Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Santander Bank: 24 000 punktów (o równowartości 300 zł) za rejestrację karty kredytowej Mastercard w programie Bezcenne Chwile

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

3.11.2023

Santander Bank: 24 000 punktów (o równowartości 300 zł) za rejestrację karty kredytowej Mastercard w programie Bezcenne Chwile

To już kolejna promocja z punktami powitalnymi w programie lojalnościowym Mastercard.

Promocja "Zakupy z kartą kredytową Mastercard"
Tym razem zyskać mogą posiadacze kart kredytowych wydanych przez Santander Bank. Do zgarnięcia czeka 24 000 punktów, które przełożą się na nagrody - np. bony na zakupy - o wartości 300 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]


Promocja "Zakupy z kartą kredytową Mastercard"


Na początek kilka zdań tytułem wstępu dla osób, które być może pierwszy raz będą miały do czynienia z programem Bezcenne Chwile.

Czym jest program Bezcenne Chwile? To program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (należą do nich oczywiście karty wydawane przez Santander Bank Polska). Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo: voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów). 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Santander Banku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Dla kogo promocja "Zakupy z kartą kredytową Mastercard"? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę kredytową Mastercard Silver lub World Mastercard wydaną przez Santander Bank Polska, która dopiero w okresie od 20.10. do 31.12.2023 r. przystąpi do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę.

Nagrodą w promocji jest jednorazowe zasilenie konta punktowego w programie Bezcenne Chwile. Za spełnienie warunków promocji przewidziane jest 24 000 punktów - ich liczba wystarczy na odbiór nagród o wartości 300 zł.

Limit nagród. Choć promocja ma być dostępna do 31.12.2023 r., to należy zwrócić uwagę, że pula nagród została ograniczona do 3 550 sztuk (po 24 000 punktów każda). W przypadku wcześniejszego zakończenia promocji informacja o tym ma się pojawić tutaj (w tym miejscu pojawi się też zapowiedź spodziewanego wyczerpania puli, ale z zaledwie 1-dniowym wyprzedzeniem).

Zasady promocji "Zakupy z kartą kredytową Mastercard"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, najpóźniej do 31.12.2023 r.:

 • przystąp do programu, rejestrując swą kartę kredytową Mastercard wydaną przez Santander Bank (można to zrobić np. poprzez bankowość internetową lub na stronie bezcennechwile.pl) oraz 
 • wykonaj płatności kartą na sumę min. 100 zł.


Nagrodę w postaci punktów otrzymasz szybko, bo już w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków. Trzeba jednak zachować czujność, gdyż punkty ważne są krótko - przez 2 miesiące od zasilenia konta punktowego w programie Bezcenne Chwile (będzie to czas, w którym należy wymienić punkty na nagrodę z katalogu programu Bezcenne Chwile).

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, uwzględnij, że pod uwagę będą brane wyłącznie transakcje w PLN, wykonywane w sklepach stacjonarnych i/lub internetowych, z wyłączeniem:

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 

transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xiii) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xiv) 8999 – określający wolne zawody, (xv) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz 

zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"


Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę - bez względu na to, ile razy spełni warunki promocji.

💡 Na koniec dodam, że promocyjna ofensywa Santander Banku trwa w najlepsze. Do wzięcia czeka 650 zł w bonusach za konto osobiste. Dodatkowo można zgarnąć 150 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat), a na przedsiębiorców czeka łatwy bonus 500 zł na start + do 2400 zł w bonusach dla aktywnych w promocjach dla zakładających konto firmowe. No i w końcu jeśli chodzi o kartę kredytową, to na start można zdobyć 300 zł do Allegro lub Biedronki.

Za podrzucenie informacji o powyższej promocji dziękuję wielu Czytelniczkom i Czytelnikom.

Przydatne dokumenty:

91 komentarzy:

 1. pytanie czy jeśli mam już kartę MC 123 i zawnioskuję o drugą, MC Silver to po dodaniu obydwu otrzymam 2 x 300zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin powyższej promocji nie wyklucza posiadaczy innych kart MC wydanych przez Santandera.

   Usuń
  2. Oj coś mi się wydaje że tylko World Mastercard i Mastercard Silver są w tej promocji brane pod uwagę a nie 123 (czytaj definicję czym jest "Karta Partnera"). 😎

   Usuń
  3. Regulamin mówi też o tylko jednej nagrodzie

   Usuń
  4. Regulamin:
   "[Jedna Nagroda] Jeden Uczestnik może otrzymać w Promocji tylko i wyłącznie jedną Nagrodę, nawet jeżeli wielokrotnie spełniłby kryteria do jej otrzymania."

