Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 2500 zł w bonusach za konto firmowe w Banku Millennium

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

17.07.2023

Do 2500 zł w bonusach za konto firmowe w Banku Millennium

Oto aktualnie dostępna promocja konta firmowego w Millennium.

Promocja "Konto firmowe z premią dla twojej działalności" w Banku Millennium
W tej edycji najłatwiej zyskać można przy okazji płatności kartą na stacjach paliw oraz za przelewy do ZUS (w ten sposób do wzięcia jest łącznie do 400 zł). Resztę gratyfikacji w praktyce stanowią bonusy za skorzystanie z dodatkowych usług i produktów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

"Z kontami u nas zyskasz do 2600 zł premii" - taki komunikat możemy znaleźć na stronie promocji konta firmowego, gdyż tym razem bank postanowił równolegle promować na niej też swe konto osobiste - a z nim, przypomnę, do wzięcia jest premia do 500 zł (+ 7,5% dla oszczędności). W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa i warunki promocji dla klientów indywidualnych, a poniżej przyglądam się już wyłącznie najnowszej propozycji Millennium skierowanej do osób prowadzących działalność gospodarczą.

Promocja "Konto firmowe z premią dla twojej działalności" w Banku Millennium


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG, który nie ma i nie miał konta firmowego w Banku Millennium co najmniej od 1.01.2020 r. 

Limit nagród. Dostępność promocji konta firmowego w Millennium przewidziana jest do 28.09.2023 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż promocję bank przygotował dla 7 500 kont, które zostaną założone jako pierwsze. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank zakomunikuje na swej stronie internetowej.

Nagroda w promocji została podzielona na kilka różnych bonusów. I tak do wzięcia czeka:
 • do 100 zł zwrotów za przelewy do ZUS (maksymalnie 20 zł miesięcznie);
 • do 300 zł moneybacku - jako wysoki, bo 10-procentowy zwrot za płatności na stacjach paliw (maksymalnie 60 zł miesięcznie);
 • 600 zł premii za podpisanie umowy o terminal płatniczy;
 • 600 zł premii za podpisanie umowy leasingu (na kwotę min. 30 000 zł) z Millennium Leasing;
 • 600 zł za umowę o kredyt nieodnawialny (na kwotę min. 30 000 zł) w Banku Millennium oraz
 • (to już opcja jedynie dla osób dopiero co planujących rozpocząć działalność gospodarczą) do 300 zł premii za założenie firmy z Kontem Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Banku Millennium (jeśli jeszcze nie jesteś klientem Millennium i nie prowadzisz działalności gospodarczej; uprzednio sprawdź jak zyskać wspomniane już 500 zł premii za konto osobiste - z nim uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej tego banku i wtedy zakładając firmę za pośrednictwem Millennium zgarniesz dodatkowo do 300 zł).

W sumie można więc zgarnąć tytułowe 2 500 zł, aczkolwiek w przypadku umów o terminal płatniczy, leasing czy kredyt, warto uprzednio dokonać indywidualnych obliczeń, czy to się opłaca (o ile też jest taka potrzeba, bo przecież nie każda działalność gospodarcza wymaga udostępniania klientom terminala płatniczego, ani nie każdy musi się kredytować).

Realnie w zasięgu (przynajmniej większości) przedsiębiorców jest zwrot za płatności kartą na stacjach paliw (do 300 zł) i zwrot za przelewy do ZUS (do 100 zł). W uprzywilejowanej sytuacji są osoby dopiero planujące działalność gospodarczą, bo dla nich jest dodatkowe 300 zł.
💡 Przy okazji wspomnę o promocjach kont firmowych w innych bankach, gdzie bonusy zdobyć można w bajecznie prosty sposób. Sprawdź: 500 zł na start za konto w Aliorze oraz 400 zł premii za konto w mBanku.

Do 2500 zł za konto firmowe Mój Biznes - zasady promocji 


By wziąć udział w promocji "Konto firmowe z premią dla twojej działalności":
 • najpóźniej do 28.09.2023 r. otwórz Konto Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej Millenet bądź aplikacji mobilnej (jeśli posiadasz dostęp) lub złóż wniosek o Konto Mój Biznes na stronie promocji;

  Wyrabianie karty do konta (teoretycznie) nie jest wymagane, ale będzie ona niezbędna, jeśli chcesz uzyskiwać zwroty za płatności na stacjach paliw.
 • wyraź zgody (jeśli ich jeszcze nie masz) na otrzymywanie od banku informacji marketingowych i handlowych: przez kanały elektroniczne, przez telefon oraz dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium;
 • w pięciu kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy), zapewnij wpływy zewnętrzne w wysokości 1 000 zł.

