Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 48 000 punktów (o równowartości 600 zł) w programie Bezcenne Chwile dla wyrabiających kartę kredytową w Banku Pekao [AKTUALIZACJA: + 16 000 punktów]

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

27.09.2023

Do 48 000 punktów (o równowartości 600 zł) w programie Bezcenne Chwile dla wyrabiających kartę kredytową w Banku Pekao [AKTUALIZACJA: + 16 000 punktów]

Promocja karty kredytowej Pekao powraca po dłuższej przerwie.

Pekao: promocja "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja III"
Do wzięcia czekają promocyjne punkty w programie Bezcenne Chwile, które można wymieniać na nagrody (rzeczowe lub vouchery na zakupy) o łącznej wartości nawet 600 zł. Do tego doszła jeszcze jedna promocja, która otwiera drogę do zgarnięcia kolejnych punktów, które dadzą dodatkowe nagrody o wartości 200 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Banku Pekao.]


Pekao: promocja "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja III"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 14.09.2023 r. nie posiada karty kredytowej wydanej przez Bank Pekao oraz przed 14.09.2023 r. nie uczestniczyła w programie Bezcenne Chwile z jakąkolwiek kartą (zarówno kredytową i/lub debetową do konta) wydaną przez Pekao. 

Ewentualne posiadania w programie Bezcenne Chwile kart wydanych przez inne banku nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Nagroda w promocji Pekao. Na uczestników promocji czekają punkty w programie Bezcenne Chwile. Na początek więc kilka słów wyjaśnienia dla tych osób, które być może po raz pierwszy mają styczność z takim programem.

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (należą do nich oczywiście karty wydawane przez Pekao). 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo: voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów). 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Banku Pekao. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Liczba punktów, jakie możesz zdobyć w tej promocji, zależy od tego którą kartę z oferty Pekao wybierzesz:

 • karta standardowa dać może 8 000 punktów na start oraz dwie nagrody po 4 000 punktów, co łącznie przyniesie 16 000 punktów (o równowartości 200 zł);
 • karta złota pozwala uzyskać 8 000 punktów na start oraz 2 razy po 12 000 punktów, więc w sumie można zgarnąć 32 000 punktów, co oznacza możliwość wymienienia ich na nagrody o łącznej wartości 400 zł;
 • karta platynowa pozwala zgarnąć 8 000 punktów na start oraz dwie nagrody po 20 000 punktów, a więc łącznie możliwe jest zgromadzenie aż 48 000 punktów (które przełożą się na nagrody o wartości 600 zł).

[Aktualizacja: promocja "Płać kartą i odbieraj nagrody w Bezcennych Chwilach".
W Banku Pekao pojawiła się jeszcze jedna promocja, która pozwala zgarnąć do 16 000 punktów za rejestrację karty kredytowej Mastercard w programie Bezcenne Chwile - a to oznacza kolejne nagrody o wartości 200 zł. Więcej o tej promocji piszę tutaj.]

Limit uczestników promocji "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja III"
. Promocja ma być dostępna do 31.12.2023 r., ale  należy uwzględnić, że może zakończyć się wcześniej, jeśli w danej kategorii kart bank w ramach promocji wyda 2 000 kart standardowych, 2 000 kart złotych bądź 2 000 kart platynowych. Jeśli tak się stanie, bank zakomunikuje o tym nie tylko po fakcie, ale już też z 7-dniowym wyprzedzeniem, gdy któraś z pul nagród będzie zbliżać się do wyczerpania.

Zasady promocji "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja III" 


By wziąć udział w promocji i zdobywać wyżej wymienione punkty w programie Bezcenne Chwile, dzięki którym odbierzesz nagrody:

 • do 31.12.2023 r. zawnioskuj o Kartę Kredytową z Żubrem i zawrzyj umowę z Pekao;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową w Pekao:
  • przystąp z tą kartą do programu Bezcenne Chwile (można to zrobić poprzez bankowość internetową Pekao lub na stronie bezcennechwile.pl) lub (jeśli masz już tam zarejestrowaną kartę innego banku) dodaj kartę kredytową Pekao do swego profilu w programie Bezcenne Chwile oraz
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 250 zł.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę - 8 000 punktów na start oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych punktów. By je zgarniać:
 • w pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym następującym po przystąpieniu z kartą kredytową Pekao do programu Bezcenne Chwile (w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 250 zł.

