Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz od 200 do 600 zł w bonach do Allegro! Promocja "Konto dla każdego" w PKO BP

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

22.08.2023

Odbierz od 200 do 600 zł w bonach do Allegro! Promocja "Konto dla każdego" w PKO BP

To okazja do bankobrania, która zdarza się nie tak często.

Promocja "Konto dla każdego" z bonami Allegro od PKO BP
Rzadko bowiem dostępne są tego typu promocje dla otwierających konto osobiste w PKO BP. Do wzięcia czeka bon 200 zł do Allegro za spełnienie prostych warunków. A dodatkowo można też uzyskać do 400 zł (również w bonach Allegro) za konta dla dzieci (w wieku 0-17 lat).

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w PKO BP.]

Owszem, należy pamiętać, że największy bank w Polsce dość regularnie udostępnia program poleceń, w którym też można zyskać (premię) za otwarcie konta (zgodnie z regulaminem niniejszej promocji z bonem do Allegro nie da się połączyć z programem poleceń). Za otwarcie Konta za Zero z polecenia do wzięcia czeka premia w wysokości zaledwie 100 zł (a więcej, 200-250 zł, można zgarnąć dopiero za konta z kategorii prestiżowych - Aurum czym Platinium II). 

Program poleceń charakteryzuje długi, bo ponad 3-letni okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w PKO BP. Z kolei w niniejszej promocji karencja dla byłych klientów jest o wiele przyjaźniejsza.

Promocja "Konto dla każdego" z bonami Allegro od PKO BP


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która w okresie od 1.01.2022 do 20.08.2023 r. nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Z udziału w promocji nie wyklucza ewentualne posiadanie Konta Inteligo.

Jeśli zdecydujesz się założyć konto dla dziecka, również Twą pociechę obowiązuje wspomniany okres wykluczenia - od 1.01.2022 do 20.08.2023 r. nie mogła ona posiadać konta, ani być użytkownikiem karty.

Dodam, że posiadanie konta w Banku Pekao (z żubrem w logo) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji. To dwa odrębne banki.

Nagroda. Do wzięcia czekają bony o wartości 200 zł każdy do wykorzystania podczas zakupów w serwisie Allegro. Bony mają mieć ważność do 31.05.2024 roku. W promocji każdy uczestnik może zgarnąć:
 • 1 bon za otwarcie konta dla siebie (jako osoby dorosłej) oraz
 • po jednym bonie za konto dla każdego z dzieci (do ukończenia 18. roku życia) - przy czym zdobyć można maksymalnie dwa takie bony za konta dla dzieci.

W optymalnym scenariuszu, gdy ktoś posiada dwójkę dzieci, maksymalnie można zgarnąć do 600 zł w bonach do Allegro.

Limit nagród. Bank przygotował się na rozdanie 3 000 bonów (po 200 zł każdy). W przypadku wyczerpania tej puli, komunikat o wcześniejszym zakończeniu akcji ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Konto dla każdego":
 • do 30.09.2023 r. otwórz konto (dla siebie, jako osoby dorosłej) lub/i konto dla dziecka (w wieku do ukończenia 18. roku życia) wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym informacji handlowych) elektronicznie; zgodę wyraź też dla dziecka (w przypadku konta dla dziecka w wieku 13-17 lat);
 • do 30.09.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji (formularz znajdziesz na dole strony), określając jakie konta otwierasz:
Formularz rejestracyjny w promocji PKO BP "Konto dla każdego"
 • w przypadku konta dla pełnoletnich
  w trzech miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem.
 • w przypadku konta dla dzieci do ukończenia 18. roku życia:
  do 31.10.2023 r. zapewnij wykonanie przez dziecko min. 5 płatności kartą lub (dotyczy dzieci w wieku 13-17) Blikiem.

W przypadku płatności Blikiem, chodzi o transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu; nie zaliczą się wypłaty z bankomatów, ani przelewy na telefon. Ponadto, zgodnie z regulaminem:
"Do łącznej liczby transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem nie wliczamy transakcji w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory"

Wydanie nagród
przewidziane jest w następujących terminach (cytat z regulaminu):

1. Nagrodę za konto dla osoby pełnoletniej będziemy wydawać w dwóch terminach
1) do 31 grudnia 2023 r. – dla konta otwartego w sierpniu 2023 r. 
2) do 31 stycznia 2024 r. – dla konta otwartego we wrześniu 2023 r.   
2. Nagrody za konta dla dzieci w wieku do ukończenia 18 r.ż. będziemy wydawać w dwóch terminach
1) do 13 października 2023 r. – dla uczestników promocji, którzy spełnią warunki promocji do 22 września 2023 r. oraz 
2) do 17 listopada 2023 r. – dla pozostałych uczestników promocji, którzy spełnią warunki promocji.

