Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Loteria Urodzinowa z okazji 15 lat Alior Banku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

8.11.2023

Loteria Urodzinowa z okazji 15 lat Alior Banku

Bank świętuje swe 15. urodziny i z tej okazji przygotował loterię. 

Alior: Loteria Urodzinowa
Na posiadaczy karty Mastercard (wydanych do konta lub kredytowych) czekają nagrody pieniężne w wysokości 150 zł, 15 i 150 tys. zł. Dla każdego jest i nagroda gwarantowana: voucher do Legimi.

[Loteria zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Alior Banku.]

W takim momencie człowiek uświadamia sobie, jak czas szybko leci. 15 lat minęło, a pamiętam tamten moment - 2008 rok to był jeszcze czas kryzysu finansowego, który wstrząsnął światowymi rynkami finansowymi (zaczęło się od upadku banku Lehman Brothers). Pomimo takich okoliczności w Polsce powstały dwa nowe banki - Allianz Bank i właśnie Alior. Po pierwszym z nich nie ma już śladu.

Wtedy moje zainteresowanie bankami koncentrowało się przede wszystkim na lokatach. Jednak gdy Alior zafundował 100 zł za otwarcie konta, nie przeszedłem obojętny. 15 lat temu ta stówka to było coś! Skorzystałem - był to jeden z mych pierwszych bonusów od banków i dopiero odkrywałem w sobie żyłkę bankobiorcy, by kilka lat później, w 2014 roku odpalić niniejszego bloga. Dalszą historię już dobrze znacie.

Dziś więc z tym sentymentalnym wprowadzeniem opisuję loterię, którą przygotował Alior z racji swej 15. rocznicy powstania.

Na początek jeszcze tradycyjne wprowadzenie. Choć na blogu Bankobranie skupiam się głównie na tym co pewne i gwarantowane (a na tym przecież polegają promocje bankowe, jak ta, w której do wzięcia jest 620 zł na start za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku), to czasem zdarzy się, że poświęcam wpis loterii lub konkursowi. Na co dzień na marzeniu o nagrodach i wygranych się nie skupiam, ale jeśli coś może się zdarzyć przy okazji, to czemu nie spróbować 😉 A tutaj właśnie tak może być - można bowiem wykonywać transakcje na potrzeby promocji czy to moneybacku, który można uzyskiwać z kontem w Aliorze (a więc w celu zdobycia gwarantowanych bonusów), a przy tej okazji - bez jakiegoś większego, dodatkowego wysiłku - można zbierać losy w loterii.

Alior: Loteria Urodzinowa


Dla kogo loteria? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, posiadająca dowolną kartę Mastercard (debetową - wydaną do konta - lub kredytową) wydaną przez Alior Bank. 

W loterii uczestniczą karty aktywowane przed startem loterii, jak i te, które zostaną aktywowane w trakcie jej trwania (załapać się mogą więc i nowi klienci).

Loteria Urodzinowa Alior Banku: nagrody


Organizator loterii przygotował następujące nagrody:

 • 1 x nagroda główna w wysokości 150 000 zł
 • 9 x 15 000 zł - w każdym tygodniu loterii do wygrania ma być 1 taka nagroda; 
 • 488 x 150 zł - to nagroda codzienna (każdego dnia loterii wygrać może 8 osób).


Do nagród w wysokości 15 tys. i 150 tys. zł ufundowane są też dodatkowe nagrody pieniężne, będą równowartością należnego podatku.

Zasady loterii. By wziąć udział w zabawie i dać sobie szansę na wygraną, najpóźniej do 6.01.2024 roku: 

 • wypełnij formularz zgłoszeniowy, zgłaszając w nim kartę Mastercard wydaną przez Aliora oraz
 • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą.

Losy w loterii będą przyznawane według poniższych zasad:
 • 1 los za płatność kartą na dowolną kwotę (maksymalnie 1 los dziennie);
 • 10 losów , jeśli płatność kartą będzie na kwotę min. 100 zł (maksymalnie 10 losów dziennie);
 • 1 los za logowanie do aplikacji mobilnej (maksymalnie 1 los dziennie).

