Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 600 zł w bonusach za Konto Santander (skrócony okres wykluczenia dla byłych klientów!)

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.10.2023

Aż 600 zł w bonusach za Konto Santander (skrócony okres wykluczenia dla byłych klientów!)

Względem poprzedniej edycji wartość bonusów na start wzrosła o stówę.

Promocja konta w Santander Banku: październik 2023
Jednak to nie jest jedyna zmiana na plus. Skrócony został też okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta, więc teraz dla wielu może być to okazja na opłacalny powrót.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocja konta w Santander Banku: październik 2023


W praktyce mamy tutaj do czynienia z kumulacją kilku promocji, które można ze sobą łączyć. Do wzięcia czekają następujące nagrody: 
 • w ramach najnowszej, październikowej promocji "Zyskaj 300 zł z kontem": tytułowa premia 300 zł wpłynie na Twe konto osobiste, więc wykorzystasz ją według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel;
 • 16 000 punków w programie Bezcenne Chwile (to program lojalnościowy dla kart Mastercard, w którym bierze udział też karta wydawana do Konta Santander) - tyle punktów wymienić można na nagrody - np. bony na zakupy - o łącznej wartości 200 zł
 • nagroda za podanie kodu polecenia - tu do wyboru będziesz mieć: bon 100 zł na zakupy (do wykorzystania w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando) albo 4 bilety kina (Cinema City).

Wszystko razem da nawet 600 zł
... ale w praktyce zyskać można jeszcze więcej. Niżej opiszę możliwość zarabiania na poleceniach (z bonami o wartości 100 zł lub biletami do kina dla polecającego) oraz zwroty za niektóre przelewy z konta (do 25 zł miesięcznie). Dodatkowo można zgarnąć też 150 zł w bonusach za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat).

Przez mnogość bonusów niniejszy wpis jest dość długi. W praktyce całość da się jednak ogarnąć całkiem łatwo (zwłaszcza, że warunki promocji z grubsza pokrywają się). W pełni obrazuje to rozpiska promocji w formie pdf na końcu wpisu, która pomoże jeszcze sprawniej przejść przez promocję i zdobyć wszystkie premie i nagrody.

Zyskaj 600 zł na start w kumulacji promocji konta w Santander Banku


Dla kogo promocje? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.01.2021 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku (to duża zmiana na lepsze, gdyż dotychczas bank trzymał się innej daty - w praktyce większość osób obejmowała karencja aż od kwietnia 2019 roku; teraz doczekaliśmy się skrócenia tego okresu).

Jeżeli masz inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to nadal możesz wziąć udział w tej promocji konta osobistego. Pamiętaj jednak, żeby wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej, bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii 300 zł i 16 000 punktów (o równowartości 200 zł) w programie Bezcenne Chwile. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji (podobnie udziału nie biorą konta zakładane w placówkach banku).

Zasady promocji "Zyskaj 300 zł z kontem"


W ramach tej promocji zgarniesz 300 zł premii (rozbitej na 2 transze w wysokości 100 i 200 zł).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • do 31.10.2023 r. złóż wniosek (o Konto Santander lub Konto Santander dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą (uwaga: we wniosku do wyboru może być też karta Visa, ale lepiej zdecydować się na kartę Mastercard - ona otworzy drogę do zgarnięcia kolejnych nagród o wartości 200 zł; o szczegółach piszę niżej);
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank danych w celach marketingowych;

   Po co te zgody? W praktyce są one niezbędne choćby po to, by bank przetwarzał dane w celu zweryfikowania spełnienia warunków promocji i przyznania nagród, a bez zgód nie mógłby zrobić nawet tego (A czy należy liczyć się z natarczywością ofertową? Sam mam konto osobiste w tym banku i w ciągu ostatniego roku tylko jeden raz ktoś do mnie z niego zadzwonił).
 • do 10.11.2023 r. zawrzyj umowę o konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • w listopadzie 2023 r. zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (na urządzeniu mobilnym; samo logowanie wystarczy - nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji) oraz
 • w listopadzie 2023 r.:
  • jeśli masz 26 lat lub więcej: wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł albo
  • jeśli nie masz ukończonych 26 lat: wykonaj min. 1 płatność kartą (na dowolną kwotę). (Teoretycznie mogą to być też płatności Blikiem - zaliczą się na potrzeby promocji z premią, ale na potrzeby promocji z punktami Bezcenne wymagane są płatności wyłącznie kartą - o szczegółach piszę jeszcze nieco niżej). 