Nagroda zostanie przekazana w formie kodu, który otrzymasz za pośrednictwem powiadomienia w aplikacji mobilnej IKO, a także w bankowości internetowej iPKO. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj konto wraz z wydaną do niego kartą i wyrażone zgody marketingowe.

Nagrodę może otrzymać tylko jeden przedstawiciel ustawowy dziecka bez względu na liczbę otwartych kont i kart dla tego dziecka.

Konta osobiste w PKO BP - szczegóły oferty


Poniżej znajdziesz omówienie rachunków dostępnych w promocji: Konta za Zero (dla osób pełnoletnich), Konta Dla Młodych (przewidzianego od 13 lat) oraz Konta Dziecka (w wieku 0-12 lat).

Główne cechy Konta za Zero, to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną;
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz co najmniej 5 płatności kartą i/lub BLIKiem (na dowolną kwotę); okres rozliczeniowy liczony jest miesiącami, ale nie kalendarzowymi, a od daty otwarcia konta; 
 • 0 zł za wypłaty kartą w bankomatach PKO BP oraz 10 zł za wypłaty kartą z innych bankomatów w Polsce.

Z kolei Konto dla Młodych (dla nastolatków i młodzieży w wieku 13-26 lat) to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania dodatkowych warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostaną co najmniej 4 płatności kartą i/lub BLIKiem (miesięczny okres rozliczeniowy karty nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi, ale rozpoczyna się od otwarcia konta); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

Z kolei PKO Konto Dziecka to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla dzieci w wieku 0-12 lat. Jego otwarcie i prowadzenie jest bezpłatne. Za wydanie (i wznowienie) karty PKO Junior bank pobiera opłatę w wysokości 15 zł (nie ma za to opłaty miesięcznej). Za jej pomocą za 0 zł można wypłacać środki z bankomatów PKO BP. W przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 5 zł.

Jeśli chodzi o konto dla pełnoletnich, to po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji, umowę z bankiem zawrzeć można za pośrednictwem kuriera lub (wchodząc na stronę promocji na urządzeniu mobilnym) metodą "na selfie" (gdy zgodnie z instrukcjami podawanymi przez bank, w celu weryfikacji, będzie należało wykonać m.in. zdjęcia twarzy).

Przydatne dokumenty: 

72 komentarze:

 1. Jak założę konta dla siebie i dzieci x 2 to ile razy muszę się rejestrować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raz się rejestrując, wystarczy odhaczyć opcje adekwatne do swej sytuacji: "Otwieram konto dla siebie" i/lub "Otwieram konto dla dziecka".

   Usuń
 2. Co klientami Inteligo? Zamknąłem w styczniu. Jak wtedy karencja się liczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie Konta Inteligo nie wyklucza z powyższej promocji (nawet jeśli ktoś taki rachunek posiada w chwili obecnej).

   Usuń
 3. Jakie warunki spełnić żeby za konto dziecka do lat 12 dostac 200 zł. I czy w przypadku więcej niż 2 dzieckiem jeden rodzic może założyć 2 konta dla dwójki dzieci i drugi również 2 konta dla dwójki dzieci ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla dziecka do 12. lat wystarczy otworzyć konto i wyrobić do niego kartę.

   Jeśli dzieci jest np. czwórka, to jeden rodzic może założyć dla dwójki, a drugi rodzić dla drugiej dwójki. Wtedy w sumie wpadną 4 bony (a jeśli rodzice założą konta dla siebie, to jeszcze 2 dodatkowe).

   W grę nie wchodzi założenie kont dla dla jednego i tego samego dziecka - nawet jeśli każdy z rodziców otworzyłby je odrębnie. Wtedy i tak będzie tylko jedna nagroda.

   Usuń
  2. Pochylając się jeszcze nad treścią warunku z regulaminu (cz. 5, pkt 2, ppkt 2): "w przypadku konta dla dziecka lub osoby małoletniej - do 31 października 2023 r. Twoje dziecko zrobi minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem (dotyczy dzieci po ukończeniu 13 r.ż.)"... myślę sobie co twórca miał na myśli.

   Bo z jednej strony można uznać, że ten wymóg (5 płatności) dotyczy ogółem 5 transakcji (czyli całego podpunktu), a z drugiej, że zapis "dotyczy dzieci po ukończeniu 13 r.ż." odnosi się wyłącznie do Blika. W związku z takim (niefortunnym) sformułowaniem, być może pierwszej interpretacji da się wybronić reklamacją, ale by jednak uniknąć takiej interpretacji, spróbuję dowiedzieć się w banku jak do tego należy podejść. Gdy uzyskam odpowiedź, wrócę z komentarzem.

