Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kolejny bank w programie Bezcenne Chwile: promocja "Punkty na powitanie z Bankiem BNP Paribas"

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

19.07.2023

Kolejny bank w programie Bezcenne Chwile: promocja "Punkty na powitanie z Bankiem BNP Paribas"

BNP Paribas udostępnił program lojalnościowy Mastercard.

Promocja "Punkty na powitanie z Bankiem BNP Paribas"
Zachętą do rejestracji karty wydanej przez BNP Paribas w programie Bezcenne Chwile jest promocja, w której na start, w prosty sposób można uzyskać 1600 punktów powitalnych.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Osobom, które jeszcze nie mają karty Mastercard wydanej przez BNP Paribas, przypomnę, że takową można uzyskać w jednej z promocji, w której dodatkowo czeka: 435 zł premii za konto osobiste i/lub do 300 zł moneybacku dla wyrabiających kartę kredytową.

Promocja "Punkty na powitanie z Bankiem BNP Paribas"


Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę debetową Mastercard (wydaną do konta w BNP Paribas) w postaci fizycznej lub mobilnej i/lub kartę kredytową Mastercard.

W przypadku BNP Paribas do programu przystępuje się jednocześnie z wszystkimi posiadanymi kartami wydanymi przez ten bank (również z automatu dodawane będą karty wydane w przyszłości).

Nagroda. Na uczestników promocji czeka 1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile za każdą zarejestrowaną kartę. Taka ich liczba odpowiada nagrodzie o wartości ok. 20 zł. Za tyle punktów można też odebrać 2 bilety do kina.

Czy warto skorzystać z takiej promocji? Tu oczywiście każdy musi odpowiedzieć sobie samodzielnie. Przypomnę jednak, że za rejestrację kart Mastercard (czy to w promocjach innych banków, czy w ogólnodostępnej akcji dla dowolnych kart kwalifikujących się do programu Bezcenne Chwile) do wzięcia bywało nawet 8 000 punktów - wtedy więc można było odebrać nagrody (np. vouchery na zakupy) o łącznej wartości 100 zł. Wszystko więc zależy od indywidualnego podejścia, ale ja z rejestracją bym się nie spieszył.

Limit nagród. W regulaminie promocji możemy znaleźć następujący zapis:

"Łączna pula Nagród wynosi 29 300 po 1 600 Punktów, przy czym dla kart debetowych wynosi 19 600 po 1 600 Punktów a dla kart kredytowych (w tym karty wirtualnej do Limitu od Nowa) 9 700 po 1 600 Punktów"

Komunikat o ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli ma się pojawić tutaj (tam też przewidziana jest publikacja informacji, z 7-dniowym wyprzedzeniem, o szacunkowym terminie zakończenia promocji). 

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Punkty na powitanie z Bankiem BNP Paribas" i uzyskać 1600 punktów: 

 • do 31.08.2023 r. zarejestruj swą kartę w programie Bezcenne Chwile (można to zrobić w placówce banku, na infolinii oraz w bankowości internetowej bądź mobilnej BNP Paribas - przykładowo w aplikacji mobilnej w szczegółach karty w zakładce "Bezcenne Chwile");
 • w ciągu 30 dni od uruchomienia konta punktowego w programie Bezcenne Chwile wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 50 zł.

Punkty otrzymasz w ciągu 30 dni od spełnienia powyższych warunków, a mają one mieć ważność  6 miesięcy (to będzie czas, w którym da się je wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile).

Wykonując transakcje kartą na potrzeby niniejszej promocji, miej na uwadze, że uwzględnione zostaną płatności z wykluczeniem:
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); 
operacji przeniesienia sald między rachunkami (wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych/elektronicznych); 
transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dotyczących składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń (jeśli obowiązują); wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) : (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz 
zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika (np. wypłaty gotówki z bankomatów i kas banków)."