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą premię 100 zł i otworzy drogę do zgarnięcia drugiej premii - w wysokości 200 zł. By ją zgarnąć, w grudniu 2023 oraz w styczniu i lutym 2024 r. (w każdym z tych trzech miesięcy kalendarzowych):
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku oraz
 • jeśli masz 26 lat lub więcej:
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj płatności kartą lub Blikiem na sumę min. 300 zł albo
 • jeśli nie masz ukończonych 26 lat:
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 300 zł oraz
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Za spełnienie powyższych warunków (od grudnia do lutego) dostaniesz premię w wysokości 200 zł.

Wpływ na konto może pochodzić z dowolnego źródła - może to być więc np. przelew z Twego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu utrzymywania ich przez jakikolwiek określony czas.

Płatności kartą lub Blikiem na potrzeby promocji z premią można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (nie zaliczą się przelewy Blik na telefon).

Wypłata premii na Twe konto w Santander Banku nastąpi w dwóch transzach:
 • do 31.12.2023 r. otrzymasz bonus 100 zł, a
 • do 31.03.2024. r. na Twe konto wpłynie premia 200 zł.

Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj konta, nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank.

16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (o wartości 200 zł)


Zakładając Konto Santander w powyższej promocji z premią do 300 zł, możesz też wziąć udział w promocji "Możesz więcej z kartą Mastercard". Warunki uczestnictwa w praktyce są takie same (czyli nieposiadanie konta w Santanderze co najmniej od 1.01.2021 r.). Ponadto musisz pamiętać o tym, by do konta wybrać kartę z logo Mastercard, bo to właśnie z nią powiązany jest program Bezcenne Chwile.

Na początek kilka zdań wstępu dla osób, które pierwszy raz stykają się z tym programem.
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Przykładowo bon o wartości 50 zł zazwyczaj "kosztuje" 4000 punktów. Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych, takich jak niniejsza. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard"

Co trzeba zrobić, by uzyskać 16 000 punktów? Właściwie nic więcej ponad to, co należy dla uzyskania premii 100 zł (przy czym na potrzeby promocji muszą to być płatności kartą Mastercard, a nie Blikiem). Przypomnę - te wyżej już opisane warunki: w listopadzie niezbędne jest zalogowanie do aplikacji mobilnej oraz wykonanie płatności kartą ( na sumę min. 300 zł, jeśli masz 26 lub więcej lat albo jednej na dowolną kwotę, jeśli nie masz ukończonych 26 lat).

Nagrodę w postaci kodu promocyjnego otrzymasz SMS-em (na numer telefonu podany podczas składania wniosku o konto) najpóźniej do 31.12.2023 roku. Ten kod będzie należało użyć po zalogowaniu do programu Bezcenne Chwile (na bezcennechwile.pl), podając go w polu "Kody promocyjne". Jego użycie oznacza dodanie 16 000 punktów.

Kod ma mieć ważność do 29.02.2024 r., a punkty wykorzystasz przez 6 miesięcy od daty ich przyznania (będzie to czas na ich wymianę na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile).

Choć promocja z 16 000 punktów ma być dostępna do 31.10.2023 r., to trzeba mieć na uwadze ewentualność jej wcześniejszego zakończenia (w przypadku wyczerpania puli 2 000 nagród - jeśli do tego dojdzie, bank ma to zakomunikować). Promocja z premią do 300 zł (jak i z bonem 100 zł za otwarcie konta z polecenia, o którym piszę niżej) jest nielimitowana.

Program "Polecam mój Bank": 100 zł na zakupy lub bilety do kina


Otwierając konto w promocji z premią do 300 zł i z 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (o wartości 200 zł), jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank", w którym do wyboru będzie:
 • 100 zł do Biedronki lub 
 • 100 zł do Decathlonu, lub
 • 100 zł do RTV Euro AGD, lub
 • 100 zł do Zalando, lub 
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City.

W celu zdobycia nagrody (którą wybierzesz dla siebie samodzielnie), poza otwarciem konta w Santander Banku (tego zakładanego w ramach promocji z premią 300 zł i z punktami w programie Bezcenne Chwile):
 • w ciągu 30 dni po otwarciu konta:
  • zarejestruj się w programie poleceń Santander Banku (możliwe jest to w bankowości internetowej lub mobilnej - w zakładce "Program poleceń"), podając kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 29NKEQ oraz
  • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej - choć brzmi to groźnie i podejrzanie, to w praktyce chodzi wyłącznie o to, by... bank mógł wydać nagrodę za skuteczne polecenie osobie polecającej - bo już tym pośrednio ujawnia, że osoba polecana musiała założyć konto i spełnić warunki - a tego bankowi, bez takiej zgody, nie wolno byłoby zrobić;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (do tych transakcji nie zaliczą się płatności Blikiem). Te płatności mogą pokrywać się z płatnościami, które będziesz wykonywać na potrzeby promocji z premią czy punktami w programie Bezcenne Chwile.

