Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe na wrzesień 2023 roku: duży przesiew wśród ofert z oproc. 8%

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.09.2023

Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe na wrzesień 2023 roku: duży przesiew wśród ofert z oproc. 8%

Poniżej prezentuję aktualny przegląd bankowych ofert z najkorzystniejszym oprocentowaniem.

TOP3: lokata bankowa i konta oszczędnościowe na wrzesień 2023 roku
Wśród lokat można obecnie uzyskać do 8%, a jedno konto oszczędnościowe daje nawet 9,5% w skali roku. Jednakże faktem jest, że o tak dobre stawki jest już obecnie coraz trudniej.

Jeszcze nie tak dawno banki serwowały 8% na lewo i prawo. Taką stawkę można było znaleźć w wielu ofertach - nawet tych banków, które standardowo nie słyną z zabiegania o nasze oszczędności. Pamiętam, gdy na początku roku kilkanaście lokat z różnych banków dawało oprocentowanie z ósemką na przodzie (nie wliczając do tego kont oszczędnościowych, bo wtedy opcji było jeszcze więcej).

Aktualnie propozycje z oprocentowaniem wynoszącym co najmniej 8% w skali roku można policzyć na palcach jednej ręki. A dokładniej są już tylko 3 takie możliwości (jedna lokata i dwa konta oszczędnościowe) - i o tym co najlepsze, na sam początek.

Niniejszy wpis przedstawia stan na dzień publikacji, tj. 1.09.2023 r. - niektóre oferty mogły ulec zmianie (o szczegółach dowiesz się klikając w odnośnik do prześwietlenia danej propozycji).

TOP3: lokata bankowa i konta oszczędnościowe na wrzesień 2023 roku


Aktualnie najlepsza lokata dostępna jest w InBanku, który oferuje 8% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie (do 50 tys. zł). To oferta powitalna dla nowych klientów. Lokatę można założyć bez otwierania konta osobistego i bez wymogu korzystania z jakichkolwiek innych produktów. Więcej na jej temat piszę tutaj.

Jeśli zaś chodzi o konta oszczędnościowe, to najwyższą stawkę uzyskać można w Citibanku, który przygotował aż 9,5% w skali roku (do 100 tys. zł, gwarantowane na 4 miesiące). Promocja skierowana jest do nowych klientów, którzy teraz oprócz konta oszczędnościowego założą też (bezwarunkowo darmowe) konto osobiste oraz wyrobią kartę kredytową. Szczegółowe prześwietlenie znajdziesz tutaj.

W prostszy sposób załapać się można na 8% w skali roku na rachunku oszczędnościowym "Moje cele" w mBanku (do 50 tys. zł; oprocentowanie gwarantowane jest w niepełnym miesiącu, w którym otworzysz konto oraz przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe). Oferta skierowana jest od osób zakładających eKonto osobiste w mBanku, z którym obecnie można uzyskać do 450 zł premii i bon 150 zł do Biedronki - to bonusy gwarantowane, które zwiększą Twój zysk (są do wzięcia oprócz odsetek). Promocję opisuję tutaj.

Najlepsi tuż za podium


7,9% w skali roku można zapewnić sobie w ING Banku Śląskim (do 199 999,99 zł; na 3 miesiące) - takie warunki obowiązują na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji "Bonus na start online" - dla nowych klientów, otwierających konto w tym banku przez Internet (przy okazji z kontem osobistym zgarnąć można do 350-400 zł premii). Więcej na temat tej promocji dowiesz się tutaj (przy okazji tylko dodam, że na obecnych klientów czeka maksymalnie 7%).

Także 7,9% w skali roku daje VeloBank - takie oprocentowanie na 2-miesięcznej Lokacie Mobilnej (do 50 tys. zł) uzyskać mogą nowi klienci, którzy aktywują bankowość mobilną i za jej pośrednictwem założą depozyt (każdy klient może założyć tylko jedną lokatę tego typu). Ponadto w tym banku można też uzyskać 7,5% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (EKO) - gwarantowane na 92 dni do 300 tys. zł. Na promocję oprocentowania załapać się mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku - wymogiem jest wpłata nowych środków (od kilku edycji nie ma już za to konieczności posiadania konta osobistego, aczkolwiek jego otwarcie warto rozważyć, bo do wzięcia czekają rekordowe bonusy do 650 zł). Więcej o EKO przeczytasz tutaj.

