Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 6% na rachunku oszczędnościowym w Santander Consumer Banku (bez otwierania konta osobistego)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.12.2023

Do 6% na rachunku oszczędnościowym w Santander Consumer Banku (bez otwierania konta osobistego)

6% można uzyskać do 50 tys. zł. Bez konieczności posiadania konta osobistego.

Santander Consumer Bank: rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem do 6% w skali roku
Oprocentowanie na tym poziomie skierowane jest do nowych klientów (obecni mogą liczyć na max. 5,5%). Rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku prowadzony jest za 0 zł bez warunków i do tego wszystkie przelewy z niego są bez opłat.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie najlepsze konta oszczędnościowe.]

Na początek uściślenie: Santander Consumer Bank to nie jest Santander Bank Polska (dawny BZ WBK). To dwa odrębne banki, więc niżej opisywanego rachunku oszczędnościowego próżno szukać na stronie czy w bankowości Santander Banku (jeśli tam masz już konto osobiste).


Santander Consumer Bank: rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem do 6% w skali roku


Z oferty skorzystać mogą zarówno obecni klienci (także ci, którzy już mają środki na rachunku oszczędnościowym w Santander Consumer Banku), jak i ci, którzy dopiero założą rachunek oszczędnościowy (to dla tej drugiej grupy osób przewidziane jest wyższe oprocentowanie, tj. 6%).

Główne cechy oferty oprocentowania rachunku oszczędnościowego w Santander Consumer Banku (w ramach promocji "Oszczędzaj z nami, bo warto – edycja II") to:

 • oprocentowanie:
  • dla salda do 50 tys. zł:
   • 6,0% w skali roku dla zakładających rachunek oszczędnościowy lub
   • 5,5% w skali roku dla obecnych posiadaczy rachunku oszczędnościowego (otwartego do 13.11.2023 r.); 
  • 5,2% w skali roku dla nadwyżki ponad 50 tys. zł, do 200 tys. zł włącznie oraz 
  • 5,0% w skali roku dla nadwyżki ponad 200 tys. zł (bez górnego limitu);
 • kapitalizacja odsetek: na koniec każdego miesiąca kalendarzowego;
 • czas obowiązywania oferty: do 24.01.2024 r. - to zarówno czas, w którym można założyć rachunek oszczędnościowy, wpłacić środki, jak i termin, do którego obowiązuje przedstawione powyżej oprocentowanie.

Rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku otwierany i prowadzony jest za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Wszystkie przelewy z rachunku oszczędnościowego są realizowane za 0 zł (co rzadko zdarza się w przypadku takich kont, bo banki najczęściej dają darmowy tylko pierwszy przelew w miesiącu kalendarzowym), dzięki czemu można dysponować środkami jak się chce - wpłacając je i nawet wielokrotnie wypłacając. Przelewy z rachunku oszczędnościowego w Santander Consumer Banku można robić na własne, powiązane konto osobiste w innym banku.

Po złożeniu wniosku o rachunek oszczędnościowy, umowę z Santander Consumer Bankiem zawrzeć można zdalnie, wykonując przelew weryfikacyjny 1 zł z własnego konta w innym banku (może to być Alior Bank, Bank Pocztowy, Credit Agricole, InBank, ING Bank, mBank, Millennium,, Nest Bank, Pekao, PKO BP lub Santander Bank Polska). Ważne by dane przy tym przelewie (imię, nazwisko oraz adres) idealnie pokrywały się z tymi z wniosku, bo w taki sposób bank weryfikuje ich prawdziwość.

Przydatne linki:

Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Ciekawostka - do weryfikacji tożsamości trzeba zrobić przelew na 1 zł. Ale juz po zrobieniu przelewu dzwoni pracowsnik z banku informując, że konto do potwierdzenia tożsamości nie może być założone online. Takim sposobem żadne moje knoto się nie kwalifikuje :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowa procedura zapobiegająca wyłudzeniom "na słupa". Żeby otworzyć konto w banku X przelewem weryfikacyjnym z banku Y, konto w banku Y musiało być założone stacjonarnie, gdzie pracownik banku fizycznie widział nasz dowód czy inny dokument i wie, że ty to ty. A nie kolejny słup. Jak zaczęła wchodzić opcja otwierania konta przelewem weryfikacyjnym z innego banku to na początku nie było to uszczelnione i nie było takiego ograniczenia. Ale znaleźli się cwaniacy wyłudzacze i mamy uszczelnione. Wg mnie to dobrze.

   Usuń
  2. Błąd w myśleniu u tego pracownika, gdyż zgodnie z rekomendacjami KNF-y konto do potwierdzenia tożsamości nie może być założone przelewem - co firma, to 'interpretacja' :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...