Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Santander Bank: 100 zł premii za konto dla dziecka (0-17 lat) w promocji "Bonus dla młodych" + 480 zł dla rodzica

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

10.05.2023

Santander Bank: 100 zł premii za konto dla dziecka (0-17 lat) w promocji "Bonus dla młodych" + 480 zł dla rodzica

Oto najnowsza promocja Santander Banku z kontem dla dzieci w roli głównej.

Promocja "Bonus dla młodych"
W odróżnieniu od poprzedniej edycji, tym razem premia 100 zł czeka nie tylko na nastolatków w wieku 13-17 lat, ale też na młodszych (już od narodzenia). Przy okazji przypomnę też, że dla rodzica - tudzież każdej osoby dorosłej - przewidziane są gwarantowane bonusy na start o wartości 480 zł.  


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.

Wspomnianą promocję konta dla pełnoletnich szczegółowo omówiłem we wpisie "Zgarnij 480 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku" - tam znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki uzyskania nagród i prześwietlenie oferty konta.

Poniżej skupiam się już na najnowszej propozycji - premii 100 zł za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat).

Promocja "Bonus dla młodych"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, będąca rodzicem dziecka, które nie ukończyło 18. roku życia i które nigdy nie miało konta osobistego w Santander Banku.

Do otwarcia konta dziecku (bez względu na jego wiek) niezbędny jest dowód osobisty lub paszport dziecka.

Ponadto rodzic musi posiadać konto osobiste w Santander Banku oraz dostęp do bankowości elektronicznej.

Nagroda. Do wzięcia czeka premia pieniężna 100 zł, która wpłynie na konto, więc uzyskaną nagrodę będzie można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Bonus dla młodych" i zdobyć premię 100 zł:

 • przed zawnioskowaniem o konto dla dziecka, jako rodzic/opiekun prawny wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na:
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) oraz
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
 • do 4.06.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji (podając dane rodzica).

Kolejne kroki będą już zależeć od tego w jakim wieku jest Twa pociecha.

Jeśli masz dziecko do 12. roku życia (nie ma wieku minimalnego, więc konto można założyć już nawet noworodkowi):
 • do 4.06.2023 r. poprzez bankowość internetową złóż wniosek o konto dla dziecka, wyrażając też zgodę na kontakt z dzieckiem drogą elektroniczną w celu marketingowym; 
 • do 11.06.2023 r. przelej na konto dziecka min. 50 zł.

W przypadku nastolatka od 13. do 17. roku życia:
 • do 4.06.2023 r. poprzez bankowość internetową złóż wniosek i podpisz umowę o Konto Jakie Chcę dla dziecka wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i wydawaną do niego kartą płatniczą, wyrażając też zgodę na kontakt z nastolatkiem drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • dopilnuj, by najpóźniej do 18.06.2023 r., Twe dziecko: 
  • wykonało co najmniej 1 płatność kartą wydaną do swego konta lub transakcję Blikiem (na dowolną kwotę; co ciekawe, to jeśli chodzi o transakcje Blikiem - zgodnie z regulaminem promocji - zaliczą się do tego nie tylko płatności, ale również wypłata z bankomatu; wykluczone są z kolei zbliżeniowe płatności Blikiem) oraz
  • co najmniej 3 razy zalogowało się do aplikacji mobilnej (swym loginem i hasłem).


Wypłata premii 100 zł przewidziana jest do 30.06.2023 r. (na konto Twego dziecka). Do momentu otrzymania nagrody dziecko musi posiadać konto (w przypadku nastolatków w wieku 13-17 lat wraz z kartą i dostępem do bankowości). Do tego nie wycofujcie wyżej wymienionych zgód, ani nie zgłaszajcie sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Limit nagród. W tej promocji bank przygotował 2000 nagród - o ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji i spełnienia pozostałych warunków. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli bank ma poinformować tutaj.

Jak założyć konto dla dziecka? 


Zgodnie z regulaminem udział w promocji biorą wyłącznie konta zakładane poprzez bankowość internetową. By otworzyć konto dla dziecka, po zalogowaniu przejdź następującą ścieżkę: Oferta banku => Konto dla dziecka i nastolatka.

Konto dla dziecka w Santander Banku - co warto wiedzieć?


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard (wydawaną do konta dla nastolatków w wieku 13-17 lat) nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

W przypadku konta dla dziecka, pamiętaj, że dziecko (od 13 lat) oraz rodzic lub opiekun prawny mogą wykonywać płatności, przelewać i wypłacać pieniądze z konta w granicach zwykłego zarządu, tj. do kwoty 5 000 zł miesięcznie.

Kiedy opłaca się założyć konto dla dziecka? 


Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z bonusami do 480 zł.

Na koniec przypomnę, że w Santander Banku promocji jest więcej. Obecni klienci zyskiwać mogą dzięki programowi poleceń - za każde skuteczne polecenie konta do wzięcia jest bon 80 zł na zakupy lub 4 bilety do kina.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Czy każdemu dziecku można założyć? Czy tylko jednemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ile dzieci, tyle stówek :)

   Usuń
  2. 500+, 1000+, 1500+... I im więcej tym lepiej.

   Usuń
 2. A jak później można zrezygnować z takiego konta?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy mozna zalozyc konto dla dziecka z dwoch kont Santander - zony i mojego i zapalac sie na dwa bonusy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedno i to samo dziecko? Nie.

   Usuń
  2. Prawdziwy bankobiorca dla złotówek zrobi wszystko. Trzeba szybko postarać się o kolejne dzieci. Najlepiej tyle, żeby i żonie opłacało się mieć te bonusy.

   Usuń
  3. Nie da się tak. Bo nawet jakby dało się założyć 2 konta przez każdego z rodzica to zawsze jedno z nich będzie tym drugim a przecież dziecko nie może mieć konta żeby wziąć udział w promocji.

   Usuń
 4. Sprawa jest taka : moje dziecko we wrześniu będzie mieć 13 lat -to jakie konto zakładać dla dziecka czy dla nastolatka ?

  OdpowiedzUsuń
 5. W jaki sposób przesłać kasę z konta dziecka?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...