Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 500 zł w bonusach za konto osobiste w Banku Millennium

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

11.10.2023

Zyskaj 500 zł w bonusach za konto osobiste w Banku Millennium

Po krótkiej przerwie Bank Millennium powraca z promocją swego konta osobistego.

"Promocja ze smakiem! 500 zł z kontem i kartą Mastercard"
Do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 500 zł - w skład pakietu gwarantowanych nagród wchodzi 400 zł premii pieniężnej oraz bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów. Dodatkowym argumentem dla oszczędzających może być z kolei 6,5% na koncie oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

"Promocja ze smakiem! 500 zł z kontem i kartą Mastercard"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i polskim dowodem osobistym, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium. 

Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czekają dwie nagrody:
 • bon o wartości 100 zł do wykorzystania (do wyboru) w sklepach Biedronka lub w Carrefourze, lub na Pyszne.pl oraz
 • premia 200 lub 400 zł (w zależności od tego jakie warunki spełnisz) - to już będzie bonus pieniężny, który wpłynie na Twe konto, więc te środki wykorzystasz według własnego uznania (wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel).

Łącznie w promocji można więc zgarnąć tytułowe 500 zł. To nagroda gwarantowana, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie. Każdy nagrodę otrzyma, jeśli tylko spełni określone przez bank warunki. Nie ma tu więc cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria ani konkurs. 

Limit wniosków. Choć promocja ma być dostępna do 30.11.2023 r., to warto mieć na uwadze, iż bank może zakończyć ją szybciej, bo przygotował 30 000 kont objętych promocją. W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, stosowny komunikat ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady akcji "Promocja ze smakiem! 500 zł z kontem i kartą Mastercard"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć pierwszą nagrodę w postaci bonu na zakupy o wartości 100 zł:
 • do 30.11.2023 r. złóż wniosek o konto osobiste Millennium 360º wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na:
  • otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon oraz dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem oraz
  • na świadczenie przez Millennium Goodie usługi "Zwroty za zakupy" (to bezwarunkowo darmowy program umożliwiający uzyskiwanie zwrotów za część płatności wykonywanych u partnerów banku);
 • w ciągu 14 dni po otwarciu konta zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł (może to być np. przelew z Twego konta w innym banku);
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (a więc przykładowo: do końca listopada w przypadku konta otwartego w październiku):
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium oraz odrębnie także do bankowości internetowej przez przeglądarkę (w każdym przypadku wystarczy samo logowanie - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) oraz
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą Mastercard wydaną do konta na łączną kwotę min. 360 zł (w tym przypadku nie chodzi o to, by każda z płatności była na taką kwotę, ale by wszystkie transakcje - min. pięć - dały łącznie co najmniej 360 zł; płatności można wykonywać w dowolnym miejscu, bo nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium, ani w Biedronce, Carrefourze czy Pyszne.pl).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę (tj. bon 100 zł na zakupy) oraz otworzy drogę do uzyskania premii pieniężnej (200 lub 400 zł).

By zgarnąć premię, w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego pełnego miesiąca następującego po otwarciu konta (przykładowo: dla konta otwartego w październiku, te poniższe warunki będzie należało zrealizować w grudniu, styczniu i lutym):
 • co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej,
 • wykonaj min. 5 płatności kartą Mastercard wydaną do konta na łączną kwotę min. 360 zł (może być to wiele transakcji na mniejsze kwoty - ważne, by w sumie wydać co najmniej 360 zł; tu tak samo nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium) oraz
 • zapewnij wpływ min. 1 000 zł.

Bonus za spełnienie powyższych warunków wyniesie 200 zł, jeśli comiesięczny wpływ będzie - nazwijmy to jakimś "zwykłym" wpływem -  np. z Twego konta w innym banku. Jednak ten bonus wzrośnie do 400 zł, gdy comiesięczny wpływ (jednorazowo na kwotę min. 1 000 zł) będzie wynagrodzeniem, przez które bank rozumie wpływ z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium.

Zawarcie umowy


Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

Udziału w promocji - zgodnie z regulaminem - nie biorą konta zakładane w placówce banku. Mimo zdalnego otwarcia konta (online lub "na selfie"), do placówki banku ostatecznie wybrać się też będzie należało w celu złożenia wzoru podpisu (w przypadku kont otwartych w październiku należy to zrobić do końca lutego, a dla kont otwartych w listopadzie - do końca marca 2024 r.).

