Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł do Allegro lub Biedronki w promocji "Karta kredytowa na Black Week 2023" w Santander Banku

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

3.11.2023

300 zł do Allegro lub Biedronki w promocji "Karta kredytowa na Black Week 2023" w Santander Banku

Oto najnowsza edycja promocji karty kredytowej Santander Banku.

Santander Bank: "Karta kredytowa na Black Week 2023"
Do zgarnięcia jest 300 zł na zakupy - samodzielnie można wybrać czy to ma być bon do Allegro, czy do Biedronki. Promocja w praktyce skierowana jest wyłącznie do obecnych klientów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Santander Banku, sprawdź jak zgarnąć 650 zł w bonusach na start (tym razem to więcej, niż w poprzednich edycjach, a do tego już od miesiąca obowiązuje skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku, więc dla niektórych oznacza to okazję na opłacalny powrót). W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki promocji oraz prześwietlenie oferty Konta Santander (choć trzeba mieć na względzie, że założenie tego konta dopiero teraz, nie umożliwi udziału w niżej opisywanej promocji karty kredytowej, ale może otworzyć drogę do tego w przyszłych, podobnych promocjach).

Poniżej skupiam się już na nowej promocji z kartą kredytową w roli głównej.

Choć już tutaj chcę zauważyć, że w Santanderze dostępna jest inna promocja z kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk, w której zgarnąć można aż 600 zł, aczkolwiek wymaga ona bardzo dużej aktywności w płaceniu kartą i to tylko w wybranych kategoriach miejsc (bank nalicza moneyback od 1 do 5%). Gdy spojrzeć na promocje kart kredytowych w innych bankach, to do zgarnięcia mamy więcej i/lub łatwiej. Citibank do wyboru daje do 990 zł w bonusach (w bardzo prostej promocji, w której wystarczy wykonywać płatności na sumę min. 99 zł miesięcznie) lub 600 zł w bonach do Lidla, a w Santander Consumer Banku zgarnąć można 400 zł do Allegro (+ moneyback do 360 zł rocznie). Z kolei Bank Pekao przygotował punkty w programie Bezcenne Chwile przekładające się na nagrody o wartości nawet 800 zł.

Santander Bank: "Karta kredytowa na Black Week 2023"


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada żadnej karty kredytowej Santander Banku co najmniej od 1.02.2023 r.

Jako że umowę o kartę kredytową w ramach niniejszej promocji należy zawrzeć wyłącznie za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej, to w praktyce trzeba już do niej mieć dostęp.

Jednakże nie da się zrobić tak, że otworzysz konto i od razu zawnioskujesz o kartę kredytową, gdyż w regulaminie promocji znaleźć możemy zapis, iż "Możesz to zrobić, jeśli udostępniliśmy Ci taki wniosek w Twojej bankowości internetowej lub mobilnej po wstępnej ocenie ryzyka kredytowego". A taka gotowa, spersonalizowana propozycja oferty karty pojawia się w oparciu o historię korzystania z konta po co najmniej kilku miesiącach (ta dzisiaj opisywana promocja już się zakończy, ale pozostaje mieć nadzieję na jej kolejne odsłony).

Nagroda w promocji Santander Banku. Dla uczestników promocji "Karta kredytowa na Black Week 2023" bank przygotował nagrodę w postaci bonu o wartości 300 zł - a do wyboru są bony do:


Limit uczestników w promocji Santander Banku
. W regulaminie akcji znaleźć można zapis, że promocja ma być dostępna "do uzyskania maksymalnej liczby zgłoszeń w promocji (2000), ale nie dłużej niż do 20 listopada 2023 roku". O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji bank poinformuje na stronie promocji.

[Aktualizacja: w niniejszej promocji warto pomyśleć o wyrobieniu karty kredytowej Mastercard, gdyż dzięki niej można zdobyć 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, co przełoży się na dodatkowe nagrody - np. bony na zakupy - o wartości 300 zł. O tej promocji piszę tutaj.]


