Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji konta w BNP Paribas ("Wynagradzaj się", "Przytul promocję" lub "Złote szaleństwo"): czas uzupełnić dane!

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

22.12.2023

Uczestniku promocji konta w BNP Paribas ("Wynagradzaj się", "Przytul promocję" lub "Złote szaleństwo"): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników aż trzech promocji konta w BNP Paribas.

Finalizacja 3 promocji konta w BNP Paribas: "Wynagradzaj się", "Przytul promocję" i "Złote szaleństwo"
To czas, gdy organizator rozsyła maile powiadamiające o przyznaniu pierwszych premii, a więc gdy należy uzupełnić dane do wypłaty premii. Przypominam o tym i również przy okazji podpowiadam, jak w BNP Paribas zyskać jeszcze więcej.

Wspomniana szansa na zwiększenie zysków w BNP Paribas skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów tego banku (posiadanie konta nawet założonego w promocji w niczym nie przeszkadza). A do zgarnięcia jest 500 zł w bonach na zakupy za przetestowanie karty kredytowej - w podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa oraz omówienie warunków promocji. I tu też ważna uwaga: to już ostatnie chwile tej promocji - z zawarciem umowy o kartę wyrobić się trzeba do 31.12.2023 r. (niby to dużo, ale do tego czasu dni roboczych zostało już niewiele).

Finalizacja 3 promocji konta w BNP Paribas: "Wynagradzaj się", "Przytul promocję" i "Złote szaleństwo"


Zasady uczestnictwa i warunki do spełnienia szczegółowo omówiłem we wpisie:


Kto założył konto w promocji i spełnił warunki dla uzyskania pierwszej z premii, ten teraz powinien dostać maila z powiadomieniem o przyznaniu premii - na wysyłkę tych wiadomości organizator dał sobie czas do 21.12. (w promocji "Wynagradzaj się") oraz do 22.12. (w przypadku akcji "Przytul promocję i "Złote szaleństwo").

Za pomocą danych z tej wiadomości należy zalogować się na stronie promocji (odpowiednio: "Wynagradzaj się", "Przytul promocję" i "Złote szaleństwo") i tam jednorazowo, najpóźniej do 26.12.2023 r. podać numer rachunku konta osobistego założonego w BNP Paribas w ramach promocji. I to właśnie na ten rachunek pierwsza premia ma wpłynąć już do 31.12.2023 r. (będzie to 100 zł w promocji "Wynagradzaj się", 135 zł w akcji "Przytul promocję" i 60 zł w przypadku uczestników promocji "Złote szaleństwo" - tu jednak dochodzi też dodatkowo 40 zł w bonach do Allegro).

Poza tym nie zapomnij o spełnianiu warunków uzyskania premii za kolejne miesiące (pamiętaj też, by do tego czasu nie zamykać konta, ani nie rezygnować z wydanej do niego karty oraz dostępu do bankowości internetowej). 

Nim przejdę do podpowiedzi co zrobić, jeśli wyczekiwany mail od organizatora do Ciebie nie dotarł, to niżej podpowiadam...

... jak obecnie zarobić więcej?


Jeśli spodobał Ci się udział w niniejszej promocji BNP Paribas, to podobnych promocji nie brakuje. Na ten moment szczególnie warto sprawdzić poniższe propozycje:


A że bankobiorca nie samymi promocjami kont osobistych żyje, to też przy okazji przypomnę o promocjach kart kredytowych, w których można zgarnąć 700 zł w bonusach od Citibanku oraz 800 zł w bonach na zakupy dzięki karcie Pekao


Co zrobić w przypadku braku maila o nagrodzie? 


Wiadomość od organizatora jest tak wyczekiwaną, gdyż nie tylko powiadamia o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod potrzebny do zalogowania na stronie promocji. Jeżeli tej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy", "powiadomienia" lub "inne". 

W sytuacji gdy jednak i tam nie ma wiadomości od organizatora, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji ("Wynagradzaj się", "Przytul promocję", "Złote szaleństwo"):

"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen (Hagen Sp. z o.o.), ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: 

wynagradzajsie@promocja.bnpparibas.pl (w promocji "Wynagradzaj się") lub

przytulpromocje@promocja.bnpparibas.pl (w akcji "Przytul promocję"), lub 

zloteszalenstwo@promocja.bnpparibas.pl (w promocji "Złote szaleństwo").

2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 

3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail"


Treść takiej ewentualnej reklamacji nie musi być jakimś elaboratem. Wystarczy krótka notka choćby według następującego wzoru:

Biorę udział w "........................." [TU WPISZ JEJ NAZWĘ]. Mimo spełnienia wszystkich warunków przewidzianych w regulaminie, a także realizacji aktywności wymaganych dla uzyskania nagrody, do dziś nie dotarła do mnie wiadomość powiadamiająca o przyznaniu pierwszej premii. W związku z powyższym zgłaszam reklamację i proszę o weryfikację mego zgłoszenia oraz przesłanie danych do logowania, które pozwolą mi podać numer rachunku konta do wypłaty należnej premii. Oto moje dane identyfikacyjne: 

Imię i nazwisko: 

Adres mailowy użyty podczas rejestracji na stronie promocji:


Pamiętaj też, że nawet gdy Ci umknie termin uzupełnienia danych (bo np. przegapisz maila od organizatora), to nadal nic straconego - nagroda nie musi przepaść. Regulamin każdej z promocji przewiduje scenariusz dla osób, które się spóźnią. Można w nim bowiem znaleźć następujący zapis: 

Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 4 lit. b [tj. do 26.12.2023 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: wynagradzajsie@promocja.bnpparibas.pl (w promocji "Wynagradzaj się") lub przytulpromocje@promocja.bnpparibas.pl (w akcji "Przytul promocję"), lub zloteszalenstwo@promocja.bnpparibas.pl (w promocji "Złote szaleństwo"). Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 13 października 2024 r. (w przypadku promocji "Wynagradzaj się"), do dnia 31 października 2024 r. (w akcji "Przytul promocję") lub do dnia 20 listopada 2024 r (w promocji "Złote szaleństwo") po tym terminie nagroda nie zostanie wydana"


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:8 komentarzy:

 1. Potwierdzam. Mail jest, nr konta już podany. Czekamy na wypłatę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy dostaliście już maile z informacją o nagrodach z akcji złote szaleństwo?

  OdpowiedzUsuń
 3. Paribas od promocji "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" czyli przynajmniej od 9.10.2023 r. jest w programie Bezcenne Chwile; czy ktoś kto zarejestrował w tym programie kartę z Paribasa, ma tam widoczne jakiekolwiek oferty przyspieszające?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nie ma.

   Usuń
  2. A więc bardzo słabo. Żeby cokolwiek móc uzbierać tylko za zwykłe płatności, to lepiej z Paribasa zupełnie zrezygnować i na okrągło zakładać w promocjach nowe konta.

   Usuń
  3. Nie tylko z Paribas - pozapromocyjne zbieranie punktów do BCh to czyste nieporozumienie 🙉

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...