Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Pół roku z Canal + i Netflix za darmo w promocji dla otwierających konto w BNP Paribas + setka nagród do wygrania w konkursie (w tym wycieczka do Hollywood)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

9.10.2023

Pół roku z Canal + i Netflix za darmo w promocji dla otwierających konto w BNP Paribas + setka nagród do wygrania w konkursie (w tym wycieczka do Hollywood)

Ta promocja to gratka dla miłośników filmów i seriali.

"Pełno wrażeń z kartą filmową Banku BNP Paribas": Canal+ Netflix na pół roku za darmo
Nagrodą gwarantowaną jest półroczny dostęp do standardowego pakietu Canal+ wraz z Netflixem. A do tego w towarzyszącym konkursie wygrać można nagrody również związane z tematyką filmową.


[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Pełno wrażeń z kartą filmową Banku BNP Paribas": Canal+ Netflix na pół roku za darmo


Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas i która nie posiada (ani nie współposiada) konta osobistego w BNP Paribas co najmniej od 1.10.2022 roku (tym razem okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w BNP Paribas jest znacząco dłuższy niż standardowo, gdzie - przypomnę - wystarczy nie posiadać konta od 12 miesięcy; tak jest jeszcze na szczęście w alternatywnej promocji konta w BNP Paribas, w której uzyskać można 425 zł w bonusach pieniężnych).

Z kolei w konkursie udział wziąć mogą nowi klienci, jak i obecni posiadacze konta w BNP Paribas (o ile posiadają Kartę Visa filmowa i dostęp do aplikacji mobilnej).

Nagrody. Na każdego uczestnika promocji "Pełno wrażeń z kartą filmową Banku BNP Paribas" czeka pakiet Canal+ z Netflix (na platformie Canal+ Online) nawet na 6 miesięcy (konkretnie nagrodą będą 2 kody uprawniające do uzyskania 3-miesięcznego dostępu do pakietu każdy). To nagroda gwarantowana o wartości 534 zł.

Tu trzeba jednak zaznaczyć, że przy wykorzystaniu kodów, wymagana jest rejestracja w serwisie Canal+ Online (o szczegółach piszę nieco niżej) za pomocą danych, które dotychczas nie były wykorzystane w tym serwisie (dla niektórych może być to dodatkowe wykluczenie).

Ponadto, w towarzyszącym konkursie "Przygoda jak z filmu", wygrać można poniższe nagrody:
 • 2 x wyjazd dla dwóch osób do Hollywood (5 dni; nagroda obejmuje bilety lotnicze, 4 noclegi w hotelu, wyżywienie, bilety parków rozrywki; wartość jednej takiej nagrody to 42 tys. zł);
 • 15 x projektor filmowy Prixton Cinema (o wartości 798,27 zł każdy);
 • 50 x maszyna do popcornu Create Popcorn maker retro (o wartości 478,47 zł każda);
 • 30 x kod do platformy "VOD Green Film Festival" (o wartości 110,70 zł każdy); 
 • 3 x jednorazowa wizyta na planie serialu lub filmu, która odbędzie się w Polsce do końca 2024 roku (wartość tej nagrody organizator określił jako 199 zł).

Więcej o konkursie napiszę na końcu niniejszego wpisu. W poniższym wpisie w pierwszej kolejności skupiam się nad prześwietleniem promocji z kodami do pakietu Canal+ Netflix, dalej omawiam konto z oferty banku, a dopiero na końcu będzie o szczegółach konkursu.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 10 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Pełno wrażeń z kartą filmową Banku BNP Paribas"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia - już na tym etapie zadecydujesz czy chcesz wziąć udział tylko w promocji czy zarówno w promocji, jak i w konkursie (jest jeszcze trzecia opcja z udziałem wyłącznie w konkursie, ale ona jest przewidziana dla osób, które już posiadają konto w BNP Paribas z wydaną do niego Kartą Visa Filmową);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.12.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego "kartą Visa filmową"; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
  uwaga: jako metodę otwarcia konta - zgodnie z regulaminem - należy wybrać opcję "Online", czyli z wideoweryfikacją ("na selfie");
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 31.12.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania;
 • w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o konto wykonaj co najmniej 4 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę - bon uprawniający do 3-miesięcznego dostępu do pakietu Canal+ Netflix (plan Standard) na platformie Canal+ Online oraz otworzy drogę do zdobycia drugiej nagrody (w tej samej postaci). By ją zgarnąć:
 • w drugim miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o konto wykonaj co najmniej 4 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew choćby z własnego konta w innym banku).

