Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher do 150 zł do Parku Wodnego Suntago za konto dla dziecka (0-17 lat) w Banku Millennium (+ 400 zł premii za konto dla rodzica)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

18.07.2023

Voucher do 150 zł do Parku Wodnego Suntago za konto dla dziecka (0-17 lat) w Banku Millennium (+ 400 zł premii za konto dla rodzica)

Promocja powraca po dość niespodziewanej przerwie.

"Promocji Konta 360° Junior z Parkiem Wodnym SUNTAGO"
Za Konto 360° Junior tym razem do wzięcia jest voucher o wartości 100 lub 150 z do wykorzystania w Parku Wodnym Suntago. Z kolei dla rodzica (tudzież każdej osoby pełnoletniej zakładającej w Millennium konto osobiste dla siebie) przewidziana jest premia 400 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na wstępie trzeba zauważyć, że tym razem nagroda... jest dość wyszukana. Choćby ze względu na lokalizację miejsca - zainteresować może mieszkańców przede wszystkim centralnej Polski. Osobiście preferuję inny typ nagrody - bonusy pieniężne, a w drugiej kolejności bony na zakupy (np. do Biedronki lub Allegro), by kupić co się chce. W przypadku premii można wszak ją przeznaczyć na ten czy inny park wodny, ale też na jakikolwiek inny cel. A tu mamy jednak nagrodę dla fanów tego typu rozrywki.

"Promocji Konta 360° Junior z Parkiem Wodnym SUNTAGO"


Dla kogo promocja Konta 360° Junior w Banku Millennium? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku (bez wieku minimalnego).

By założyć konto dla dziecka w Millennium, trzeba mieć (lub założyć) konto osobiste bądź kartę kredytową w tym banku oraz mieć/wyrobić dostęp do bankowości Millenet. Do udziału w promocji kwalifikują bowiem wyłącznie Konta 360° Junior otwierane za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej.
💡 Jeśli nie masz konta osobistego w Millennium, sprawdź jak uzyskać 500 zł premii za konto Millennium 360°.

Konto w niniejszej promocji można założyć wyłącznie dziecku (lub dzieciom), które jeszcze nie miało Konta 360° Junior w Banku Millennium.

Nagrodą w promocji jest voucher o wartości 100 lub 150 z do wykorzystania w Suntago - to olbrzymi, całoroczny park wodny, zlokalizowany w miejscowości Wręcza pod Mszczonowem, pomiędzy Warszawą, a Łodzią.

Voucher otrzymasz w formie kodu, który bank prześle Ci SMS-em. Kod ma mieć ważność do 31.12.2024 roku.

Bank przygotował się na otwarcie maksymalnie 9 000 kont w ramach promocji, więc chociaż promocja przewidziana jest do 31.10.2023 r., to należy mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej. W przypadku wyczerpania puli komunikat o tym fakcie ma się pojawić na stronie banku.

"Wiosenna promocja Konta 360° Junior"


Zasady promocji. By zgarnąć voucher do Suntago za otwarcie konta dla swego dziecka:
 • do 31.10.2023 r.: 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).
 • najpóźniej do 30.11.2023 r.: 
  • bez względu na wiek dziecka zasil Konto 360° Junior kwotą min. 150 zł oraz
  • jedynie w przypadku dzieci powyżej 7. roku życia: dodatkowo w imieniu dziecka wyraź zgody marketingowe (na otrzymywanie od banku informacji handlowych i marketingowych przez kanały elektroniczne), zapewnij aktywowanie aplikacji mobilnej oraz wykonanie min. 3 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem, lub zbliżeniowo telefonem.

Za spełnienie powyższych warunków przysługiwać będzie voucher o wartości 100 zł. Jego wartość będzie o 50 zł wyższa (czyli łącznie 150 zł), jeśli spełniony zostanie jeszcze jeden warunek. By tak się stało:
 • w okresie od 1.07. do 30.11.2023 r. za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Banku Millennium wyślij wniosek o świadczenie w programie Dobry start 300+.

Nagrodę otrzymasz do 31.12.2023 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem (do tego czasu nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior oraz nie wycofuj wyrażonych zgód).
 

Konto 360° Junior - szczegóły oferty Millennium


Główne cechy konta dla dzieci zakładanego w Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • na potrzeby promocji wyrabianie karty do konta nie jest wymagane (bo wymaganą płatność można wykonać też Blikiem), ale jeśli na takową się zdecydujesz, to opłata miesięczna za kartę do Konta 360° Junior wyniesie:
  • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest wówczas jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za samo wydanie karty do konta); 
  • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tutaj nie występuje już jednak opłata za wydanie karty); 
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

⚠️ Zakładając konto dla swego dziecka, miej na względzie, by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 6 736,60 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

Bankobranie od małego na całego? Możliwe. Promocji nie brakuje zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich. Jeśli chcesz na nich zyskiwać wraz ze swoją pociechą, to jest na to jeden prosty, sprawdzony sposób - bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji na zysk:

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Tam jest chyba błąd w dacie w zasadach promocji ,,najpóźniej do 30.06.2023"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za czujność. Powinno być do 30.11. Poprawione.

   Usuń
 2. Czy to jest na każde dziecko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Ile dzieci to tyle kont i voucherów.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...