Do 7,6% można z kolei uzyskać w Nest Banku. Temu bankowi muszę poświęcić nieco dłuższy akapit, bo takie oprocentowanie dostępne jest zarówno na 6-miesięcznej Lokacie Nest Witaj (do 25 tys. zł), jak i na Nest Koncie Oszczędnościowym (do 50 tys. zł; promocyjną stawkę można zapewnić sobie na 90 dni). Więcej o tych propozycjach przeczytasz tutaj. W obydwu przypadkach konieczne jest też konto osobiste (na szczęście prowadzone za 0 zł bez warunków, a przy okazji jego otwarcia można zgarnąć do 400 zł), przy czym Lokatę Nest Witaj otworzyć mogą wyłącznie osoby, które takie konto dopiero teraz założą. Na promocyjne oprocentowanie na Nest Koncie Oszczędnościowym załapać się mogą także obecni klienci, ale pod warunkiem, że takiego rachunku dotąd nie posiadali.

Kolejne z banków niestety oferują obecnie już stawki mniejsze niż 7,5%. O nich poniżej.

Jeśli chcesz trzymać rękę na pulsie i nie przegapić najlepszych promocji dla oszczędzających (a niektóre dostępne są krótki), zapisz się na bezpłatny newsletter z bloga Bankobranie - to zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowościach (które wysyłam góra 2 razy w tygodniu):


Dużo (okrągłych) siódemek


Jeśli chodzi o oprocentowanie zaczynające się od siódemki, to właściwie tylko jeden bank oferuje coś więcej, niż okrągłe 7%. To Citibank, który w ofercie kierowanej do klientów zamożnych (by z niej skorzystać, w praktyce trzeba bowiem dysponować kwotą co najmniej 400 tys. zł), serwuje 7,3% w skali roku na powitalnej lokacie 6-miesiesięcznej, z której skorzystać mogą osoby zakładające konto osobiste Citigold.

Pozostałe, niżej wymienione oferty lokat i kont oszczędnościowych dają dokładnie 7,0% w skali roku. Takich propozycji jest sporo, więc dla uporządkowania najpierw wymienię lokaty, a nieco dalej przyjrzę się kontom oszczędnościowym.

Lokaty 7% na wrzesień 2023 roku


W przypadku lokat 7% dominuje na depozytach 3-miesięcznych. Można takie znaleźć w BFF Banku, Millennium, Toyota Banku oraz VeloBanku (kolejność alfabetyczna).

Pierwszy z wymienionych bez wymogu otwierania konta osobistego (wystarczy rachunek depozytowy, który jest poniekąd rachunkiem technicznym do zakładania lokat), pozwala ulokować do 12 milionów zł (choć warto pamiętać, że limity w systemach gwarancji depozytów bankowych są zdecydowanie niższe - to 100 tys. euro). Tu warto dodać, że BFF Bank pozwala uzyskać 7% w skali roku też na inne okresy umowne - 6, 9, a nawet 12 miesięcy. Na temat tych lokat rozpisałem się tutaj.

Bank Millennium ma w swej ofercie lokatę z oproc. 7%, ale dostępna jest ona wyłącznie jako jedna z nagród do wyboru w programie poleceń, a ulokować można na niej maksymalnie 25 tys. zł. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Toyota Bank daje 7% na Lokacie Plus (w opcji na 3 miesiące). Na pojedynczy depozyt klient da radę wpłacić maksymalnie 40 tys. zł, ale każdy może posiadać do 10 lokat tego typu (co daje szansę ulokowania nawet 400 tys. zł). Z ofert skorzystać mogą wyłącznie osoby, które posiadają lub założą konto osobiste w tym banku.

W VeloBanku 7% w skali roku uzyskać można na 3-miesięcznej Lokacie na Nowe Środki - bez wymogu posiadania konta osobistego. Na jednej lokacie tego typu ulokować można do 150 ty. zł, ale każdy klient może założyć 3 takie depozyty.

