Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 435 zł do wzięcia w promocji "Złapp premię" za konto w BNP Paribas

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

12.07.2023

435 zł do wzięcia w promocji "Złapp premię" za konto w BNP Paribas

Oto nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "ZłAPP premię": do 435 zł za konto w BNP Paribas
Dwie literki 'p' w nazwie promocji ("Złapp premię") nie są błędem, ani przypadkiem - nawiązują do aplikacji mobilnej, która otwiera drogę do zgarnięcia jednego z bonusów. A w sumie czekają gwarantowane nagrody pieniężne o wartości 435 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "ZłAPP premię": do 435 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają trzy bonusy pieniężne: 1 x 55 zł oraz 2 x 190 zł, co łącznie da tytułowe 435 zł. To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 9 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "ZłAPP premię"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 17.10.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
  do wyboru będziesz mieć dwie opcje otwarcia konta: kuriera lub za pomocą wideoweryfikacji (poprzez aplikację) - tylko ta druga opcja uprawnia do zdobycia jednego z bonusów (55 zł); pozostałe bonusy (łącznie do 380 zł) od tego nie zależą (w ich wypadku może być więc kurier);
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 31.10.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta (zrób to także do 31.10.2023 r.).

Za spełnienie powyższych warunków - w przypadku wyboru wideoweryfikacji, jako metody otwarcia konta - otrzymasz pierwszą premię 55 zł.

By zdobyć kolejne bonusy - po 190 zł każdy - w pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu aktywacji karty wydanej do konta (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
 • co najmniej 4 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej (GOmobile) BNP Paribas, przy czym pamiętaj, że zalicza się tylko jedno z logowań danego dnia, więc żeby spełnić warunek promocji należy się logować w co najmniej czterech różnych dniach (samo logowanie wystarczy; za pomocą aplikacji nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji);
 • wykonaj przelew(y) za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas na łączną kwotę min. 350 zł (ten wymóg można spełnić w prosty sposób - wystarczą choćby przelewy na własne konto w innym banku) oraz 
 • wykonaj min. 3 płatności kartą (na dowolne kwoty)

Kolejność spełniania warunków jest dowolna - ważne by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym. Warunkiem uzyskania drugiej premii 190 zł jest uprzednie (we wcześniejszym miesiącu) spełnienie warunków uzyskania pierwszej premii 190 zł.

W jakich konkretnie miesiącach będzie należało wykazać się powyższą aktywnością (4 logowania + przelew + 3 płatności kartą)? Zależy od czasu aktywacji karty do konta:
 • jeśli kartę aktywujesz w lipcu, aktywnością wykaż się w sierpniu i wrześniu;
 • jeśli kartę aktywujesz w sierpniu, aktywnością wykaż się we wrześniu i październiku;
 • jeśli kartę aktywujesz we wrześniu, aktywnością wykaż się w październiku i listopadzie;
 • jeśli kartę aktywujesz w październiku, aktywnością wykaż się w listopadzie i grudniu.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu zlapppremie@promocja.bnpparibas.pl) do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej premii (jeśli taki dzień przypadnie w dniu ustawowo wolnym od pracy, to wiadomości należy spodziewać się najpóźniej w najbliższym, następnym dniu roboczym).

Na wiadomość o pierwszej nagrodzie (55 zł, jeśli wybierzesz wideoweryfikację, jako metodę otwarcia konta lub dopiero o pierwszej premii 190 zł, gdy otwarcie konta sfinalizujesz z kurierem) będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymasz powiadomienie o nagrodzie. Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca, w którym otrzymasz powiadomienie o przyznaniu premii. Dużo tych dat, więc najłatwiej będzie to zrozumieć na przykładzie:
Jeśli konto założysz poprzez wideoweryfikację, a kartę do konta aktywujesz w lipcu, to wtedy wiadomość o przyznaniu premii 55 zł dostaniesz do 22.08., a do 26.08. będzie należało uzupełnić dane do wypłaty premii. O kolejnych bonusach - 190 zł za spełnienie warunków w sierpniu oraz o 190 zł za spełnienie warunków we wrześniu - organizator promocji powiadomi Cię odpowiednio do 22.09. i do 23.10., a bonusy będziesz otrzymywać do 31.08. (55 zł), do 30.09. (190 zł) oraz do 31.10.2023 r. (190 zł).
 
Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "ZłAPP premię"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "ZłAPP premię" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto (jako jedynym, uprawniającym do zdobycia premii 55 zł) jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).


Przydatne dokumenty:

38 komentarzy:

 1. Jak poprzednie konto zamknąłem 7.07.2022 to teraz mogę zakładać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ta data co podajesz to jest faktyczna data zamknięcia konta przez bank to możesz teraz zakładać ponownie.

   Usuń
  2. A jak to była data złożenia wypowiedzenia?

   Usuń
  3. Konto jest zamykane albo w trybie natychmiastowym albo w standardzie z upływem okresu wypowiedzenia (zazwyczaj miesiąc lub 30 dni). Jak zamykasz standardowo to konto miałeś zamknięte dopiero po upływie tych 30 dni, bo przecież w okresie 30 dni mogłeś normalnie z konta korzystać więc miałeś jeszcze to konto. A wykluczenie liczone jest jako 12 miesięcy nieposiadania konta.
   Inaczej mówiąc, złóż wniosek dopiero od dnia 08.08.2023 albo i lepiej 09.08.2023, o ile jeszcze będzie trwała ta promocja.

