Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 500 zł premii dla otwierających konto w BNP Paribas w promocji "Wynagradzaj się"

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

26.09.2023

500 zł premii dla otwierających konto w BNP Paribas w promocji "Wynagradzaj się"

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas.

"Wynagradzaj się": do 500 zł premii za konto w BNP Paribas
Do wzięcia jest premia pieniężna w wysokości aż 500 zł. Promocja przewidziana jest zarówno dla nowych, jak i powracających klientów. Wystarczy bowiem nie posiadać konta w tym banku od 12 miesięcy, by załapać się na niniejszą okazję do bankobrania.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Wartość gwarantowanych bonusów pieniężnych w niniejszej edycji zrównuje się z dotychczas najwyższą premią za konto w BNP Paribas (dostępną w majowej odsłonie promocji). O ile jednak w większości promocji konta w tym banku wśród warunków do spełnienia pojawiał się wymóg wpływów na konto, to w praktyce zawsze wystarczał "zwykły" przelew choćby z własnego banku w innym banku. Tym razem pojawia się pojęcie "Systematyczne wpływy na Konto Osobiste", które w regulaminie promocji zostało zdefiniowane następująco:
"wpływy na Konto Osobiste z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS odnotowane w czasie trwania promocji. W Promocji Systematycznym Wpływem Na Konto Osobiste nie będą uznawane : przelewy pomiędzy rachunkami tego samego Uczestnika Promocji, wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku, wpływ z tytułu wynagrodzenia otrzymywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny nieprowadzący działalności gospodarczej"


Tym samym w tej promocji w grę nie wchodzi przelew z własnego konta w innym banku. W myśl powyższego zapisu nie zostanie zaliczony również przelew od innej osoby, będącej klientem indywidualnym. Wygląda na to, że bank chce zachęcić do zapewniania regularnych wpływów z tytułu pensji od pracodawcy lub różnego rodzaju świadczeń wypłacanych przez instytucje.

"Wynagradzaj się": do 500 zł premii za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 bonusy pieniężne w wysokości: 1 x 100 zł oraz 2 x 200 zł, co łącznie daje tytułowe 500 zł.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Wynagradzaj się"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 15.10.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 25.10.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta (zrób to również do 25.10.2023 r.) oraz
 • w listopadzie 2023 roku zapewnij "Systematyczny Wpływ na Konto Osobiste" (wg definicji już wcześniej przywołanej) w wysokości min. 800 zł.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę - bonus 100 zł oraz otworzy drogę do zdobycia kolejnych bonusów. 

By zgarnąć kolejne premie (2 x 200 zł), w grudniu 2023 oraz w styczniu 2024 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • zapewnij "Systematyczny Wpływ na Konto Osobiste" (zgodny z regulaminowym wymogiem, który już zacytowałem na wstępie) na kwotę min. 800 zł,
 • wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł (może być to jedna płatność na taką kwotę lub więcej transakcji na mniejsze kwoty - ważne, by łącznie uzbierały się dwie stówki w miesiącu; w praktyce najlepiej zrobić min. 3 płatności, bo to przyczyni się do utrzymania karty za 0 zł jeśli do konta wybierzesz Kartę Otwartą na Dzisiaj - o szczegółach piszę niżej) oraz
 • wykonaj przelewy na łączną kwotę 200 zł (z konta w BNP Paribas za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej; tu zwrócę uwagę, że mowa o przelewach w liczbie mnogiej, więc warto wykonać co najmniej dwa przelewy - np. 2 x 100 zł; mogą być to dowolne przelewy do innego banku - np. na własne konto w innym banku).

Za każdy miesiąc (za grudzień i za styczeń) w którym spełnisz powyższe warunki, uzyskasz premię 200 zł (przy czym żeby załapać się na premię 200 zł za wpływ, płatności kartą i przelewy w styczniu uprzednio w grudniu należy mieć spełnione warunki uzyskania premii za grudzień).

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu wynagradzajsie@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 21.12.2023 r. o pierwszej premii 100 zł (za otwarcie konta i zapewnienie wpływu w listopadzie);
 • do 26.01.2024 r, o pierwszej premii 200 zł za realizację wytycznych w grudniu oraz
 • do 23.02.2024 r. o drugiej premii 200 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w styczniu.

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26.12.2023 roku. 

Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca, w którym otrzymasz powiadomienie o przyznaniu premii - 100 zł wpłynie do 31.12.2023 r., a wypłata premii po 200 zł przewidziana jest do 31.01. oraz do 29.02.2024 r.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:
 
Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Wynagradzaj się"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK).