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O przyznaniu nagród organizator ma powiadamiać mailowo do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania nagrody (jeśli ten dzień przypadnie w weekend lub święto, wówczas wiadomość może przyjść dopiero w kolejnym najbliższym dniu roboczym). Nagroda w postaci kodu zostanie przesłana w ciągu kolejnych 5 dni roboczych. Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Dużo terminów? Łatwiej to będzie ogarnąć na przykładzie: jeśli konto otworzysz w październiku, to w listopadzie będzie należało wykonać 4 płatności, a w grudniu będą potrzebne 4 kolejne płatności i zapewnienie wpływu min. 1 000 zł. O nagrodach dowiesz się do 11.12.2023 (za spełnienie warunków w listopadzie) oraz do 10.01.2024 r. (dzięki realizacji wytycznych w grudniu). W ciągu 5 dni roboczych od dat otrzymania powiadomienia o nagrodzie, dostaniesz SMS-y z kodami do pakietu Canal+ Netflix.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Pełno wrażeń z kartą filmową Banku BNP Paribas"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.
▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Kod do aktywacji pakietu Canal+ Netflix (plan Standard) zrealizujesz tutaj, a będzie to możliwe najpóźniej do 31.12.2024 roku. Wymagana jest przy tym rejestracja w serwisie z podaniem swoich danych (które dotychczas nie były wykorzystane w Serwisie Canal+ Online) oraz numeru Karty Visa Filmowej.

Jeśli nie chcesz korzystać z pakietu dłużej niż darmowy okres 3 lub 6 miesięcy dzięki kodom z promocji, miej w pamięci ten zapis z regulaminu:
"W przypadku, kiedy użytkownik Serwisu CANAL+ online nie będzie chciał korzystać z dalszej płatnej usługi w CANAL+ online (tj. po wykorzystaniu Kodu CANAL + online) powinien w dowolnym momencie przed upływem darmowego okresu dostępu, anulować/dezaktywować usługę. W przypadku braku anulowania/dezaktywacji usługi, zostanie automatycznie pobrana płatność za każdy kolejny, rozpoczęty cykl rozliczeniowy korzystania z Pakietu CANAL+ z Netflix (Plan Standard) w Serwisie CANAL+ online, w standardowej wysokości określonej w warunkach vouchera objętego Sprzedażą"

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta należy wyrobić Kartę Visa Filmową, której warunki pokrywają się z warunkami Karty Otwartej na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Pełno wrażeń z kartą filmową Banku BNP Paribas" możliwe jest na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Metodą otwarcia konta w tej promocji jest wówczas wideoweryfikacja (bo tylko wtedy da się wybrać Kartę Visa Filmową). W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Konkurs "Przygoda jak z filmu"


Na osoby zakładające konto w BNP Paribas, oprócz wyżej opisanej promocji z kodami dostępowymi do pakietu Canal+ Netflix (plan Standard), czeka jeszcze konkurs (tu - jak już wspomniałem - udział wziąć mogą też obecni posiadacze konta w BNP Paribas z wydaną do niego Kartą Visa Filmową) oraz z dostępem do aplikacji mobilnej. 

W konkursie nagrody już gwarantowane nie są, acz komu się poszczęści, ten może być zadowolony (szczególnie kusząca jest nagroda główna z lotem do USA).