Zasady akcji "Karta kredytowa na wiosnę" w Santander Banku


By wziąć udział w promocji i zdobyć 300 zł w bonie na zakupy:

 • najpóźniej do 20.11.2023 r. (ale miej na uwadze ewentualność wcześniejszego wyczerpania puli):
  • zarejestruj się na stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji (na tym etapie wybierając dla siebie nagrodę, która Cię interesuje, a więc bon 300 zł do Allegro lub do Biedronki);
  • złóż wniosek o kartę kredytową [zgodnie z regulaminem "wyłącznie na Twoim urządzeniu (tablet, komputer, telefon)"] oraz zawrzyj umowę z bankiem poprzez bankowość internetową lub w aplikacji mobilnej;
  • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną oraz drogą telefoniczną i na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK), a także nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych;
  • podaj bankowi aktualny numer telefonu komórkowego ;
 • w grudniu 2023 oraz w styczniu i lutym 2024 roku (w każdym z tych trzech miesięcy kalendarzowych) wykonaj co najmniej 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro i/lub w Biedronce).

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że w regulaminie bank informuje, iż:
"W promocji nie będziemy brali pod uwagę poniższych płatności: 
a. dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie zrealizował zwrot w okresie transakcyjnym, 
b. transakcji Quasi Cash [tj. transakcje bezgotówkowe, podczas których dochodzi do wymiany środków na gotówkę/ jednostki pieniężne w szczególności w punktach oznaczonych, jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory], 
c. płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket."


Nagrodę bank ma przesłać SMS-em lub wiadomością w bankowości internetowej albo mobilnej najpóźniej do 31.03.2024 roku. Do tego czasu nie zamykaj karty, nie składaj wypowiedzenia ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Ile kosztuje karta kredytowa w Santander Banku?


Regulamin promocji nie narzuca jaką kartę kredytową wyrobić, więc można wybrać dowolną z oferty Santander Banku.

Dobrą wiadomością jest to, że ów regulamin przewiduje jeszcze jeden przywilej dla uczestników promocji: "brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy". A co dalej? Po upływie 12-miesięcznego okresu preferencyjnych warunków, zaczną obowiązywać już standardowe, wynikające z taryfy opłat i prowizji. W związku z tym najlepiej wybrać kartę, która będzie najłatwiejsza w utrzymaniu za 0 zł, a taką jest srebrna karta kredytowa (Silver). W jej przypadku opłata miesięczna wynosi 7,50 zł, ale można jej uniknąć, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostanie min. 10 płatności (na dowolne kwoty).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję licznemu gronu Czytelniczek i Czytelników.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. na X (daw. Twitter) i na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

26 komentarzy:

 1. Konto otworzyłem na początku października, dopiero 03.11 wpłynęły na nie pierwsze środki i oczywiście wcześniej nie korzystałem nawet z karty bo dopiero również 03.11 dopiero ją aktywowałem.

  Mimo to mam w zakładce oferta opcję z wnioskiem o kartę w tej promocji więc wygląda na to że jak ktoś otworzy konto to od razu będzie miał opcję skorzystać z tej promocji bo Bank nie przygotowuje oferty na podstawie historii promocji a jest to randomowa oferta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Laczy sie z promocja na 300 zl z bezcennych chwil, a wiec za jedna karte mozna miec 600 zl

   Usuń
  2. Jeżeli mowa o wnioskach w ofertach, to mam tam również możliwość złożenia takiego wniosku o dowolną z czterech kk w tej promocji, mimo że już jedną z tych kk posiadam.
   Brałem udział w promocji "Karta kredytowa na lato" i warunki mam już spełnione a były takie same jak w tej promocji. Nawet okres karencji jest taki sam.

   Ps. Podany tu link do regulaminu promocji jest błędny. Prawidłowy to:
   https://www.santander.pl/_fileserver/item/1517274

   Usuń
  3. Oferta może być ale czy jest na konkretną kwotę? Są już takie gotowce że wtedy podają że możesz skorzystać z limitem do 4000 zł itp.

   Usuń
  4. Oni wszystkim wyswietlaja te oferty, czy spelniasz warunki czy nie, co oczywiscie troche wprowadza w blad

   Usuń
  5. @kate, dodałem tę informację jako aktualizację - promocję z 24 000 punktów opisałem później, już po publikacji powyższego wpisu.

   @Anonimowy 3 listopada 2023 16:30, jeśli chodzi o promocję "Karta kredytowa na Black Week 2023", to wyklucza ona obecnych posiadaczy jakiejkolwiek karty kredytowej wydanej przez Santander Bank (nie można posiadać karty kredytowej co najmniej od 1.02.2023).