Możliwość wyboru nagrody ma być udostępniona przez bank (w bankowości internetowej) bardzo szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i ten wybór będzie możliwy przez 30 dni. Nagrody (karty podarunkowe) mają mieć ważność przez co najmniej 60 dni od udostępnienia.

Jak zyskać jeszcze więcej?


▶ Nagrody za polecanie konta w Santanderze. Jeżeli już posiadasz lub dopiero założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć łącznie nawet 600 zł). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja 6", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć nagrody - do pięciu w każdym miesiącu kalendarzowym.

▶ Zwroty za płatności z konta. Konto Santander (jak i Konto Santander dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wycisnąć aż tyle jest trudno, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

By uzyskiwać zwroty należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Santander wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

▶ Na osoby w wieku 18-26 lat czeka jeszcze jedna nagroda, którą jest 3-miesięczny kurs angielskiego na platformie eTutor (o wartości 129 zł). Więcej o tej promocji napisałem już tutaj.

▶ [Aktualizacja w dn. 13.10.2023 r.: Santander odpalił jeszcze jedną promocję - tym razem z kontem dla dzieci i nastolatków w roli głównej. Jeśli Twa pociecha jest w wieku 7-17 lat, to możesz założyć też dodatkowe konto, za co wpadnie bon 50 zł do Allegro oraz 100 zł premii. Promocję szczegółowo omawiam tutaj.]

Konto Santander - prześwietlenie oferty


Główne cechy kont z oferty Santander Banku to:
 • Konto Santander: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/9 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danymi miesiącu wykonasz płatności kartą i/lub Blikiem na sumę min. 300 zł (tego warunku nie trzeba spełniać w miesiącu otwarcia konta);

  Konto Santander dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/9 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

Łatwo można więc zauważyć, że warunki promocji (w celu uzyskania premii) w praktyce pokrywają się z warunkami, których realizacja zapewnia prowadzenie konta i kartę za 0 zł.

W przypadku płatności kartą do tej sumy 300 zł bank nie zaliczy transakcji Quasi Cash. Czym są owe transakcje? W regulaminie można znaleźć następującą definicję: "transakcja bezgotówkowa, podczas której wymieniasz środki na gotówkę lub jednostki pieniężne. Zrealizujesz ją w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory"

Pozostałe ważne kwestie, to:
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są też wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Santander na tle kont w innych bankach);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Do udziału we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Santander lub Konto Santander dla Młodych. Konto możesz wtedy założyć na jeden z poniższych sposobów:
 • za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku (w niektórych miastach możliwe jest podpisanie dokumentów w wersji elektronicznej - na tablecie u kuriera; dokumenty dla Ciebie bank prześle mailem). We wniosku można wskazać inny adres dla kuriera, niż adres zamieszkania czy korespondencyjny (może więc on przyjechać przykładowo do Twej pracy lub na uczelnię) lub
 • "na selfie", czyli za pomocą wideoweryfikacji w tym procesie będzie należało skorzystać z kamerki w Twym urządzeniu (np. komputera czy telefonu), by za jej pomocą dokonać weryfikacji zgodnie ze wskazówkami tam podawanymi przez bank (robi się m.in. zdjęcie dowodu osobistego i swej twarzy). Wtedy konto zostanie otwarte bez ruszania się z domu i bez wizyty kuriera. Wybierając otwarcie konta "na selfie" dopilnuj, by w tle nie przewijały się, ani nie odzywały inne osoby (oraz by nie było np. grającego radia bądź telewizora), bo wtedy weryfikacja może pójść niepomyślnie. 

Rozpiska promocji:

Pobierz rozpiskę promocji w formie pdf, by jeszcze sprawniej spełnić warunki i zdobyć wszystkie premie.


Dodatkowa rozpiska:

Przydatne dokumenty:

125 komentarzy:

 1. Czy jak mam konto z kilku promocji wstecz, wszystkie bonusy dostałem, to czy teraz mogę polecać? W jaki sposób uzyskać kod?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz polecać. W artykule masz link do opisu programu poleceń.

   Usuń
  2. Kod polecenia można wygenerować w bankowości internetowej albo w aplikacji.

