Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 450 zł gwarantowanej premii za konto osobiste w BNP Paribas w promocji "Powrót z wakacji"

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

2.08.2023

450 zł gwarantowanej premii za konto osobiste w BNP Paribas w promocji "Powrót z wakacji"

Oto świeżutka promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Powrót z wakacji": do 450 zł za konto w BNP Paribas
Do zgarnięcia czekają nagrody gwarantowane w postaci bonusów pieniężnych - łącznie do wzięcia jest 450 zł. Promocja przewidziana jest zarówno dla nowych, jak i powracających klientów. Wystarczy bowiem nie posiadać konta w tym banku od 12 miesięcy, by załapać się na niniejszą okazję do bankobrania.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Powrót z wakacji": do 450 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają cztery bonusy pieniężne: 1 x 50 zł, 2 x 150 zł oraz 1 x 100 zł, co łącznie da tytułowe 450 zł. To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Powrót z wakacji"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 21.08.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 4.09.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta (zrób to również do 4.09.2023 r.).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą premię 50 zł.

By zdobyć kolejne 2 bonusy - po 150 zł każdy - we wrześniu i październiku 2023 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
 • wykonaj min. 5 transakcji Blikiem (na dowolne kwoty) oraz 
 • zapewnij min. 5 wpływów o wartości min. 100 zł każdy (warunek ten można spełnić w prosty sposób, np. robiąc przelewy z własnego konta w innym banku).

W tym przypadku 150 zł dostaniesz za spełnienie warunków we wrześniu i 150 zł za realizację warunków w październiku.

Z kolei w celu zgarnięcia ostatniego z bonusów, czyli premii 100 zł, w listopadzie 2023 roku:
 • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem (na dowolne kwoty) oraz 
 • zapewnij min. 3 wpływy o wartości min. 100 zł każdy (tu też mogą być przelewy choćby z własnego konta w innym banku).

Warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków zgarnięcia poprzedniej nagrody. A więc przykładowo, żeby zdobyć 150 zł za październik, wcześniej należy spełnić warunki uzyskania pozostałych nagród (do 4.09. bonusu 50 zł oraz we wrześniu warunki uzyskania bonusu 150 zł).

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu powrtozwakacji@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 21.09. o przyznaniu bonusu 50 zł za otwarcie konta; 
 • do 26.10. o premii 150 zł za spełnienie warunków we wrześniu;
 • do 27.11. o bonusie 150 zł za realizację wytycznych w październiku oraz
 • do 22.12. za spełnienie wytycznych uzyskania ostatniej z nagród, czyli 100 zł (w listopadzie).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26.09.2023 roku. 

Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca, w którym otrzymasz powiadomienie o przyznaniu premii. Będą więc one wpływać do 30.09. (50 zł), do 31.10. (150 zł), do 30.11. (150 zł) oraz do 31.12.2023 r. (100 zł).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:
 
Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Powrót z wakacji"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu, jak i przelewy na telefon, na co pozwala regulamin. Przytoczę z niego definicję transakcji Blik:
"transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK, w tym przelewów na telefon BLIK (...)" 

Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). 

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Choć regulamin promocji nie wymaga wykonywania płatności kartą, bo dla uzyskania premii wystarczą transakcje Blikiem, to jednak o tych 3 płatnościach kartą miesięcznie warto pamiętać w celu uniknięcia opłaty miesięcznej (a w BNP Paribas transakcje Blikiem nie są zamiennikiem dla transakcji kartą).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Powrót z wakacji" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).


Rozpiska warunków promocji:

Pobierz i wydrukuj rozpiskę, a następnie odhacz spełnienie warunków, by mieć pewność otrzymania wszystkich premii i bezpłatnej Karty Otwartej na Dzisiaj:


Przydatne dokumenty:

49 komentarzy:

 1. Czy warunki promocji od września do listopada (wpływy+blik) można spełniać jednego dnia w każdym miesiącu? Skoro zaliczą przelewy blik to można to zrobić całkiem bezkosztowo :) (pomijając 3 płatności kartą dla bezpłatności konta)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak sprawdzić czy mamy z bankiem wciąż otwartą umowę ramową? I czy w Santander Banku w ogóle jest coś takiego czy wraz z zamknięciem konta zamykane jest wszystko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz na myśli BNP to na infolinii. Jeśli nadal masz dostęp do bankowości to możesz go wtedy tam zamknąć od ręki.

   W Santanderze musisz dostęp do bankowości zamknąć osobno. Razem z kontem z automatu nie zamykają.

   Usuń
  2. A jeśli nie mam już dostępu do bankowości internetowej (pod moim starym loginem wyświetla się nawet inny obrazek) to znaczy, że wszystko w tym banku zostało zamknięte, łącznie z umową ramową?

   Usuń
  3. *Mam na myśli oczywiście Santander.

   Usuń
  4. Santander Consumer?

   Usuń
  5. Nie, chodzi mi o zwykły - santander.pl

   Usuń
  6. Dziękuję.

   Usuń
 3. Co jeśli wniosek zawiesił się po przesłaniu zdjęć ( otwieranie na kuriera)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na mailu masz wiadomość która przychodzi po rejestracji. Tam jest link i po nim wchodzisz jeszcze raz do składania wniosku.

