Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bony na zakupy w promocji dla posiadaczy karty kredytowej Citi

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

20.11.2023

Bony na zakupy w promocji dla posiadaczy karty kredytowej Citi

Można by rzec... i znów ten Citibank 😉

Promocja "Zimowe zakupy z Kartą Kredytową Citibank"
Promocyjna ofensywa tego banku trwa w najlepsze. Tym razem propozycja skierowana jest zarówno do obecnych, jak i do nowych klientów. Do zgarnięcia są bony na zakupy (do H&M, Empik, Douglas, Media Expert oraz W. Kruk) oraz kody rabatowe.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Co mam na myśli, pisząc o promocyjnej ofensywie Citibanku? Mnogość serwowanych w ostatnim czasie okazji do bankobrania - za kartę kredytową Citi Simplicity do wzięcia czeka 990 zł w bonusach lub 600 zł w bonach do Lidla lub głośnik JBL (w podlinkowanym wpisie znajdziesz porównanie tych trzech promocji, które pomoże Ci w wyborze odpowiedniej dla siebie). Zgarnąć też można 350 zł premii za bezwarunkowo darmowe konto osobiste. Są też promocje dla obecnych posiadaczy karty kredytowej - za podwyższenie limitu kredytowego można uzyskać 100 zł do Allegro i/lub 50 zł do Biedronki (a przecież niedawno skończyły się akcje z punktami w programie Bezcenne Chwile, czy z bonami na zakupy za określoną liczbę płatności).

Teraz czas na kolejną propozycję, nad którą pochylam się w niniejszym wpisie.

Promocja "Zimowe zakupy z Kartą Kredytową Citibank"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca główną kartę kredytową wydaną przez Citibank (jeśli takowej jeszcze nie posiadasz, możesz wziąć udział w jednej z promocji z bonusami powitalnymi i z poniższą promocją zwiększyć sumę nagród odebranych od Citi).

Nagrody. Citibank przygotował 2 000 nagród - w skład każdej z nich wchodzi bon na zakupy (o wartości 50 zł) oraz kod rabatowy. Dokładnie wygląda to tak:

 • 400 nagród nr 1 – składających się łącznie z: karty upominkowej H&M o wartości 50 zł i kodu rabatowego uprawniającego do zniżki 15% przy zakupach za min. 100 zł. 
 • 400 nagród nr 2 – składających się łącznie z: e-Karty Empik o wartości 50 zł i kodu do Empik Premium. 
 • 400 nagród nr 3 – składających się łącznie z: e-Karty upominkowej Douglas o wartości 50 zł i kodu rabatowego uprawniającego do zniżki 25% przy zakupach za min. 199 zł.
 • 400 nagród nr 4 – składających się łącznie z: karty podarunkowej Media Expert o wartości 50 zł i bonu rabatowego uprawniającego do zniżki 10% na 4 wybrane marki: Götze & Jensen, Milla Home, Setti +, Mad Dog. 
 • 400 nagród nr 5 – składających się łącznie z: kodu zakupowego (elektroniczny karnet jubilerski) W.KRUK o wartości 50 zł i bonu rabatowego uprawniającego do zniżki 15% na zakup biżuterii za minimum 299 zł.

Na którą nagrodę się trafi, tego nie wiadomo, gdyż będą one przyznawane według następującej kolejności: 50 nagród nr 1, 50 nagród nr 2, 50 nagród nr 3, 50 nagród nr 4, 50 nagród nr 5 i ponownie 50 nagród nr 1, 50 nagród nr 2 itd., aż do wyczerpania puli 2 000 nagród. Gdy do tego dojdzie, bank opublikuje komunikat o zakończeniu promocji tutaj.

Zasady promocji "Zimowe zakupy z Kartą Kredytową Citibank"


By wziąć udział w akcji, najpóźniej do 15.01.2024 r. (uwzględniając jednak ewentualność jej wcześniejszego zakończenia w związku z możliwością wyczerpania puli nagród):

 • zarejestruj się na stronie promocji
 • główną kartą kredytową (lub dodatkową bądź nośnikiem zbliżeniowym, jeśli takowe posiadasz) wykonaj 2 płatności o wartości min. 100 zł każda u dwóch partnerów banku, którymi są: H&M, Empik, Douglas, Media Expert, W.KRUK (mogą to być również płatności Blik; nie zaliczą się wypłaty gotówki Blik, przelewy na telefon Blik, ani transakcje w części lub całości zwrócone).

