Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Tego nie przegap: 9 kończących się promocji bankowych (maj 2023 - last minute)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

26.05.2023

Tego nie przegap: 9 kończących się promocji bankowych (maj 2023 - last minute)

To był maj, pachniała Saska Kępa szalonym... sowitym bankobraniem 😉

Promocje bankowe: last minute maj 2023
Dużo dobrych i bardzo dobrych promocji bankowych kończy się lada moment, więc dziś o nich przypominam.

[Ten wpis jest już nieaktualny. Sprawdź obecnie dostępne promocje bankowe.]

Zbliżający się koniec miesiąca kalendarzowego zazwyczaj oznacza, że jesteśmy też na finiszu dostępności wielu okazji do bankobrania. Dziś więc szybki ich przegląd: gdzie, ile i co można zyskać? W niektórych promocjach nie warto zwlekać do ostatniej chwili, bo 31.05. czasami oznacza nie tylko ostateczną datą na złożenie wniosku, ale też już na zawarcia umowy (więc trzeba sobie dać trochę więcej czasu).

Będzie tutaj przede wszystkim o promocjach kont osobistych, ale niżej znajdziesz też dwie okazje do bankobrania z kartami kredytowymi oraz jedną propozycję dla przedsiębiorców.

Promocje kont osobistych


Na pierwszy front idą konta osobiste - najliczniej dostępne w okazjach do bankobrania (o kolejności ich wymienienia decydowała wartość bonusów do zgarnięcia).

mBank: 550 zł w bonusach + 8% dla oszczędności


logo mbank
To dość rzadko występująca kumulacja promocji eKonta osobistego, dzięki czemu teraz do wzięcia jest nie tylko do 350 zł premii za konto osobiste, bon o wartości 100 zł na zakupy - do wyboru - do Allegro lub Biedronki oraz 100 zł premii za konto dla dziecka. Oprócz tego na oszczędzających czeka 8% na rachunku oszczędnościowym.

Z zawarciem umowy o konto (co jest też możliwe w szybki sposób - zdalnie), należy wyrobić się do 31.05. włącznie.

Prześwietlenie promocji mBanku znajdziesz klikając tutaj.

480 zł w bonusach za konto w Santanderze


logo santander bank
Na otwierających Konto Jakie Chcę w Santander Banku do wzięcia czeka 300 zł premii + 180 zł w bonach na zakupy... ale można zyskać jeszcze więcej (m.in. zwroty za niektóre płatności z konta, kolejne bony na zakupy za polecanie konta, stówkę za konto dla dziecka). Tutaj do środy włącznie wystarczy złożenie wniosku o konto (czasu na zawarcie umowy jest więcej).

Prześwietlenie promocji Santandera znajdziesz klikając tutaj.

Alior płaci 450 zł za Konto Jakże Osobiste


logo alior
Do wzięcia czeka 9 bonusów po 50 zł każdy za spełnienie prostych warunków. Jednak to nie wszystko, bo dojść może jeszcze moneyback za płatności telefonem (do 20 zł miesięcznie).

By wziąć udział w promocji, do 31.05. (włącznie) należy zawnioskować o konto, a umowę można zawrzeć na spokojnie później (do 30 dni od wniosku o konto).

Prześwietlenie promocji Aliora znajdziesz tutaj.

Millennium: 400 zł łatwej premii


logo bank millennium
Gdy mowa o Millennium, to wiadomo, że promocja będzie prosta - tym samym jest to okazja, od której wiele osób zaczyna korzystanie z promocji bankowych. Do wzięcia jest 400 zł w bonusach pieniężnych (a jeśli się pospieszyć, to i dodatkowe 150 zł w bonach na zakupy za konto dla dziecka w wieku 0-17 lat).

Z udziałem nie ma jednak co zwlekać, bo do końca maja nie wystarczy złożenie wniosku, ale należy też już zawrzeć umowę (co jest możliwe zdalnie - online, więc jeszcze da się wyrobić).

Prześwietlenie promocji Banku Millennium znajdziesz klikając tutaj.

PKO BP: 200 zł do Zalando za Konto dla Młodych


logo pko bank polski
Z tej propozycji skorzystać mogą osoby w wieku 18-26 lat, bo właśnie dla takich osób przewidziane jest Konto dla Młodych, którego otwarcie największy bank w Polsce właśnie wynagradza. Za spełnienie prostych warunków do wzięcia jest karta podarunkowa o wartości 200 zł do wykorzystania podczas zakupów na Zalando.

Prześwietlenie promocji PKO BP znajdziesz klikając tutaj.

Nawet 650 zł w bonusach za VeloKonto


logo velobank
W VeloBanku w sumie można zgarnąć do 600 zł moneybacku + bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia. Łącznie wychodzi więc nawet 650 zł, co jest najwyższą sumą względem wyżej wymienionych kont w innych bankach, ale przypominam o tej promocji pod koniec, bo kończy się wyłącznie program poleceń. By uzyskać 50 zł z tytułu otwarcia konta z polecenia, to do 31.05. koniecznym jest też już zawarcie umowy z bankiem.

Prześwietlenie promocji VeloBanku znajdziesz tutaj.

Promocje kart kredytowych


Teraz czas już przyjrzeć się kolejnej kategorii okazji do bankobrania, w których banki - często sowicie - wynagradzają wyrobienie karty kredytowej. W obydwu przypadkach jest szczęśliwie tak, że taką kartę da się łatwo utrzymać za 0 zł, nie ponosząc ani grosza kosztów (bez opłat i bez odsetek), więc wszystko co zgarniesz, będzie zyskiem "na czysto".

Telefon Motorola e22 za kartę Citi Simplicity


logo citibank
Jeśli myślisz o nowym telefonie... to możesz taki mieć na koszt banku. Telefon Motorola moto e22 jest nagrodą gwarantowaną za skorzystanie z karty kredytowej Citibanku. W tym przypadku do końca maja wystarczy zawnioskować o kartę (a umowę można zawrzeć nawet później).

Prześwietlenie promocji Citibanku znajdziesz tutaj.

Do 300 zł moneybacku z kartą BNP Paribas


logo bnp paribas
Kto zdecyduje się na kartę kredytową wydawaną przez BNP Paribas, ten do wzięcia będzie miał 5-procentowy zwrot za płatności kartą - przez pół roku uzyskiwać będzie można do 50 zł w każdym miesiącu, więc w sumie zgarnąć można wspomniane 300 zł.

W celu załapania się na promocję, do 31.05. należy już nie tylko zawnioskować o kartę, ale też zawrzeć umowę o nią.

Prześwietlenie promocji BNP Paribas znajdziesz tutaj.

Promocja dla przedsiębiorców 


logo mbank
Na koniec ostała się jedna okazja do bankobrania przewidziana dla osób prowadzących działalność gospodarczą. A tu zgarnąć można 350 zł premii za samo otwarcie konta firmowego w mBanku (nic więcej robić nie trzeba!). Promocja dostępna jest do środy włącznie (to czas na złożenie wniosku; na zawarcie umowy będzie miesiąc).

Prześwietlenie promocji mBanku znajdziesz tutaj.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. By trzymać rękę na pulsie, zapisz się na bezpłatny newsletter z którego dowiesz się o wszystkich nowościach. Taki zapis zajmuje chwilę - podobnie jak rezygnacja, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak zadecydujesz. Szanuję jednak Twój czas, podobnie jak podchodzę do swego czasu, więc obiecuję - spamu nie będzie (wiadomości zazwyczaj wysyłam raz w tygodniu, a góra - w wyjątkowych okolicznościach - to dwa maile):

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...