   Usuń
  3. Też rozumiałem że np. 10-latek musi mieć kartę za 15 zł ale płacić nie musi. No ale fakt że można to interpretować dwojako. Czekam więc na twoje informacje.

   Usuń
  4. wiadomo coś? panie złotówa? udało się dowiedzieć?

   Usuń
  5. Warunek 5 płatności dotyczy wszystkich dzieci (0-17 l.), przy czym od 13 lat dochodzi możliwość (jako alternatywa dla transakcji kartą) płacenia Blikiem.

   Usuń
 4. Jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać 200 zł za konto dla dziecka do lat 12?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy w przypadku większej liczby dzieci jeden rodzic może założyć konta dla 2 dzieci i drugi rodzic też dla dwójki dzieci

  OdpowiedzUsuń
 6. A dziecko poniżej 13lat jakie ma spełnić warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin:

   "w przypadku konta dla dziecka lub osoby małoletniej - do 31 października 2023 r. Twoje dziecko zrobi minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem (dotyczy dzieci po ukończeniu 13 r.ż.)"

   Czyli młodsze dziecko nic robić nie musi.

   Usuń
  2. Czyli od dzieci w podstawówce wymagają wykonania płatności kartowych? Czy to jest nawet legalne skoro te dzieci nie mają żadnego dochodu?

   Usuń
  3. 13-letnie dzieci już dawno mają telefony, mają też kieszonkowe więc nic nie stoi na przeszkodzie by te nawet drobne mieć na koncie a nie miedziaki w kieszeni.

   Usuń
  4. Dorośli również, ale dzieci nie mają dochodów i to jest istotne 😋

   Usuń
  5. Dostać pieniądze za założenie konta dziecku fajnie. Ja przekażę np. je dziecku. Ale ze bank coś już wymaga to "o laboga dziecko nie zarabia". No jie przesadzajmy :)

   Usuń
 7. To już 3. edycja tej promki z bonami na Allegro w wysokości 200 ziko. Niestety od czasu 1. edycji że względu na inflację za tą kwotę można kupić na Allegro sporo mniej - lipa!

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy posiadanie karty kredytowej przejrzystej wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która w okresie od 1.01.2022 do 20.08.2023 r. nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP"

   Usuń
 9. Czy do otwarcia konta dla dziecka poniżej 13rż potrzebny jest dowód/paszport?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowód osobisty, paszport, akt urodzenia albo legitymacja szkolna.

   Usuń
  2. Wystarczy akt urodzenia dziecka.

   Usuń
 10. Czy posiadanie konta walutowego w koronie norweskiej z dawnego Nordea wyklucza mnie z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 11. Chciałam tylko powiedzieć, że we wniosku jest miejsce na wpisanie kodu polecenia. Nie czytałam regulaminu, bo wystarcza mi zawsze to co pisze Mr Złotowa, ale jak jest, to może można połączyć promocje. Ja w sumie i tak już otworzyłam, żeby mi nie zabrakło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kod polecenia tam nie przechodzi.

   Usuń
  2. Zgodnie z regulaminem promocji "Konto dla każdego" (cz. 2, pkt 6): "Promocja nie łączy się z innymi promocjami lub programami promocyjnymi banku".

   Usuń
 12. Czy dobrze rozumiem że przy otwarciu konta dla dwójki dxieci poniżej 13 lat za wydanie karty dla obojga pobiorą 30 zł? A trzeba obowiązkowo te karty wyrabiać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Karta do konta dziecka jest wymagana.

   Usuń
 13. Czy konieczne jest wyrobienie karty i dokonywanie nią płatności skoro wystarczy płacić blikiem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, regulamin promocji wymaga wyrobienia karty do konta oraz jej posiadania do momentu otrzymania nagrody.

   Usuń
 14. Na stronie Banku przy otwieraniu konta napisane jest, że przy koncie dla młodych trzeba zrobić 2 transakcje, nie 4, żeby karta była darmowa

  OdpowiedzUsuń
 15. czy aby założyć konto dla dziecka musi być wizyta kuriera - czy można przez aplikację założyć?

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak sprawdzić że jestem w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 17. PKO BP nie wyklucza, że wkrótce może podjąć decyzję w sprawie akcji Banku Pocztowego - poinformował wiceprezes banku kierujący pracami zarządu, Dariusz Szwed. Wcześniej bank rozważał odkupienie od Poczty Polskiej pakietu 75 proc. minus 10 akcji Banku Pocztowego.

