Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł premii za konto dla dziecka (7-17 lat) w BNP Paribas (+ 445 zł za konto dla rodzica)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

7.09.2023

100 zł premii za konto dla dziecka (7-17 lat) w BNP Paribas (+ 445 zł za konto dla rodzica)

Rozpoczęcie roku szkolnego obfituje w promocje kont dla dzieci i nastolatków.

Promocja "Do szkoły z kieszonkowym" do 100 zł
BNP Paribas właśnie odpalił taką okazję do bankobrania. Do wzięcia jest premia do 100 zł. A że wymogiem promocji jest posiadanie konta także przez rodzica, to przypomnę, że na otwierających takie konto (dla dorosłych) czekają bonusy pieniężne na sumę 445 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Jeśli, jako rodzic, nie masz jeszcze konta osobistego w BNP Paribas, to możesz skorzystać z promocji, w której do zgarnięcia czeka wspomniane 445 zł w bonusach pieniężnych  - w podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa w promocji konta dla osób pełnoletnich, warunki do spełnienia oraz prześwietlenie oferty banku. Otwarcie takiego konta (dla siebie, jako rodzica) otworzy Ci drogę do promocji z kontem dla dziecka w roli głównej. I poniżej skupiam się już tylko na tej promocji dla małoletnich.

Promocja "Do szkoły z kieszonkowym" do 100 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba, która ukończyła 7. rok życia, ale nie jest jeszcze pełnoletnia oraz nie posiada rachunku w BNP Paribas, ani umowy ramowej z tym bankiem. 

By konto dziecka brało udział w promocji, rodzic (tudzież przedstawiciel ustawowy dziecka) musi posiadać (lub dopiero teraz założyć) konto osobiste w BNP Paribas (z dostępem do bankowości internetowej) dla siebie.

Nagroda. Dla każdego uczestnika promocji bank przygotował 4 bonusy po 25 zł każdy. Łącznie da się więc zgarnąć tytułowe 100 zł. 

Limit uczestników. Chociaż promocja ma być dostępna do 31.10.2023 r., to należy pamiętać, że przewidziano ograniczenie - akcja zakończy się wcześniej w przypadku osiągnięcia 5 000 przystąpień do niej. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu tej puli bank ma powiadomić tutaj.


Zasady promocji "Do szkoły z kieszonkowym"


Na początek objaśnienie - będzie tu mowa o dwóch rachunkach. Tylko jeden z nich należy założyć dziecku (w zależności od jego wieku):

  • Konto Karty Samodzielniaka - to rachunek otwierany w przypadku dziecka, które skończyło 7 lat, ale nie ukończyło 13. roku życia;
  • Konto Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości - to już rachunek dla nastolatków jeszcze niepełnoletnich, ale które już ukończyły 13. rok życia.


By wziąć udział w promocji i zdobyć do 100 zł:

  • jeśli posiadasz już - jako rodzic - konto osobiste w BNP Paribas, wybierz się do placówki banku, by założyć rachunek dla dziecka wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Zaakceptuj przy tym regulamin promocji. W przypadku dziecka, które nie ukończyło 13. roku życia, umowę z bankiem zawrzesz w jego imieniu. Dla dziecka starszego wyrazisz zgodę na zawarcie umowy z bankiem. Pamiętajcie zabrać ze sobą dowód lub paszport dziecka lub legitymację szkolną;
    jeśli jako rodzic jeszcze nie masz konta osobistego w BNP Paribas, to pamiętaj, by konta dla siebie nie zakładać w placówce banku. Do wyżej wymienionej promocji konta dla osób pełnoletnich, kwalifikują wyłącznie wnioski składane przez Internet, a konkretnie na stronie promocji, do której linkuję tutaj;
  • przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe (w każdym z tych miesięcy) następujące po miesiącu otwarcia konta, dopilnuj, by Twe dziecko wykonało swą kartą min. 5 płatności na dowolne kwoty (w przypadku dzieci w wieku 7-13 lat z wyłączeniem transakcji wykonywanych w Internecie).

Za każdy miesiąc, w którym dziecko spełni wyżej wymieniony warunek (5 płatności) bank przyzna bonus 25 zł. Wypłata przewidziana jest do 10. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunku uzyskania bonusu (jeśli 10. dzień miesiąca przypadnie w dniu wolnym od pracy, to bonusu należy spodziewać się w kolejnym, najbliższym dniu roboczym). 

💡 Przykładowo: jeśli konto dla dziecka zostanie otwarte we wrześniu, to warunki (po 5 płatności kartą miesięcznie) będzie należało spełniać od października 2023 do stycznia 2024 r., a bonusy (po 25 zł każdy) wpływać będą od listopada (pierwszy bonus) do 12.02.2024 roku (ostatni z bonusów za spełnienie warunków w styczniu).

Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto, kartę oraz dostęp do bankowości.

Bonusy mają być wypłacane wyłącznie na konto dziecka (a jest ono prowadzone jedynie do 18. urodzin). Jeśli więc Twemu dziecku blisko do pełnoletności (zostały do tego np. 2-3 miesiące), to wtedy może okazać się, że całej puli (5 x 25 zł) nie zgarnie. W takiej sytuacji bardziej racjonalnym jest zaczekanie z zakładaniem konta w banku. Gdy dziecko będzie już dorosłe, to weźmie udział w promocji podobnej do wyżej wspomnianej z bonusami do 435 zł.

I na koniec jedno ograniczenie wynikające z regulaminu (ale dotyczące wyłącznie rodziców bardzo licznej gromadki dzieci):
"jeden Posiadacz ustawowy może mieć w Banku maksymalnie siedem Kont Karty Samodzielniaka"

Konto i karta Samodzielniaka - prześwietlenie oferty


Główne cechy oferty dla nieletnich w BNP Paribas:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta Karty Samodzielniaka (dla dziecka, które nie ukończyło 13. roku życia) czy Konta Samodzielniaka (dla starszego, ale nadal niepełnoletniego dziecka) bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków;
  • 0 zł zł za realizację wszystkich przelewów krajowych Elixir PLN zlecanych z konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej;
  • 0 zł za wydanie Karty Samodzielniaka oraz Karty do Dorosłości; bank nie pobiera też opłat miesięcznych; (opłata miesięczna w wysokości 1 zł byłaby, jeśli do konta wyrobisz dodatkowo Mikrokartę - to karta wyłącznie do płatności zbliżeniowych, dostępna jedynie dla dzieci w wieku 7-13 lat). 
  • 0 zł za wypłaty kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...