   Usuń
 2. ..czyli jeszcze nie ja, okres wypowiedzenia ze skutkiem na dwudziesty któryś marzec 2021..szkoda

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe czy mogę się starać chociaż o te punkty w sytuacji gdy moje konto zostało zamknięte 30.07.2021

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z punktami, tak samo jak z premią, jest dla osób, które nie mają konta w Santander Banku co najmniej od 1.01.2021 r.

   Usuń
 4. Jakieś sugestie od forumowiczów, co do sposobu otwierania konta?.
  Kurier czy selfie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie. Ja otwierałem na selfie, żona wolała kuriera. W obydwu wypadkach poszło gładko.

   Usuń
  2. Trzy razy próbowałem na selfie. Bezskutecznie. Infolinia twierdzi, że w tle były inne osoby, co jest bzdurą, bo byłem sam. Kurierem poszło bez problemu

   Usuń
 5. W dalszym ciągu nie dla mnie :( zamknęłam w sierpniu 2021

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Długo czekałem ale teraz się załapałem. W końcu przyjedzie kolej na ciebie.

   Usuń
 6. "Co trzeba zrobić, by uzyskać 16 000 punktów? Właściwie nic więcej ponad to, co należy dla uzyskania premii 100 zł. Przypomnę - te wyżej już opisane warunki: w listopadzie niezbędne jest zalogowanie do aplikacji mobilnej oraz wykonanie płatności kartą lub Blikiem (na sumę min. 300 zł, jeśli masz 26 lub więcej lat albo jednej na dowolną kwotę, jeśli nie masz ukończonych 26 lat)."
  Czy tu nie wprowadzasz w błąd? Aby uzyskać punkty (16 000) będą zaliczane tylko płatności kartą nie Blikiem (regulamin: "zapłać kartą debetową Mastercard (nie uwzględniamy płatności BLIK ani przelewów na telefon BLIK)"
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za czujność. Doprecyzowałem.

   Usuń
  2. Nie piszesz, że za te płatności kartą dostaje się 12 tys punktów, a kolejne 4 tys. za płatność za pośrednictwem portfela elektronicznego, do którego podpięta musi być karta Santandera. Tylko zastanawiam sie czy kwalifikują sie płatności wyłącznie portfelem (na 300 zł), w końcu to tez płatność kartą

   Usuń
  3. Hej, czy otrzymam punkty 16000 jeśli nie dodałam karty do programu Mastercard? Wykonałam warunki płatności kartą, ale teraz mam obawy, że jej w ogóle nie zarejestrowałam :( Nigdzie nie było o tym wspomniane

   Usuń
  4. Hej. Otrzymałaś punkty? Mam tą samą zagwozdkę, nie zarejestrowałem karty w programie. 100 zł za otwarcie konta otrzymałem na początku miesiąca a SMS z kodem promocyjnym na 16000 punktów póki co nie otrzymałem.

   Usuń
 7. Jeżeli posiadam kartę kredytową santander banku z możliwością spłaty blikiem to czy takie transakcje z ROR -u j.w. będą zaliczone jako płatności???

  OdpowiedzUsuń
 8. Udało się załapać. Tym bardziej cieszy że konto zamknięte krótko przed wymaganą datą. I zamknęli mi wtedy od razu bez standardowego okresu wypowiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
 9. do 31.10.2023 r. złóż wniosek ( lub )
  Do udziału we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: lub .

  Brak linków;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Będzie rozpiska?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji. Udziału nie biorą również konta zakładane w oddziałach.

   Usuń
 11. A jeśli mam Bezcenne Chwile w innym banku lub miałem wcześniej w Santander Polska to też dostanę 16 000 punktów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaniesz. Nie ma wykluczenia.

   Usuń
  2. To jeszcze pytanie jak to się do sytuacji jak u mnie. Mam kartę kredytową MC w Santander Bank Polska i mam ją w programie Bezcenne Chwile. W myśl regulaminu kwalifikuję się do założenia konta w promocji ale czy dostanę te 16 tys. punktów?

   Usuń
  3. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji. Udziału nie biorą również konta zakładane w oddziałach.

   Usuń
 12. Czy oprócz karencji jako osoba która kiedyś brała udział w promocjach tego banku , nie będę wykluczony z tego tytułu ? W ostatnich promocjach był zapis że jezeli już się korzystało z promocji tego banku to dyskwalifikowało z udziału, zatem jak dokładnie jest teraz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był taki zapis, ale to nowa edycja i w jej regulaminie już go nie ma. Liczy się tylko i wyłącznie data zamknięcia konta - jeśli okres wykluczenia już upłynął, to tylko korzystać :)

   Usuń
  2. dzięki za info na pewno skorzystam z twojego kodu polecenia

   Usuń
 13. To, kiedy zarejestrujemy kartę w BCH ma znaczenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez znaczenia. Ale na pewno przed podaniem kodu który doda 16k pkt.

