Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 1500 zł w bonusach pieniężnych dla otwierających konto firmowe w Santander Banku (+ bezterminowe zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i kartę)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

8.08.2023

Do 1500 zł w bonusach pieniężnych dla otwierających konto firmowe w Santander Banku (+ bezterminowe zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i kartę)

Oto kolejna, już 5. edycja promocji konta firmowego w Santander Banku.

"Promocja Godna Polecenia" - edycja 5
Za płatności kartą wydaną do konta da się uzyskać zwroty do 900 zł (a dodatkowo można jeszcze zgarnąć 600 zł w pozostałych bonusach). Do tego bank zapewnia bezterminowe zwolnienie z opłat m.in. za prowadzenie konta, kartę czy przelewy.W promocji konta firmowego w Santander Banku łącznie można uzyskać nawet 1 500 zł, ale - z racji podejścia dominującego na tym blogu - skupiam się tutaj przede wszystkim na części gratyfikacji, jakie są do wzięcia. Poniżej dowiesz się więc przede wszystkim jak uzyskać do 900 zł, dzięki moneybackowi (czyli procentowo naliczanemu zwrotowi za płatności kartą).

Owszem, do wzięcia są też i inne, wspomniane bonusy (2 x 300 zł), ale one są przewidziane za skorzystanie z finansowania działalności za pomocą kredytu oraz leasingu lub pożyczki leasingowej. To już więc opcje, które nie muszą interesować każdego przedsiębiorcy. Ponadto bonusy za takie produkty, jak kredyt czy leasing, w praktyce są jedynie zrekompensowaniem części kosztów (wynikających chociażby z odsetek). 

"Promocja Godna Polecenia" - edycja 5


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która od 1.01.2022 r. nie posiadała jakiegokolwiek bieżącego rachunku firmowego w Santander Bank Polska.

Jeśli w Santander Banku masz jakiekolwiek inne produkty dla klientów indywidualnych (np. konto osobiste), to ich posiadanie nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji konta firmowego.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i uzyskiwać zwroty za płatności kartą wydaną do konta:
  • najpóźniej do 30.09.2023 r. złóż wniosek o Firmowe Konto Godne Polecenia wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (do wyboru bank daje jedną z dwóch kart: Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit - wyrobienie karty jest niezbędne do uzyskiwania moneybacku oraz do zapewnienia sobie zwolnień z opłat, o których piszę nieco niżej) oraz z usługami bankowości elektronicznej MiniFirma i zawrzyj umowę z bankiem;
  • wyraź zgody na na kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz elektroniczny w celu przesyłania informacji handlowych, a także nie wyrażaj sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku;
  • do 20-go dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności kartą wykonaj co najmniej jeden przelew do ZUS w wysokości min. 200 zł (spójrz tabela niżej).

Dalej pozostanie już wykonywanie płatności kartą wydaną do konta, gdyż wysokość comiesięcznego bonusu zależeć będzie właśnie od sumy tych transakcji. Bank będzie naliczał 3% zwrotu od dowolnych płatności. Kartą można płacić zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie z wyłączeniem (tu cytat z regulaminu):
"transakcji bezpośrednio związanych z udziałem w grach hazardowych (quasicash, transakcji wykonywanych w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory) oraz transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych i pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket".

Zwroty za płatności kartą będą naliczane przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, licząc od miesiąca, w którym konto zostało otwarte. Maksymalnie da się zgarnąć 150 zł zwrotu za dany miesiąc.

Przebieg promocji dla przedsiębiorców obrazuje poniższa tabela (z regulaminu promocji):Wypłatę każdego zwrotu bank przewiduje w ciągu 45 dni po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Dodatkowe 600 zł. Osoby zainteresowane bonusem 300 zł, który można uzyskać za umowę kredytu w Santander Banku i/lub bonusem 300 zł za umowę leasingu albo pożyczki leasingowej w Santander Leasing, zachęcam do zapoznania się ze szczegółami w regulaminie (§ 4., pkt 6 i 7), do którego linkuję na końcu niniejszego wpisu.

💡 Przy okazji przypomnę, że w przypadku promocji dla przedsiębiorców pamiętać należy, że kwestia opodatkowania zdobytych bonusów wygląda inaczej, niż w przypadku promocji dla klientów indywidualnych. Premie czy zwroty otrzymane w ramach promocji są przychodem firmy, więc niezbędne jest ich rozliczenie i odprowadzenie podatku - obowiązek ten spoczywa na przedsiębiorcy.

Firmowe Konto Godne Polecenia bezterminowo za 0 zł!


Konto firmowe w Santander Banku dla osób prowadzących działalność gospodarczą w ramach "Promocji Godnej Polecenia" - edycja 4 można założyć na preferencyjnych warunkach. Regulamin tejże promocji (który w tej sytuacji bierze górę nad taryfą opłat i prowizji) gwarantuje bowiem zwolnienie z następujących opłat z tytułu:
"a. prowadzenia konta firmowego, 
b. realizacji przelewów w systemie Elixir w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma z konta firmowego (z wyłączeniem transakcji realizowanych w systemie Przelew24), 
c. realizacji przelewów z konta firmowego w formie polecenia wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska - polecenie przelewu SEPA w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma, 
d. 10 pierwszych przelewów z konta firmowego w systemie BlueCash wykonywanych w miesiącu rozliczeniowym w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma, 
e. realizację zleceń stałych z konta firmowego na konta w innych bankach w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma, 
f. realizację poleceń zapłaty z konta firmowego w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma na rachunek odbiorcy prowadzony w innym banku, 
g. wysłanie smsKodów autoryzacyjnych transakcji z konta firmowego."

oraz 

"a. użytkowania karty debetowej, 
b. wypłaty gotówki kartą debetową: 
- w bankomatach poza siecią Santander Bank Polska S.A., 
- w terminalach innych instytucji w kraju, 
- w bankomatach lub terminalach innych instytucji za granicą, 
- wypłaty w EUR w krajach EOG w bankomatach lub terminalach poza siecią Santander Bank Polska S.A.."

Warunkiem zwolnienia z tychże opłat jest utrzymywanie braku sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych przez bank, a także wyrażenie i utrzymanie zgód na kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz elektroniczny w celu przesyłania informacji handlowych w okresie trwania promocji (bezterminowo). 

Niniejsza promocja jest więc okazją, by wszystko co najważniejsze (prowadzenie konta, kartę do niego oraz przelewy) zapewnić sobie za 0 zł bez spełniania dodatkowych warunków czy wykazywania się aktywnością. 

Biorąc udział w powyższej promocji, miej na uwadze, że może Cię z niej wykluczyć posiadanie innego konta firmowego w Santander Bank Polska, wypowiedzenie umowy o usługi bankowości elektronicznej "Mini Firma", wypowiedzenie umowy o konto, wycofanie zgód marketingowych, zgłoszenie sprzeciwu wobec przetwarzania danych lub gdy Twe roczne przychody przekroczą 10 milionów zł.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...