Za każdy miesiąc w którym wykażesz się aktywnością w płaceniu kartą, dostawać będziesz kolejne punkty w programie Bezcenne Chwile - po 4 000 punktów w przypadku karty standardowej, po 12 000 punktów jeśli wybierzesz kartę złotą lub po 20 000 punktów dla karty platynowej. Zdobycie każdej z nagród jest uzależnione od uprzedniego spełnienia warunków uzyskania nagrody wcześniejszej.

Punkty mają być naliczane najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania. Przyznawane punkty będą ważne przez 6 miesięcy (od momentu zasilenia konta punktowego w programie Bezcenne Chwile).

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, miej na uwadze, że uwzględnione będą tylko płatności wykonywane w PLN z wykluczeniem:

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 

transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 

wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika."


Lista wykluczeń może wydawać się długa, ale w praktyce organizatorowi chodziło zapewne o wykluczenie transakcji, w przypadku których można zrobić większy obrót na karcie bez faktycznych zakupów. Można jednak na spokojnie płacić w sklepach bądź marketach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych), w lokatach gastronomicznych, drogeriach, księgarniach, kinach itp., a także w Internecie (np. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile.

Karta kredytowa z Żubrem - prześwietlenie oferty Pekao


Wyrabiając kartę kredytową z Żubrem w Pekao, wybrać należy jeden z pakietów - Standard, Złoty lub Platynowy.

Wybrany pakiet (Standard, Złoty lub Platynowy) przekłada się na zakres dodatkowych korzyści, jakie można uzyskać z kartą kredytową.

A czym różnią się te pakiety? Oto porównanie:

 • pakiet Standard to:
  • 3 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile (tu chodzi o standardowe punkty zbierane za płatności kartą np. u partnerów programu);
  • 0 zł za kartę (opłata miesięczna nie jest pobierana - bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • pakiet Złoty to:
  • 4 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile (także dotyczy tylko standardowych punktów);
  • 0/19 zł - z opłaty miesięcznej za kartę kredytową z tym pakietem zwalnia wykonanie płatności kartą na sumę min. 2 000 zł miesięcznie;
 • pakiet Platynowy to:
  • 5% zwrotu za płatności kartą kredytową na autostradach - do 20 zł/miesięcznie (a więc do 240 zł rocznie); 
  • 5 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile (to mnożnik dla punktów standardowych);
  • 0/39 zł - z opłaty miesięcznej za kartę kredytową z tym pakietem zwalnia wykonanie płatności kartą na sumę min. 3 000 zł miesięcznie.

Ponadto posiadacze kart kredytowych z pakietem Złotym lub Platynowym uzyskują bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych Flight Delay Pass w przypadku opóźnienia lotu o co najmniej 60 minut, a także pakiet ubezpieczeń (m.in. zakupów i transakcji internetowych oraz podróżne - zainteresowanych odsyłam do szczegółów w regulaminie karty oraz OWU). Oferta pakietów dla karty kredytowej z Żubrem ma obowiązywać do 30.06.2024 roku. 

Choć na stronie promocji znajdziesz informację o tym, że RRSO (czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 18,81%, to pamiętaj, że jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle, ile zostało przez Ciebie wydane. A oprócz tego, że da się uniknąć odsetek, to kartę można utrzymywać za 0 zł. Tym samym bez ponoszenia jakichkolwiek opłat i/lub prowizji można zyskać "na czysto" do 600 zł. 

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.

Przydatne dokumenty:

26 komentarzy:

 1. Ktoś ma może doświadczenie z poprzednich edycji czy zmieniając adres email da się obejść wcześniejsze uczestnictwo w programie BCH?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dawno temu się dało, ostatnio już nie, a jak będzie teraz....pewnie się nie da

   Usuń
  2. Jak zalogujesz się do BCh masz w moje konto, moje dane informację o adresie mailowym jako login programu i adresie mailowym dla marketingu. Kiedyś był tylko jeden. Chyba domyślasz się, po co to robią.

   Usuń
 2. Czyli kicha ? Dla kogo ta promocja ? Miał ktoś karte od PeKaO i nie był w BCh ? Większość wykluczona

  OdpowiedzUsuń
 3. Korzystam z poprzedniej promocji. Tam był nawet bardziej rygorystyczny zapis, że nie można było być nigdy uczestnikiem Bezcennych Chwil, a nie tylko w ramach Pekao. Zresztą wcześniej miałem i tak zarejestrowaną w Bezcennych debetówkę Pekao - pomimo tego punkty wpadają

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 28 września 2023 09:34
   "pomimo tego punkty wpadają"

   Punkty za zakupy to nie punkty za kartę.