   Usuń
 14. trochę nie rozumiem z tymi punktami do bch .płatności należy wykonać w listopadzie ale może promocja się zakończyć wcześniej bo trwa do 30.10

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo ogólnie promocja konta trwa do 30.10.
   Zakładając konto w ostatnich dniach miesiąca mógłbyś nie zdążyć wykonać transakcji na 300zł.

   Usuń
  2. Z tego co czytam w październiku nie trzeba dokonywać żadnych transakcji. 300 zł kartą dopiero w listopadzie jest wymagane. Wniosek należy wysłać do 31.10.23 a umowę podpisać do 10.11.23.

   Usuń
 15. czyli aby wziąć udział w bch trzeba kartę zarejestrować w październiku a płatności wykonać w listopadzie ,dobrze rozumiem ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie określono dokładnej daty rejestracji karty. Myślę że to bez znaczenia i można to zrobić nawet po tym jak prześlą kod.

   Usuń
 16. Płatności na pewno trzeba wykonać w listopadzie, wg regulaminu.
  Ale kiedy zarejestrować kartę to nawet na infolini nie wiedzą.
  Powinno to być doprecyzowane.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja zarejestrowałem kartę w BCh, ale chyba nie trzeba się spieszyć.
  Punkty dostajemy nie bezpośrednio w programie ale w formie kodu smsem, i dopiero wymieniamy na punkty.
  W międzyczasie może pojawić się promocja ogólna za dodanie karty, która może łączyć się z naszą i wtedy lipa.

  OdpowiedzUsuń
 18. Hej, jeśli chodzi o promocję mastercard 16 0000 pkt, czy od razu po otrzymaniu karty mam ją zarejestrować w programie? Czy dopiero po tych transakcjach na 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
 19. Trzeba pamiętać, że okres "dla nowych" jest skrócony, ale jak ktoś otwierał jakieś konto w promocji po listopadzie 2019, to na tą promocję się i tak nie załapie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczenie osób, które założyły konto w promocji (ale od kwietnia, a nie od listopada 2019 roku) obowiązywało w promocji dostępnej do 30.09.2023 roku.

   W nowej, październikowej promocji (wyżej omawianej) już tego zapisu nie ma. Liczy się więc tylko to, by nie posiadać konta w Santander Banku co najmniej od 1.01.2021 r. (a jeśli ktoś je miał wcześniej - bez względu na to czy założone poza promocją, czy w promocji - to teraz może wziąć udział).

   Usuń
  2. Dzwoniłam na infolinię spytać, czy mogę założyć konto w tej promocji i taką dostałam odpowiedź - nie mogę, bo po kwietniu 2019 już zakładałam konto w promocji (choć było to w 2020).

   Usuń
  3. No to ten konsultant nie jest na bieżąco z ofertą banku. Zapis z datą w 2019 istniał przez wiele edycji (właściwie kilka lat), ale w obecnej promocji - dostępnej od 1.10.2023 r. - nie ma już tego wykluczenia.

   W takiej sytuacji, gdy pojawia się wątpliwość, zamiast polegać na słowie konsultanta, warto go poprosić o wskazanie konkretnego punktu z regulaminu, który na to by wskazywał. To go zmusi do tego, by nie strzelać z pamięci (co skutkuje udzielaniem błędnych informacji), a sięgnąć po aktualny regulamin i zweryfikować.

   Pamiętajmy: nieważne jest co mówi/twierdzi pracownik banku (czy to infolinii, czy placówki). Wiążące jest jedynie to, co jest w regulaminie.

   Usuń
 20. Kurier z jakiej firmy wozi umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy do promocji zaliczy doładowania Zen, Revolut, bukmachera?

   Usuń
  2. Regulamin promocji nie zawiera wykluczeń, ale zwróć uwagę na zapisy dot. płatności kartą zwalniających z opłaty miesięcznej - wspominam o tym w powyższym wpisie: "W przypadku płatności kartą do tej sumy 300 zł bank nie zaliczy transakcji Quasi Cash. Czym są owe transakcje? W regulaminie można znaleźć następującą definicję: "transakcja bezgotówkowa, podczas której wymieniasz środki na gotówkę lub jednostki pieniężne. Zrealizujesz ją w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory".

