Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3-miesięczny kurs angielskiego dla otwierających konto dla młodych w Santander Banku (+ bonusy do 600 zł)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

8.09.2023

3-miesięczny kurs angielskiego dla otwierających konto dla młodych w Santander Banku (+ bonusy do 600 zł)

Nowy rok szkolny, a do tego zbliżający się rok akademicki oznacza wysyp promocji dla młodych.

Promocja "Ucz się angielskiego z Santander"
Tym razem dla osób w wieku 18-26 lat (a konkretnie studentów) Santander Bank przygotował 3-miesięczny kurs nauki angielskiego, który można zrealizować na platformie eTutor. To nagroda dodatkowa do dotąd już dostępnych bonusów o wartości 500 zł na start za Konto Santander.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Przypomnę, że na otwierających konto osobiste w Santander Banku czeka do 600 zł w bonusach na start (acz realnie zyskać można jeszcze więcej - ponad 500 zł, dzięki innym towarzyszącym promocjom). W wyżej podlinkowanym wpisie prześwietlam promocję dla wszystkich osób pełnoletnich, a poniżej skupiam się już wyłącznie na nowości dostępnej dla osób w wieku od 18 do 26 lat.


Promocja "Ucz się angielskiego z Santander"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.09.2022 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. 

Ten okres wykluczenia jest jednak dłuższy dla byłych posiadaczy Konta Jakie Chcę lub Jakie Chcę dla Młodych bądź Select, a także Kont Santander, jeśli to konto było założone w jakiejś promocji od 1.04.2019 roku.

Nagroda. Na osobę biorącą udział w promocji czeka kod na kurs eTutor angielski do wykorzystania na platformie eTutor.pl o wartości 129 zł - umożliwi on dostęp do 3-miesięcznego kursu (okres liczony jest od aktywacji kodu). Kod zrealizujesz tutaj (jego aktywacja ma być możliwa najpóźniej do 30.06.2024 r.).

Co do zakresu samego kursu, to tu posłużę się jego opisem z regulaminu promocji:

"- kompleksowy kurs angielskiego online, do samodzielnej nauki,, 

- kurs dostępny przez aplikację lub w wersji desktopowej, 

- kurs podzielony na poziomy A1-C2, 

- kurs składa się z ponad 900 lekcji, 

- w kursie znajdują się dialogi i nagrania, czytane przez native speakerów, 

- kurs pomaga opanować gramatykę, słownictwo, umiejętność rozumienia ze słuchu, mówienia i czytania ze zrozumieniem w obcym języku"


Bank przygotował się na rozdanie 2 000 takich kodów - przyzna je według kolejności spełnienia poniższych, bardzo prostych, warunków.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji z kodem na kurs angielskiego:

 • do 31.10.2023 r. zawnioskuj o konto w Santander Banku (udział w promocji biorą wyłącznie wnioski składane online) wraz z dostępem do bankowości internetowej, zaznaczając przy tym pole "Tak, jestem studentem” (oświadczając tym samym, że posiadasz taki status);
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz 
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz 
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank danych w celach marketingowych;
 • do 10.11.2023 r. zawrzyj umowę o konto z dostępem do bankowości internetowej;
 • w listopadzie 2023 roku co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku zainstalowanej na urządzeniu mobilnym (np. smartfonie).

I to już wszystko. Nagrodę w postaci kodu do eTutor otrzymasz do 31.12.2023 r. - bank prześle Ci ją wiadomością w bankowości internetowej i mobilnej lub SMS-em. Do momentu otrzymania kodu nie zamykaj konta, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Co ciekawe, to powyższa okazja do bankobrania nie wymaga wyrabiania karty do konta, ale w pozostałych promocjach (wspomniane bonusy do 500 zł) karta jest już konieczna.

O tym jak zdobyć pozostałe nagrody (300 zł premii + 300 zł w bonach na zakupy) przeczytasz tutaj (gdzie znajdziesz też prześwietlenie konta z oferty Santander Banku).

Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Jak studia dopiero zacznę w październiku to mogę już zakładać i zaznaczyć że jestem studentem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaznaczaj i się nie zastanawiaj. Przecież tego nie będą sprawdzać.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...