Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nie zapomnij: 3 promocje last minute

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

13.10.2023

Nie zapomnij: 3 promocje last minute

To ostatnie chwile by wziąć udział w okazjach do bankobrania zaserwowanych przez Citibank oraz BNP Paribas.

1200 zł od Citibanku. Nikt nie daje więcej
Jeśli zdarza mi się przypominać o kończących się promocjach, to zazwyczaj taki wpis pojawia się pod koniec miesiąca (gdy wiele promocji finiszuje). Tym razem sytuacja jest wyjątkowa, bo mamy środek miesiąca, ale kończą się aż 3 promocje.

[Niniejszy wpis może być już częściowo nieaktualny. Sprawdź obecnie dostępne promocje.]

Przypomnieć o nich warto, bo październik jest niezwykle intensywny - nie mamy połowy miesiąca, a na blogu pojawiło się już 20 wpisów.

Będzie tu mowa o trzech promocjach, ale w dwóch bankach, więc w praktyce w rachubę wchodzi skorzystanie z dwóch okazji do bankobrania: z karty Citi Simplicity z rekordowymi bonusami do 1200 zł oraz konta osobistego w BNP Paribas z premią 500 zł lub premią 435 zł.

1200 zł od Citibanku. Nikt nie daje więcej


To wznowienie hitu Citibanku z kartą kredytową w roli głównej - pierwsza edycja zakończyła się 30.09., ale bank postanowił o dogrywce. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, przegapili lub się zastanawiali. Druga edycja promocji, zaplanowana zaledwie na kilkanaście dni, też już dobiega końca. A można tu zgarnąć do 900 zł premii i 300 zł w bonach na zakupy - to rekordowa pula gwarantowanych bonusów (choć trzeba mieć na uwadze, że wymaga aktywności przez dłuższy czas).  Za pozytywy z tej promocji uznać należy jeszcze krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo Citi (liczony zaledwie od 1.07.2023 r.) oraz roczne zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę. 

Promocja dostępna jest do poniedziałku, tj. 16.10.2023 r. włącznie (liczy się data złożenia wniosku o kartę; zawarcie umowy może nastąpić później). Dziś dostałem informację, że kolejna edycja będzie, ale z niższą wartością bonusów.  

Kliknij i sprawdź opis promocji na blogu >>


500 lub 435 zł premii od BNP Paribas


Ten bank regularnie serwuje promocje. Nawet już teraz dostępna jest nowa edycja, w której uzyskać można półroczny dostęp do pakietu Canal+ Netflix (plan Standard) na platformie Canal+ Online (to nagroda o wartości ponad 530 zł). Ta promocja dostępna jest w dłuższym terminie i normalnie pewnie bym o niej nie wspominał (bo choć do zdobycia jest nagroda o dużej wartości, to jednak powszechniej pożądane są bonusy pieniężne, które można przeznaczyć na co się chce). Trzeba jednak zauważyć, że w tej nowej promocji zastosowano - po raz pierwszy - dłuższy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w BNP Paribas (liczony aż od 1.10.2022 r., czyli z "zamrożoną" datą) podczas gdy regularnie karencja dla byłych klientów wynosiła 12 miesięcy (tak też jest w promocjach z premią do 500 lub do 435 zł). Czy to pojedynczy przypadek, czy precedens? Okaże się z czasem, ale tym bardziej warto zwrócić uwagę na te promocje, w których obowiązuje krótsza (12-miesięczna) karencja.

Czym różnią się te dwie promocje (z premią 500 zł vs 435 zł)? Przede wszystkim warunkami do spełnienia - w akcji z wyższą premią trzeba m.in. zapewnić wpływy wynagrodzenia (lub stypendium, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS). Druga z promocji (z premią 435 zł) już takiego wymogu nie stawia.

Na okazję do bankobrania z premią do 500 zł załapać się można do 15.10.2023 r. (czyli do niedzieli włącznie), a promocja z premią do 435 zł dostępna jest do 17.10.2023 r. (a więc do wtorku, do godz. 23:59).

Kliknij i sprawdź opis promocji z premią 500 zł >>

Kliknij i sprawdź opis promocji z premią 435 zł >>


Na koniec dodam, że choć każda z wyżej opisanych promocji ma swą końcową datę, to może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli. O takim zdarzeniu bank (zarówno Citi, jak i BNP Paribas) zakomunikuje na stronie danej promocji - zasada jest jednak taka, że kto zdąży złożyć wniosek (w przypadku Citi) lub zarejestrować się na stronie promocji (dotyczy BNP Paribas) przed tym komunikatem, ten udział w promocji ma zapewniony. Pozostaje więc łapać okazje, póki są dostępne.

Zasady uczestnictwa, szczegółowy opis warunków promocji, prześwietlenie produktów z oferty banków oraz przydatne dokumenty znajdziesz w wyżej podlinkowanych wpisach dotyczących konkretnych okazji do bankobrania. Tam też zachęcam do komentowania.

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...