Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 7,5% na koncie oszczędnościowym w Millennium (51. edycja) + łatwe 400 zł dla zakładających konto osobiste

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

3.07.2023

Do 7,5% na koncie oszczędnościowym w Millennium (51. edycja) + łatwe 400 zł dla zakładających konto osobiste

Oto nowa, już 51. edycja promocji oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit. 

Do 7,5% na koncie oszczędnościowym w Millennium (51. edycja) + łatwe 400 zł dla zakładających konto osobiste
By uzyskać promocyjne oprocentowanie do 7,5%, należy zapewnić "nowe środki" oraz posiadać konto osobiste w Millennium (jeśli takowego jeszcze nie masz, to przypomnę, że do wzięcia czeka premia 400 zł na start).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie najlepsze konta oszczędnościowe.]

Opis wspomnianej promocji konta osobistego z premią 400 zł znajdziesz tutaj. Poniżej zaś skupiam się już wyłącznie na propozycji Millennium dla oszczędzających.

Konto oszczędnościowe Profit: do 7,5% do 200 tys. zł (dla nowych środków)


51. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium charakteryzuje się następującymi cechami: 

 • oprocentowanie
  • 4,0% w skali roku, jeśli wpłacisz "nowe środki" lub
  • 7,5% w skali roku, tu oprócz wpłaty "nowych środków" wymagane jest również to, by w każdym miesiącu trwania promocji wykonać min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem (w pierwszym miesiącu obowiązywania promocyjnego oprocentowania zaliczą się płatności wykonane dopiero od momentu przystąpienia do promocji do końca miesiąca kalendarzowego);
 • kwota "nowych środków" objęta promocyjnym oprocentowaniem (4 lub 7,5%): do 200 000 zł;
 • czym są "nowe środki"? To nadwyżka ponad saldo środków klienta zgromadzonych na koniec dnia 30.06.2023 r. - do wyliczenia tego salda bank bierze pod uwagę środki na kontach osobistych, oszczędnościowych i technicznych oraz lokatach (w tym strukturyzowanych);
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: przez 91 dni od pierwszej wpłaty/"wykrycia" nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit (to musi nastąpić w okresie dostępności 51. edycji); wpłacenie przez Ciebie/wykrycie przez bank "nowych środków" może nastąpić w okresie od 3. do 28.07.2023 roku;
 • dostępność 50. edycji promocji ze stawką do 7,5% w skali roku: od 3. do 28.07.2023 roku - to czas, w jakim można uruchomić promocję poprzez zapewnienie (np. wpływu) pierwszych "nowych środków" na Konto Oszczędnościowe Profit; jednak bez względu na to, czy środki wpłacisz już teraz, czy może dopiero pod koniec dostępności promocji (np. 27.07.), to promocyjną stawkę oprocentowania i tak będziesz mieć przez 91 dni
 • wypłata odsetek: 
  • w oparciu o oprocentowanie 4% w skali roku następuje pod koniec miesiąca kalendarzowego; 
  • wyrównanie do oprocentowania 7,5% w skali roku (jeśli wykonane zostanie 5 transakcji kartą lub Blikiem) przewidziane jest w pierwszym dniu roboczym kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Nowi klienci, którzy dopiero teraz otworzą konto w Millennium (konto oszczędnościowe zakłada się razem we wniosku o konto osobiste), każdą wpłatę na Konto Oszczędnościowe Profit będą mieli potraktowaną jako "nowe środki".

Obecni klienci Banku Millennium muszą wyliczyć saldo swych środków na koniec dnia 30.06.2023 r. Promocyjne oprocentowanie będzie bowiem obejmować tylko "nowe środki" (a więc nadwyżkę wobec salda na wspomniany dzień). "Stare" środki trzeba utrzymywać w Millennium przez cały czas korzystania z promocji oprocentowania dla "nowych środków" na Koncie Oszczędnościowym Profit.

