Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij aż 480 zł gwarantowanej premii za konto w BNP Paribas

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

29.08.2023

Zgarnij aż 480 zł gwarantowanej premii za konto w BNP Paribas

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas.

"Słoneczna promocja": do 480 zł za konto w BNP Paribas
Do zgarnięcia czekają nagrody gwarantowane w postaci bonusów pieniężnych - łącznie do wzięcia jest aż 480 zł (bez zbędnego przedłużania - wszystkie premie zostaną wypłacone jeszcze w tym roku). Promocja przewidziana jest zarówno dla nowych, jak i powracających klientów. Wystarczy bowiem nie posiadać konta w tym banku od 12 miesięcy, by załapać się na niniejszą okazję do bankobrania.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Słoneczna promocja": do 480 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 bonusy po 160 zł każdy, co łącznie da tytułowe 480 zł. To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Słoneczna promocja"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 10.09.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 20.09.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta (zrób to również do 20.09.2023 r.) oraz
 • we wrześniu 2023 r.
  • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej (na dowolną kwotę; może być przelew np. na własne konto w innym banku) oraz 
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą premię 160 zł.

By zdobyć kolejne 2 bonusy - po 160 zł każdy - w październiku i listopadzie 2023 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
 • wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej (na dowolne kwoty) oraz 
 • wykonaj płatności kartą na sumę min. 400 zł.

W tym przypadku 160 zł dostaniesz za spełnienie warunków w październiku oraz 160 zł za realizację warunków w listopadzie.

Warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków zgarnięcia poprzedniej nagrody. A więc przykładowo, żeby zdobyć 160 zł za październik, wcześniej należy spełnić warunki uzyskania nagrody 160 zł za spełnienie warunków we wrześniu.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu slonecznapromocja@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 20.10. o pierwszej premii 160 zł za spełnienie warunków we wrześniu;
 • do 27.11. o drugiej premii 160 zł za realizację wytycznych w październiku oraz
 • do 22.12.. o trzeciej premii 160 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w listopadzie.

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26.10.2023 roku. 

Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca, w którym otrzymasz powiadomienie o przyznaniu premii. Będą więc one wpływać do 31.10., do 30.11. oraz do 31.12.2023 r. (za każdym razem po 160 zł).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:
 
Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Słoneczna promocja"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Słoneczna promocja" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Rozpiska warunków promocji:
Przydatne dokumenty:

38 komentarzy:

 1. Czy konto można założyć w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem promocji wniosek należy złożyć przez stronę promocji, a wtedy opcje zawarcia umowy są dwie: poprzez kuriera lub "na selfie".

   Tak działa większość promocji bankowych. Banki często ograniczają się do zdalnych sposobów zawarcia umowy (a więc z pominięciem placówek), bo to im się... opłaca.

   Utrzymanie placówek jest drogie (najem nieruchomości, media, pensje pracowników). A załoga placówek ma swoje zadania: obsługę obecnych klientów i pozyskiwanie nowych (ale innymi sposobami, niż promocje). Wizyty w placówkach osób, które przychodzą z finalizacją wniosków internetowych "zjadłyby" sporo roboczogodzin pracowników. A z punktu widzenia banku to tylko formalność, więc woli wysłać kuriera (automatyzując cały proces). I w taki sposób bank generując oszczędności ma budżet na organizowanie promocji i bonusy dla nas :)

   Usuń
 2. Czy przelewy na potrzeby tej promocji mogą być jako zlecenia stałe? ew. przelewy z datą przyszłą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj nie ryzykowałbym. Tu chodzi o wykonywanie przelewów poprzez bankowość (internetową lub mobilną) w każdym z wymienionych miesięcy (a zlecenie stałe to jednorazowa dyspozycja, a potem przelewy robią się "same").

   Usuń
 3. Wniosek złożony. Proces otwarcia konta rozpoczęty. I na końcu weryfikacja wniosku o konto - proszę czekać. Dziś rano 2 e-maile i SMS żeby nacisnąć kontynuuj w aplikacji i niestety błąd nr 200 w aplikacji. (Zaraz będę dzwonił na infolinię). Dodam że miałem już kiedyś konto w BNP.

  OdpowiedzUsuń
 4. I już wszystko jasne - kod błędu nr 200 dotyczy problemu z kodami autoryzacyjnymi SMS - aktualnie infolinia potwierdziła że bank ma awarie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Konto zamknięte 16.08.2022. Czy już mogę teraz zakładać czy zaczekać do września?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Minęło 12 miesięcy, więc możesz już teraz zakładać konto. Nie trzeba czekać do września.