Przydatne dokumenty:

26 komentarzy:

 1. Też jeszcze nie wchodzę. Zaczekam na min 8000 pkt.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakieś żarty. Niedawno dla nowo dołączanych kart dawali po 8.000 pkt. I to jeszcze w miarę się opłacało. A teraz - 20 złotych. Niepoważne podejście ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie nie jest może dużo ale za niecałe 2 miesiące zamykam konto po zgarnięciu kasy z promocji to może być .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi akurat jutro zamkną bo wypowiedziałem 20.06 i już chciałem dzwonić żeby to odwołać ale jak doczytałem ze nie 8.000 ale 1600 to pominałem temat

   Usuń
 4. 1.600 pkt na start to na odsianie obecnych klientów. Porejestrują, odbiorą po 2 bilety do kina a za chwilę BNP Paribas wrzuci promocję: Otwórz konto i odbierz 100zł (8.000 pkt) na start, oczywiście "tylko dla osób, które nigdy nie rejestrowały karty Partnera".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano dokładnie. Więc nie warto się grzać na takie śrubki.

   Usuń
  2. a tu przykład: https://www.bankobranie.pl/2023/04/bezcenne-chwile-punkty-na-start-wieksza-pula.html

   Usuń
  3. A tu aktywna promocja 8.000 pkt na start, Złotówa, coś dla Ciebie na artykuł :) https://rpm-cms.upaid.pl//media/jhulg0xk/bps_regulamin-promocji_30-06-2023.pdf

   Usuń
  4. @Anonimowy, 20 lipca 2023, 07:35 - Dzięki za cynk! Niestety pula nagród to jedynie 5k, a promka trwa już od 1. lipca 😳

   Usuń
  5. Moment moment, czyli promocja 8000 punktów jest aktywna dla karty BNP Paribas? Czyli to oznacza, że aktywne są dwie promocje na tą samą kartę?

   Usuń
  6. No ale przecież te 8000 pkt to nie w Paribasie ale w jakimś BPS czyli banku spółdzielczym.

   Usuń
 5. Czy ktoś z was wie rejestracja kart z jakich banków daje obecnie 8000 punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedawno była promocja dostępna ogólnie dla wszystkich banków. Teraz chyba już nie ma nigdzie.

   Usuń
 6. Aaaaaahahahaha śmiech na sali aaaaaahahahaha 20 złotych toż to szał! A idź pan w...xd lol hehehe ( czkawkę mam teraz) 😂😂😂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W rzeczy samej. Jeszcze trzeba mieć pieniądze na dojazd do tego kina. To sprzedawanie danych na tym portalu jest śmieszne. Toż przy 8000 pkt nie za wiele możesz i nawet nie wychodzi 100 zł do allegro tylko jakies 40. Ja korzystam możliwie efektywnie i biorę do Carrefoura. Sprawdza sie to, bo moge kupić tam rzeczy praktyczne i każde. Choc nie jest to rozwiązanie idealne z uwagi na odległość, ale Dino i Biedronki nie mają.

   Usuń
  2. Co ty piszesz? 8000 pkt wystarczy na 100 zł do Allegro. Voucher 50 zł jest za 4000 pkt. W tym tygodniu wymieniałem.

   Usuń
  3. Czy bony rabatowe Allegro można sumować?

   Usuń

  4. Platforma Allegro umożliwia połączenie do 15 kart, których suma nie przekracza 4 tys. złotych. Funkcjonalność dostępna jest na stronach Allegro.

   Usuń
  5. Helios podniósł ceny biletów od 27.07.2023, info. z ich strony int. pod cennikiem. Przeliczanie 800 pkt na 10 zł to nie do końca jest ok, jak przykładowo chodzisz do kina to bez kodu na film 2D w dniu seansu zapłacisz 28,90 zł. Najtańszy bilet do Helios to 12,90 zł w ramach "Kultura dostępna". A że przeliczacie wszelkie punkty z BCh tylko i wyłącznie na bon 4.000 pkt = 50z to inna sprawa, wtedy i waga 800 pkt to tylko 10 zł.

