Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 720 zł w bonusach z darmową kartą Citibank-BP Motokarta

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

24.08.2023

Do 720 zł w bonusach z darmową kartą Citibank-BP Motokarta

To już 10. edycja promocji z kartą kredytową Citibanku wydawaną we współpracy z siecią stacji paliw.

Zdobądź do 720 zł w bonusach pieniężnych z darmową kartą Citibank-BP Motokarta
Do wzięcia czekają bonusy pieniężne o łącznej wartości nawet 720 zł. Jednak już na wstępie zaznaczyć należy, że uczestnicy tej promocji muszą przygotować się na długi okres zbierania nagród.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Citibanku.]

Niniejsza promocja skierowana jest przede wszystkim do zmotoryzowanych bankobiorców, tankujących swe pojazdy na stacjach sieci BP. 

Były czasy, w których to właśnie BP-Motokarta dawała zyskać najwięcej - jednak obecnie sytuacja się zmieniła i karta Citi Simplicity może dać zarobić jeszcze więcej (o czym za chwilę).

Jeśli chcesz zyskać więcej albo nie masz auta lub stacja BP nie jest Ci po drodze, sprawdź alternatywne promocje karty kredytowej w Citibanku, w których do wzięcia czeka tablet Samsung Galaxy a7 (o wartości ok. 600 zł) lub bony do Lidla o wartości 600 zł. W podlinkowanych wpisach znajdziesz prześwietlenie każdej promocji z osobna (promocje nie łączą się ze sobą - o tym w której weźmiesz udział, decyduje to, za pośrednictwem której strony promocji złożysz wniosek o kartę). 

Poniżej skupiam się już wyłącznie na promocji z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta.

Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2023 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku (tu nastąpiła zmiana na plus, bo data wyznaczająca okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty z logo Citi została przesunięta aż o 2 lata).

Jeśli masz już inne produkty Citibanku (takie, jak np. konto osobiste, pożyczkę czy rachunek firmowy), to na szczęście ciągle możesz wziąć udział w niniejszej promocji. Pamiętaj jednak, by wniosek o kartę złożyć na stronie promocji.

Nagroda. Bank będzie przyznawał bonusy pieniężne po 20 zł za każdy miesięczny okres rozliczeniowy. Można zgarnąć 30 lub 36 takich bonusów, co odpowiednio da do 600 lub nawet 720 zł.

Na większy zarobek mogą liczyć osoby, które w procesie wnioskowania o kartę przekażą Citibankowi dokument potwierdzający dochody. 

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta - Edycja X" i zyskać tytułową nagrodę:
 • do 29.02.2024 r. złóż wniosek o Citibank-BP Motokartę;
 • w każdym pełnym okresie rozliczeniowym następującym po zawarciu umowy o kartę wykonaj płatności kartą na sumę 500 zł (w tym na sumę min. 250 zł na stacjach paliw BP w Polsce).

Do wymaganej sumy Citibank nie zaliczy płatności zwróconych oraz tzw. transakcji szczególnych, którymi dla banku jest:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"


Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione. Płacić za to można w sklepach i marketach (spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych itp.), aptekach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw oraz w Internecie (np. na Allegro). No i trzeba również pamiętać o płatnościach na stacjach paliw BP (na sumę min. 250 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym).

Wypłata nagrody. Bonus w wysokości 20 zł bank będzie przyznawał już w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Uczestnik promocji w bankowości internetowej będzie mógł zlecić wypłatę środków na rachunek karty kredytowej lub te bonusy kumulować i wypłacać rzadziej niż co miesiąc. Trzeba przy tym jednak zwrócić uwagę na następujące ograniczenia dotyczące bonusów:
"a) zlecanie ich odbioru możliwe jest przez maksymalnie 13 okresów rozliczeniowych następujących od daty ich przyznania i dostępności w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online z zastrzeżeniem, że w przypadku wypowiedzenia Umowy o Kartę odbiór możliwy jest do końca trwania okresu wypowiedzenia oraz 
b) w ciągu 12 pełnych okresów rozliczeniowych następujących od zawarcia Umowy o Kartę, kwota zasilenia Rachunku Karty może wynieść dla Uczestnika maksymalnie 240 zł"

Bank wypłaci bonus(y) w ciągu 3 dni roboczych od zlecenia ich wypłaty.

Zwroty będą wpływać na rachunek karty kredytowej, więc spłacą ewentualnie wykorzystany limit na karcie lub spowodują jego nadpłatę (w tym drugim przypadku środki najlepiej będzie wydać, wykonując płatności; alternatywne opcje: wypłata w bankomacie lub przelew z karty nie należą do korzystnych rozwiązań). W przypadku tego typu nadpłaty Citibank nie naliczy jednak dodatkowej opłaty (co robiłby standardowo; regulamin promocji jednak tę kwestię wyjaśnia).

Karta kredytowa Citibank BP-Motokarta - prześwietlenie oferty


Na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 20,15%, ale pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie. 
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest okres bezodsetkowy. 

Kto może otrzymać kartę w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę w Citibanku spełnić musi poniższe wymagania: "wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł". Jako źródło dochodu Citibank akceptuje też umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. Jednak w każdym przypadku obowiązują te same kryteria minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta - prześwietlenie oferty


Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta
Karta kredytowa BP Motokarta z oferty Citibanku, którą należy wyrobić na potrzeby powyższej promocji, wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków (to właściwie ewenement na rynku bankowym w Polsce, bo wszędzie karty są płatne i dopiero spełnienie określonych wymogów może z karty zwolnić).

Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można zatem odłożyć do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. Wyrabiając kartę, pamiętaj, by jednak nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Jednym z warunków otrzymasz premię 160 zł. jest wykonanie płatności kartą na sumę min. 200 zł. w pierszm m-cu i po 400 zł w kolejnych, czy to mają być jednorazowe płatności w podanych kwotach czy łączna suma w danym m-cu na 200 lub 400 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pytanie raczej nie dotyczy tej promocji. Tu nie ma takich wymogów, ani jednorazowej premii we wspomnianej wysokości.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zlecić taką wypłatę najlepiej, kiedy? Mam motokartę od 10/2023. Od wcześniej mam ich kartę kredytową.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzie znajdę info o promocji na Motokartę, dla posiadaczy karty głównej?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...