Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij do 460 zł premii za eKonto osobiste w mBanku + 7% dla oszczędności

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

30.09.2023

Zgarnij do 460 zł premii za eKonto osobiste w mBanku + 7% dla oszczędności

Wystartowała nowa edycja promocji konta osobistego z oferty mBanku.

Premia do 460 zł za eKonto osobiste w mBanku
A właściwie są to dwie promocje. Dzięki temu do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 460 zł oraz do 7% dla oszczędności.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Premia do 460 zł za eKonto osobiste w mBanku


Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.

Z udziału w promocji wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont. Jednak inne  produkty w mBanku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.

Promocja "Zyskaj premie z eKontem osobistym II" oraz "Nagroda dodatkowa II"


Nagrody. Do wzięcia - w ramach promocji "Zyskaj premie z eKontem osobistym II" czeka nawet 5 bonusów: 
 • 100 zł + 2 x 50 zł - za wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy i płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej);
 • 150 zł - otrzymanie tego bonusu uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku;
 • 100 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-13 lat i zdecydują się także dla niego założyć konto.

Do tego doszła premia 10 zł w ramach promocji "Nagroda dodatkowa II" (za rejestrację na stronie promocji i pod warunkiem otwarcia konta w określony regulaminem sposób).

Łącznie można więc zgarnąć tytułowe 460 zł. To premie pieniężne, które mBank będzie wypłacać na Twe konto, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Dodatkową zachętą - dla chętnych (i oszczędzających) - jest promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym "Moje Cele", na którym bank oferuje 5,5 lub 7% w skali roku na (minimum) 3 miesiące do 50 000 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział i zgarnąć do 460 zł:
 • do 7.02.2024 r. zapisz się na stronie promocji i w dalszym kroku na tej samej stronie złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą (w przypadku otwarcia konta przez e-dowód lub podpisania dokumentów za pośrednictwem kuriera bądź w placówce banku przejdź do wniosku na komputerze; jeśli chcesz założyć konto "na selfie" przejdź na stronę promocji na urządzeniu mobilnym) i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem (podczas zapisu i we wniosku o konto pamiętaj podać te same dane);
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwsze bonusy: 100 zł oraz jeśli konto otworzysz "na selfie" lub na e-dowód - dodatkowe 10 zł (wypłata tych bonusów przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta).

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej we wrześniu: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł,
- do końca października wykonaj 8 płatności,
- w listopadzie wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł oraz
- w grudniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej we wrześniu - premię 100 zł dostaniesz do końca listopada, a bonusy po 50 zł będą wpadać w grudniu i styczniu).

Powyżej mowa o 4 premiach za aktywność (wpływy i transakcje), ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 150 zł za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz na selfie lub na e-dowód oraz spełnij warunki wymagane dla uzyskania wyżej wymienionych premii w wysokości 100 i 2 x 50 zł.

Wypłata bonusu 150 zł przewidziana jest do końca czwartego miesiąca kalendarzowego po otwarciu eKonta osobistego.

Bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-13 lat)


Osoby, które eKonto osobiste dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł za otwarcie eKonta Junior dla swego dziecka poniżej 13. roku życia.

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Wypłata bonusu 100 zł za otwarcie konta dla dziecka przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji.

Przydatne wskazówki


▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 460 zł).

Dodatkową korzyścią dla uczestników niniejszej promocji jest podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele - to już jednak opcja dla chętnych (niewymagana dla tych, którzy chcą się skupić wyłącznie na uzyskaniu premii do 460 zł), więc ją opisuję na samym końcu, a poniżej przedstawiam charakterystykę konta osobistego w mBanku.

eKonto osobiste w mBanku - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto jednak zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 460 zł. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać nawet 7% dla oszczędności.


Konto oszczędnościowe Moje cele: 5,5% lub 7% do 50 tys. zł w mBanku 


Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie
  • 7,0% w skali roku (dla osób, które eKonto osobiste założą przez selfie albo e-dowód) lub
  • 5,5% w skali roku (w przypadku umowy o eKonto osobiste zawartej w inny sposób niż przez selfie albo e-dowód, a więc np. za pośrednictwem kuriera)
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 28.09.2023 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach września, w październiku, listopadzie i grudniu"; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 50 000 zł


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste.

Moje cele. Co to jest? 


To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. Oczywiście, jeżeli od razu chcesz posiadać na koncie większą kwotę, możesz również dokonywać samodzielnych wpłat, jak na każde inne konto oszczędnościowe. 

Aby uzyskać promocyjną stawkę (5,5 lub 7% w skali roku), spełnij poniższy warunek, który bank szczegółowo opisuje w regulaminie: 

"Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 28.09.2023 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach września, w październiku, listopadzie i grudniu). (...) 

Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym (np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia września miałeś na nich 300 zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec października, na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż ostatniego dnia września. 

Czyli: 

stan aktywów na Moich celach na 30.09 = 300zł 

Gdy stan aktywów na Moich celach na 31.10 = 400zł -> Naliczy się Promocyjne oprocentowanie 

Gdy stan aktywów na celach na 31.10 = 399zł -> NIE naliczy się Promocyjne oprocentowanie) " 


Z regulaminu promocji przytoczę jeszcze jeden zapis:

"Kwota łączna promocyjnych środków dostępnych w ramach promocji jest ograniczona i wynosi łącznie 1 mld PLN dla klientów, którzy otworzyli eKonto osobiste w promocji „Zyskaj premie z eKontem osobistym II” lub eKonto możliwości w promocji „Bo mogę więcej II”"


O ewentualnym wyczerpaniu tej puli bank ma poinformować, ale zważywszy na limit (50 tys. zł) na jednego klienta to raczej jest to mało realne.

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Karencja wciąż od 1. stycznia 2020 - jest moc 🤡

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy jeśli małżonek założył konto dziecku0-13 ale zamknął oba rachunki niespełna rok temu, wyklucza to abym ja otworzyła nowe konto na to dziecko? Będzie za to bonus?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zakładałam konto w promocji z 200zł do biedronki i smartem na allegro - teraz nie widzę tego w opisie. Nie zapisałam strony z promocją i gdzie teraz szukać tamtych warunków i regulaminów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpis prześwietlający tamtą promocję można znaleźć tutaj.

   Usuń
  2. Dzięki, tez skorzystam.

   Usuń
 4. Czy jeżeli nie aktywuję karty fizycznej (korzystam z mobilnej) to warunki promocji beda spelnione i jednoczesnie nie bede musiala wydawac 350 zł? Dziekuje za odpowiedz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Mr. Złotówa odpowiedz...

   Usuń
  2. Regulamin promocji nie precyzuje jaka ma być karta. Trzeba o nią zawrzeć umowę i tyle (dalej już nawet nie ma mowy o konieczności jej utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, bo warunki na potrzeby promocji można spełniać Blikiem).

   Usuń
 5. Czy mając 2 dzieci można zarobić 200zł zakładając obojgu konto? Dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tym,że od kwietnia 2024 rosną opłaty za wypłaty z bankomatów ...warto się zapoznać

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy doładowanie Revolut kartą jest bezpłatne? czy takie doładowanie pomoże spełnić warunki promocji i uniknąć miesięcznej opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...