Przekazanie nagród


Informację o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta - dostaniesz ją powiadomieniem w aplikacji mobilnej banku. Wtedy będzie możliwy wybór nagrody, która najbardziej będzie Ci odpowiadać - czy to ma być bon do Biedronki, Carrefoura czy do Pyszne.pl. Na odebranie bonu będziesz mieć czas do 29.02. (w przypadku otwarcia konta w październiku) lub do 31.03.2024 r. (jeśli konto zostanie otwarte w listopadzie).

Z kolei wypłata premii (200 lub 400 zł) przewidziana jest do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków jej uzyskania - można więc spodziewać się jej do 31.03. (jeśli konto otworzysz w październiku) lub do 30.04.2024 r. (dotyczy kont założonych w listopadzie).

Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ Do wpływów (min. 1 000 zł) wymaganych na potrzeby promocji bank nie uwzględni przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). 

Do płatności na potrzeby promocji nie zostaną zaliczone wypłaty gotówki, transakcje zwrócone, ani przelewy bądź płatności Blikiem.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z bonusami do 500 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy).

6,5% dla oszczędzających 


Poza promocją z bonusami o wartości 500 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: do 6,5% w skali roku na 90 dni do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

Konto Millennium 360º - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • karta wydawana do konta:
  • w przypadku posiadacza konta w wieku powyżej 26 lat: 0/11 zł - opłata miesięczna nie będzie pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem (na dowolne kwoty) albo
  • w przypadku posiadacza konta w wieku 18-26 lat: 0/5 zł - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunku zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Wykonywanie płatności kartą na potrzeby promocji (w celu uzyskania nagród) jednocześnie zalicza się do tych, których wykonanie zwalnia z opłat za kartę (acz pamiętaj, że na potrzeby promocji nie zaliczą się płatności Blikiem).

Jeśli zdarza Ci się płacić kartą zagranicą, to konto Banku Millennium pozwala również wykonywać transakcje (do 1 000 zł miesięcznie) bez kosztów przewalutowania (dopiero powyżej wspomnianego limitu przy transakcjach w walutach obcych dodawana jest prowizja 2%).

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

22 komentarze:

 1. Karencja od 1. stycznia 2020 r. do zmiany - SUBITO !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj też czekam na zmianę. Konto zamknięte w kwietniu'20.

   Usuń
 2. Fajnie. Ale 1.01.2020 ani drgnie :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Może od stycznia zmienia chociaż na 2021

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No mam też taką nadzieję. Santander w końcu zmienił.

   Usuń
 4. W poprzedniej promocji w tym pierwszym miesiącu też było wymagane logowanie do aplikacji zarówno jak i do bankowości jednocześnie? Bo ja tylko z aplikacji korzystałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej edycji do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta należy zalogować się do aplikacji oraz do bankowości internetowej.

   W poprzedniej edycji takiego wymogu nie było - wystarczyło samo logowanie do aplikacji mobilnej.

   Usuń
 5. A te 5 płatności blikiem zbliżeniowym zaliczają się do płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, gdyż Blik to inna metoda płatności (na potrzeby z premią do 500 zł wymagane są wyłącznie płatności kartą Mastercard wydaną do konta).

   Usuń
  2. Warto pamiętać, że płatności BLIK nie mają absolutnie nic wspólnego z płatnościami kartą i są ich alernatywą.

   Usuń
  3. Zbliżeniowość może jednak zmylić.

   Usuń
 6. Czy konieczne jest przeniesienie wynagrodzenia na konto Millennium czy wystarczy wpływ środków z własnego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak z własnego to dostaniesz 200

   Usuń
  2. Ach, faktycznie, dzięki za odpowiedź:)

   Usuń
 7. Jak sprawdzić kiedy zamknąłem konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedynie (jeśli nic się nie zmieniło w ostatnim czasie) w placówce banku.

   Usuń
 8. "w ciągu 14 dni po otwarciu konta zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł (może to być np. przelew z Twego konta w innym banku);" - czy Ten warunek jest rzeczywiście konieczny? Na stronie banku nie znalazłem takiej informacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaktualizowane. Nie potrzeba dla uzyskania bonu. Wpływy wymagane są dopiero później (dla uzyskania premii).

   Usuń
 9. Trochę temat odrębny ale nie wiem gdzie zadać pytanie. Czy Millennium nadal oferuje promocję na zatrzymanie w sytuacji gdy klient składa rezygnację z konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, nadal oferuje.

   Usuń
  2. A co dają?

   Usuń
  3. Promocję na zatrzymanie. Do przytulenia 360 zł.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...