   Złotówa:
   "Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę - bez względu na to, ile razy spełni warunki promocji."

   Usuń
 2. Jednym z warunków promocji jest par 3 pkt 2a): w Czasie trwania Promocji są posiadaczami aktywnej i ważnej Karty Partnera.

  Czas trwania promocji definiowany jest jaki : [Czas trwania Promocji] Promocja trwa od 20 października 2023 r. do 31 grudnia 2023 r., ale nie później niż do wyczerpania puli Nagród, o której mowa w ust. 7 poniżej.

  Czy to oznacza, że należy posiadać Kartę w CAŁYM okresie 20.10.2023-31.12.2023 czy np. mogę dopiero teraz ją wyrobić i dołączyć do programu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli teraz kartę wyrobisz (wyrabiając się z tym do 31.12.2023 r. lub do wcześniejszego zakończenia promocji), to będziesz posiadać w "Czasie trwania Promocji". Gdyby miało być tak, że trzeba kartę mieć w całym tym okresie, to zapis w regulaminie musiałby brzmieć inaczej - np. że kartę trzeba posiadać na dzień startu promocji.

   Usuń
 3. Na ich stronie internetowej z tą promocją jest informacja pod Zamów kartę kredytową: Zaloguj się do bankowości mobilnej lub internetowej W zakładce Oferta sprawdzisz, czy przygotowaliśmy dla Ciebie indywidualną ofertę.

  Nie mam takiej oferty. Czy mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji to bez znaczenia w jaki sposób zawnioskujesz o kartę. Acz jeśli nie masz przygotowanej oferty, wtedy bank może wymagać udokumentowania dochodu (w przypadku gotowych ofert, procedura jest uproszczona).

   Usuń
 4. U mnie już 24 000 pkt na koncie BC. 😀

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow. A pozwala odebrać 3 bony po 100 zł do Circle K czy są limitowane np. do 1?

   Usuń
  2. @Anonimowy 3listopada 2023 17:46
   Można odebrać 4 x 50 zł i 2 x 100 zł. Tak wiec punktów jeszcze zabraknie aby w pełni wykorzystać tę opcję.
   Podobno (nie sprawdzałem więc nie wiem) można też zrobić tak, że w jednym miesiącu wykorzysta się opcję 2 x 100 zł i w następnym znów to będzie możliwe.

   Usuń
  3. Ja zawsze biorę tylko Circle i nigdy nie ograniczają. W tym tygodniu odbierałam 4 x 50 z Promocji Paribas.

   Usuń
 5. Czy promocja ta łączy się z inną promocja karty kredytowej Santander "400 zł w bonach do Allegro" ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 400 zł w bonach do Allegro to promocja Santander Consumer Banku (którą opisuję tutaj), a Santander Consumer Bank i Santander Bank Polska to dwa odrębne banku. Ta wyżej opisywana promocja z punktami w programie Bezcenne Chwile dotyczy wyłącznie drugiego z wymienionych.

   Usuń
 6. Jak sprawdzić jaka mam kartę kredytową w Santander? Silver, World czy jeszcze inna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wejdziesz w aplikacji lub bankowości w karty to masz ich nazwy.

   Usuń
 7. Jeżeli mam już zarejestrowana w BCH kartę 123 (od dawna) to mogę teraz założyć MasterCard silver, zarejestrować w BCH i dostać nagrodę? Czy osoby posiadające inną kartę Santadera są wyłączone?

  OdpowiedzUsuń
 8. Normalne sklepy online się łapią? bo w Polsce to 99% korzysta z tych bramek do płatności a regulamin zawiera “ (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi)”….jeszcze ciekawe czy kupno cyfrowej gry w Playstation Store przejdzie….

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale wtedy nie masz kodu pośrednika ale kod MCC sklepu. Np 5661 CCC, 5999 Allegro.

   Usuń
  2. Empik również ma MCC 5999

   Usuń
 9. Jakie są opłaty związane z kartą kredytową ?
  Czy po spełnieniu warunków promocji i otrzymaniu nagrody od razu można zamknąć konto ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Aktualnie nie posiadam żadnych produktów banku Santander Bank Polska. Widzę że bank posiada w swej ofercie 2 rodzaje kart kredytowych: World Mastercard, Mastercard Silver. Czy mogę dokonać wyrobienia tych dwóch kart i zaraz po spełnieniu warunków promocji i otrzymaniu nagrody z nich zrezygnować ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeśli mam zarejestrowane karty z innych bankach w bezcennych chwilach to mogę skorzystać z tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy jeśli jestem już w bezcennych chwilach w innym banku to mogę skorzystać z tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Zarejestrowana karta debetową wyklucza z promocji? Nie ma chyba nic o tym w regulaminie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podbijam pytanie bo w citihandlowym był z tym kłopot

   Usuń
 14. Czy spłata allegro pay przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Allegro Pay ma MCC 6012.

