Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia do 1000 zł za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

11.12.2023

Łatwa premia do 1000 zł za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium

To tysiak, który można uzyskać w całkiem prosty sposób.

Promocja "1000 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS"
I co istotne: całą pulę bonusów da się zgarnąć realnie - przez 5 kolejnych miesięcy odbierając po 200 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje bankowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

Wiele banków, serwując promocje kont firmowych, niestety bierze udział w wyścigu o coraz wyższe sumy wartości bonusów. Na blogu Bankobranie już wielokrotnie nad tym ubolewałem - oferują nawet 2 000, 3 000 zł lub więcej, ale gdy przyjrzeć się szczegółom, to za otwarcie i standardowe korzystanie z konta można przytulić co najwyżej kilkaset złotych, a pozostałe bonusy przewidziane są za dodatkowe umowy np. o kredyt, leasing, terminal płatniczy itp. (a przecież za tym idą koszty). Poniższa propozycja Banku Millennium jest miłym zaskoczeniem - bank obwieszcza, że można zgarnąć do 1 000 zł... i faktycznie tyle można uzyskać.

Promocja "1000 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS"


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG, który nie ma i nie miał konta firmowego w Banku Millennium co najmniej od 1.01.2021 r. (względem poprzedniej edycji nastąpiła tu zmiana na plus - data wyznaczająca okres karencji dla byłych klientów została bowiem przesunięta o rok).

Nagrody. Na każdego uczestnika promocji czeka 5 bonusów pieniężnych po 200 zł każdy, co da tytułowy 1 000 zł.

Limit nagród. Dostępność promocji konta firmowego w Millennium przewidziana jest do 8.04.2024 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż promocję bank przygotował dla 12 000 kont, które zostaną założone jako pierwsze. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank zakomunikuje tutaj.

Zasady promocji "1000 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS"


By wziąć udział w akcji i zgarniać bonusy:

 • najpóźniej do 8.04.2024 r. złóż wniosek o Konto Mój Biznes wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • wyraź zgody (jeśli ich jeszcze nie masz) na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych od banku poprzez kanały elektroniczne, jak i przez telefon oraz przetwarzanie przez bank danych osobowych w celu przekazywania przez bank informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium;
 • w pięciu miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy): 
  • za pomocą formatki ZUS poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną Banku Millennium wykonaj przelew do ZUS;
  • zapewnij wpływy zewnętrzne na konto w wysokości min. 1 000 zł;
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 500 zł.

Czym dla banku są "wpływy zewnętrzne"? Zgodnie z regulaminem to:
"wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą"

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki (przelew do ZUS + wpływ + płatności kartą) uzyskasz 200 zł. Jako że miesięcy jest 5, to łącznie da się zgarnąć do 1 000 zł.

Wypłata każdej z premii przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania. Do momentu otrzymania każdej z nagród nie rozwiązuj umowy, ani jej nie wypowiadaj oraz nie wycofuj zgód.

Dodatkowy bonus 500 zł za otwarcie firmy przez bankowość elektroniczną


Co ciekawe, osoby otwierające konto firmowe w Millennium mogą zgarnąć dodatkowo do 500 zł (czyli w sumie nawet 1500 zł łącznie z wyżej wymienionymi bonusami). Jest to jednak premia tylko dla tych osób, które dopiero teraz (najpóźniej do 8.04.2024 r.) założą firmę z Kontem Mój Biznes za pomocą bankowości internetowej Millenet lub aplikacji mobilnej Banku Millennium (jeśli do takowych jeszcze nie masz dostępu, sprawdź jak zgarnąć 500 zł premii za konto osobiste - otwierając je, uzyskać dostęp do bankowości elektronicznej Millennium i za jej pośrednictwem zarejestrujesz działalność gospodarczą). Nowa firma musi zostać skutecznie zarejestrowana w CEIDG (najpóźniej do 8.04.2024 r.). 

Ta premia ma być wypłacana w pięciu transzach (po 100 zł każda) razem z bonusami po 200 zł za przelewy do ZUS i płatności kartą.

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto Mój Biznes - prześwietlenie oferty Banku Millennium


Zakładając konto firmowe w Millennium, dodatkowo możesz załapać się na promocję "Zyskaj z kontem dla Biznesu - edycja trzecia" (dostępną do odwołania - informacje o niej można znaleźć na stronie promocji). 

Warunkiem skorzystania z tej promocji jest to, by wyrazić następujące zgody (i ich nie wycofywać w czasie korzystania z preferencyjnych warunków prowadzenia konta) na:
"a) przetwarzanie przez Bank jego danych osobowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących z Bankiem; 
b) otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz 
c) otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon"

Zgodnie z jej regulaminem:
"Promocja polega na obniżeniu opłat naliczanych przez Bank przez pełne 24 miesiące poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy produktu w taki sposób, że: 
a) miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł
(...) " 

I takie uprzywilejowane warunki biorą górę nad cennikiem, w którym mowa, że:
 • 0/20 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; 

Przez 24 miesiące uczestnicy promocji tych wymogów spełniać nie muszą. Od momentu otwarcia konta w promocji obowiązują poniższe warunki:
 • 0 zł za pierwsze 20 przelewów krajowych przelewów Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej w miesiącu kalendarzowym; za 21. i każdy kolejny opłata wynosi 1 zł; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana (bez warunków), a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 500 zł (płatności wykonywane na potrzeby promocji jednocześnie spełnią i ten warunek, więc opłaty za kartę nie będzie); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3,5%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.

Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Czy jeżeli mam konto prywatne to mogę skorzystać z promocji zakładając konto firmowe? (JDG)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy zastrzeżenie/zamknięcie karty zwalnia z opłaty za jej obsługę w danym m-cu?

   Usuń
  2. Ale jak chcesz zrezygnować z karty jak nią trzeba płacić żeby dostawać 200 zł co miesiąc?

   Usuń
 2. No i w końcu można uczciwie bez ściemy. Jest tysiak i tysiaka można brać. Wniosek wysłany.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy te 500 zł może być w formie doładowania Revoluta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o płatności kartą to nie ma żadnych wykluczeń. Sprawdziłem w regulaminie i nawet nie ma żadnej definicji. Jest tylko taki wymóg "wykonaj płatności kartą debetową wydaną do konta na poziomie min. 500 zł w każdym z 5 miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto" i to wszystko na temat.

   Usuń
 4. Wpływ 1000 mogę zrobić np z męża rachunku? I ZUS czy mogę zapłacić pół tutaj a drugie pół w Paribas? Bo tam też jest warunek zapłaty ZUS

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. Na szczęście nie ma minimalnej kwoty przelewu do ZUS więc można dzielić do woli :)

   Usuń
  2. Kurczę, a jak wysłałem z mojego rachunku, ale w innym banku to dostanę?

   Usuń
 5. Czy ktoś już dostał premię za styczeń? To mój pierwszy miesiąc, więc nie mam wciąż pewności czy wykonałem warunki poprawnie - transakcja była na 500+, ale część z tego zakupu została zwrócona... W regulaminie nie piszą nic o uwzględnianiu zwrotów (z minusem) przy liczeniu obrotu kartą, ale się zastanawiam, czy mnie to nie zdyskwalifikowało?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...