W gronie banków oferujących 7% jest jeszcze Santander Bank Polska, gdzie taka stawka przewidziana jest dla 4-miesięcznej Lokaty Mobilnej (dostępnej - co już sama nazwa może sugerować - wyłącznie w aplikacji banku). Klient może założyć tylko jedną taką lokatę (maksymalnie na 20 tys. zł).

Konta oszczędnościowe z oprocentowaniem 7% we wrześniu 2023 roku


No i czas przejść do ostatniej grupy bankowych propozycji z oprocentowaniem 7% w skali roku. To rachunki oszczędnościowe, w przypadku których uwzględniam wyłącznie takie, które gwarantują dane warunki przez określony czas (zazwyczaj to kilka miesięcy). To sprawia, że przez ten okres nic zmienić się nie może - zasady są z góry określone, więc przypomina to nieco lokatę ze stałym oprocentowaniem. Acz konta oszczędnościowe mają swoje przewagi nad lokatami - należy do nich chociażby częstsza kapitalizacja odsetek oraz możliwość swobodnego dopłacania środków, jak i ich wypłaty (części lub całości bez utraty odsetek za czas faktycznego ich utrzymywania).

A oto obecnie dostępne konta oszczędnościowe w każdym przypadku dające 7% w skali roku (kolejność alfabetyczna):

 • Aion Bank: uwzględniam z czysto kronikarskiego obowiązku (w pierwszej kolejności, ale zaznaczam, że takie oprocentowanie dostępne jest tu tylko do 15.09.2023 r., a do tego wyłącznie dla posiadaczy konta osobistego kosztującego miesięcznie (bezwarunkowo) 49,99 zł, co zjadłoby część zysku (plus oferty: brak limitu środków, jakie można ulokować); 
 • Alior: promocyjne oprocentowanie do 7% przewidziane jest na Koncie Mega Oszczędnościowym na 3 miesiące do 100 tys. zł (w promocji dla nowych środków i dla osób posiadających konto osobiste w tym banku - jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak uzyskać do 450 zł premii na start); 
 • Bank Pekao: na 152 dni do 100 tys. zł (w ofercie - w praktyce przede wszystkim - dla nowych klientów, otwierających konto osobiste; tutaj przy tej okazji można zyskać do 200 zł premii - o szczegółach dowiesz się też w wyżej podlinkowanym wpisie prześwietlającym ofertę konta oszczędnościowego). Na tę propozycję warto zwrócić szczególną uwagę, gdyż promocyjne oprocentowanie gwarantowane jest na najdłuższy okres - w praktyce to 5 miesięcy, co w obliczu coraz powszechniejszych cięć stawek, pozwoli sobie zapewnić niezmienne warunki na dłuższy czas; 
 • ING Bank Śląski: o ofercie tego banku już wspomniałem - w kontekście promocji 7,9% dla nowych klientów. Tu mowa o promocji dostępnej też dla obecnych klientów (ale pod określonymi warunkami), dzięki której uzyskać można 7% w skali roku na 3 miesiące do 399 999,99 zł (oprocentowanie 7% dostępne jest właściwie na dwóch rachunkach: na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji "Bonus na start" oraz na OKO Bonus; 
 • Millennium: tutaj 7% można uzyskać dla nowych środków - do 200 tys. zł, gwarantowane na 90 dni; wymagane jest posiadanie lub otwarcie konta osobistego - dodatkową zachęto do założenia takiego rachunku jest gwarantowana premia pieniężna do 500 zł;
 • Santander Consumer Bank: do 15.11.2023 r. do 50 tys. zł - w promocji dla nowych klientów; konto oszczędnościowe posiadać można bez konta osobistego.