   Usuń
  2. CA potraktowało w moim przypadku AllegroPay jako instytucję finansową i nie zaliczyło transakcji kartą. Więc tutaj może być podobnie

   Usuń
  3. @Anonimowy, 5 listopada 2023, 17:31
   CA zdecydowanie niczego tu nie potraktował, gdyż MCC nadaje kto inny - taki klimat :)

   Usuń
 15. Ale zwykła płatność kartą na Allegro przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Allegro ma MCC 5999

   Usuń
  2. To tak czy nie? Nie widzę w rozpisce tego kodu.

   Usuń
  3. No to jak nie ma kodu, to tak

   Usuń
  4. Zwykła tak. Tym bardziej że Allegro to partner Bezcennych Chwil.

   Usuń
 16. Czy wystarczy jedna transakcja na min 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale lepiej zrobic w 10 żeby opłaty za karte nie było

   Usuń
  2. jbk to ta karta przez 12 msc nie jest darmowa, trzeba robić te 10 transakcji?

   Usuń
  3. @jbk w promocji przez 12 miesięcy karta jest bez opłaty i bez tego wymogu 10 płatności/mies.

   Usuń
  4. W tej promocji nie ma zniesienia oplat, to w tej drugiej black week jest

   Usuń
 17. Byłam dziś w oddziale założyć tę kartę. Niestety jak się nie ma u nich konta, trzeba przechodzić cały proces z weryfikacją zdolności kredytowej i dokumentami, u mnie to jakiś PIT za ubiegły rok i Bóg wie co jeszcze. Wg konsultantki, z rachunkiem dają kartę na oświadczenie. Dałam sobie spokój...

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie moge zarejestrować karty kredytowej w BCH. Niby wszystkie dane poprawne, ale na końcu mam komunikat: "spróbuj ponownie później lub skontaktuj sie z bankiem". W banku mówią że z ich strony wsio ok, odsyłają do BCH. W BCH wzięli ode mnie dane i czekam na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A spróbowałeś ponownie, pewnie nie?
   U mnie i u żony też za pierwszym razem się nie udało, za drugim tak.
   U mnie wyskoczył jakiś kod z smsa i po wpisaniu poszło dalej, u żony przekierowanie do logowania w banku.
   Jakaś ochrona 3D Secure, czy coś podobnego.

   Usuń
  2. Próbowałem wiele razy zanim zadzwoniłem do banku. Nikt nie wie o co chodzi.

   Usuń
  3. Dzisiaj karta się zarejestrowała. Cuda.

   Usuń
 19. Odpowiedzi
  1. Przecież jest już taka informacja.

   Usuń
  2. Tak, dzisiaj, w czwartek. Transakcji kartą dokonałam w ostatni piątek, a więc cały proces potoczył się szybko. Dodam jeszcze, że nie mogłam dodać mojej karty kredytowej Sandantera do żadnego z kont w BC ( mam 3 na różne maile). Założyłam nowe konto tzn. na nowego maila i wszystko poszło sprawnie.

   Usuń
  3. Ja również transakcje kartą wykonałam 2 zeszły piątek, punkty za transakcję skoczyły mi w czwartek, ale tych promocyjnych 2400 jeszcze nie otrzymałam

   Usuń
 20. Sugeruję logowanie się do Bezcennych Chwil i sprawdzenie czy są udzielone zgody, u mnie we wtorek między porannym a popołudniowym logowaniem "w magiczny sposób odznaczyła się zgoda".

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy ktoś kto weźmie udział z innymi kartami w BCH może skorzystać z promocji? Czy ma ktoś info na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę kredytową Mastercard Silver lub World Mastercard wydaną przez Santander Bank Polska, która dopiero w okresie od 20.10. do 31.12.2023 r. przystąpi do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę" 🤡

   Usuń
  2. Mam kartę kredytową 123. Zanim sprawdziłam jaka mam kartę zapisałam ją do Bezcennych chwil. Uznałam że nie spełniam warunkow I nic z tego nie będzie. Dziś weszłam na konto Bezcennych chwil i się zdziwiłam. Mam 24.000 punktow

   Usuń
  3. Czyli miła niespodzianka. Ale wbrew regulaminowi. Tylko się cieszyć.