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku jest Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Wynagradzaj się" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. Tym warunkiem o 'systematycznych' wpływach Hagen pojechała po bandzie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunek jak w nowej promocji Millennium. Obawiam się że to może być trend.

   Usuń
  2. Nie obawiam się. Mało byłoby wtedy chętnych.

   Usuń
  3. Do Anonimowy 27 września 2023 13:29

   Może jakość a nie o ilość klientów? Tak sobie myślę, że dla banku jest lepszych 3 klientów, którzy zostaną w banku niż 10, którzy tylko odbiorą nagrodę w promocji i znikną. No bo jeśli ktoś przelewa wynagrodzenie, to jest szansa, że zostanie na dłużej, bo nie będzie się temu komuś chciało iść do kadr czy do sekretariatu uczelni i zmieniać dyspozycji przelewu. Na chłopski rozum tak mi się wydaje.

   Usuń
  4. @Anonimowy 27 września 2023 20:26
   No właśnie nie. Pokaż jakąś ofertę na zatrzymanie w BNP Paribas.
   Bankom w Polsce opłaca się pozyskiwać nowych klientów. O tych których "już mają" nie dbają za specjalnie. Gdyby nie ci klienci którzy tylko na kilka miesięcy założą konto czy wezmą kartę kredytową, wartość (wizerunek) tych banków by spadła choć i tak już banki w Polsce słabo wyglądają.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 28 września 2023, 06:00 - bankom działającym w Polsce nie zależy na zatrzymywaniu klientów? To w jakim celu m.in. Lukas, Millennium czy Velo dają oferty na zatrzymanie?

   Usuń
  6. @Anonimowy 28 września 2023 10:38
   To proste. A w jakim celu Idea Bank czy Getin Bank miał tak dobre oprocentowanie? I w jakim celu wprowadzono tzw. oferty na zatrzymanie?

   VeloBank - to "to" co musi pozyskać jak najwięcej klientów żeby móc myśleć w ogóle o tym, że ktoś to coś kupi
   Millennium - został objęty programem naprawczym z powodu niewypełniania wymogów kapitałowych nadzoru bankowego i może podzielić los Getin Banku
   CA - a byłeś tam kiedyś w takiej ich placówce i widziałeś ilu w kolejkach jest emerytów? To tyle...

   Usuń
  7. GNB miał ofertę Lokaty Zawrotnej od co najmniej dekady, Millennium niezmiennie od 6 lat oferuje mi na zatrzymanie promkę "Zyskaj 360 zł" .

   PS. Jaki związek mają emeryci czekający w oddziałach dawnego Lukasa z kwestią ofert na zatrzymanie?

   Usuń
  8. Jakie oferty na zatrzymanie? Zarówno w Millennium jak i w Credit Agricole konta zamknięte i nie było takich ofert. Wszystkie zgody (obowiązkowe i i dobrowolne) były wyrażone od czasu promocji za które nagrody w pełni wpłynęły.
   Dodatkowo z Credit Agricole jest taki sam problem jak z Paribasem; konto i karta zamknięte ale dostęp bankowości dalej aktywny choć minęło już kilka miesięcy.

   Usuń
  9. Ja mam w millenium oferte zatrzymaniowa i rewelacyjnie sprawdza sie ten bank od lat. (Poza nieuznaniem logowania na www zamiast w apce :/ )Zamykam w Millenium konto w aplikacji, sa do mnie dwa połączenia telefoniczne, i drugie załatwia mi podtrzymanie dotychczasowych warunków. Tak jak kolega wyżej pisze jest to 360 zl rocznie, czyli po 30 zl miesiecznie za 1 logowanko, 1 płaconko i 1 przelanko tysiaka.

   Usuń
  10. Nie ma ofert na zatrzymanie w Millennium. Przy karcie kredytowej było, przy koncie nie.

   Usuń
  11. Ja nigdy nie miałam karty kredytowej w Millenium. Ja mam zwykle konto tylko i dostaję oferty zatrzymaniowe. Jak wyżej (wpis z 30.09).

   Usuń
 2. A przelew z konta jdg przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W innych bankach zawsze mi przechodził.

   Usuń
 3. Mam nadzieję, że w następnej edycji zrezygnują z tego wynagrodzenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest inna promocja bez wymogu wpływów wynagrodzenia. Złotówa pisze o tym.

   Usuń
 4. Czy ktoś już może dostał maila z adresu wynagradzaj się? Martwię się,że nic nie dostałam a dzisiaj już 19.12 😢

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Martwiłbym się dopiero w piątek. A do czwartku mają czas.

   Usuń
  2. Spokojnie. Bywało że wysyłali ostatniego dnia po g. 18

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...