Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium: program "Lubię to polecam!" nadal dostępny

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

15.05.2023

Bank Millennium: program "Lubię to polecam!" nadal dostępny

Bank Millennium przedłużył 11. edycję swego programu poleceń.

Program poleceń "Lubię to polecam!"
A to oznacza, że zarówno obecni posiadacze konta, jak i nowi klienci (którzy konto dopiero założą) mogą zgarnąć np. od 80 do 100 zł na zakupy. Choć nie sposób nie wspomnieć, że na nowych klientów czeka lepsza promocja, w której do wzięcia jest łatwa premia 400 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Myślałem, że w tym miejscu będę prześwietlać nową, już 12. edycję programu "Lubię to polecam!". Tymczasem Bank Millennium zaskoczył, bo nie odpalił nowej odsłony swego programu poleceń, ale ogłosił wydłużenie edycji, która była przewidziana do 12.05.2023 roku. Teraz okazuje się, że na tę promocję można załapać się do jeszcze nawet do 14.07.2023 roku. 

Niniejszym sygnalizuję więc, że ta program nadal jest dostępny, ale przy okazji przypominam, że dostępna jest alternatywna promocja (nie łączy się z programem poleceń), w której do wzięcia czeka gwarantowana premia 400 zł na start (różnicą pomiędzy tymi dwoma propozycjami jest okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium - w przypadku programu poleceń wystarczy 12 miesięcy rozbratu z tym bankiem, a w promocji z premią niezbędnym jest nieposiadanie konta w Millennium co najmniej od 1.01.2020 roku).

Wracając do wątku programu poleceń, to zasady uczestnictwa, warunki promocji, jak i nagrody do wyboru nie uległy zmianie - poza wydłużeniem dostępności. Tym samym nie powielam więc opisu programu poleceń, a zachęcam do zapoznania się z wcześniejszym wpisem (zaktualizowanym właściwie tylko o datę do kiedy można skorzystać). W wyżej podlinkowanym wpisie znajdziesz też szczegółowy opis konta z oferty Millennium.

Jeśli chodzi o inne propozycje Millennium, to przypomnę, że:


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


4 komentarze:

  1. Złotówa, jest znowu promocja w Credit Agricole 555 zł :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Da się połączyć z premią 400 zł?

    OdpowiedzUsuń
  3. Poprzednie edycje trwały po dobrych kilka miesięcy. Ok. pół roku. Teraz przedłużyli starą edycję o 2 miesiące. Jaki powód? Pewnie nie wiedzą jakie oprocentowanie na lokacie dać. Boją się że dadzą np. 7% dalej a okaże się że zaraz RPP zetnie stopy i to będzie za dobra lokata. Już z taką ręką w nocniku zostali w 2020 roku. Jak pandemia wybuchła to stopy poleciały prawie do zera o u nich nadal hulała edycja programu poleceń z lokatą 4%. Najpewniej chcą tego uniknąć teraz i będą zdawkowo przedłużać/wznawiac promocję aż sytuacja się jakoś nie wyklaruje.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...