  OdpowiedzUsuń
 18. wizualnie fajnie to zorganizowali, przyjaźnie konto dla dziecka wygląda. Kilka już takich promocji zaliczyłem - tutaj szansa, że faktycznie jak już będzie odpowiedni wiek na kartę to warto wrócić.

  OdpowiedzUsuń
 19. Chciałem otworzyć konto dla dziecka, bo tam posiadam rachunek. Wszystko poszło sprawnie. Chciałem zarejestrować się w promocji a tam, pole z kontem dla dorosłego jest wymagane. Lipa nie będzie premi.

  OdpowiedzUsuń
 20. Jak zamknąć takie konto ? Wyświetla mi się że mam konto powiązane razem z dziećmi i muszę udać się do placówki żeby zamknąć. A w mojej placówce są non stop kolejki i jak już się dostanę to zawsze na coś namawiają.

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy karta dla dorosłego przyjdzie z automatu? Jak wyrobić kartę dla dziecka, w aplikacji nienawidzę takie możliwości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłam na infolinie. Musisz wejść w przeglądarce. Przełączyć na konto junior i dodaj karte. Musisz mieć 15 zł na swoim koncie żeby zapłacić za wyrobienie.

   Usuń
 22. Ja dostalem umowe z karta dla siebie ale dla dzieci do 12 roku zycia kart nie bylo w pakiecie

  OdpowiedzUsuń
 23. Założyłam dziecku aplikacje na jego telefonie. Na czyim koncie muszę mieć 15 zł żeby pobrało za kartę?

  OdpowiedzUsuń
 24. Proszę o pomoc bo nie bardzo rozumiem. Założyłam konto dla siebie i 4-letniego dziecka. Ze swojego konta muszę wykonać 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem.
  A z konta 4-latki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z konta dziecka 5 transakcji kartą

   Usuń
  2. Czy muszą to być zakupy artykułów dziecięcych?

   Usuń
  3. @Anonimowy 29 września 2023 16:57, nie.

   Usuń
 25. Czy ktos ma już bony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze mają czas. A z tego co czytałem to lubią czekać do ostatniej chwili.

   Usuń
 26. Są już bony na aplikacji.

  OdpowiedzUsuń
 27. Nie zarejestrowałam się na stronie promocji ... Czyli nagroda przepadła?

  OdpowiedzUsuń
 28. Proszę o info kogoś kto wie na 100%. Otrzymałem te bony od pko na allegro. Czy taki bon 200 zł trzeba wykorzystać w jednej transakcji czy można w kilku mniejszych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wykorzystać zarówno na kilka transakcji jak i wydać część bonu, reszta nie przepada

   Usuń
  2. Wczoraj wpadł bon związany z kontem dla dorosłego

   Usuń
  3. Ja nie mam bonu do dzisiaj.

   Usuń
  4. Nie otrzymałem bonu, ponieważ jak twierdzi Bank nie zarejestrowalem się w promocji. Rzeczywiście nie otrzymałem żadnego potwierdzenia mailowego o co proszą, aby wysłać, lecz pamiętam, że to robiłem. Czy na tej podstawie Bank może nie wypłacić bonusu? Odwoływałam się kilkakrotnie, lecz oni dalej swoje. Najmniej prokliencki Bank z jakim się spotkałem...

   Usuń
 29. Ktoś otrzymał bon w styczniu? Został już tylko jeden dzień a tu cisza w aplikacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie mam. Do jutra teoretycznie mają jeszcze czas.

   Usuń
  2. Też jeszcze nie mam. Jest 9.20 31.01

   Usuń
  3. Dalej nie mam. 31 stycznia godz. 13.50

   Usuń
  4. 15:40 nadal nic

   Usuń
  5. Wciąż nie ma, jest 16:10 😳

   Usuń
 30. u mnie też nic nie ma

  OdpowiedzUsuń
 31. U mnie również nie ma ...

  OdpowiedzUsuń
 32. u mnie też nie ma :(

  OdpowiedzUsuń
 33. Zaraz 01.02 i u mnie też nic nie ma. Będzie trzeba dzwonić na infolinię jutro?

  OdpowiedzUsuń
 34. Bonu brak w regulaminowym terminie. Podobnie jak bank Millenium chyba liczy, że klienci zapomną i wypłacą dopiero po złożeniu reklamacji

  OdpowiedzUsuń
 35. Brak bonu warunki spełnione

  OdpowiedzUsuń
 36. u mnie dzisiaj wpadł :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...