Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów BNP Paribas: 270 zł w bonusach za opłacanie rachunków

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

11.10.2023

Promocja dla obecnych klientów BNP Paribas: 270 zł w bonusach za opłacanie rachunków

Nie zdarza się to często, więc taką okazję warto wykorzystać.

Promocja "Opłacaj rachunki z Bankiem BNP Paribas"
O ile udało się znaleźć w gronie wyróżnionych, czyli zaproszonych przez bank do promocji. Do wzięcia czekają bonusy po 10 i 30 zł za opłacanie rachunków za media. W sumie można zgarnąć nawet 270 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w BNP Paribas, to na tę promocję się nie załapiesz, ale zakładając konto możesz otworzyć sobie drogę do podobnych promocji w przyszłości, a i na start jest sporo do wzięcia (do wyboru):


W każdym z podlinkowanych wpisów znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji, a poniżej skupiam się już wyłącznie na nowości - promocji dostępnej dla obecnych, zaproszonych klientów.

"Opłacaj rachunki z Bankiem BNP Paribas"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca (lub współposiadająca) konto osobiste w BNP Paribas, która otrzymała od banku informację o możliwości przystąpienia do promocji. A gdzie szukać takiego zaproszenia? Regulamin przewiduje ich wysyłkę mailem, SMS-em, powiadomieniem w aplikacji mobilnej i/lub wiadomością w bankowości elektronicznej.

Nagroda. Do wzięcia czekają bonusy pieniężne w wysokości 10 i 30 zł. Łącznie w promocji można zgarnąć 9 bonusów, a więc do 270 zł. Wszystkie te bonusy wpływać mają na konto osobiste, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit uczestników. Promocja trwa od 11. do 31.10.2023 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku 1500 przystąpień do promocji (czy to dużo, czy to mało, niestety nie wiadomo - wiele zależy od tego, jak wielu klientom bank wysłał zaproszenia). Jeśli dojdzie do wyczerpania puli, stosowny komunikat ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady promocji "Opłacaj rachunki z Bankiem BNP Paribas"


By wziąć udział w akcji i zgarniać bonusy pieniężne:

 • najpóźniej do 31.10.2023 r. (mając jednak na uwadze możliwość wcześniejszego wyczerpania puli przystąpień) wypełnij formularz zgłoszeniowy (trzeba wtedy podać "indywidualny kod z zaproszenia do promocji", więc wprosić raczej się nie uda).

Dalej przyjdzie już zdobywać bonusy - ich wysokość zależy od liczby (ale nie więcej niż trzech miesięcznie) i wartości przelewów za energię, gaz i/lub telefon do podmiotów, które bank wymienia w regulaminie. A ta lista jest długa (nieco niżej ją przytaczam). I tak bonusy wynoszą:
 • 10 zł, jeśli wykonasz przelew w kwocie od 20 do 50 zł albo 
 • 30 zł w przypadku przelewu w wysokości powyżej 50 zł.

Bonusy będzie można zgarniać za przelewy wykonane w październiku, listopadzie i grudniu 2023 r. Trzeba tu jednak zaznaczyć, że przewidziano ograniczenia:
"Bez względu na liczbę wykonanych poleceń przelewu w miesiącu kalendarzowym, Uczestnik może otrzymać maksymalnie do 90 zł za maksymalnie trzy polecenia przelewu za energię, gaz, telefon (zwrot obliczony w oparciu o maksymalnie trzy polecenia przelewu w wysokości powyżej 30 zł każda)"


Wypłata bonusów przewidziana jest do 20.11., do 20.12.2023 oraz do 22.01.2024 r. (odpowiednio za przelewy realizowane w październiku, listopadzie i grudniu). Do czasu otrzymania nagrody, nie zamykaj posiadanego konta osobistego. 

No a teraz czas na listę podmiotów, do których można wykonywać przelewy, opłacając rachunki (to za te przelewy będą naliczane bonusy):

DOSTAWCY GAZU W POLSCE: Enea, Energa, Tauron, PGE, E-ON, PGNiG, AXPO, EWE, Engie, Handen, Energia Polska, Enrex Energy, Eniga, Konerg, Plus, Orange, Fortum, Audax Renovables, Enefit, Novum Telekomunikacja, Energetyka dla domu, Elsen, Ergo Energy, Green S.A., Orlen, PGNiG, PKP Energetyka, Vervis, Umimot Energia i Gaz 