Każdego dnia można więc zdobyć nie więcej, niż 12 losów (większa liczba płatności kartą lub logowań danego dnia i tak nie da kolejnych losów). Losy mają być przyznawane wyłącznie za płatności kartą na terenie Polski. Do naliczenia losów nie zakwalifikują się przelewy z karty kredytowej.

W loterii uwzględniane są wyłącznie płatności kartą i logowania do aplikacji wykonywane po rejestracji w loterii.

Ponadto należy też zwrócić uwagę na regulaminowy zapis:
"Fakt Zgłoszenia przez Uczestnika więcej niż jednej karty do Loterii nie powoduje możliwości uzyskiwania przez Uczestnika większej liczby losów dziennie. Ograniczenie dziennego limitu losów dotyczą Uczestnika i nie są zależne od liczby kart, z których korzysta lub które zgłosił do Loterii."


Loteria Urodzinowa Aliora: kiedy losowanie?


Losowania mają odbywać się w każdą środę, począwszy od 22.11.2023, a kończąc na 17.01.2024 roku. 

Tygodnie trwania zgłoszeń do loterii odpowiadają tygodniom kalendarzowym poza pierwszym tygodniem trwania loterii, który jest okresem krótszym (od 7. do 12.11.2023 r.) oraz poza ostatnim tygodniem (od 1. do 6.01.2024 r.). 

Przykładowo: 

 • 22.11. odbędzie się jedno losowanie nagrody w wysokości 15 tys. zł oraz 6 losowań nagród po 150 zł (8 za każdy dzień) spośród losów zgłoszonych w dniach od 7. do 12.11. 
 • 29.11. odbędzie się jedno losowanie nagrody w wysokości 15 tys. zł oraz 7 losowań nagród po 150 zł (8 za każdy dzień) spośród losów zgłoszonych od 13. do 19.11.2023 r.

24.01.2024 r. przeprowadzone ma zostać dodatkowe losowanie dla nagród w wysokości 150 zł, jeśli te jeszcze pozostaną w puli. 

Losowanie nagrody głównej w wysokości 150 tys. zł przewidziane jest na 31.01.2024 roku.

O wygranych laureaci mają być powiadomieni mailowo i SMS-em w ciąg 3 dni roboczych od uzyskania nagrody. Wówczas - w ciągu 5 dni - będzie należało uzupełnić wskazany formularz z danymi do przekazania nagrody.

Nagroda gwarantowana: kod do Legimi


Na stronie loterii możemy znaleźć jeszcze informację o tym, że:
"Za rejestrację w Loterii urodzinowej Alior Bank otrzymasz nagrodę gwarantowaną: kod do sklepu Legimi, który pozwoli Ci na bezpłatne pobranie ebooka lub synchrobooka najbardziej poczytnych książek!"


By skorzystać, podczas rejestracji na stronie loterii, należy zaznaczyć "Chcę otrzymać nagrodę gwarantowaną kod do Legimi" oraz odhaczyć dodatkowe oświadczenia.

Organizator akcji rozda e-kody, które będzie można wykorzystać najpóźniej do 31.03.2024 r. na dedykowanej stronie, wybierając dla siebie jednego e-booka lub synchrobooka spośród 20 przygotowanych propozycji.

Każdy uczestnik zdobyć może tylko jeden kod. 

Nagroda w postaci kodu ma być przesłana w ciągu 3 dni wiadomością e-mail na adres podany podczas zgłoszenia.

Aktualnie powyższa loteria nie jest jedyną propozycją Aliora kierowaną do obecnych klientów. Zaproszeni klienci mogą zgarnąć 50 zł za skorzystanie z Blika Zbliżeniowego. Można też zgarnąć punkty w programie Bezcenne Chwile, które dadzą bony do Carrefoura o wartości nawet 120 zł. Oszczędzających może zainteresować 6,5% na Koncie Mega Oszczędnościowym (dla nowych środków; do 200 tys. zł). Z kolei przedsiębiorców może zainteresować promocja, w której czeka nawet 2900 zł w bonusach za konto firmowe (w tym łatwe 400 zł na start + 10% zwrotu za płatności na stacjach paliw).

