Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Powraca najwyższa dotąd premia: 500 zł do wzięcia za konto w Banku Millennium

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

8.08.2023

Powraca najwyższa dotąd premia: 500 zł do wzięcia za konto w Banku Millennium

Gwarantowana premia pieniężna w tej edycji zrównuje się z dotąd rekordową za konto w Millennium.

Zyskaj "500 zł w promocji konta Millennium 360°"
Jednak na taką sposobność trzeba było sporo czekać, bo od startu poprzedniej edycji z premią 500 zł minął już prawie rok (a promocje pomiędzy tymi edycjami przynosiły bonusy o 100 zł niższe). 

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Zyskaj "500 zł w promocji konta Millennium 360°"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i polskim dowodem osobistym, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium. 

Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czekają dwa bonusy pieniężne - pierwszy w wysokości 100 zł oraz drugi, który wyniesie 200 lub 400 zł (w zależności od tego jakie warunki spełnisz). Łącznie da się więc zgarnąć 500 zł tytułowej premii. 

To nagroda gwarantowana, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie. Każdy nagrodę otrzyma, jeśli tylko spełni określone przez bank warunki. Nie ma tu więc cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria ani konkurs. 

Poniżej zamieszczam szczegółowy opis warunków promocji. Po jego przeczytaniu możesz pobrać rozpiskę w formie pdf, którą znajdziesz na końcu wpisu. Dzięki niej spełnianie i tak stosunkowo prostych i klarownych warunków uzyskania premii za konto od banku Millennium stanie się jeszcze prostsze.

Limit wniosków. Chociaż promocja ma być dostępna do 30.09.2023 r., to warto mieć na uwadze, iż bank może zakończyć ją szybciej, bo przygotował 15 000 kont objętych promocją. W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, stosowny komunikat ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady akcji "500 zł w promocji konta Millennium 360°"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć pierwszą premię w wysokości 100 zł:
 • do 30.09.2023 r. złóż wniosek o konto osobiste Millennium 360º wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na:
  • otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon oraz dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem oraz
  • na świadczenie przez Millennium Goodie usługi "Zwroty za zakupy" (to bezwarunkowo darmowy program umożliwiający uzyskiwanie zwrotów za część płatności wykonywanych u partnerów banku);
 • w ciągu 14 dni po otwarciu konta zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł (może to być np. przelew z Twego konta w innym banku);
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (a więc przykładowo: do końca września w przypadku konta otwartego w sierpniu):
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium (wystarczy samo logowanie - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) oraz
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł (w tym przypadku nie chodzi o to, by każda z płatności była na taką kwotę, ale by wszystkie transakcje - min. pięć - dały łącznie co najmniej 360 zł; płatności można wykonywać w dowolnym miejscu, bo nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium).

Z kolei by uzyskać drugą premię, w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego pełnego miesiąca następującego po otwarciu konta (przykładowo: dla konta otwartego w sierpniu, te poniższe warunki będzie należało zrealizować w październiku, listopadzie i grudniu):
 • co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej;
 • zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł oraz 
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł (może być to wiele transakcji na mniejsze kwoty - ważne, by w sumie wydać co najmniej 360 zł; nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium).

Bonus za spełnienie powyższych warunków wyniesie 200 zł, jeśli comiesięczny wpływ będzie - nazwijmy to jakimś "zwykłym" wpływem -  np. z Twego konta w innym banku. Jednak ten bonus wzrośnie do 400 zł, gdy comiesięczny wpływ (jednorazowo na kwotę min. 1 000 zł) będzie wynagrodzeniem, przez które bank rozumie wpływ z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium.

Czas wypłaty premii uzależniony jest od tego, kiedy otworzysz konto:
 • w przypadku konta otwartego w sierpniu wypłata pierwszej premii przewidziana jest do 31.10.2023, a druga premia wpłynie do 31.01.2024 r.;
 • w przypadku konta otwartego we wrześniu wypłata pierwszej premii nastąpi do 30.11.2023, a drugiej premii należy spodziewać się do 29.02.2024 r.

Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Zawarcie umowy. Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • w placówce banku (pamiętaj jednak, że do uzyskania premii kwalifikują wnioski o konto złożone na stronie promocji - w placówce banku nastąpi jedynie finalizacja, czyli podpisanie dokumentów dla wcześniej złożonego wniosku; tego warto dopilnować w rozmowie z doradcą w banku), lub
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku, lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

Uwaga: w przypadku dwóch ostatnich opcji, czyli otwarcia konta online lub "na selfie", dojdzie jeszcze jeden warunek do spełnienia - złożenie wzoru podpisu w placówce Banku Millennium (w przypadku kont otwartych w sierpniu należy to zrobić do końca grudnia, a dla kont otwartych we wrześniu - do końca stycznia).

Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ Do wpływów (min. 1 000 zł) wymaganych na potrzeby promocji bank nie uwzględni przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą lub Blikiem mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). 

Do płatności na potrzeby promocji nie zostaną zaliczone wypłaty gotówki, ani przelewy Blik oraz transakcje zwrócone.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z premią 500 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy). 

7% dla oszczędzających 


Poza promocją z premią 500 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: do 7% w skali roku na 90 dni do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

Konto Millennium 360º - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • karta wydawana do konta:
  • w przypadku posiadacza konta w wieku powyżej 26 lat: 0/11 zł - opłata miesięczna nie będzie pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem (na dowolne kwoty) albo
  • w przypadku posiadacza konta w wieku 18-26 lat: 0/5 zł - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunku zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Wykonywanie płatności kartą lub Blikiem na potrzeby promocji (w celu uzyskania premii) jednocześnie zalicza się do tych, których wykonanie zwalnia z opłat za kartę.