   Usuń
  3. wg "doradcy" na czacie: Santander nie uznaje doładowania konta Revolut jako Quasi cash więc... :)

   Usuń
 21. Czy rejestracji karty w Bezcennych można dokonać w bankowości i/lub apce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do programu Bezcenne Chwile można dodać kartę poprzez bankowość internetową (nie wiem czy w aplikacji jest taka możliwość; nie dowiem się już po zarejestrowaniu karty) lub na bezcennechwile.pl

   Usuń
 22. Konto założyłem i umowę podpisałem dziś czyli 6.10. Rozumiem że pierwsze wymagane płatności kartą na wymagana sumę mam zrobić w listopadzie tak?

  OdpowiedzUsuń
 23. Jaka jest nagroda dla osoby która poda mi swój kod polecenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 100zł w bonie lub 4 bilety do kina.

   Usuń
  2. W ramach programu poleceń nagrody dla polecającego są takie same jak dla poleconego (każdy dla siebie wybiera oddzielnie) - więcej o programie poleceń piszę tutaj.

   Usuń
 24. 100zł w bonie u mnie już wpadło, Pan Złotówa też powinien dostać :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Konto założone, kod od Złotówy wykorzystany, dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 26. W bezcennych chwilach musze rejestrować się od razu czy dopiero jak otrzymam kod? Czy nie ma to większego znaczenia?

  OdpowiedzUsuń
 27. Kod od Złotówy wykorzystany. Dzięki! Pozdrowienia od Adriana :-)

  OdpowiedzUsuń
 28. Rejestrowaliście kartę w BCH?
  Macie oferty przyspieszające?

  OdpowiedzUsuń
 29. Jeśli założę teraz konto to kartę pewnie otrzymam pod koniec października i pytanie czy jeśli nie zdążę zrobić płatności 300 zl w październiku a dopiero w listopadzie to nadal dostanę 16000 pkt w programie BezcenneChwile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale dopiero w listopadzie należy zrealizować płatności a nie w październiku.

   Usuń
 30. Nie przychodzi mi kod weryfikacyjny na sms :(. Już kilka razy próbowałem

  OdpowiedzUsuń
 31. Właśnie założyłem konto, w podziękowaniu za pracę Mr Złotówy podałem jego kod polecenia. Mam tylko teraz prośbę o pomoc. Czy do tego programu Bezcenne Chwile mam dodawać kartę od razu gdy ją dostanę czy to nie ma znaczenia? Mogę tam się zalogować dopiero gdy dostanę kod SMS po spełnieniu warunków płatności 300 zł w poszczególnych miesiącach? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie. Ja już dodałem.

   Usuń
  2. A masz tam gdzieś pole do wpisania kodu, który otrzymasz via SMS?

   Usuń
 32. Myślicie ze kod do Bch mogę wykorzystać bez rejestracji karty Santander w programie? Tzn na profilu karty innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99,9999% będzie działać tylko z kartą Santandera.

   Usuń
  2. Dobre pytanie, podpinam się

   Usuń
 33. W ile czasu bank przysyła kartę do konta? Nie wiem czy jest sens zakładać konto aby zdążyć do 31.10.2023 żeby wziąć udział w BCh

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę możesz zawsze dodać zanim dojdzie, (ewentualnie ją aktywować wcześniej zanim dojdzie - tylko radzę nie trzymać środków na koncie w razie czego)

   Usuń
  2. Cytując Złotówę: "Regulamin nie precyzuje kiedy ma nastąpić rejestracja karty w programie."

   Usuń
 34. Witam,
  Czy kartę dodajemy do konta BCh od razu czy dopiero po otrzymaniu kodu na 16k pkt?

  OdpowiedzUsuń
 35. Czy trzeba dodawać kartę Santandera do programu Bezcenne Chwile aby dostać kod na 16000pkt? Czy mogę pominąć ten krok i kod wykorzystać przy innym koncie/karcie. Nigdzie nie znalazłem informacji, że trzeba dołączyć do programu Bezcenne Chwile by dostać kod.