Czym dla banku są "wpływy zewnętrzne"? Zgodnie z regulaminem to 
"wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą. Do Wpływów Zewnętrznych nie zaliczymy wpływów 7 na terminalu płatniczym, jeśli będą one stanowiły podstawę otrzymania Premii za zawarcie w naszej placówce Umowę współpracy lub umowę o Millennium POS (terminal), za zawarcie umowy leasingu z Millennium Leasing lub za zawarcie i uruchomienie umowy o Kredyt Nieodnawialny".

Poniżej dowiesz się jak zdobywać poszczególne bonusy - w przypadku przelewów do ZUS i płatności na stacjach paliw, czas na zdobywanie nagród jest przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta.

By uzyskiwać bonus 20 zł miesięcznie wykonaj przelew do ZUS z formatki ZUS w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Millennium. Przez cały ten okres zdobyć można maksymalnie 100 zł.

Zwroty 10% za płatności na stacjach paliw pierwszą kartą Millennium Visa Mój Biznes wydaną do konta Mój Biznes w Millennium - bank pod uwagę będzie brać transakcje wykonywane w każdym kolejnym z 5 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes. Za każdy z tych miesięcy uzyskać można do 60 zł, co w sumie - przez 5 miesięcy - dać może 300 zł.

Zwrot będzie naliczany za transakcje kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"a) 5541, określające stacje serwisowe (także sprzedające paliwo), 
b) 5542, określające samoobsługowe stacje benzynowe, 
c) 5983, określające stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna."

W celu uzyskania 600 zł za terminal płatniczy:
 • najpóźniej do 30.10.2023 r. za pośrednictwem Banku Millennium zawrzyj umowę (z PayTel) o terminal płatniczy w postaci aplikacji mobilnej, która za pośrednictwem urządzenia mobilnego z systemem Android 6.0 lub nowszym, wyposażonego w moduł NFC umożliwi przyjmowanie płatności kartą oraz Blikiem;
 • do końca listopada 2023 roku zapewnij wpływy na konto Mój Biznes w wysokości min. 1 000 zł z tytułu rozliczeń transakcji na tymże terminalu.

600 zł za leasing - w przypadku tej premii bank na zawarcie umowy z Millennium Leasing (na kwotę min. 30 000 zł) daje czas do 31.12.2023 roku.

600 zł za kredyt nieodnawialny - w tym przypadku umowę o kredyt (min. 30 000 zł) też można zawrzeć najpóźniej do końca kwietnia 2024 roku.

300 zł premii za założenie firmy z Kontem Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Banku Millennium otrzymasz pod warunkiem skutecznego zarejestrowania nowej firmy w CEiDG (najpóźniej do 28.09.2023 r.) - tu trzeba uwzględnić regulaminowe zastrzeżenie:
"Firma i konto firmowe muszą być otwarte nie później niż ostatniego dnia trwania promocji. W niektórych przypadkach czas otwarcia firmy z kontem może trwać do 3-4 dni roboczych."

Wypłata premii w promocji konta firmowego w Banku Millennium


Wypłata zwrotów za przelewy do ZUS, jak i zwrotów za płatności kartą na stacjach paliw (oraz ewentualna premia za otwarcie firmy poprzez bankowość internetową lub mobilną) przewidziana jest do końca szóstego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, a więc przykładowo dla kont otwartych w lipcu, wypłata wspomnianych zwrotów i bonusów nastąpi do 31.01.2024 r.

Premie za terminal, za leasing oraz za kredyt mają być wypłacone do 30.06.2024 roku.

Do momentu otrzymania każdej z nagród nie rozwiązuj umowy, ani jej nie wypowiadaj (dotyczy również leasingu, kredytu oraz terminala, jeśli się zdecydujesz) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium - co warto wiedzieć?


Zakładając konto firmowe w Millennium, dodatkowo możesz załapać się na promocję "Zyskaj z kontem dla Biznesu - edycja trzecia" (dostępną do odwołania - informacje o niej można znaleźć na stronie promocji). 

Warunkiem skorzystania z tej promocji jest to, by wyrazić następujące zgody (i ich nie wycofywać w czasie korzystania z preferencyjnych warunków prowadzenia konta) na:
"a) przetwarzanie przez Bank jego danych osobowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących z Bankiem; 
b) otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz 
c) otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon"

Zgodnie z jej regulaminem:
"Promocja polega na obniżeniu opłat naliczanych przez Bank przez pełne 24 miesiące poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy produktu w taki sposób, że: 
a) miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł
(...) " 

I takie uprzywilejowane warunki biorą górę nad cennikiem, w którym mowa, że:
 • 0/20 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; 

Przez 24 miesiące uczestnicy promocji tych wymogów spełniać nie muszą. Od momentu otwarcia konta w promocji obowiązują poniższe warunki:
 • 0 zł za pierwsze 20 przelewów krajowych przelewów Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej w miesiącu kalendarzowym; za 21. i każdy kolejny opłata wynosi 1 zł; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana (bez warunków), a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 500 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3,5%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...