Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Teraz więcej! Już nie 900, a nawet 1600 zł (lub jeszcze więcej) za konto firmowe w Santander Banku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

17.05.2023

Teraz więcej! Już nie 900, a nawet 1600 zł (lub jeszcze więcej) za konto firmowe w Santander Banku

Do dotychczas dostępnych bonusów pieniężnych, teraz doszła dodatkowa nagroda.

700 zł na Kartę Podarunkową Allegro z kontem firmowym w Santander Bank Polska
Do wzięcia czeka już nie tylko 900 zł moneybacku (i 600 zł w bonusach za dodatkowe produkty banku), ale też - to właśnie ta nowość - bon 700 zł do Allegro. Do tego bank niezmiennie zwalnia bezterminowo z opłat za konto, kartę czy przelewy.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

W promocji konta firmowego w Santander Banku łącznie można uzyskać nawet 2 200 zł, ale ja - z racji podejścia dominującego na tym blogu - skupiam się tylko na części gratyfikacji, jakie są do wzięcia. Poniżej dowiesz się więc przede wszystkim jak uzyskać do 900 zł, dzięki moneybackowi (czyli procentowo naliczanemu zwrotowi za płatności kartą) oraz 700 zł do wykorzystania na Allegro. Owszem, do wzięcia są jeszcze wspomniane bonusy (2 x 300 zł), ale one są przewidziane za skorzystanie z finansowania swej działalności za pomocą kredytu oraz leasingu lub pożyczki leasingowej. To już więc opcje, które nie muszą interesować każdego przedsiębiorcy. Ponadto bonusy za takie produkty, jak kredyt czy leasing, w praktyce są jedynie zrekompensowaniem części kosztów (wynikających chociażby z odsetek). Jednak samo 1 600 zł już jest sumą znaczącą.

"Promocja Godna Polecenia" - edycja 4 + 700 zł na Kartę Podarunkową Allegro z kontem firmowym w Santander Bank Polska


Poniżej, w pierwszej kolejności znajdziesz prześwietlenie promocji z moneybackiem do 900 zł (i z ewentualnymi bonusami za kredyt oraz leasing), a zaraz po tym analizuję nową promocję z bonem 700 zł do Allegro.

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która od 1.01.2022 r. nie posiadała jakiegokolwiek bieżącego rachunku firmowego w Santander Bank Polska (i to duża zmiana na plus, bo okres wykluczenia dla byłych klientów został znacząco skrócony - w poprzedniej edycji był on bowiem liczony od 31.03.2019 r.; teraz wystarczy krótszy rozbrat, by mieć szansę na opłacalny powrót, dzięki poniższej promocji).

Jeśli w Santander Banku masz jakiekolwiek inne produkty dla klientów indywidualnych (np. konto osobiste), to ich posiadanie nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji konta firmowego.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Promocja Godna Polecenia - edycja 4" i uzyskiwać zwroty za płatności kartą wydaną do konta:
 • najpóźniej do 31.07.2023 r. złóż wniosek o Firmowe Konto Godne Polecenia wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (do wyboru bank daje jedną z dwóch kart: Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit - wyrobienie karty jest niezbędne do uzyskiwania moneybacku oraz do zapewnienia sobie zwolnień z opłat, o których piszę nieco niżej) oraz z usługami bankowości elektronicznej MiniFirma;
 • wyraź zgody na na kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz elektroniczny w celu przesyłania informacji handlowych, a także nie wyrażaj sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku;
 • do 20-go dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności kartą wykonaj co najmniej jeden przelew do ZUS w wysokości min. 200 zł (spójrz tabela niżej).

Dalej pozostanie już wykonywanie płatności kartą wydaną do konta, gdyż wysokość comiesięcznego bonusu zależeć będzie właśnie od sumy tych transakcji. Bank będzie naliczał 3% zwrotu od dowolnych płatności. Kartą można płacić zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie" z wykluczeniem transakcji bezpośrednio związanych z udziałem w grach hazardowych (quasicash, transakcji wykonywanych w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory) oraz transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych i pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket".

Zwroty za płatności kartą będą naliczane przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, licząc od miesiąca, w którym konto zostało otwarte. Maksymalnie będzie można zgarnąć 150 zł zwrotu za dany miesiąc.

Przebieg promocji dla przedsiębiorców obrazuje poniższa tabela (z regulaminu promocji):

Promocja godna polecenia - edycja 4 (tabela warunków)

Wypłatę każdego zwrotu bank przewiduje w ciągu 45 dni po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Dodatkowe 600 zł. Osoby zainteresowane bonusem 300 zł, który można uzyskać za umowę kredytu w Santander Banku i/lub bonusem 300 zł za umowę leasingu albo pożyczki leasingowej w Santander Leasing, zachęcam do zapoznania się ze szczegółami w regulaminie (§ 4., pkt 6 i 7), do którego linkuję na końcu niniejszego wpisu.

