Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Jak na Facebooku nie przegapić nowych promocji bankowych i... konkursu dla Czytelników bloga?

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

28.12.2023

Jak na Facebooku nie przegapić nowych promocji bankowych i... konkursu dla Czytelników bloga?

Dziś podpowiadam jak jedno kliknięcie może zapobiec przeoczeniu okazji do bankobrania.

Logo Facebook
Poniżej znajdziesz prostą wskazówkę co zrobić, by w największym serwisie społecznościowym zwiększyć szanse na zauważenie doniesień o nowych promocjach oraz... informacji o konkursie dla Czytelników bloga.

Facebookowy profil Bankobrania obserwuje już ponad 59,2 tys. osób (czapki z głów, wielka to liczba!). Jeśli tego jeszcze nie robisz, zachęcam Cię:


Donoszę tam o nowych wpisach na blogu, dzielę się przydatnymi informacjami oraz wskazówkami, a od czasu do czasu pojawiają się konkursy (nowy niebawem właśnie odpalę).

Dziś jest jednak tak, że Facebook nie pokazuje nam wszystkich postów udostępnianych przez strony, które lubimy/obserwujemy, bo jest tego za dużo - a dochodzą aktualizacje od znajomych oraz posty sponsorowane i proponowane. Jak więc zwiększyć szanse na to, by priorytetowo pojawiały Ci się najbardziej oczekiwane posty? Obserwowaną stronę możesz dodać do ulubionych. Oto krótka instrukcja w jaki sposób to zrobić.

Na telefonie: gdy już obserwujesz Bankobranie, odwiedź mój profil na Facebooku, kliknij ten przycisk ('Obserwujesz' lub u niektórych 'Lubisz to') i zamiast opcji 'Domyślne' wybierz 'Ulubione':

Jak na Facebooku nie przegapić nowych promocji bankowych i... konkursu dla Czytelników bloga?

Podobnie wygląda to na komputerach. Wchodząc na stronę Bankobranie na Facebooku, kliknij w przycisz 'Obserwujesz' bądź 'Lubisz to' i ustaw w swych aktualnościach jako 'Ulubione':

Jak na Facebooku nie przegapić nowych promocji bankowych i... konkursu dla Czytelników bloga?

Konkursowy post planuję opublikować w piątek, tj. 29.12.2023 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...