Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat) w Santander Banku (+ nawet 520 zł w bonusach za konto dla rodzica)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

20.07.2023

100 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat) w Santander Banku (+ nawet 520 zł w bonusach za konto dla rodzica)

Po krótkiej przerwie powróciła promocja Santander Banku z kontem dla nieletnich w roli głównej.

Promocja "Pierwsze konto z kartą i bonusem 100 zł"
Do wzięcia czeka premia pieniężna 100 zł. Przy okazji przypomnę, że dla rodzica - tudzież każdej osoby dorosłej - w Santanderze przewidziane są gwarantowane bonusy na start o wartości nawet 520 zł.  


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Wspomnianą promocję konta dla pełnoletnich szczegółowo omówiłem we wpisie "Zyskaj 520 zł w bonusach za Konto Santander" - tam znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki uzyskania nagród i prześwietlenie oferty konta.

Poniżej skupiam się już na najnowszej propozycji - premii 100 zł za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat).

Promocja "Pierwsze konto z kartą i bonusem 100 zł"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, będąca rodzicem dziecka w wieku 7-17 lat, które nigdy nie miało konta osobistego w Santander Banku - do otwarcia konta dziecku (bez względu na jego wiek) niezbędny jest dowód osobisty dziecka lub (w przypadku dzieci mających mniej niż 13 lat) paszport.

Ponadto rodzic musi posiadać konto osobiste w Santander Banku oraz dostęp do bankowości elektronicznej.

Nagroda. Do wzięcia czeka premia pieniężna 100 zł, która wpłynie na konto, więc uzyskaną nagrodę będzie można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Pierwsze konto z kartą i bonusem 100 zł" i zdobyć tytułową premię:

 • przed zawnioskowaniem o konto dla dziecka, jako rodzic/opiekun prawny wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na:
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) oraz
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
 • do 6.08.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji (podając dane rodzica).

Kolejne kroki będą już zależeć od tego w jakim wieku jest Twa pociecha.

Jeśli masz dziecko w wieku 7-12 lat:
 • do 6.08.2023 r. poprzez bankowość internetową złóż wniosek o konto dla dziecka wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając też zgodę na kontakt z dzieckiem drogą elektroniczną w celu marketingowym; 
 • do 20.08.2023 r. dopilnuj wykonania co najmniej 1 płatności kartą wydaną do konta dziecka.

W przypadku nastolatka od 13. do 17. roku życia:
 • do 6.08.2023 r. poprzez bankowość internetową złóż wniosek i podpisz umowę o Konto Jakie Chcę dla dziecka wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i wydawaną do niego kartą płatniczą, wyrażając też zgodę na kontakt z nastolatkiem drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • dopilnuj, by najpóźniej do 20.08.2023 r., Twe dziecko:
  • co najmniej 1 raz zalogowało się do aplikacji mobilnej (swym loginem i hasłem) oraz
  • wykonało co najmniej 1 płatność kartą wydaną do swego konta lub Blikiem (na dowolną kwotę).


Wypłata premii 100 zł przewidziana jest do 31.08.2023 r. (na konto Twego dziecka). Do momentu otrzymania nagrody dziecko musi posiadać konto wraz z wydaną do niego kartą (a w przypadku nastolatków w wieku 13-17 lat wraz z dostępem do bankowości). Do tego dnia nie wycofujcie wyżej wymienionych zgód, ani nie zgłaszajcie sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Limit nagród. W tej promocji bank przygotował 1000 nagród - o ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji i spełnienia pozostałych warunków. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli bank ma poinformować tutaj.

Jak założyć konto dla dziecka? 


Zgodnie z regulaminem udział w promocji biorą wyłącznie konta zakładane poprzez bankowość internetową. By otworzyć konto dla dziecka, po zalogowaniu przejdź następującą ścieżkę: Oferta banku => Konto dla dziecka i nastolatka.

Konto dla dziecka w Santander Banku - prześwietlenie oferty


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • karta do konta: 
  • w przypadku dzieci w wieku 7-12 lat brak opłaty miesięcznej za kartę (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
  • w przypadku nastolatków w wieku 13-17 lat: 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

W przypadku konta dla dziecka, pamiętaj, że dziecko (od 13 lat) oraz rodzic lub opiekun prawny mogą wykonywać płatności, przelewać i wypłacać pieniądze z konta w granicach zwykłego zarządu, tj. do kwoty 5 000 zł miesięcznie.

Kiedy opłaca się założyć konto dla dziecka? 


Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z bonusami do 520 zł.

Na koniec przypomnę, że w Santander Banku promocji jest więcej. Obecni klienci zyskiwać mogą dzięki programowi poleceń - za każde skuteczne polecenie konta do wzięcia jest bon 100 zł na zakupy lub 4 bilety do kina.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Dzień dobry, czy wydane karty płatnicze do kont dla dzieci do 12 lat można dodać do Apple Pay ? Nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji w regulaminie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli dodałam kartę do Google pay i zapłaciłam tak na allegro czy przejdzie taka płatność?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...