💡 Przy okazji przypomnę, że w przypadku promocji dla przedsiębiorców pamiętać należy, że kwestia opodatkowania zdobytych bonusów wygląda inaczej, niż w przypadku promocji dla klientów indywidualnych. Premie czy zwroty otrzymane w ramach promocji są przychodem firmy, więc niezbędne jest ich rozliczenie i odprowadzenie podatku - obowiązek ten spoczywa na przedsiębiorcy.

 

Nowość: bon Allegro o wartości 700 zł 


Niniejsza propozycja skierowana jest do nowych sprzedających na Allegro, którzy założą w tym serwisie konto firmowe - innymi słowy: bon otrzymasz jeśli NIP Twojej firmy nie był nigdy zarejestrowany w systemie Allegro.

By wziąć udział w promocji "700 zł na Kartę Podarunkową Allegro z kontem firmowym w Santander Bank Polska" i uzyskać tytułową nagrodę, po otwarciu Konta Godnego Polecenia:
 • najpóźniej do 31.07.2023 r. zarejestruj na Allegro Konto Firma (promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 100 nagród przewidzianych w tej promocji - jeśli do tego by doszło, wówczas stosowny komunikat ma się pojawić na ww. stronie promocji; na moment publikacji niniejszego wpisu zostało 69 bonów);
 • do wypłat wskaż rachunek firmowy w Santander Banku; 
 • do 31.07.2023 r. wystaw przynajmniej jedną ofertę na Allegro.

I to już wszystko. Bon do Allegro o wartości 700 zł otrzymasz mailem do 30 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków. Każdy uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę (bez względu na liczbę założonych kont).

Firmowe Konto Godne Polecenia bezterminowo za 0 zł!


Konto firmowe w Santander Banku dla osób prowadzących działalność gospodarczą w ramach "Promocji Godnej Polecenia" - edycja 4 można założyć na preferencyjnych warunkach. Regulamin tejże promocji (który w tej sytuacji bierze górę nad taryfą opłat i prowizji) gwarantuje bowiem zwolnienie z następujących opłat z tytułu:
"a. prowadzenia konta firmowego, 
b. realizacji przelewów w systemie Elixir w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma z konta firmowego (z wyłączeniem transakcji realizowanych w systemie Przelew24), 
c. realizacji przelewów z konta firmowego w formie polecenia wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska - polecenie przelewu SEPA w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma, 
d. 10 pierwszych przelewów z konta firmowego w systemie BlueCash wykonywanych w miesiącu rozliczeniowym w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma, 
e. realizację zleceń stałych z konta firmowego na konta w innych bankach w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma, 
f. realizację poleceń zapłaty z konta firmowego w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma na rachunek odbiorcy prowadzony w innym banku, 
g. wysłanie smsKodów autoryzacyjnych transakcji z konta firmowego."

oraz 

"a. użytkowania karty debetowej, 
b. wypłaty gotówki kartą debetową: 
- w bankomatach poza siecią Santander Bank Polska S.A., 
- w terminalach innych instytucji w kraju, 
- w bankomatach lub terminalach innych instytucji za granicą, 
- wypłaty w EUR w krajach EOG w bankomatach lub terminalach poza siecią Santander Bank Polska S.A"

Warunkiem zwolnienia z tychże opłat jest utrzymywanie braku sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych przez bank, a także wyrażenie i utrzymanie zgód na kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz elektroniczny w celu przesyłania informacji handlowych w okresie trwania promocji (bezterminowo). 

Niniejsza promocja jest więc okazją, by wszystko co najważniejsze (prowadzenie konta, kartę do niego oraz przelewy) zapewnić sobie za 0 zł bez zajmowania się spełnianiem dodatkowych warunków czy wykazywaniem się aktywnością. 

Biorąc udział w powyższej promocji, miej na uwadze, że może Cię z niej wykluczyć posiadanie innego konta firmowego w Santander Bank Polska, wypowiedzenie umowy o usługi bankowości elektronicznej "Mini Firma", wypowiedzenie umowy o konto, wycofanie zgód marketingowych, zgłoszenie sprzeciwu lub gdy Twe roczne przychody przekroczą 10 milionów zł.

💡 Na koniec przypomnę, że w Santander Banku zyskać można również przy okazji otwierania konta osobistego - do wzięcia czekają gwarantowane bonusy o wartości nawet 770 zł. Jeśli chcesz wziąć udział w obydwu promocjach - tj. konta osobistego i konta firmowego - kolejność składania wniosków jest bez znaczenia.

2 komentarze:

 1. Witam, od 1 czerwca bank zmienia opłaty za konto również z "Promocja Godna Polecenia" , jak ktoś brał udział w poprzedniej edycji, czy teraz po wprowadzeniu zmian opłata za kartę wyniesie 7 zł w przypadku nie wykonania transakcji na min. 400zł czy tak jak było w opisie promocji, że bez opłat bezterminowo bez dodatkowych czynności?

  OdpowiedzUsuń
 2. Długo czekaliście na kod od Allegro?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...