Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł w bonach do Allegro lub Biedronki za kartę kredytową w Santander Banku

700 zł od Santandera ⭐ 500 zł od: Millennium oraz ING7% + 200 zł od Pekao630 zł od BNP Paribas

24.08.2023

300 zł w bonach do Allegro lub Biedronki za kartę kredytową w Santander Banku

Oto najnowsza edycja promocji karty kredytowej Santander Banku.

Santander Bank: "300 zł na zakupy z kartą kredytową"
Jak poprzednio, do zgarnięcia jest 300 zł na zakupy - samodzielnie wybrać można czy to ma być bon do Allegro, czy do Biedronki. Promocja w praktyce skierowana jest wyłącznie do obecnych klientów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Santander Banku, sprawdź jak zgarnąć 500 zł w bonusach na start. W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki promocji oraz prześwietlenie oferty Konta Jakie Chcę (choć trzeba mieć na względzie, że założenie tego konta dopiero teraz, nie umożliwi udziału w niżej opisywanej promocji karty kredytowej, ale może otworzyć drogę do tego w przyszłych, podobnych promocjach).

Poniżej skupiam się już na nowej promocji z kartą kredytową w roli głównej.

Santander Bank: "300 zł na zakupy z kartą kredytową"


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada żadnej karty kredytowej Santander Banku co najmniej od 1.02.2023 r.

Jako że umowę o kartę kredytową w ramach niniejszej promocji należy zawrzeć wyłącznie za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej, to w praktyce trzeba już do niej mieć dostęp.

Jednakże nie da się zrobić tak, że otworzysz konto i od razu zawnioskujesz o kartę kredytową, gdyż w regulaminie promocji znaleźć możemy zapis, iż "Możesz to zrobić, jeśli udostępniliśmy Ci taki wniosek w Twojej bankowości internetowej lub mobilnej po wstępnej ocenie ryzyka kredytowego". A taka gotowa, spersonalizowana propozycja oferty karty pojawia się w oparciu o historię korzystania z konta po co najmniej kilku miesiącach (ta dzisiaj opisywana promocja już się zakończy, ale pozostaje mieć nadzieję na jej kolejne odsłony).

💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję Santander Banku, to sprawdź inne promocje z kartami kredytowymi, których nie brakuje. A do wzięcia jest nawet więcej: 

1200 zł w bonusach od Citibanku lub

- 400 zł w bonach do Allegro + do 360 zł moneybacku od Santander Consumer Banku


Nagroda w promocji Santander Banku
. Dla uczestników promocji "300 zł na zakupy z kartą kredytową" bank przygotował nagrodę w postaci bonu o wartości 300 zł - a do wyboru są bony do:


Limit uczestników w promocji Santander Banku. W regulaminie akcji znaleźć można zapis, że promocja ma być dostępna "do uzyskania maksymalnej liczby zgłoszeń w promocji (2000), ale nie dłużej niż do 18 września 2023 roku". O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji bank poinformuje na stronie promocji.

Zasady akcji "Karta kredytowa na wiosnę" w Santander Banku


By wziąć udział w promocji i zdobyć 300 zł w bonie na zakupy:

 • najpóźniej do 18.09.2023 r. (ale miej na uwadze ewentualność wcześniejszego wyczerpania puli):
  • zarejestruj się na stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji (na tym etapie wybierając dla siebie nagrodę, która Cię interesuje, a więc bon 300 zł do Allegro lub do Biedronki);
  • złóż wniosek o kartę kredytową [zgodnie z regulaminem "wyłącznie na Twoim urządzeniu (tablet, komputer, telefon)"] oraz zawrzyj umowę z bankiem poprzez bankowość internetową lub w aplikacji mobilnej;
  • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną oraz drogą telefoniczną i na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK), a także nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych;
  • podaj bankowi aktualny numer telefonu komórkowego ;
 • w październiku, listopadzie i grudniu 2023 roku (w każdym z tych trzech miesięcy kalendarzowych) wykonaj co najmniej 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro i/lub w Biedronce).

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że w regulaminie bank informuje, iż:
"W promocji nie będziemy brali pod uwagę poniższych płatności: 
a. dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie zrealizował zwrot w okresie transakcyjnym, 
b. transakcji Quasi Cash [tj. transakcje bezgotówkowe, podczas których dochodzi do wymiany środków na gotówkę/ jednostki pieniężne w szczególności w punktach oznaczonych, jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory], 
c. płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket."


Nagrodę bank ma przesłać SMS-em lub wiadomością w bankowości internetowej albo mobilnej najpóźniej do 31.01.2024 roku. Do tego czasu nie zamykaj karty, nie składaj wypowiedzenia ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Ile kosztuje karta kredytowa w Santander Banku?


Regulamin promocji nie narzuca jaką kartę kredytową wyrobić, więc można wybrać dowolną z oferty Santander Banku.

Dobrą wiadomością jest to, że ów regulamin przewiduje jeszcze jeden przywilej dla uczestników promocji: "brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy". A co dalej? Po upływie 12-miesięcznego okresu preferencyjnych warunków, zaczną obowiązywać już standardowe, wynikające z taryfy opłat i prowizji. W związku z tym najlepiej wybrać kartę, która będzie najłatwiejsza w utrzymaniu za 0 zł, a taką jest srebrna karta kredytowa (Silver). W jej przypadku opłata miesięczna wynosi 7,50 zł, ale można jej uniknąć, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostanie min. 10 płatności (na dowolne kwoty).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. na Twitterze i na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. kartę zamknęłam 16.02.2023, co za pech ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miesiąc temu założyłem kk w santander consumer bank, wyklucza mnie to z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Santander Bank Polska (oferujący wyżej prześwietloną promocję) i Santander Consumer Bank to na szczęście dwa odrębne banki. Posiadanie jakichkolwiek produktów (w tym karty kredytowej) w Santander Consumer Banku nie wyklucza z powyższej promocji.

   Usuń
 3. Czy zakupy KK zaliczą się do wymogu bezpłatności konta? Aktualnie trzeba wydać 300zł kartą miesięcznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności kartą kredytową nie zaliczają się do sumy płatności, które należy wykonać w celu uniknięcia opłat za Konto Santander i wydaną do niego kartę (w tym celu płatności należy wykonywać kartą wydaną do konta i/lub Blikiem).

   Usuń
 4. A co w przypadku, gdy w jednym miesiącu nie spełnię wymogów promocji?
  Przepada nagroda czy dostanę wtedy 200 zł.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaniesz wtedy równo "0", czyli nic.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...