Powyższy wpis przedstawia stan obowiązujący na 1.09.2023 r. Oferty banków dość często się zmieniają, więc zachęcam do sprawdzania aktualizowanych na bieżąco zestawień (w których uwzględniam też oferty z oprocentowaniem poniżej 7%):

Uwzględniam wyłącznie oferty ze stałym oprocentowaniem (gwarantującym utrzymanie warunków przez czas umowy), a gdy piszę o oprocentowaniu, to zawsze podaję je w skali roku. Wszystkie z wymienionych lokat i kont oszczędnościowych podlegają pod system gwarancji depozytów. Daje on ochronę do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro przez polski Bankowy Fundusz Gwarancyjny (wyjątkami spośród wyżej wymienianych są Aion, BFF Bank i InBank, które działają w Polsce w oparciu o prawo unijne, ale gwarancje w ich przypadku zapewniają odpowiednio: belgijski, włoski oraz estoński odpowiednik BFG - także do równowartości 100 tys. euro).

Jeśli dopiero zaczynasz swą przygodę z oszczędzaniem i lokowaniem środków w bankach, a masz jakieś pytania bądź wątpliwości, polecam Ci wpisy poradnikowe (o lokatach oraz o konta oszczędnościowych), w których znajdziesz objaśnienia, podpowiedzi, a nawet kalkulator pozwalający w prosty i intuicyjny sposób wyliczyć odsetki.

54 komentarze:

 1. Santander Consumer Bank daje aktualnie 6,7% na KO do 50k, a nie 7%.

  OdpowiedzUsuń
 2. To chyba już czas na założenie lokaty na jakiś dłuższy czas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po dzisiejszej decyzji RPP (minus 0,75 p.p.) to ostatni dzwonek.

   Usuń
 3. Założyłem konto w VELO 30.08.2023 roku.
  Nie widzę tej Lokaty Mobilnej na 2 miesiące za 7,9%
  Gdzie jest błąd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może wykorzystałeś Mobilną w Getinie?

   Usuń
  2. Ale za to jest na 6 m-cy @ 2% 😋

   Usuń
 4. Jeśli mam tylko EKO w velo banku prawie trzy miesiące, to mogę dostać te lokatę na 7.9%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Lokata Mobilna na Start (...) dostępna wyłącznie dla osób, które aktywują pierwszy profil w bankowości mobilnej (jeśli więc już takowy dostęp było Ci dane posiadać, gdy np. kiedyś korzystałeś z aplikacji mobilnej nawet w czasach Getin Banku, to teraz z tej lokaty nie skorzystasz). Klient może założyć tylko jedną Lokatę Mobilną na Start."

   Usuń
  2. He he z lenistwa nie korzystałem z ich apki

   Usuń
 5. Nigdy nie udało mi się założyć konta w inbanku, błędy albo przelew do blumedia i błędy i koniec nic nie mogłem zrobić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. InBank nie oferuje kont. Są tylko lokaty.

   Usuń
 6. No i stopy procentowe ostro w dół. Nie o 0,25 p.p. jak większość sądziła ale aż o 0,75 p.p. Niestety mało ekonomiczny ruch. Bardziej podyktowany czym inny. Spodziewajmy się teraz ostrego cięcia oprocentowania przez banki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego jutro zakładam roczne lokaty Facto 7%

   Usuń
  2. @Anonimowy6 września 2023 16:09
   Już z wyprzedzeniem robiły to od pewnego czasu.

   Usuń
  3. Wypłata w walucie euro w razie upadku banku z włoskiego BFG nie odstrasza? Może lepsze obligacje 6,75% na 3 lata? Też myślę co robić. Szkoda resztek 8% jeszcze dostępnych tracić, ale jak banki wszystkie depozyty zaczną obniżać na dniach o te 0,75% to jeszcze większa lipa.

   Usuń
  4. Jak radzicie-uruchamiać nową edycję EKO w Velo na 7,5 czy w poniedziałek nie zmienią %.

   Usuń
  5. W praktyce banki dostały od rządu zgodę na obniżki oprocentowania depozytów, nie będą z tym długo czekać. Velobank w przeciwieństwie do innych banków szuka na siebie kupca, musi lawirować między tym, by klienci nie pouciekali z banku (wg mnie tylko dlatego te promocje ze zwrotami 650 zł, lokaty zawrotne, ciekawe % depozytów - by napompować bazę klientów, zyskać lepszy wizerunek, mieć szansę na lepszą wycenę) a tym, żeby zbytnio nie tracić wypłacając klientom odsetki i zwroty promocyjne. Widzę analogię ich poczynań z tym, co robił swego czasu Idea Bank - na skraju upadłości, oprocentowanie lokat do końca najwyższe sposród wszystkich banków. Muszą mieć oproc. "nowych środków" ciut lepsze niż oferowane przez Millennium, ING, PKO czy inne mocne banki.

