Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 7,25% w skali roku na lokacie bez otwierania konta w InBanku (dla nowych klientów)

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

8.09.2023

7,25% w skali roku na lokacie bez otwierania konta w InBanku (dla nowych klientów)

InBank 3-miesięcznej lokacie powitalnej oferuje 7,25% w skali roku. 

InBank: Lokata Na Start 7,25%
Takie oprocentowanie dostępne jest dla kwoty do 50 tys. zł. Z lokaty niezmiennie można skorzystać bez otwierania konta (i bez wymogu korzystania z jakichkolwiek innych produktów).

[Niniejszy wpis jest już nieaktualny. Sprawdź obecnie najlepsze lokaty bankowe.]


InBank: Lokata Na Start 7,25%


Lokata Na Start przewidziana jest dla nowych klientów, a takim dla banku jest osoba, która nie posiada i wcześniej nie posiadała jakichkolwiek lokat w InBanku.

Główne cechy lokaty powitalnej to:

 • oprocentowanie stałe: 7,25% w skali roku
 • okres lokaty: 3 miesiące
 • minimalna kwota lokaty: 5 000 zł 
 • maksymalna kwota lokaty: 50 000 zł (klient ma możliwość założenia tylko jednej Lokaty Na Start)
 • naliczenie odsetek: na koniec umownego okresu lokaty (w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty bank zwraca wyłącznie kapitał wpłacony na lokatę).


Lokatę można otworzyć jako odnawialną (ale da się zmienić ją na nieodnawialną nawet w trakcie trwania umowy). Po odnowieniu będzie na niej obowiązywać oprocentowanie jak dla 3-miesięcznej lokaty standardowej, powiększone o 0,1 punktu procentowego, gdyż InBank niezmiennie dolicza taki bonus dla każdej odnowionej lokaty względem obowiązującej tabeli oprocentowania na dzień odnowienia lokaty.

Podczas składania wniosku o lokatę w InBanku uzyskasz dostęp do bankowości internetowej. Za jej pośrednictwem możliwe będzie zakładanie kolejnych lokat. 

Ochronę środków zgromadzonych na lokatach klientów InBanku zapewnia Fundusz Gwarancyjny Estonii Tagatisfond (czyli odpowiednik polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego), bo InBank choć działa w Polsce od kilku lat, to jako bank zarejestrowany w Estonii podlega pod tamtejszego regulatora i tamtejszy fundusz gwarancyjny. W ramach Unii Europejskiej standardy w tym zakresie są jednak ujednolicone, więc tak samo - w razie czarnego scenariusza - można liczyć na zwrot całości kapitału do kwoty nieprzekraczającej wspomnianej już równowartości 100 tys. euro.

Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Już dawno zmienili. Ja mam niewiele mniej, bo na 6 miesięcy 7.1 procent po odnowieniu, ponieważ przez krótki okres kilka tyg. było 8.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest jakaś karencja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz być nowym klientem w ogóle.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...