   Usuń
  2. Pisałem o punktach za kartę.

   Usuń
 4. czy trzeba zalozyc konto w tym banku? czy mozna miec sama karte kredytowa? ktos to wie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak można wyrobić? Tylko kurier czy może być na selfie albo przelew weryfikacyjny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi kazali dymać do banku. Podobno nie da się kurierem ani w żaden inny sposób.

   Usuń
 6. czyli można wnioskować przez stronę banku lub aplikację PeoPay, nie ma dedykowanej wymaganej strony promocji?

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak sprawdzić - dowiedzieć się czy już wcześniej brałem udział w programie z kartą PEKAO

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczyć w zapiskach które każdy sam dla siebie prowadzi.

   Usuń
  2. Infolinia i/lub oddział.

   Usuń
 8. Czy bank pobiera prowizje od przelewów na inne konta w domyśle R

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy doładowania telefonu zaliczają się do wykluczonych transakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale gdzie to doładowanie chcesz kupić? To kluczowe.

   Usuń
 10. Czy jako klient banku posiadający rachunek ROR i kartę debetową biorącą udział w programie bezcenne chwile mogę wziąć udział w tej promocji promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie też się nad tym zastanawiam, ponieważ w regulaminie Bezcennych Chwil są takie zapisy:

   – przed dniem rozpoczęcia Promocji, tj. przed 14.09.2023 r. nie uczestniczyli w Programie z użyciem Karty Partnera; oraz

   To kluczowy fragment regulaminu. Teraz zaś należy scharakteryzować czymże jest Karta Partnera. Mówi o tym punkt:

   Karta Partnera – oznacza kartę płatniczą wydaną Uczestnikowi przez Partnera, która jest podstawą przystąpienia Uczestnika do Programu. Karta Partnera stanowi Kartę w rozumieniu regulaminu Programu;

   Powyższy punkt nie wyjaśnia jednoznacznie, czy chodzi wyłącznie o kartę kredytową, czy również o kartę debetową. Jednak kolejne punkty świadczą, że może chodzić wyłącznie o kartę kredytową. Mianowicie:

   e) Karta Partnera Standardowa – oznacza Kartę kredytową z Żubrem w pakiecie Standardowym, wydaną Uczestnikowi przez Partnera, która jest podstawą przystąpienia Uczestnika do Programu. Karta Partnera Standardowa stanowi Kartę w rozumieniu regulaminu Programu;
   f) Karta Partnera Złota – oznacza Kartę kredytową z Żubrem w pakiecie Złotym, wydaną Uczestnikowi przez Partnera, która jest podstawą przystąpienia Uczestnika do Programu. Karta Partnera Złota stanowi Kartę w rozumieniu regulaminu Programu;
   g) Karta Partnera Platynowa – oznacza Kartę kredytową z Żubrem w pakiecie Platynowym, wydaną Uczestnikowi przez Partnera, która jest podstawą przystąpienia Uczestnika do Programu. Karta Partnera Platynowa stanowi Kartę w rozumieniu regulaminu Programu;

   Wyszczególnienie poszczególnych nazw handlowych „Standardowa”, „Złota” oraz „Platynowa” może świadczyć, iż Karta Partnera oznacza wyłącznie kartę kredytową. Zatem w naszym rozumowaniu należało nie rejestrować w programie Bezcenne Chwile karty kredytowej Pekao, by móc wziąć udział w promocji.

   Wg tych zapisów, jak się zarejestrowało debetówkę z BC to nie wyklucza z tej promocji. Tutaj jest regulamin: https://www.pekao.com.pl/dam/ROOT-LANDING-PAGE/KARTA-Z-ZUBREM/20231019/pdf/regulamin-promocji-zyskaj-z-karta-kredytowa-z-zubrem-edycja-iii.pdf

   Złotówa, mógłbyś się odnieść do tych zapisów?

   Usuń
  2. @Mr. Złotówa ?

   Usuń
 11. Czy jeśli podpiszę umowę o kartę kredytową w październiku to już w tym miesiącu muszę spełnić warunki promocji jeśli chodzi o dokonanie płatności czy dopiero w miesiącu listopadzie ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy można gdzieś sprawdzić ile pozostało dostępnych kart w ramach promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy ktoś z Was dostał przy posiadaniu karty Platinium punkty jak dla pakietu standard?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...