Konto oszczędnościowe w Millennium - szczegóły oferty


Konto oszczędnościowe Profit otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. W każdym miesiącu kalendarzowym (tak, jak w większości banków) bezpłatna jest jednak wyłącznie pierwsza wypłata/przelew z konta oszczędnościowego. Za drugą i każdą kolejną operację w tym samym miesiącu kalendarzowym bank naliczy 7,50 zł (w przypadku Konta Oszczędnościowego Profit założonego do 24.04.2022 r. włącznie) lub 9,90 zł (w przypadku Konta Oszczędnościowego Profit założonego od 25.04.2022 r.). 

Kapitalizacja odsetek, a więc ich wpłacenie przez bank na konto oszczędnościowe, następuje na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.


Informacja o uruchomieniu promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit oraz o podwyższonym oprocentowaniu w bankowości internetowej pojawia się dopiero następnego dnia roboczego po wpływie środków (w dniu pojawienia się środków na rachunku oszczędnościowym widnieje jedynie komunikat o standardowym oprocentowaniu - system bankowy aktualizuje się dopiero podczas nocnego przetwarzania danych).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

32 komentarze:

 1. Ponownie dwie transze wypłaty odsetek? Dotychczas pierwszą transzę - w tej edycji to 4% - wypłacali za okres od ostatniego dnia poprzedniego m-ca, do przedostatniego dnia bieżącego m-ca. Wyjątek: jeśli ostatni dzień m-ca przypadnie w niedzielę lub w święto, to również odsetki za przedostatni dzień bieżącego m-ca wypłacają w kolejnym m-cu kalendarzowym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Niemożliwe do przewidzenia. Ale możliwe że jakiś dzień między 19 a 28 lipca.

   Usuń
 3. Jeśli jestem obecnym klientem Millenium i mam konto profit mogę je jakoś ponownie aktywować aby mieć promocyjne oprocentowanie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie kumam tej czaczy, wyjaśnijcie mi to łopatologicznie, proszę:
  "Stare" środki trzeba utrzymywać w Millennium przez cały czas korzystania z promocji oprocentowania dla "nowych środków" na Koncie Oszczędnościowym Profit."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak 30.06 miałeś przykładowo 10 tys. w Millennium a teraz wpłacisz 5 tys. nowych środków na KO Profit to tak długo będziesz mieć 7,5% dla 5 tys. jak długo łącznie będziesz trzymać 15 tys.

   Usuń
  2. Dlatego ważne jest trzymanie jak najmniej kasy (a najlepiej wcale) w banku który regularnie ponawia takie promocje ale tylko dla nowych środków. Żeby startować z dobrym saldem. Jak miało się większe środki na dzień na który badają saldo to wtedy lepiej nie uruchamiać edycji i zaczekać na kolejną.

   Usuń
  3. Czyli nie korzystać z KO Profit przez tydzień lub dłużej? To mocno obniża atrakcyjność tej oferty!

   Usuń
  4. Taki urok. Dlatego teraz raczej co drugą edycję należy wskakiwać a w pomiędzyczasie np. Velobank też dla nowych środków.

   Usuń
  5. Tak też czynię. Dziękuję za te porady, bo są bardzo trafne i korzystne. Wchodze w sekcje komci na bieżąco w celach edukacyjnych, by sie przygotować do walki ;) Irytuja mnie jedynie limity dla oszczednosci i koniecznosc ich rozdzielania na kilka roznych kont. Pogubić sie idzie! Co za czasy, żeby człowiek mógł brać kredyt na 500 000 zl, na milion, a zdeponowac oszczędnosci to tylko 50 000, 100 000, max 200 000. Karanie oszczednych. Potrójne.

   Usuń
  6. @Anonimowy, 4 lipca 2023, 17:05 - w przeciwieństwie do Millennium jak dotąd dzień badania w Velo był przewidywalny 😋

   Usuń
 5. A może wystarczy wypłacić zgromadzone środki i po kilku dniach wpłacić,na wyższe oprocentowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic to nie zmieni względem salda na koniec dnia 30.06.2023 r. - to wobec niego liczone są nowe środki.