Promocja została podzielona na 2 części: od 15.11 do 10.12.2023 r. (etap nr 1) oraz od 11.12.2023 do 15.01.2024 r. (etap nr 2). W każdym z etapów można zdobyć po jednej nagrodzie, a więc jeden uczestnik promocji może uzyskać maksymalnie 2 nagrody.

Wysyłka nagród nastąpi za pomocą wiadomości w bankowości internetowej Citibanku (logować należy się do niej przez przeglądarkę internetową; tej wiadomości najpewniej nie da się znaleźć w aplikacji). A nastąpi to do 10.01. (dla zdobywców nagród w etapie nr 1) oraz do 10.02.2024 r. (dla osób, które nagrody zgarną w etapie nr 2). Do czasu otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę kredytową Citibanku i nie wypowiadaj umowy z bankiem.

To co już zainteresuje zwycięzców, informacje o sposobie wykorzystania bonów i kodów rabatowych oraz o terminie ich ważności można znaleźć w regulaminie promocji (do którego linkuję na końcu niniejszego wpisu) w punktach od 17 do 103.

Bądź na bieżąco z promocjami. na X (daw. Twitter) i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

22 komentarze:

 1. Te płatności muszą być u dwóch różnych partnerów? Czy mogą być dwie u jednego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze trafi się tego typu komentarz. Ludzie czytać nie umiecie?

   Usuń
 2. Czyli można "nieszczęśliwie" dostać 2 karty do KRUKA, i nie wiadomo, co z tym zrobić...A wydawało się, że po poprzedniej promocji tego typu z bonami na 10 zł do biedronki i innych sklepów, czegoś się nauczyli. Tam dawali zdaje się kody na 3 m-ce do Spotify czy podobnego serwisu z terminem wklepania w ciągu jednego miesiąca i niektórzy dostawali 5 takich kodów i nie wiadomo było, co z tym zrobić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Jak trafię Kruka to stwierdzę że trudno i że mam pecha ale będę żyć dalej :)

   Usuń
  2. Niby tak ale 200 zł wydane w: H&M, Empik, Douglas, Media Expert, W.KRUK - na potrzeby dostania tych bonusów jednak można lepiej ulokować mając pewny zwrot kasy ;) No chyba, że dla kogoś wydanie po 100 zł w mega drogim Empiku lub Kruku jest jak zakup bułek - wtedy się zgadzam, że można mieć potem pecha w losowaniu :)

   Usuń
 3. Proszę o więcej informacji na temat lokaty 7 % na pół roku w City Handlowy. Jakie warunki trzeba spełnić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co widziałem to są tam dość duże haczyki.

   Usuń
  2. Na temat propozycji tej lokaty kilka zdań napisałem w komentarzu tutaj (w skrócie: realne oprocentowanie niestety wyniesie mniej).

   Usuń
 4. Tak dziadowskiej promocji jeszcze nie widziałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja może nie jest zła, tylka ta losowość dostawania nagród bez sensu

   Usuń
  2. Anonimowy22 listopada 2023 22:41
   Cieszę się gdy czytam takie opinie. Jest większa szansa że się załapię :)

   Usuń
 5. Czy można prosić o omówienie promocji "baw się i zyskaj do 600 zł z kartą kredytową" City Banku?

  OdpowiedzUsuń
 6. A wczoraj płaciłem w Empiku nie wiedząc o tej promocji... W każdym razie rozumiem, że jak zrobię jedną transakcję u Kruka w 1 etapie a drugą transakcję w Empiku w 2 etapie to promocja nie zadziała? Trzeba u dwóch różnych w jednym albo drugim etapie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy zakupy mogą być online? Czy tylko stacjonarnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin pkt 6:
   Partnerzy Oferty to: H&M, Empik, Douglas, Media Expert, W.KRUK. Transakcje, o których mowa w pkt. 4 b) mogą zostać dokonane w sklepach stacjonarnych lub internetowych Partnerów Oferty.

   Usuń
 8. Dostał ktoś nagrody bo ja spełniłem warunki i lipa nic nie ma

  OdpowiedzUsuń
 9. kiedy wysylali za ostatni etap, niby do 10 lutego czas...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No trzeba poczekać do 10.02 a jak nie przyjdzie to reklamacja.

   Usuń
  2. jak reklamacja jak to nie byla nagroda gwarantowana a pula okreslona ;)
   pytam czy ktos dostal bo to by oznaczalo ze juz rozsylali

   Usuń
  3. No niby prawda ale bank nie informował o wyczerpaniu puli nagród.

   Usuń
 10. Tak jak się spodziewałem po reklamacji, kruk

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...