   Usuń
  6. Oczywiste że w kolejnej edycji już będzie mniej.

   Usuń
  7. Anonimowy6 września 2023 17:54
   Ale co ma odstraszać? Wypłata jest po średnim kursie banku centralnego. A gdyby włoskie banki miały upadać to tym bardziej bałbym się o polskie i wolałbym już mieć te euro niż złotówki które polecą wtedy na łeb na szyję.

   Usuń
  8. Co powiecie o obligacjach skarbowych/warto? Raczej tylko te stałoprocentowe, ale które (bez tych rodzinnych) Myślę nad 3 latkami 6,85 %

   Usuń
  9. Jeśli obligi to tylko EDO. Przy takiej polityce inflacja wróci i te 6,85% będzie mało.

   Usuń
  10. 10 lat to za dużo, miałam możliwość zakupu w 2017 10 letnich obligacji mojej firmy, za długo mi się wydawało, to teraz robią przedterminowy wykup bo za dużo płacą (coś pod 10%) ech dylematy.

   Usuń
  11. Ja czekam do ostatniego tygodnia 09.2023, wtedy będzie już wiadomo, czy utrzymają obecną ofertę obligacji na 10.2023 czy będzie mniej. Będzie chwila na ewent. zakup którychś jeszcze we 09.2023 a jak nie, to czekam z tym na kolejny m-c, i tak do skutku tj. informacji, że od kolejnego m-ca obniżają. Wtedy uznaję to za sygnał "brać co jest, lepiej nie będzie". Prawdopodobnie TOS. EDO na 10 lat to za długo, na COI teraz nie jest dobry moment.

   Usuń
 7. No i mamy od dziś 7% na EKO w Velobank. Obniżyli o 0,5%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie, jest 7,5% w nowej edycji 9/2023, czyli od 9.09.23

   Usuń
  2. Ja widzę 7,5%. Oferta ważna od dziś do 24 września.

   Usuń
  3. Dziwne,bo u mnie utrzymali na 7,5%.

   Usuń
  4. Tu Anonimowy9 września 2023 08:27 - przepraszam, mój błąd..........!

   Usuń
  5. Ludzie, nie napalajcie się na Velobank. To jest spadkobierca Getin Banku, który początkowo dał mi zarobić na lokatach a później mnie bezczelnie okradł złodziejskimi prowizjami.

   Usuń
  6. @Anonimowy 10 września 2023 13:32
   Mnie nie okradł. Tyle że ja dziwnych lokat nie zakładałem tylko takie - wiesz - normalne. Na tych dziwnych okradają wszystkie banki, bo po to takie lokaty są żeby kroić tych "napaleńców".
   Getin nikogo nie okradł kto okradzionym być nie chciał. Ludzie zamiast myśleć to widzą tylko oferty zysków a potem płacz. Tak samo jest z kredyciarzami. Tylko niewielka część tych którzy biorą kredyty wie co robi. Reszta widzi tylko nowe mieszkania, domy, auta, wczasy...

   Usuń
  7. Anonimowy10 września 2023 13:32
   To trzeba wiedzieć co się podpisuje i co się akceptuje. Taryfy opłat i prowizji żaden bank nie ukrywa. Tylko nie pisz za chwilę że to niezrozumiałe i małym druczkiem bo to ani fakt, ani poważne tłumaczenie.

   Usuń
  8. Wyciągnąłem od nich tysiące odsetek a nigdy nie zapłaciłem ani grosza prowizji albo opłat.

   Usuń
  9. Korzystam od lat i nie mam żadnych uwag. A wszelkie zawirowania i medialne burze wykorzystywałem na łapanie wyższego oprocentowania.

   Usuń
  10. Korzystam już od 10 lat. Bez uwag. Trzeba zwracać uwagę z czego się korzysta i co się podpisuje.