   Usuń
 4. Po jakim czasie od załatwienia wszystkiego w internecie przyjeżdża kurier z kartą i aby potwierdzić tożsamość?

  OdpowiedzUsuń
 5. Trochę słabo że wypłata ostatniej premii dopiero 31.12, czyli ostatniego dnia gwarantowanych niższych opłat za kartę. Ciekawe czy utrzymają możliwość zwolnienia potem. Jednak trzeba to wkalkulować w koszty. No i co w sytuacji kiedy będzie trzeba składać reklamację? Będą ją sobie rozpatrywać. A w tym czasie konta nie zamkniesz. Jak będą naliczać opłaty to robi siebie nie fajnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idealna data. Jeszcze 31.12 dzwonisz na infolinię i zamykasz kartę. A konto swoją drogą dopiero jak zamknie się w styczniu to bez zmartwień bo samo bez karty jest za darmo bez warunków.

   Usuń
  2. BTW raczej wypłacą 29.12 bo 30-31.12 to weekend.

   Usuń
 6. Trochę z innej beczki - dostałem bony do biedronki w promocji "smakuje życie" z Credit Agricole, czy muszę je wykorzystać przed zamknięciem konta i karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bony pozostają ważne po zamknięciu konta. Co już dane nie może być anulowane.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź. Wiesz może czy z kodu można korzystać wielokrotnie? Ciężko jest zrobić zakupy za 175zl

   Usuń
 7. Można zrezygnować z karty jeśli warunki spełnia się tylko płacąc Blikiem? Pozdrawiam, Dariusz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej."

   Usuń
  2. Okej, teraz już doczytałem. Dalej jest mowa o tych 3 płatnościach kartą żeby za nią nie płacić. Już wszystko wiadome.

   Usuń
 8. mój wniosek złożony przez stronę został odrzucony, pani z infolinii każe iść do oddziału bo podobno trzeba wypełnić ankietę dotyczącą prania pieniędzy i można to zrobić tylko w placówce. Ktoś tak miał? Z promocji w BNP będę korzystać 4 raz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie konto założone bezproblemowo przez kuriera. Też 4-ty raz.

   Usuń
  2. U mnie tez wniosek odrzucony. Jak zalożę w oddziale nie ma bonusów

   Usuń
  3. Mnie też odrzucili i zapraszają do oddziału

   Usuń
  4. Zabawa w chowanego?

   Usuń
 9. Czyli wystarczy, że wykonam w wrześniu i październiku 5 przelewów na telefon, np. żonie? W listopadzie 3 takie przelewy? Nie muszę za nic płacić BLIKiem (bez znaczenia czy w Internecie czy stacjonarnie)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wystarczą przelewy Blik (po 5 przez 2 mies. + 3 w 1 mies.) + do tego 3 płatności kartą żeby była darmowa.

   Usuń
  2. Dzięki za potwierdzenie

   Usuń
 10. Co robię źle po wypelniu wniosku nie dostaje maila żeby się zalogowac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też tak mam, zarejestrowałem się w promocji, wniosek wypełniony, potwierdzony smsem, i żadnego maila żeby się zalogować, czy też z umową, ktoś coś?

   Usuń
  2. Login do bankowości jest w umowie pobieranej przy jej zatwierdzaniu SMSem.

   Usuń
  3. Ale uwaga: jak konto jest otwierane przez kuriera to logowanie możliwe jest dopiero po podpisaniu dokumentów przy kurierze. Wcześniej się nie da.

   Usuń
  4. Owszem login jest ale jak klikam żeby się zalogować to wyskakuje informacja, że umowa nie została jeszcze zweryfikowana. O co chodzi skoro otrzymałam umowę ramową, zatwierdziłam SMS

   Usuń
  5. Logować się można dopiero po potwierdzeniu tożsamości przez kuriera.

   Usuń
 11. Płatność kartą aby była ona za darmo obejmuje także płatność kartą w i internecie np allegro ?

  OdpowiedzUsuń
 12. podpisałem umowe smsem, w piątek był kurier z kartą, dzisiaj w sobote wpisuje swój login z umowy ramowej i mam wpisać hasło które składa sie z 24 znaków a hasła nie ustawiałem

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy wie ktoś może czy przy rezygnacji z konta dzwonią icis proponują?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie nigdy nie dzwonili. I niech tak zostanie przy tak krótkiej karencji.

   Usuń
 14. Dostał ktoś maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj przyszedł mail z instrukcją co dalej. Pierwszy etap zaliczony. Trzeba pamiętać aby zalogować się po otrzymaniu maila na stronie promocji i wskazać numer na który ma być wypłacona premia.

   Usuń
 15. Dostaliście ten bonus 50zl? Dane uzupełniłem, póki co przelew nie przyszedł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie. Może trzeba zaczekać na pierwszy dzień roboczy??

   Usuń
  2. W regulaminie jest, że do ostatniego dnia miesiąca wysyłają przelew. Ostatni dzień miesiąca wypadł w sobotę, wiec pewnie trzeba poczekać do poniedziałku i kasa powinna być

   Usuń
 16. W październiku zapomniałam o tych trzech płatnościach kartą i jak dotąd żadna opłata nie została pobrana. Kiedy zostanie?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...