   Usuń
 22. Dziś dostalam punkty, płatność 6 listopada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również dostałem na wszystkie 3 konta, które 'obsługuję' 😃

   Usuń
  2. W moim przypadku punkty przyszły w 3 dni robocze od płatności kartą (via google Pay - zanim 💳 przyszła do 🏡 )

   Usuń
 23. W końcu dziś po 7 dniach od wykonania transakcji kartą punkty wpadły, świetna promka :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Santander robi sobie jakieś żarty z tą akcją… transakcje dawno zrobione a punktów dalej nie ma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Santander nie jest organizatorem promocji...

   Usuń
  2. Spoko, pula nagród jest dość pokaźna, gdyż wynosi aż 3550 sztuk, a promka trwa dopiero nieco ponad 5 tygodni 😋

   Usuń
  3. Ciekawe czy jest gdzieś jakiś licznik puli premiowej?

   Usuń
  4. Dokładnie, zgodnie z opisem w regulaminie Santander Polska S.A. jest w tej promce partnerem MasterCard Europe SA.

   Usuń
 25. I co z tymi punktami? Minęło półtora tygodnia i nic...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie zakupy 6.10, punkty wpadły 14.10.
   Coś ostatnio BCH się ociągają z dodaniem zakupów do listy transakcji.
   Sprawdzałeś kiedy pojawiły się zwykłe punkty?

   Usuń
  2. Transakcje ponad 100 pln dawno widnieją w BCH. Wiszą tam od półtora tygodnia. A punktów ni ma :(

   Usuń
  3. Promocja jeszcze się nie zakończyła, więc pozostaje reklamacja.
   Ja już nie zliczę ile razy musiałem składać reklamacje w BCH, i szykuje się kolejna z Aliora. Niby jakieś drobne punkty, ale nie lubię jak robią ze mnie wała.
   Porobili całą masę promocji, ale jak widać system niewydolny.

   Usuń
  4. Może trafiły do spamu?

   Usuń
  5. Pinindzy tesz ni ma :)

   Usuń
 26. Poszła reklamacja telefonicznie. Pani stwierdziła że punkty rzeczywiście powinny już być "a ni ma" (

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie się składa te reklamacje?

   Usuń
  2. 616 781 369

   Usuń
  3. Czy to jest telefon stacjonarny?

   Usuń
  4. No i zabanglało. Na drugi dzień po złożeniu reklamacji 24 tysi punktów na koncie BCH.

   Usuń
  5. "616 781 369 Czy to jest telefon stacjonarny?"

   A jakie to ma znaczenie? Na ten numer składałem reklamacje i pomogło.

   Usuń
  6. To chyba jest numer do poznańskiego oddziału Wubeku albo do Majorel Polska.

   Usuń
  7. Nie. To jest do salonu masażu erotycznego. Jak wymyślać to wymyślać. A nie prościej zadzwonić niż wymyślać jakieś historie "do kogo ten numer" ?

   Usuń
  8. 61 to zawsze kierunkowe do Poznania.

   Usuń
 27. Mam ciekawy problem związany z tą promocja. Punkty zostały naliczone (24000), zamówiłem 4 x karty podarunkowe allegro (4x50 zł) oraz 2 x monety (50) allegro. Kody na monety zostały przesłane SMS natomiast kody na karty podaunkowe nie. Pisałem już trzy maile na adres pl.mastercard@majorel.com i brak odzewu. Co mam dalej robić, gdzie pisać ? Może Mr. Zlotówa ma pomysł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń do BCh, problem jest po ich stronie. Najszybciej rozpatrują zgłoszenia telefoniczne. Maile odpowiedź po min. 7 dniach.

   Usuń
 28. Cześć, napisz jeszcze reklamacje do banku. Ja zwykle pisze zarówno do banku i mastercard- zwykle skutkuje:)

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy jeżeli posiadam kartę debetową Santander zarejestrowana w programie rok temu (też były jakie punkty za to) i zarejestrowałem teraz kartę kredytową, to załapie się na punkty z nowej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Dla kogo promocja "Zakupy z kartą kredytową Mastercard"? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę kredytową Mastercard Silver lub World Mastercard wydaną przez Santander Bank Polska, która dopiero w okresie od 20.10. do 31.12.2023 r. przystąpi do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę."

   Usuń
  2. Jeśli gdzieś tu/w regulaminie znajdziesz wykluczenie debetowej to nie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...