   Usuń
  2. !Jeśli 16.08.2022 złożyłeś jedynie wypowiedzenie umowy ze standardowym miesięcznym okresem wypowiedzenia to konto zostało zamknięte dopiero we 09.2022 i 12 m-cy jeszcze nie minęło. Weź to pod uwagę. Wiele osób myśli, że jak ma w ręku papier z datą złożenia wypowiedzenia to jest to jednoznaczne z datą zamknięcia konta. A rzadko tak jest (tylko w trybie zamknięcia natychmiastowego).

   Usuń
 6. Konto otwarte. Poprzednie zamknąłem na pewno w grudniu 2021 ale teraz mam ten sam numer konta. Czy to okej czy nie łapię się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BNP Paribas zachowuje numer rachunku. Nie ma to wpływu na kwalifikowanie do promocji. Ważne, że od zamknięcia konta minęło już 12 miesięcy.

   Usuń
 7. Jednym z warunków otrzymasz premię 160 zł. jest wykonanie płatności kartą na sumę min. 200 zł. w pierszm m-cu i po 400 zł w kolejnych, czy to mają być jednorazowe płatności w podanych kwotach czy łączna suma w danym m-cu na 200 lub 400 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być jedna transakcja na taką większą kwotę lub wiele mniejszych płatności, które w sumie dadzą tyle, ile należy wykonać w danym miesiącu (w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj w praktyce warto jednak, by były to min. 3 płatności w miesiącu, bo to przybliża do utrzymania karty bez opłat).

   Usuń
 8. Czy płatność google Play jest zaliczane

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy płatność google Play będzie się liczyc

  OdpowiedzUsuń
 10. A czy Płatności kartą np na Allegro liczą się do tranzakcji na cele promocji? Bo allegro też posiada swój system płatności allegro pay

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystko wykonane, umowa podpisana w aplikacji, wszystkie weryfikacje ok, a dzisiaj mail, że nie udało się złożyć elektronicznie wniosku :( tragedia jakaś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie konto otwarte bez perturbacji.

   Usuń
  2. u mnie było podobnie, na telefon do banku z zapytaniem co jest powodem odrzucenia wniosku usłyszałem, że za mało energicznie mrugałem oczami na filmie:)

   Usuń
 12. Witam. Do 21.09 nie otrzymałem karty ,więc ją nie aktywowałem. Czy zgodnie z regulaminem nie załapię się już na promocję? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak kiedyś miałem. Kartę dostałem po czasie. Po reklamacji premię mi przyznali.

   Usuń
 13. Czy ktoś już dostał email potwierdzający że otrzyma nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
 14. Wzięłam udział i okazuje, się że nie widnieje w promocji. Mimo, że zrobiłam to prawie od razu..... Teraz po założeniu konta, już nie wezmę udziału przez x czasu w promocji. Nie polecam BNP.

  OdpowiedzUsuń
 15. czy ktoś otrzymał mail z potwierdzeniem 1 kwoty, tj. 160zł ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Czekam. Oni zawsze na ostatnią chwilę.

  OdpowiedzUsuń
 17. Właśnie przyszedł email z informacją o nagrodzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie nie przyszedł. Czy ktoś z Państwa jeszcze dostał?

   Usuń
 18. Ja wciaz nie ma maila

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy transakcje wykonane za pomocą karty dodanej do Google Pay i wykonane telefonem zaliczają się do transakcji w tej promocji (Transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną kwotę min. 400 zł) ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod pytanie. Ktoś pomoże?

   Usuń
 20. Brak maila, brak odpowiedzi na reklamację. Tragedia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie podobnie. Będę im wysyłała do skutku.

   Usuń
  2. Anonimowy24 października 2023 10:09
   Doczytując regulamin dowiesz się że na odp na reklamację mają 30 dni. A od jej zgłoszenia nie mogło minąć więcej niż 3 dni.

   Usuń
  3. Doczytałam. Nie napisałam, że będę pisała codziennie, tylko do skutku.

   Usuń
  4. Ja jestem niecierpliwy i napisałem drugi raz :) Ale na szczęście jest punkt §4.5 w regulaminie, więc nie ma takiego pośpiechu

   Usuń
 21. Otrzymaliście dzisiaj emaila o drugiej nagrodzie?

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja zapomniałem o przelewach w październiku. Chyba najlepiej zamknąć konto nie?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...