Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Alle kody" (z bonusami do 460 zł za konto w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

20.11.2023

Uczestniku promocji "Alle kody" (z bonusami do 460 zł za konto w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników jednej z niedawnych promocji konta w BNP Paribas.

Finalizacja promocji "Alle kody" w BNP Paribas
To czas, gdy organizator rozsyła maile powiadamiające o przyznaniu pierwszej premii, a więc gdy należy uzupełnić dane do wypłaty premii. Przypominam o tym i również przy okazji podpowiadam, jak w BNP Paribas zyskać jeszcze więcej.

Wspomniana szansa na zwiększenie zysków w BNP Paribas skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów tego banku (posiadanie konta nawet założonego w promocji w niczym nie przeszkadza). A do zgarnięcia jest 500 zł w bonach na zakupy za przetestowanie karty kredytowej (w podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa oraz omówienie warunków promocji). Na osoby posiadające już kartę wydaną przez BNP Paribas (w tym na kartę Mastercard do konta osobistego) czekają punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile, które przełożą się na nagrody - np. bony na zakupy - o wartości 200 zł.

Finalizacja promocji "Alle kody" w BNP Paribas


Zasady uczestnictwa i warunki do spełnienia szczegółowo omówiłem we wpisie: "Zgarnij (łatwo i szybko) 460 zł w gwarantowanych bonusach za konto w BNP Paribas".

Kto założył konto w promocji i aktywował wydaną do niego kartę do 8.10., ten już zapewnił sobie 2 bony do Allegro po 20 zł. Z kolei wykonanie w październiku transakcji Blikiem na sumę min. 200 zł, co najmniej 1 przelewu na min. 400 zł oraz zapewnienie 3 logowań do aplikacji, otworzyło drogę do zgarnięcia pierwszej premii w wysokości 210 zł. Teraz do tych osób bank rozesłał maile (na przesłanie wiadomości organizator dał sobie czas do 20.11.2023 r.) z kodem, za pomocą którego należy zalogować się na stronie promocji i tam jednorazowo, najpóźniej do 26.11.2023 r. podać numer rachunku konta osobistego założonego w BNP Paribas w ramach promocji. I to właśnie na ten rachunek pierwsza premia (210 zł) ma wpłynąć już do 30.11.2023 r.

Poza tym w listopadzie pamiętaj spełniać pozostałe warunki, by zgarnąć kolejną premię 210 zł, która ma być wypłacona do 31.12.2023 r. (pamiętaj, by do tego czasu nie zamykać konta, ani nie rezygnować z wydanej do niego karty oraz dostępu do bankowości internetowej). 

Nim przejdę do podpowiedzi co zrobić, jeśli wyczekiwany mail od organizatora do Ciebie nie dotarł, to niżej podpowiadam...

... jak obecnie zarobić więcej?


Jeśli spodobał Ci się udział w niniejszej promocji BNP Paribas, to podobnych promocji nie brakuje. Na ten moment szczególnie warto sprawdzić poniższe propozycje:


A że bankobiorca nie samymi promocjami kont osobistych żyje, to też przy okazji przypomnę o promocjach kart kredytowych, w których można zgarnąć 990 zł w bonusach od Citibanku oraz 800 zł w bonach na zakupy dzięki karcie Pekao


Co zrobić w przypadku braku maila o nagrodzie? 


Wiadomość od organizatora jest tak wyczekiwaną, gdyż nie tylko powiadamia o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod potrzebny do zalogowania na stronie promocji. Jeżeli tej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy", "powiadomienia" lub "inne". 

W sytuacji gdy jednak i tam nie ma wiadomości od organizatora, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji:

"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen (Hagen Sp. z o.o.), ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: allekody@promocja.bnpparibas.pl 

2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 

3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail"


Treść takiej ewentualnej reklamacji nie musi być jakimś elaboratem. Wystarczy krótka notka choćby według następującego wzoru:

Biorę udział w "Alle kody". Mimo spełnienia wszystkich warunków przewidzianych w regulaminie, a także realizacji aktywności wymaganych dla uzyskania nagrody, do dziś nie dotarła do mnie wiadomość powiadamiająca o przyznaniu pierwszej premii. W związku z powyższym zgłaszam reklamację i proszę o weryfikację mego zgłoszenia oraz przesłanie danych do logowania, które pozwolą mi podać numer rachunku konta do wypłaty należnej premii. Oto moje dane identyfikacyjne: 

Imię i nazwisko: 

Adres mailowy użyty podczas rejestracji na stronie promocji:


Pamiętaj też, że nawet gdy Ci umknie termin uzupełnienia danych (bo np. przegapisz maila od organizatora), to nadal nic straconego - nagroda nie musi przepaść. Regulamin promocji przewiduje scenariusz dla osób, które się spóźnią. Można w nim bowiem znaleźć następujący zapis: 

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 4 lit. b [tj. do 26.11.2023 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: allekody@promocja.bnpparibas.pl Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 29 września 2024 r. po tym terminie nagroda nie zostanie wydana"


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:4 komentarze:

 1. Czyli jak mam kartę MC Otwartą na Dzisiaj do konta w ramach tej promocji to teraz mogę jeszcze zarejestrować ją i zdobyć 200zł w punktach Becennych Chwil?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Można otrzymać maks. aż 3 x 16 tys. punktów!

   Promka "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" trwa do końca tego ku 😃

   Usuń
  2. Promocja ma być dostępna do końca roku, ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 15 tys. nagród.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...