  OdpowiedzUsuń
 36. W przypadku wyczerpania puli 2000 nagród w programie BCh - jeśli do tego dojdzie - bank ma to zakomunikować ... gdzie można to sprawdzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wskazuje konkretnej podstrony, ale bazując na doświadczeniu z poprzednich edycji, gdy dochodziło do zmian, komunikowano to na stronie promocji (tej, do której linkuję w powyższym prześwietleniu promocji - tam ciągle mowa o 600 zł). Zatem cały czas można korzystać :)

   Usuń
 37. Mr. Złotówa., To jak z tą kartą ? Trzeba ja rejestrować w Bch od razu czy po otrzymaniu kodu ? Czy aby otrzymać kod jest potrzebna rejestracja karty w bch ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nie precyzuje kiedy ma nastąpić rejestracja karty w programie. Mowa tylko o tym, że kod (który da 16 000 punktów) będzie można wpisać po zalogowaniu.

   Usuń
 38. Złotówa, mając na uwadze, że promocja z 16k punktów BCh ma być dostępna tylko do 31. października mam pytanie:
  - czy złożenie wniosku dziś, tj. 30. października bądź jutro, tj. 31. października, nie zamyka drogi do uzyskania tej nagrody? Wszak karta może być zarejestrowana w programie dopiero po otwarciu konta, co nastąpi dopiero w listopadzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji "Możesz więcej z kartą Mastercard" (z 16 000 punktów) mówi o tym, by do 31.10. zawnioskować o konto z kartą i najpóźniej do 10.11.2023 r. zawrzeć umowę (zatem nie ma wymogu wyrobienia się w październiku).

   Usuń
 39. "Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj konta, nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank" - wygląda na to, że z karty można zrezygnować jeszcze przed otrzymaniem drugiej nagrody 31. marca, czy tak?

  OdpowiedzUsuń
 40. Jak dzisiaj założę konto i wybiorę kuriera to będzie jeszcze okej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo na zawarcie umowy - zgodnie z regulaminem promocji - czas jest do 10.11.2023 r.

   Usuń
 41. Oferta na 600 zł wciąż widnieje na podlinkowanej stronie Santander ... dziwne 🤡

  OdpowiedzUsuń
 42. Ok, dodałem kartę do BCh... Tylko gdzie tam jest opcja/miejsce do wpisania kodu?

  OdpowiedzUsuń
 43. od ok. 2 lat odrzucają mi wszystkie wnioski o kartę kredytową - nieważne co napiszę w formularzu ( kawaler, bez zobowiązań, z własnym mieszkaniem i zarobkami 20 tys). wszystko jakby z automatu po 2 minutach odrzucone. zaliczona już promocja konta osobistego i KK w przeszłości. ktoś wie dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może masz zastrzeżenie kredytowe w BIK i na czas składania wniosku go nie wyłączasz?

   Usuń
  2. Albo jesteś mocno zadłużony, ewentualnie miałeś problemy z terminową spłatą zobowiązań i masz złą ocenę w BIKU.
   Przy każdym wniosku kredytowym, nawet na małe kwoty, bank wysyła zapytanie do BIKU.

   Usuń
 44. Czyli teoretycznie 100 zł + 16000 pkt zdobędę jeśli doładuje revolut za 300 zł tak? wtedy tylko mógłbym zapłacić opłatę za kartą bo tak to nie ma wykluczeń na te premie z tego co rozumiem.. Ktoś potwierdzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Płatności kartą lub Blikiem na potrzeby promocji z premią można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie"

   Usuń
 45. Czy zakładając konto 31.10. i to jeszcze późnym wieczorem załapałem się na tę promocję Bezcenne Chwile 16 tyś punktów czy nie, bo z tego co wyczytałem to miało być 2 tyś nagród, a drugie pytanie to muszę rejestrować kartę w BCH żeby dostać ew. nagrodę czy tyko spełnić warunki banku i wymienić kod SMS na nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 46. Czy dostał już ktoś smsa z kodem? Po ilu dniach od spełnienia warunku przelewu? Z jakiego numeru/konta został wysłany?
  Warunki spełniłem 7.11, jednak do tej pory nie ma żadnej informacji od nich

  OdpowiedzUsuń
 47. Jaki przelew? 3 stówy trzeba kartą wydać, a kod ma przyjść do końca grudnia, więc jeszcze ponad miesiąc czasu mają na wysłanie.

  OdpowiedzUsuń
 48. W regulaminie promocji banku nie ma nic o punktach Bezcennych Chwil tylko o nagrodzie 100 zł i 200 zł do zdobycia za otwarcie konta.
  Czy trzeba kartę zarejestrować w Bezcennych Chwilach żeby dostać kod czy można kod wpisać na koncie Bezcennych Chwil z kartą innego banku a kartę Santandera zostawić na lepszą promocję w Bezcennych Chwilach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To kumulacja różnych promocji - o punktach jest mowa w regulaminie "Możesz więcej z kartą Mastercard" (też linkuję do niego - na końcu powyższego wpisu prześwietlającego propozycję Santandera).