   Link do regulaminu poprawiony. Dzięki za czujność.

   Usuń
  6. Ja pisałam to oczywiście po to, by tylko poinformować o tym że tam jest taka oferta. Sam - tak jak wspomniałem - mam już spełnione warunki dla mojej promocji, oraz dla 24k pkt w BC. Dodatkowo także zgarnąłem jeszcze 100 zł w innej promocji a więc łącznie za tę kartę w moim przypadku jest 700 zł. Teraz czekam tylko na te 300 zł za samą kartę.
   Nie spodziewałam się, że ta promocja kk da taki zysk. Brałem udział z myślą o 300 zł do Biedronki bo na Allegro mam już tyle, że nie wiem jak to wykorzystać (np. z Paribasa ostatnio brałem ale też z innych promocji i zbierania punktów).

   Usuń
 2. MasterCard Silver zamówiona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jak 3.11 złożyłem wniosek o kartę kredytową pod Punkty Bezcenne chwile, a dziś zapisałem się na stronie promocji to załapię się na to, czy najpierw rejestracja potem wniosek?

  OdpowiedzUsuń
 4. czy posiadanie konta biznesowego umożliwia skorzystanie z promocji? niestety w aplikacji/bankowości internetowej nie widzę opcji wnioskowania o kartę kredytową :(

  OdpowiedzUsuń
 5. trzeba wydać 500zł w kazdym z 3miesięcy czy łacznie w 3 miesiące?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "W grudniu oraz w styczniu i lutym (w każdym z tych trzech miesięcy kalendarzowych) wykonaj co najmniej 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł" 🤡

   Usuń
  2. W artykule masz jasno podane "w grudniu 2023 oraz w styczniu i lutym 2024 roku (w każdym z tych trzech miesięcy kalendarzowych)"

   Usuń
 6. Czy moge zamknac konto osobiste i karte debetowa po tym jak otworzylem karte kredytowa i biore udzial w tej promocji? Nie strace mozliwosci uzyskania tych bonow do allegro?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ok. Przyszedł kod na 300 do alledrogo. Karta do zamknięcia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przyszedł dziś kod smsem.

  OdpowiedzUsuń
 9. dziś wpadł kodzik na 300zł

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawe, bo u mnie nie ma jeszcze kodzika :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamacja zgłoszona i odrzucona przez Santander, podobno nie zgłosiłem udziału w promocji przez wymagany link !!! Pewny jestem że to zrobiłem. Nie mamy pana kapelusza i co nam zrobisz ;(

   Usuń
  2. Zawsze zapisując się do jakiejś promocji zapisuję sobie print screeny - z wypełnionym formularzem z widocznym przyciskiem wyślij i po wysłaniu z jakimś komunikatem, typu wniosek wysłany, zgłoszenie przyjęte itp. A jak jedziesz na zaufaniu to tak to właśnie wychodzi.

   Usuń
  3. @Anonimowy, 5 kwietnia 2024, 07:44 - niestety zrzutu ekranu nie idzie zrobić w apce, a to ostatnio stało się dość częstą metodą składania wniosków 😳

   Usuń
  4. Odwołaj się. Napisz że na pewno było zrobione co trzeba było bo znasz się na promocjach.

   Usuń
  5. Mam taką samą sytuację - zgłosiłem reklamację - odrzucili, odwołałem się - odrzucili przepisując pierwsze pismo w sumie nie do końca odpowiadając na moje zarzuty, że o potwierdzeniu na e-mail ani słowa w regulaminie i na stronie promocji. Też jestem pewien, że wybierałem bony do Biedronki i, że im się na serwerze nie zapisało. Na promocjach zęby zjadłem a tutaj taki zonk z tym bankiem. Nie liczę już na pozytywne załatwienie sprawy ale jeszcze raz sobie napiszę.

   Usuń
  6. U mnie ten sam problem - brak kodów, reklamacja odrzucona.

   Usuń
  7. Anonimowy5 kwietnia 2024 08:58 - jak nie można zrobić print screrna w aplikacji Santander, jak można. Nawet takiego długiego od góry do dołu, zawierającego wszystko na stronie. Właśnie sprawdziłem po zalogowaniu i ich aplikacja akurat na to zezwala. Z ciekawości wszedłem w obecnie oferowaną promocję ich kk, spokojnie można zrobić print screrna z formularzem zgłoszeniowym 🙂

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...