   Usuń
 6. "Kapitalizacja odsetek, a więc ich wpłacenie przez bank na konto oszczędnościowe, następuje na koniec każdego miesiąca kalendarzowego" - nie jest to prawdą 😋

  Złotówa, tak było w dawnych edycjach, ale nie obecnych - czas poprawić!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku standardowego oprocentowania bez zmian wypłata odsetek jest z końcem miesiąca kalendarozwego.

   Jeśli jednak chodzi o oprocentowanie promocyjne (do 7,5%) dla nowych środków, o czym też mowa w powyższym wpisie, to:
   "wypłata odsetek:
   - w oparciu o oprocentowanie 4% w skali roku następuje pod koniec miesiąca kalendarzowego;
   - wyrównanie do oprocentowania 7,5% w skali roku (jeśli wykonane zostanie 5 transakcji kartą lub Blikiem) przewidziane jest w pierwszym dniu roboczym kolejnego miesiąca kalendarzowego."

   Usuń
  2. A żeby było ciekawiej, to odsetki do obydwu transzy są naliczane na podstawie dwóch różnych okresów kapitalizacji.

   Usuń
 7. Jak można sprawdzić czy było badanie między 19 a 27 lipca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale kto miałby wywróżyć przyszłość? Dowiemy się 31-go jaki to będzie dzień.

   Usuń
  2. Do czego? Jeśli do promki KO, to do której edycji?

   Usuń
 8. Może to oczywiste, ale wolę się upewnić. Na początku lipca wykonałem 5 transakcji kartą by załapać się do 10.07 na oprocentowanie 7,5%. Czy jeśli 31.07 rozpocznie się nowa edycja to muszę jeszcze raz wykonać 5 transakcji kartą dla podwyższenia oprocentowania od 31.07 czy na cały lipiec wystarczą te płatności z początku miesiąca. Innymi słowy w lipcu skorzystam z 2 różnych edycji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "w pierwszym miesiącu obowiązywania promocyjnego oprocentowania zaliczą się płatności wykonane dopiero od momentu przystąpienia do promocji do końca miesiąca kalendarzowego"

   Usuń
  2. Chcesz mieć 100% pewność to zadaj to pytanie na chacie z konsultantem po zalogowaniu do bankowości int. Treść rozmowy chat będziesz mieć do pobrania w wiadomościach.

   Usuń
  3. @Anonimowy, 28 lipca 2023, 09:34 - Osobiście nie przywiązywałbym zbytnio dużej wagi do tego co ich pracownik napisze na czacie - taki klimat :)

   Usuń
 9. Od 31.07.2023 r. edycja 52. i już 7% do 200k na 90 dni, saldo na 28.07.2023.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tą razą dają tylko 4% bez wykonania tych nieszczęsnych 5-ciu płatności ... ciekawe czy pojawienie się jutro odsetek za lipiec z wcześniejszej edycji spowoduje aktywację tej edycji.

   Usuń
  2. Ciekawe czy wciąż jest tylko jedna darmowa wypłata z tego KO.

   Usuń
  3. Spoko, we wtorek na koncie pojawi się pierwsza transza odsetek z datą poniedziałkową, a w środę z datą wtorkową druga i już wtedy będzie można kasę zabierać :)

   Usuń
  4. Ciekawe czy chociaż ten ostatni raz odsetki będą naliczone prawidłowo :)

   Usuń
 10. Wyrównanie do 7,5% przewidziane jest w 1. dniu roboczym kolejnego m-ca kalendarzowego, ale niestety pojawia się na koncie dopiero dzień później 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie 52-ej edycji już uszczegółowili że wypłata w nocy między 1-wszym a 2-im dniem roboczym miesiąca.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...