Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł kieszonkowego za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat) w Santander Banku (+ 500 zł za konto dla rodzica)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

14.08.2023

100 zł kieszonkowego za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat) w Santander Banku (+ 500 zł za konto dla rodzica)

Po krótkiej przerwie powraca promocja konta dla nieletnich w Santander Banku.

Santander Bank: promocja "100 zł kieszonkowego"
Do wzięcia czeka 100 zł premii pieniężnej. Przy okazji przypomnę, że dla rodzica - tudzież każdej osoby dorosłej - w Santanderze przewidziane są gwarantowane bonusy na start o łącznej wartości nawet 500 zł.  


[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Wspomnianą promocję konta dla pełnoletnich szczegółowo omówiłem we wpisie "Zyskaj 500 zł w bonusach za Konto Santander" - tam znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki uzyskania nagród i prześwietlenie oferty konta.

Poniżej skupiam się już na najnowszej propozycji - premii 100 zł za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat).

Santander Bank: promocja "100 zł kieszonkowego"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, będąca rodzicem dziecka w wieku 7-17 lat, które na dzień 14.08.2023 roku nie miało konta osobistego w Santander Banku - do otwarcia konta dziecku (bez względu na jego wiek) niezbędny jest dowód osobisty dziecka lub (w przypadku dzieci mających mniej niż 13 lat) paszport.

Ponadto rodzic musi posiadać konto osobiste w Santander Banku.

Nagroda. Do wzięcia czeka premia pieniężna 100 zł, która wpłynie na konto, więc uzyskaną nagrodę będzie można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "100 zł kieszonkowego" i zdobyć tytułową premię:

 • przed zawnioskowaniem o konto dla dziecka, jako rodzic/opiekun prawny wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na:
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) oraz
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
 • do 30.09.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji (podając dane rodzica).

Kolejne kroki będą już zależeć od tego w jakim wieku jest Twa pociecha.

Jeśli masz dziecko w wieku 7-12 lat:
 • do 30.09.2023 r. złóż wniosek o konto dla dziecka wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając też zgody na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu marketingowym oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK) i zawrzyj umowę z bankiem; 
 • do 31.10.2023 r. dopilnuj wykonania co najmniej 1 płatności kartą wydaną do konta dziecka.

W przypadku nastolatka od 13. do 17. roku życia:
 • do 30.09.2023 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla dziecka wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i wydawaną do niego kartą płatniczą, wyrażając też zgody na kontakt z nastolatkiem drogą telefoniczną i elektroniczną w celu marketingowym oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK) i zawrzyj umowę z bankiem;
 • dopilnuj, by najpóźniej do 31.10.2023 r., Twe dziecko:
  • co najmniej 1 raz zalogowało się do aplikacji mobilnej (swym loginem i hasłem) oraz
  • wykonało co najmniej 1 płatność kartą wydaną do swego konta lub Blikiem (na dowolną kwotę).

W niniejszej promocji konto dla dziecka/nastolatka założyć można poprzez bankowość internetową lub (co jest nowością względem poprzednich edycji) w placówce banku (jeśli jednak myślisz o założeniu konta dla siebie - jako rodzica - z bonusami do 500 zł, to pamiętaj, że w promocji udział biorą tylko wnioski składane poprzez stronę promocji, do której linkuję w wyżej przywołanym prześwietleniu okazji do bankobrania).

Wypłata premii 100 zł przewidziana jest do 30.11.2023 r. (na konto Twego dziecka). Do momentu otrzymania nagrody dziecko musi posiadać konto wraz z kartą (w przypadku nastolatków w wieku 13-17 lat też z dostępem do bankowości). Do tego dnia nie wycofujcie wyżej wymienionych zgód, ani nie zgłaszajcie sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta dziecku przez Internet, po zalogowaniu do bankowości przejdź następującą ścieżkę: Oferta banku => Konto dla dziecka i nastolatka.


Konto dla dziecka w Santander Banku - prześwietlenie oferty


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • karta do konta: 
  • w przypadku dzieci w wieku 7-12 lat brak opłaty miesięcznej za kartę (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
  • w przypadku nastolatków w wieku 13-17 lat: 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

W przypadku konta dla dziecka, pamiętaj, że dziecko (od 13 lat) oraz rodzic lub opiekun prawny mogą wykonywać płatności, przelewać i wypłacać pieniądze z konta w granicach zwykłego zarządu, tj. do kwoty 5 000 zł miesięcznie.

Kiedy opłaca się założyć konto dla dziecka? 


Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z bonusami do 500 zł.

Na koniec przypomnę, że w Santander Banku promocji jest więcej. Obecni klienci zyskiwać mogą dzięki programowi poleceń - za każde skuteczne polecenie konta do wzięcia jest bon 100 zł na zakupy lub 4 bilety do kina.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Szkoda że potrzebny jest dowód dla dziecka..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest, zakładałem na legitymację szkolną

   Usuń
 2. Czy otwierając dwa konta dla dwójki dzieci, premia kieszonkowa jest dla obojga dzieci..?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...