   Usuń
  6. @Anonimowy 27 lipca 2023 10:39
   Nie wprowadzaj w błąd! Dają tylko 1600 punktów 💩 wartych ok. 20 zł a nie 8000 jak w normalnej promocji gdzie indziej.
   Ja dziś zrobiłem rezygnację z ich konta i karty. Szkoda prądu na takie promocje!
   Tym bardziej że zbliża się koniec roku i od nowego nie będzie już u nich litości. 🤮

   Usuń
  7. Te wszystkie przeliczniki są nic nie warte. Same Priceless Specials już dawno się zdewaluowało. Ceny tego co można kupić za te wymienione punkty - np. na takim alledrogo gdzie od lat kupuję ten sam produkt - w przeciągu ostatnich dwóch lat wzrosły już prawie 80%.
   O jakich atrakcjach tu można mówić gdy taki Paribas dołączając do zdewaluowanego programu na zachętę daje 1/5 (1600 punktów) tego, co daje jeszcze w miarę normalny bank (8000 punktów)?
   Przytoczę tu jedynie cytat z jednej z ról granych przez Zbigniewa Zapasiewicza:
   "nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić..." takie zachowanie.

   Usuń
 7. Pytanie czy ktoś woli wróbla w garści czy gołębia na dachu. Z dwóch kart (debetowa i kredytowa) dostanę łącznie 3200 punktów, które wymienię na 4 bilety do kina. Akurat mam kino blisko, więc mi to pasuje. A czy będzie niedługo inna promocja, w której będą dawać więcej? Może tak, może nie, kto to wie. To tak, jak z wieloma innymi promocjami. W Citibank regularnie dostaję ofertę utrzymaniową na kartę kredytową (10% zwrotu od kwoty 1000 zł, czyli 100 zł zwrotu), ale ponieważ czas na realizację płatności wynosi około 3 miesiące, plus czas na otrzymanie bonusu, to wychodzi to 100 zł raz na pół roku. Teraz widzę, że gdybym z karty skutecznie zrezygnował, to dostałbym większą premię za ponowne jej założenie (nie musząc długo czekać na promocję w której mógłbym wziąć udział). No ale tego nie wiedziałem wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @michal-100 28 lipca 2023 10:46
   Czyli zachęcasz do powrotu do czasów, kiedy ludzie z głodu wyjadali wróble spod strzechy? Ja osobiście nie chciałbym takiej rzeczywistości. Dlatego też, nie godzę się na takie "powitanie". Dla mnie to obelga.

   Usuń
  2. Po pierwsze do niczego nie zachęcam. Po drugie nie wiem jak w ogóle można porównywać jakąś promocję z sytuacją głodu. A po trzecie, ludzie, czy wy naprawdę uważacie, że promocja to jest coś, co się "się należy"? Promocja, to promocja, ktoś chce (i może), to korzysta, jak nie chce, to nie. Co w tym obelżywego, że bank mi daje 4 bilety za (prawie) nic (wystarczy rejestracja, bo ja akurat karty już mam)?

   Usuń
  3. Chodzi o to, że sam przytaczasz powiedzenie które odnosi się do takich okoliczności, w których ludzie jak mogli złapać tegoż wróbla pod strzechą i go zjeść, to mogli jeszcze trochę pożyć. Porównanie zatem tego "wróbla w garści" do marych 1600 punków zgodnie z logiką może tylko jedno skojarzenie nasuwać. Tu natomiast mamy do czynienia z sytuacją gdzie np. ja nie muszę po to by przeżyć dać się upodlić bankowi. I jest to dla mnie obelgą gdybym z tego "skorzystał". Ich karta kredytowa pozwala mi co miesiąc więcej zarobić. I to już dawno poza tym co dostałem na powitanie za jej wyrobienie. Jak? Cóż, właśnie w tym rzecz żeby nie sięgać po ochłapy bo to oślepia.

   Usuń
  4. A ja już mam 1600pkt :-)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...