Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia do 1000 zł za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

11.12.2023

Łatwa premia do 1000 zł za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium

To tysiak, który można uzyskać w całkiem prosty sposób.

Promocja "1000 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS"
I co istotne: całą pulę bonusów da się zgarnąć realnie - przez 5 kolejnych miesięcy odbierając po 200 zł.

Wiele banków, serwując promocje kont firmowych, niestety bierze udział w wyścigu o coraz wyższe sumy wartości bonusów. Na blogu Bankobranie już wielokrotnie nad tym ubolewałem - oferują nawet 2 000, 3 000 zł lub więcej, ale gdy przyjrzeć się szczegółom, to za otwarcie i standardowe korzystanie z konta można przytulić co najwyżej kilkaset złotych, a pozostałe bonusy przewidziane są za dodatkowe umowy np. o kredyt, leasing, terminal płatniczy itp. (a przecież za tym idą koszty). Poniższa propozycja Banku Millennium jest miłym zaskoczeniem - bank obwieszcza, że można zgarnąć do 1 000 zł... i faktycznie tyle można uzyskać.

Promocja "1000 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS"


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG, który nie ma i nie miał konta firmowego w Banku Millennium co najmniej od 1.01.2021 r. (względem poprzedniej edycji nastąpiła tu zmiana na plus - data wyznaczająca okres karencji dla byłych klientów została bowiem przesunięta o rok).

Nagrody. Na każdego uczestnika promocji czeka 5 bonusów pieniężnych po 200 zł każdy, co da tytułowy 1 000 zł.

Limit nagród. Dostępność promocji konta firmowego w Millennium przewidziana jest do 8.04.2024 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż promocję bank przygotował dla 12 000 kont, które zostaną założone jako pierwsze. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank zakomunikuje tutaj.

Zasady promocji "1000 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS"


By wziąć udział w akcji i zgarniać bonusy:

 • najpóźniej do 8.04.2024 r. złóż wniosek o Konto Mój Biznes wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • wyraź zgody (jeśli ich jeszcze nie masz) na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych od banku poprzez kanały elektroniczne, jak i przez telefon oraz przetwarzanie przez bank danych osobowych w celu przekazywania przez bank informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium;
 • w pięciu miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy): 
  • za pomocą formatki ZUS poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną Banku Millennium wykonaj przelew do ZUS;
  • zapewnij wpływy zewnętrzne na konto w wysokości min. 1 000 zł;
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 500 zł.

Czym dla banku są "wpływy zewnętrzne"? Zgodnie z regulaminem to:
"wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą"

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki (przelew do ZUS + wpływ + płatności kartą) uzyskasz 200 zł. Jako że miesięcy jest 5, to łącznie da się zgarnąć do 1 000 zł.

Wypłata każdej z premii przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania. Do momentu otrzymania każdej z nagród nie rozwiązuj umowy, ani jej nie wypowiadaj oraz nie wycofuj zgód.

Dodatkowy bonus 500 zł za otwarcie firmy przez bankowość elektroniczną


Co ciekawe, osoby otwierające konto firmowe w Millennium mogą zgarnąć dodatkowo do 500 zł (czyli w sumie nawet 1500 zł łącznie z wyżej wymienionymi bonusami). Jest to jednak premia tylko dla tych osób, które dopiero teraz (najpóźniej do 8.04.2024 r.) założą firmę z Kontem Mój Biznes za pomocą bankowości internetowej Millenet lub aplikacji mobilnej Banku Millennium (jeśli do takowych jeszcze nie masz dostępu, sprawdź jak zgarnąć 500 zł premii za konto osobiste - otwierając je, uzyskać dostęp do bankowości elektronicznej Millennium i za jej pośrednictwem zarejestrujesz działalność gospodarczą). Nowa firma musi zostać skutecznie zarejestrowana w CEIDG (najpóźniej do 8.04.2024 r.). 

Ta premia ma być wypłacana w pięciu transzach (po 100 zł każda) razem z bonusami po 200 zł za przelewy do ZUS i płatności kartą.

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.


Konto Mój Biznes - prześwietlenie oferty Banku Millennium


Zakładając konto firmowe w Millennium, dodatkowo możesz załapać się na promocję "Zyskaj z kontem dla Biznesu - edycja trzecia" (dostępną do odwołania - informacje o niej można znaleźć na stronie promocji). 

Warunkiem skorzystania z tej promocji jest to, by wyrazić następujące zgody (i ich nie wycofywać w czasie korzystania z preferencyjnych warunków prowadzenia konta) na:
"a) przetwarzanie przez Bank jego danych osobowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących z Bankiem; 
b) otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz 
c) otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon"

Zgodnie z jej regulaminem:
"Promocja polega na obniżeniu opłat naliczanych przez Bank przez pełne 24 miesiące poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy produktu w taki sposób, że: 
a) miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł
(...) " 

I takie uprzywilejowane warunki biorą górę nad cennikiem, w którym mowa, że:
 • 0/20 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; 

Przez 24 miesiące uczestnicy promocji tych wymogów spełniać nie muszą. Od momentu otwarcia konta w promocji obowiązują poniższe warunki:
 • 0 zł za pierwsze 20 przelewów krajowych przelewów Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej w miesiącu kalendarzowym; za 21. i każdy kolejny opłata wynosi 1 zł; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana (bez warunków), a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 500 zł (płatności wykonywane na potrzeby promocji jednocześnie spełnią i ten warunek, więc opłaty za kartę nie będzie); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3,5%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.


Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Czy jeżeli mam konto prywatne to mogę skorzystać z promocji zakładając konto firmowe? (JDG)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy zastrzeżenie/zamknięcie karty zwalnia z opłaty za jej obsługę w danym m-cu?

   Usuń
  2. Ale jak chcesz zrezygnować z karty jak nią trzeba płacić żeby dostawać 200 zł co miesiąc?

   Usuń
 2. No i w końcu można uczciwie bez ściemy. Jest tysiak i tysiaka można brać. Wniosek wysłany.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy te 500 zł może być w formie doładowania Revoluta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o płatności kartą to nie ma żadnych wykluczeń. Sprawdziłem w regulaminie i nawet nie ma żadnej definicji. Jest tylko taki wymóg "wykonaj płatności kartą debetową wydaną do konta na poziomie min. 500 zł w każdym z 5 miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto" i to wszystko na temat.

   Usuń
 4. Wpływ 1000 mogę zrobić np z męża rachunku? I ZUS czy mogę zapłacić pół tutaj a drugie pół w Paribas? Bo tam też jest warunek zapłaty ZUS

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. Na szczęście nie ma minimalnej kwoty przelewu do ZUS więc można dzielić do woli :)

   Usuń
  2. Kurczę, a jak wysłałem z mojego rachunku, ale w innym banku to dostanę?

   Usuń
 5. Czy ktoś już dostał premię za styczeń? To mój pierwszy miesiąc, więc nie mam wciąż pewności czy wykonałem warunki poprawnie - transakcja była na 500+, ale część z tego zakupu została zwrócona... W regulaminie nie piszą nic o uwzględnianiu zwrotów (z minusem) przy liczeniu obrotu kartą, ale się zastanawiam, czy mnie to nie zdyskwalifikowało?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...