DOSTAWCY ENERGII ELEKTRYCZNEJ W POLSCE: Tauron, Energa, Innogy, PGE, Enea 

DYSTRYBUTORZY ENERGII ELEKTRYCZNEJ W POLSCE: Alchemia, Arcelor Mittal, Azoty Chorzów, Grupa Azoty, Elektrociepłownia Wrocław, Zael Energo, BHHH Mikrohuta, U&R Calor, Carbo Energia, Energocentrum, Commercial Metals, Centrum Nakładania Powłok, Dalkia Powerline, Dalkia Poznań, D-Energia, EC Mielec, ZEC Kogenracja Wrocław, Ostrowski Zakład Ciepłowniczy, Grandmaster Sp. z o.o., Błonie-Pass Strefa Przemysłowa Leszek Mirkowicz, Heat Engineering Technology Europe Sp. z o.o., ECO Kogeneracja Kutno, EDF Polska, EHN S.A., ELCO Energy, Enea Operator, Energa Operato, Energia Euro Pak, Energit, Energostrefa, FPM S.A., Grupa Górażdże, Grupa Kęty, Grupa Energia, Zakłady produkcyjne BD S.A., IZO ERG S.A., Kamir, FŁT Kraśnik, Klak energetyka, ZAMET, KolsatPol, Nida Media, Energetyka N.D. Mazowiecki, Tauron Dystrybucja, PAL Sp. z o.o., FP Myszków Sp. z o.o., PCC Blachownia, PCC Rokita, PGE Dystrybucja, Plus Energia, PolEnergia, ZGH Bolesław, Potr Gdynia, Power 21, Power Pol, PS Operator, PZL Świdnik, RWE Stoen Operator, Soda Polska Ciech, Spomasz Toruń, Spółka Restrukturyzacji Kopalń, Port Szczecin - Świnoujście, Telenerg BIS, TeraWat Dystrybucja, Energetyka Ursus, Velvet Care, Energetyka Wagon, WM Malta, Best Eko, EC Prudnik, Huta Bankowa, EC Zduńska Wola, Klepierre, Polontex, MEC w Ostrowcu 

OPERATORZY SIECI KOMÓRKOWEJ W POLSCE: Orange (operatorem sieci Orange jest Orange Polska S.A.),, Play (operatorem sieci Play jest P4 Sp. z o.o.),, Plus (operatorem sieci Plus jest Polkomtel Sp. z o.o.),, T-Mobile (operatorem sieci T-Mobile jest T Mobile Polska S.A.)., Vectra, a2mobile, Plush, Mobule Vikings, Lajt mobile, Red Bull mobile, Lycamobile, Netia, Virgin Mobile, Heyah, Nju mobile, Premium Mobile, Otvarta


Każdy uczestnik może wziąć udział w promocji tylko jeden raz. W przypadku kont wspólnych uczestnikiem może być tylko jeden ze współwłaścicieli konta (ten, który otrzymał zaproszenie). Ponadto - zgodnie z regulaminem - "Promocja nie łączy się z innymi promocjami lub sprzedażą premiową organizowaną przez Bank w zakresie Konta osobistego", więc jeśli aktualnie bierzesz udział w jakiejś promocji, to uczestnictwo w tej odpada.

Za podrzucenie informacji o powyższej promocji BNP Paribas dziękuję Czytelnikowi Michałowi.

Przy okazji przypomnę, że w ostatnim czasie to nie jest jedyna promocja dla obecnych klientów banku. W Millennium czeka bonus 50 zł za 5 płatności (na dowolne kwoty) Blikiem Zbliżeniowym (tam jednak promocję da się połączyć też z promocją powitalną dla nowych klientów, w której do wzięcia czekają bonusy do 500 zł).

Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Oferta tylko zaproszonych? Czy to jakiś ponury żart?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paribas umie w promocje dla nowych klientów. Zupełnie nie wychodzi mu dla obecnych.

   Usuń
 2. Dziś otrzymałem od nich jedynie wiadomość o zmianie wysokości oprocentowania depozytów 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też tylko wiadomość o tym. Zaproszenia nie ma :(

   Usuń
  2. Mam tak samo.

   Usuń
 3. Pełno jakiś dziwnych firm a Inei brak.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba mieć od nich zaproszenie, a na dodatek premie przeznaczyli jedynie dla 1500 klientów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety to już nie promocja "Korzystaj aktywnie i zyskuj więcej" z ub.r. Każdy mógł się wprosić i 150 zł przytulić :)

   Usuń
 5. dwa konta, zero zaproszeń

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda że abonament w Playu mam 25 zł/mies.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież możesz sobie nadpłaty zrobić po 50,01 zł i wtedy dostaniesz 30 zamiast 10 zł.

   Usuń
 7. Ciekawe czy jak zrobię 3 przelewy do jednego odbiorcy to czy wpadnie 3 x 30 zł?

  OdpowiedzUsuń
 8. Można zrobić 3 przelewy do jednego operatora np. Taurona w miesiącu? Bo w sumie tylko tyle rachunków mam ponad 50zł?

  OdpowiedzUsuń
 9. Płacę w EON za prąd , nie ma na liście Eon . Eon to Innogy. Więc czy będzie zaliczone? :) Chodzi o kogokolwiek rachunki czy wyłącznie moje?

  OdpowiedzUsuń
 10. Wypowiedzenie można wycofać przez wysłanie maila albo konsultanta z poziomu internetu ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...