Jeśli zdarza Ci się płacić kartą zagranicą, to konto Banku Millennium pozwala również wykonywać transakcje (do 1 000 zł miesięcznie) bez kosztów przewalutowania (dopiero powyżej wspomnianego limitu przy transakcjach w walutach obcych dodawana jest prowizja 2%).

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Rozpiska promocji:


Pobierz plik pdf, wydrukuj i zaznacz spełnienie kolejnych warunków promocji. Dzięki temu będziesz mieć pewność zyskania premii oraz utrzymania bezpłatnego konta.


Przydatne dokumenty:

28 komentarzy:

 1. Czy w miesiącu otwarcia konta trzeba już spełniać warunki uniknięcia opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W p-wszym miesiącu nie ma opłat i nic spełniać nie trzeba.

   Usuń
 2. Karencja od 1. stycznia 2020 jest tu w pewnym sensie problemem 😋

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak krócej niż w Santanderze gdzie trzymają 1.04.2019 :(

   Usuń
 3. Czy to powinien być wpływ z tytułu wynagrodzenia? Można samemu sobie przelać z takim tytułem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątpię skoro dają 300 zł jak zwykłe wpływy, a 500 zł jak "z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium".

   Usuń
  2. Dyskryminują niezatrudnionych? Dlaczego?

   Usuń
  3. @Anonimowy 8 sierpnia 2023 22:01
   Nie dyskryminują tylko mobilizują do pracy.
   Banki mają obowiązek przeciwdziałania praniu pieniędzy i są pod kontrolą.

   Usuń
  4. A co jak przelewam pieniądze z działalności gospodarczej?

   Usuń
  5. W promkach wielu innych banków przelew z konta mej DG liczył się jako wynagrodzenie.

   Usuń
 4. szkoda, że nie zmienili daty 01.01.2020, dalej nie mogę założyć konta, a tak liczyłam, że w następnej się już załapię.

  OdpowiedzUsuń
 5. A 1.01.2020 bez zmian.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie w temacie. Czy ktos z Was dostał info z Toyota Bank, ze spełnił warunki do przyznania premii? Regulaminowo mieli dać znać do dziś emailem lub sms-em i cisza.

  TomTom

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj:

   https://www.bankobranie.pl/2023/02/toyota-bank-lokata-standard-z-premia.html

   Usuń
 7. Czyli tak naprawdę 300 zł do zarobienia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 300 zł przy samodzielnym przelewaniu a 500 przy przelewie wynagrodzenia od pracodawcy. Zachód ograniczający się do kilku minut wypełniania druczku do kadr.

   Usuń
 8. W końcu po 4 latach od zamknięcia znika karencja 😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale gdzie widzisz zniknięcie karencji?

   Usuń
  2. No niestety karencja nie zmienia się już od dłuższego czasu. Ciągle 2020

   Usuń
  3. Kilka lat temu wstecz była dożywotnia - ile razy można być nowym klientem?

   Usuń
 9. Ciekawe czy 500+ (x 2) zaakceptują?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się nad tym zastanawiałem ale chyba nie bo to ani pensja śni emerytura/renta ani stypendium. Szkoda że wyeliminowali świadczenia bo to bym chętnie puścił.

   Usuń
  2. No ale jak urodzisz 4 dzieci, to będziesz mieć z tego tytułu emeryturę. To jak to 500+ nie jest pensją to skąd potem ta emerytura na poziomie tej pensji?

   Usuń
 10. Po co te banki tak wydziwiają z wymaganiami? Aby otrzymać kaskę, aktywuj "to", zaloguj się "tam", wydaj kartą "x" razy w ciągu miesiąca. Potem czynność powtórz w kolejnym miesiącu. Irytujące.
  Kiedyś jak zakładałem konto w promocji (fakt że t bardzo dawno temu było) To kaskę promocyjną dostałem niemal od razu, bez tego całego wydziwiania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy, nawet najdziwniejszy, warunek to szansa, że uczestnik go nie spełni - ot co :)

   Usuń
 11. Witam Pisze bo mój syn w tym roku skończył 18lat ale w 2023roku miałem konto dla mlodych/niepełnoletnich m.in.na niego było jedno konto w moim koncie. Czy on się łapie na tę promkę? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Próbowałem założyć konto przez identyfikację przez inny bank - wniosek odrzucony. Następnie przez selfie - nie da się, zapraszają do oddziały. Co za dno!

  OdpowiedzUsuń
 13. Rozmawiałem z infolinią odnośnie jak ma wyglądać przelew tytułem wynagrodzenia. Konsultant poinformował mnie, że nie ma żadnych informacji jak system będzie to interpretował, jak ma wyglądać tytuł przelewu, co ma w nim ma być wpisane, itp.
  Trudno coś domniemywać, choć można założyć, że może przelew z tytułem "Wynagrodzenie za okres..." wystarczy np. od Kowalskiego. A może mają na myśli, że jako nadawca przelewu będzie miał w nazwie imię, nazwisko i nazwę firmy choć są firmy /JDG/ które figurują tylko pod samym nazwiskiem. Najbardziej nieprofesjonalne jest to, że ktoś tworząc te zasady promocji tego nie przemyślał i nie poinformował pracowników infolinii jak to /przelew/ ma technicznie wyglądać. Rodzi to duże pole to własnej interpretacji przez bank co zakwalifikować jako przelew wynagrodzenia a co nie.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...