (+ 250 zł premii dla rodzica)

Oto najnowsza promocja konta w ING dla młodzieży w wieku 13-17 lat.

100 zł na start za konto dla nastolatka
W prosty sposób do wzięcia jest premia pieniężna 100 zł. By jednak założyć konto dla dziecka, również rodzic musi posiadać (lub założyć) konto osobiste w ING. Jego otwarcie też jest jednak premiowane.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

ING Bank Śląski płaci bowiem 250 zł za Konto Direct (dla osób pełnoletnich). A żeby stać się klientem banku z lwem w logo, to - w przypadku oszczędzających - jest ku temu jeszcze jeden argument: 7% na rachunkach oszczędnościowych.

100 zł na start za konto dla nastolatka


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w ING Banku Śląskim (Mobi, Direct, Komfort, Klasyczne i/lub Active), która założy konto dla swego dziecka - warunkiem jest jednak to, by dziecko ukończyło 13 lat, ale nie ukończyło 18 lat.

Ponadto, by móc uczestniczyć w promocji, dziecko nie może posiadać Konta Mobi w ING Banku Śląskim.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "100 zł na start" i uzyskać tytułową premię:
  • jako rodzic wyraź zgodę na elektroniczne przekazywanie przez bank informacji handlowych – w tym profilowanych (możesz zweryfikować i ewentualnie zmienić zgodę po zalogowaniu do bankowości internetowej, rozwijając menu pod swym imieniem i nazwiskiem i dalej wybierając: Moje dane => Zgody i oświadczenia);
  • do 19.09.2023 r. poprzez bankowość Moje ING (Oferta ING => Konta osobiste => Konto z Lwem Mobi 13-17 lat) jako przedstawiciel ustawowy dziecka (np. rodzic) w jego imieniu zawrzyj umowę o Konto z Lwem Mobi wraz z dostępem do bankowości internetowej (Moje ING), przystępując do promocji i akceptując jej regulamin;
  • najpóźniej do 20.10.2023 r. z konta uczestnika (a więc z konta rodzica w ING) na konto dziecka wykonaj co najmniej 1 przelew min. 50 zł (może to być np. przelew BLIK na telefon albo "zwykły" przelew).

O tym ,w jakim terminie bank wypłaci premię 100 zł na konto dziecka, decyduje do kiedy zostaną spełnione wszystkie powyższe warunki. A bank zamierza wypłacać premię:
  • do 4.09.2023 r. w przypadku spełnienia powyższych warunków do 20.08.; 
  • do 4.10.2023 r., jeśli warunki promocji zostaną spełnione do 20.09. lub
  • do 4.11.2023 r. w przypadku realizacji wszystkich realizacji wytycznych do 20.10.

Do momentu otrzymania premii nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto dla dziecka, jak i dla rodzica.

Biorąc udział w promocji, warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"Jeśli jesteś przedstawicielem ustawowym więcej niż jednego dziecka, wystarczy, że zapiszesz się do Promocji tylko raz. Możesz założyć konta dla kilku dzieci i każde z nich otrzyma nagrodę (po spełnieniu warunków Promocji)" 

Konto z Lwem Mobi otwierane i prowadzone jest za 0 zł. Darmowa jest również karta płatnicza wydawana do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). 

Bez opłat realizowane są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Jeśli zaś chodzi o wypłaty kartą z bankomatów, to obowiązują następujące zasady: 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. W przypadku wypłat Blikiem, bez prowizji można podejmować gotówkę z dowolnych bankomatów.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


 Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

  1. Zamknęłam konto dziecka tydzień temu. Bez okresu wypowiedzenie od razu zostało zamknięte. Czy to znaczy czy już mogę mu otworzyć konto w promocji? Mam jeszcze koto drugiego dziecka. Czy mogę je zamknąć i otworzyć w promocji?

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...