Bądź na bieżąco z promocjami. na X (daw. Twitter) i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

28 komentarzy:

 1. Są jakieś wykluczenia kodów MCC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet tylko pobieżnie przeglądając regulamin łatwo zauważyć że żadnej listy wymienionych MCC nie ma.

   Usuń
 2. Czy platnosci karta zarejestrowana w Google Pay czyli telefonem beda sie liczyc do zbiernia losow ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności Google Pay to ciągle płatności kartą.

   Usuń
 3. A gdzie te losy są?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdobędziesz jak będziesz płacić kartą i logować się do aplikacji.

   Usuń
  2. Gdzie można sprawdzić ile mam losów?

   Usuń
  3. Nie ma czegoś takiego.

   Usuń
 4. Ta loteria jest też dla użytkowników Kantora Alior?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie tylko banku

   Usuń
  2. Ja mam kartę z kantoru i po rejestracji dostałem potwierdzenie rejestracji oraz kod do Legimi.Natomiast nigdzie nie mogę znaleźć,czy logowania do aplikacji kantoru się liczą.

   Usuń
  3. Tak.Wystawcą kart kantoru walutowego jest Alior Bank,zatem karty te biorą udział w loterii.Logowania do aplikacji też się liczą,ponieważ aplikacja kantoru walutowego jest jedną z kilku aplikacji mobilnych Alior Banku.

   Usuń
 5. od jakiegos czasu 502 Bad Gateway takze powodzenia w loterii ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłoszenie wysłałem już ze dwa tygodnie temu, zaraz po starcie, ale do tej pory żadnego potwierdzenia na maila, ani tym bardziej kodu do legimi nie otrzymałem, więc coś z tą loterią chyba nie tak....

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam nadzieję, że kredytówka Timobile też bierze udział?

  OdpowiedzUsuń
 8. Zarejestrowałem się tydzień temu i nic. Żadnego kodu do Legimi, żadnej informacji. Próbowałem zarejestrować się na stronie dzisiaj ponownie i dostałem komunikat, że już się rejestrowałem. To jakaś żenada. Nagród nie dają i nic nie możesz sprawdzić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie zaznaczyłeś, że chcesz nagrodę gwarantowaną. Ja widząc, że trzeba wyrażać dodatkowe zgody marketingowe świadomie z niej zrezygnowałam nie zaznaczając odpowiedniego pola.

   Usuń
 9. Ktoś coś wygrał po pierwszym losowaniu??

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy ktoś dostał z Was jakąkolwiek nagrodę? Były już dwa losowania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyniki losowania są na ich stronie dopiero za pierwsze losowanie z okresu 7-12.11.2023; wyniki losowania za okres 13-19.11.2023 jeszcze pole puste. Organizator ma 3 dni robocze na poinformowanie laureata o nagrodzie smsem i mailem, ten z kolei ma kolejne 5 dni na odesłanie formularza laureata ze swoimi danymi osobowymi. Ciągnie się to w czasie. Albo ludzie ignorują maila z formularzem, tym samym nie otrzymują nagrody. Losowanie nagród II i III stopnia odbywa się w środy, więc za 13-19.11 było 22.11.2023;
   22.11.2023 +3 dni robocze + 5dni kalendarzowych = 02.12.2023. Tak to się rozciąga w czasie i dlatego są wyniki dopiero za pierwsze losowanie. Mimo, że mamy już grudzień.

   Usuń
  2. Albo w ogóle tego e-maila nie dostają i przepada nagroda

   Usuń
 11. Wygrał ktokolwiek w tej loterii? Robię dużo zakupów, a jak do tej pory nic 🙄

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nic :(

   Usuń
  2. Jest tak samo jak z tymi zakupami w Carrefour. Równe „0” i tu i tu.
   Alior… 😕

   Usuń
  3. Albo się nie odzywają i nagroda przepada

   Usuń
  4. co dziennie 12 zgłoszeń i nic

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...