   Usuń
 2. Od zamknięcia konta na pewno minęło 12 miesięcy. Nawet więcej. Założyłem nowe ale patrzę, że mam starą historię konta i transakcje z dawna. Czy tak jest okej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W BNP Paribas tak to wygląda - bank zachowuje historię rachunku. Nie ma to wpływu na promocję - ważne, że minął już okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta. Sprawdzone w praktyce.

   Usuń
 3. Jeśli mam kredyt w bnp Paribas, ale nie mam konta mogę skorzystać z oferty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z promocji wykluczyć może tylko konto osobiste (i związana z nim umowa ramowa). Inne produkty posiadane w BNP Paribas nie wykluczają z powyższej promocji.

   Usuń
 4. Coraz niższe te premie w BNP

  OdpowiedzUsuń
 5. Możecie mi wytłumaczyć? Jeśli posiadałem kiedyś konto i je zamknąłem (samo konto) , to nadal posiada umowę ramową i nie mogę uczestniczyć w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak został ci dostęp do bankowości to zadzwoń na infolinię i zamknij umowę ramową. Zaraz po rozmowie możesz składać wniosek w w/w promocji.

   Usuń
  2. Czy nie jest to celowe i złośliwe zachowanie ze strony tego banku, że pomimo dwóch wysłanych pism w sprawie rozwiązania umowy ramowej oraz zamknięcia dostępu do bankowości elektronicznej oraz dyspozycji złożonej na infolinii bankowość internetowa nadal działa? Domyślam się, że skoro tak to i umowa ramowa również obowiązuje.

   Usuń
 6. Złożył wypowiedzenie konta koezystnego w ailor bank to dzwonią tylko badanie jakości brak oferty utrzymaniowwj. Jak wypłacił pieniądze z mega oszczednosciowego to po 18 lipca Nowe środki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a czemu mówi o sobie w trzeciej osobie?

   Usuń
  2. @Anonimowy 16 lipca 2023 10:55
   bo nie mówi o sobie

   Usuń
  3. Tak myśli ktoś, kto nie czytał innych wypowiedzi tego pana. To rodzaj gwary językowej, jak u Poznaniaka zdania oznajmujące kończone intonacją jakby pytał. Zrozumie to tylko nie Poznaniak.

   Usuń
 7. Ile trzeba czekać na weryfikacje wniosku o konto? Złożyłem dzisiaj i jeszcze cisza, czy to wina tego że dzisiaj niedziela? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek składałem w sobotę a dziś (poniedziałek) weryfikacja pozytywna i umowa zawarta.

   Usuń
 8. Nie wiem, czy jest już na ten temat nowy artykuł, ale jest nowa promocja "Punkty na powitanie z Bankiem BNP Paribas". Można dostać 1600 punktów za Mastercard w Bezcennych Chwilach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle punktów nie starczy nawet na żadną nagrodę - lipa!

   Usuń
  2. Wystarczy na 2 bilety do kina - po 800 pkt.

   Usuń
 9. Dziękuję. Dołączyłam i walczę o 435 PLN. Pierwszy raz robiłam film, autoweryfikację. Udało się za czwartym razem, chyba dlatego, że bardzo przytyłam od zdjęcia w dowodzie ha ha ha. Wszystko fajnie i bezproblemowo się zapowiada. Teraz 4 logowanka, 3 płatności i 1 przelew na 350PLN z konta BNP Paribas na inne co miesiąc i nagroda - tydzień dniówek dla mnie, bez pracy!

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeśli posiadam kartę kredytową to obejmuje mnie umowa ramowa? Kiedyś miałam konto osobiste ale już nie mam

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy przelewy automatyczne spełniają warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
 12. Dostałem taki komunikat : Niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie". Prosimy, złóż wniosek w oddziale. Ktoś wie z czego to może wynikać?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy założona karta do konta musi być fizyczna czy może być wirtualna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wirtualna spełnia warunki promocji, info od organizatora

   Usuń
 14. czy to prawda??? konsultant mówi mi, że nie mogę otworzyć konta w aplikacji Go-mobile, jeśli już posiadam do niej dostęp i spłacam tam kredyt ratalny. Czyli w moim przypadku tylko możliwość kurier?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy ktos już dostał nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miaoem dostać pierwszą nagrodę do 30 września i nic. Ty dostałeś prselew?

   Usuń
  2. Miałem dostać pierwszą nagrodę do 30 września i nic. Ty dostałeś?

   Usuń
 16. U mnie też nie ma przelewu

  OdpowiedzUsuń
 17. Właśnie mi wypłacili

  OdpowiedzUsuń
 18. Wczoraj założyłam konto używając aplikacji i wideoweryfikacja przebiegła pomyślnie. A dziś dostaje smsa: Niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie". Prosimy, złóż wniosek w oddziale. Co mam teraz zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 19. Też tak miałam weryfikacja przebiegła prawidłowo a później dostałam smsa ze nieudalo się pomyślnie złożyć wniosku.I napisali żeby złożyć wniosek w oddziale. Ale wtedy premii nie będzie.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...