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? 
 • najpóźniej do 31.12.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji, dokonując wyboru nagrody, o którą chcesz się ubiegać;
 • udziel odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Pytania konkursowe są różne w zależności od nagrody. Będzie należało odpowiedzieć na pytanie:
"a) W przypadku ubiegania się o Nagrodę pierwszoplanową w postaci podwójnego zaproszenia na wyjazd do Hollywood (...) „Jaką rolę i dlaczego chciałbyś zagrać w hollywoodzkiej produkcji?” lub 
b) W przypadku ubiegania się o Nagrodę drugoplanową w postaci Mini projektor filmowy Prixton Cinema (...) – „Jaki jest według Ciebie najlepszy film do oglądania z przyjaciółmi i dlaczego?” albo 
c) W przypadku ubiegania się o Nagrodę drugoplanową w postaci Maszyny do popcornu: Create Popcorn maker retro (...) - „Jaki film najlepiej pamiętasz z dzieciństwa i dlaczego zapadł Ci w pamięć?” albo 
d) W przypadku ubiegania się o Nagrodę drugoplanową w postaci Kodu do platformy „VOD Green Film Festival” (...) - „Jaki dokument lub wywiad chciałbyś/chciałabyś nakręcić i dlaczego?” albo 
e) W przypadku ubiegania się o Nagrodę drugoplanową w postaci jednorazowej wizyty na planie serialu lub filmu (...) – „Jaki serial według Ciebie powinien mieć swoją kontynuację i dlaczego?”"


Co ciekawe:

"Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie maksymalnie dwa razy, przy czym za każdym razem musi się zarejestrować w Konkursie (...). W przypadku ponownej Rejestracji Uczestnik może ubiegać się o Nagrodę innej kategorii niż w ramach pierwszej Rejestracji w Konkursie. Oznacza to, że w przypadku gdy w ramach pierwszej Rejestracji Uczestnik ubiegał się o Nagrodę pierwszoplanową [czyli wylot do Hollywood - przyp. Mr. Złotówa], to w ramach kolejnej Rejestracji może ubiegać się o wybraną przez siebie Nagrodę drugoplanową [którąś z pozostałych nagród, jak np. projektor - przyp. Mr. Złotówa]. W przypadku natomiast gdy w ramach pierwszej Rejestracji Uczestnik ubiegał się o Nagrodę drugoplanową, to w ramach kolejnej Rejestracji może ubiegać się o Nagrodę pierwszoplanową" 


Konkursowe jury spośród zgłoszeń wyłoni 100 laureatów, którzy o swych wygranych mają być powiadomieni mailowo najpóźniej do 31.01.2024 r. (dla osób, które wygrają projektor lub maszynę do popcornu, dojdzie obowiązek podania - najpóźniej do 09.02.2024 r. - danych adresowych do wysyłki tych nagród).

Do nagród w konkursie organizator funduje też dodatkowe nagrody pieniężne, będące równowartością należnego podatku, które odprowadzi do właściwego urzędu skarbowego.

Za podrzucenie informacji o promocji i konkursie dziękuję Czytelnikowi Sławkowi.

Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Zmiana karencji niepokojąca. Na szczęście wziąłem już udział z krótszą 12-miesięczną.

  OdpowiedzUsuń
 2. W regulaminie okres karencji od 01.10.22r, wiec skąd się wzięło info o 01.01.22r????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatem i ja powtórzę za @Anonimowy 16 października 2023 11:06;
   jeżeli w regulaminie jest mowa o 01.10.2022 r., to dlaczego pomimo przytaczania w komentarzu zapisu z regulaminu, w opisie jest nadal „ co najmniej od 1.01.2022 roku”?

   Usuń
  2. Czeski błąd. Powinno być od 1.10.2022 r. (czyli krócej). Dzięki za czujność - zmienione.

   Usuń
 3. Czy ktoś już otrzymał maila informującego o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...