   Czy kod zadziała przy innej karcie? Tego nie wiem. Nikt nie dzielił się taką informacją.

   Usuń
 49. Ok a kartę trzeba rejestrować w Bezcennych Chwilach czy kod przyjdzie niezależnie od tego i mogę wbić kod na istniejącym koncie Bezcennych Chwil gdzie mam karty innych banków?

  OdpowiedzUsuń
 50. 💯 już wpadla, nawet szybciej niż szybko

  OdpowiedzUsuń
 51. Pierwsza nagroda 100 zł właśnie wpadła!

  OdpowiedzUsuń
 52. W południe dostałem pierwszą stówkę z promocji, a ktoś wie co z kodem 200zł do Bezcennych Chwil?

  OdpowiedzUsuń
 53. Też jestem ciekaw co z kodem do Bezcennych Chwil i czy warunkiem otrzymania go jest wcześniej zarejestrowana karta w BC czy nie trzeba rejestrować?

  OdpowiedzUsuń
 54. U mnie stówka też wpadła na konto 8 grudnia. Jednak wiadomości z kodem na punkty do tej pory brak. Dodam że też nie rejestrowałem karty w programie. Czy ktoś już otrzymał kod na 16000 punktów do programu Bezcenne Chwile?

  OdpowiedzUsuń
 55. Ja rejestrowałem kartę ale punktów też na razie nie ma.
  W regulaminie nie ma nic o konieczności rejestracji karty.
  Na wysłanie kodu mają jeszcze 18 dni.
  Cierpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 56. czy płatności w payappce zaliczą się do spełnienia warunków promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 57. Kod na 16000p w BCH właśnie wpadł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam, u mnie też :) Teraz tylko czekać, aż gdzieś pojawi się promocja za rejestrację nowej karty w Bezcennych

   Usuń
 58. Właśnie wpadła nagroda smsem. Kod w Bezcenne Chwile na 16000 punktów

  OdpowiedzUsuń
 59. Wpadł kodzik z bezcennych chwil :)

  OdpowiedzUsuń
 60. Przyszło 16k punktów do BCH

  OdpowiedzUsuń
 61. Czy kod wchodzi na konto BCh z podpiętą inną kartą? Czy musi być karta Santander?

  OdpowiedzUsuń
 62. Wyskakuje błąd próbując dodać kartę MasterCard Santandera do Bezcenne Chwile. Czy przy promocjach zawsze musi być coś nie tak ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozwiązałeś problem z dodaniem karty ?

   Usuń
 63. Czy mając dodaną tylko kartę z PEKAO SA mogę wykorzystać kod ?

  OdpowiedzUsuń
 64. Dostaliście premie 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
 65. do Złotówy:"Kod ma mieć ważność do 29.02.2024 r., a punkty wykorzystasz przez 6 miesięcy od daty ich przyznania (będzie to czas na ich wymianę na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile). Gdzie to jest zawarte w regulaminie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji "Możesz więcej z kartą Mastercard" - na końcu można znaleźć Słownik, a w nim:

   "kod Mastercard kod przyznawany przez Mastercard, który uczestnik może wymienić na 16 000 Punktów w programie Bezcenne Chwile o wartości 200 zł. Kod przyznawany przez Mastercard jest ważny do 29 lutego 2024 r."

   oraz

   "Punkty w programie Bezcenne Chwile Punkty przyznane Uczestnikowi w programie Bezcenne Chwile po wpisaniu kodu Mastercard w polu „Kody Promocyjne” na stronie programu Bezcenne Chwile https://bezcennechwile.mastercard.pl/. Punkty stanowią „Punkty” w rozumieniu regulaminu programu Bezcenne Chwile i są ważne 6 miesięcy od daty ich przyznania".

   Usuń
 66. Podbijam pytania wyżej - czy kod na Bezcenne Chwile działa z innymi kartami niż Santander? Mam już zarejestrowane karty z City albo Velo

  OdpowiedzUsuń
 67. Ok, już sama sprawdziłam, z innymi kartami oczywiście kod nie działa, z Santander dodało punkty bez zarzutu ;)

  OdpowiedzUsuń
 68. Macie już 200? już marzec a kaski brak :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca marca mają czas. Spodziewaj się prędzej ok. 29-go niż na początku miesiąca.

   Usuń
 69. Wleciało 200 zł, pora zamknąć konto ;) Jeszcze tylko punkty z Bezcennych wykorzystać

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...