   Usuń
 8. A co z Bankiem Handlowym 7.99% na 6 m-cy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Handlowy to Citi i ma 9,5 proc.

   Usuń
  2. nic takiego nie widzę, daj link lub nazwę promocji. O Citi Handlowy chodzi czy o jaki bank?

   Usuń
  3. nie ma takiej oferty 7,99 proc.

   Usuń
 9. Nieźle Velobank poleciał z lokatami na nowe środki.
  5,8% na 2 m-ce
  5,5% na 3 m-ce
  4,5% na 6 m-cy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słabiutko. Ale na EKO 7,5% i za to chwała.

   Usuń
  2. Wierzę że się opamiętają i jeszcze przed końcem tej edycji zrobią nową z jakimś sensownym oprocentowaniem. 4,5% to już w ogóle śmiech.

   Usuń
 10. Specjaliści od zarabiania proszę wypowiedzcie się czy aktualnie według Was dobrym pomysłem jest zakup obligacji skarbowych? Jakich i na jaki okres? A może warto w coś innego zainwestować, jeżeli chodzi o bezpieczne oszczędzanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obligacje na pewno nie są bezpiecznym oszczędzaniem.
   Teraz tylko coś co szybko można "spakować" i zabrać ze sobą.

   Usuń
  2. Na czym ma niby polegać niebezpieczeństwo zakupu obligacji skarbowych? Pytam poważnie 😋

   Usuń
  3. Kolega poleca kasę w walizce w domu trzymać lub w ogródku w puszce zakopać? A jak spłonie lub okradną? Pies wykopie?

   Usuń
  4. @Anonimowy 16 września 2023 19:01
   Gdyby to było poważne, to byś się nie pytał.

   Usuń
  5. W historii znany jest przypadek, że państwo nie wykupiło obligacji obywateli, poczytaj sobie pod hasłem przedwojenne obligacje skarbowe. Obawia się ich ten, co zna historię.

   Usuń
  6. W sytuacji gdy Państwo nie jest w stanie wykupić obligacji z pewnością BFG będzie istnieć jedynie teoretycznie 😋

   Usuń
  7. Jednym z głównych ryzyk jest wypłacalność emitenta. Czym wyższe oprocentowanie tym większe ryzyko że obligacje nie będą wykupione.

   Usuń
  8. Wypłacalność emitenta czyli Skarbu Państwa?

   Usuń
  9. @Anonimowy 18 września 2023 11:11
   A możesz powiedzieć jaki to jest ten "Skarb"?

   Po ostatnich obniżkach (czyt. manipulacjach) stóp aż o 0,75 pp., prawie wszystkie waluty wciąż idą w górę.
   Przykładowo: USD, EUR, THB, HKD, CAD, NZD, SGD, HUF, CHF, UAH, JPY, CZK, DKK, ISK, RON, BGN, CLP, PHP, MXN, RPA, ZAR, BRL, MYR.

   Wszyscy - tak jak tu jesteśmy bez wyjątku - tylko tracimy i to nie tylko na oprocentowaniu lokat i kont oszczędnościowych.

   Usuń
  10. Anonimowy17 września 2023 09:28
   Jeśli Polska miałaby zbankrutować to dlaczego taki los miałyby podzielić duże międzynarodowe banki jak BNP Paribas, Credit Agricole, Santander żeby BFG musiał być wypłacalny? Wiązanie jednego z drugim jest bez sensu. Czy Argentyna która wielokrotnie ogłasza niewypłacalności jest krajem bez banków bo te wtedy jednocześnie upadają? No nie. Bo niewypłacalność państwa a stabilność banków to dwie rzeczy. A przypomnę że w swej historii złotówka aż 6 razy upadła.

   Usuń
 11. Credit Agricole płaci 400 zł za przeniesienie konta. Karencja nie mieć konta po 31.12.2020.

  OdpowiedzUsuń
 12. velobank ma cały czas problem z bankowością internetową , tnie się albo wyloguje cię jak chcesz zrobić przelew przepraszają jak piszesz do nich albo udają że nie wiedzą o co chodzi , ciekawe?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...