Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 400 zł premii za kartę Visa Comfort w Santander Consumer Banku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

15.12.2023

Do 400 zł premii za kartę Visa Comfort w Santander Consumer Banku

Do wzięcia są nagrody gwarantowane w postaci najbardziej pożądanej, czyli jako bonusy pieniężne.

Santander Consumer Bank: promocja "400 zł z kartą"
W nowej promocji do wzięcia czeka 400 zł za skorzystanie z karty kredytowej z oferty Santander Consumer Banku. 

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Consumer Banku.]


Santander Consumer Bank: promocja "400 zł z kartą"


Dla kogo promocja?
Zgodnie z regulaminem:

"Z udziału w Promocji wyłączone są osoby, które są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. oraz osoby, które w 2022 i w 2023 roku były posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. i wypowiedziały umowę o tę kartę"


Posiadanie innych produktów Santander Consumer Banku (np. pożyczki, kredytu, rachunku oszczędnościowego czy lokaty) nie wyklucza z udziału w promocji.

Tu dodam jedynie, że ewentualne posiadanie karty kredytowej czy jakichkolwiek innych produktów w Santander Bank Polska (a więc w dawnym BZ WBK) także nie wyklucza z niniejszej promocji, bo Santander Consumer Bank i Santander Bank Polska to dwa odrębne banki.

Nagrody. Do wzięcia czekają 4 bonusy pieniężne po 100 zł każdy (co łącznie da tytułowe 400 zł). Nagrody bank będzie wypłacać na rachunek karty kredytowej, więc wpływ każdego bonusu albo spłaci wykorzystany przez Ciebie limit, albo spowoduje nadpłatę na karcie (w tym drugim przypadku pamiętaj, by środków nie przelewać, ani nie wypłacać w bankomacie, bo to sporo kosztuje - najwłaściwszym sposobem wykorzystania bonusu będą płatności kartą).

Limit nagród. Choć promocja ma być dostępna nawet do końca kwietnia 2024 r., to uwzględnić należy, że została przewidziana do osiągnięcia limitu 1 500 kart - jeśli do tego dojdzie, bank zakończy promocję przed czasem.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "400 zł z kartą" i zgarnąć tytułową nagrodę:

 • do 30.04.2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Comfort oraz w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem (można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego);
  po wysłaniu zgłoszenia, gdy dzwoni bank, po odebraniu połączenia panuje cisza - na zgłoszenie konsultanta trzeba poczekać do kilkudziesięciu sekund (to efekt systemu, który automatycznie łączy, a dopiero później wyszukuje wolnego konsultanta do rozmowy); 
 • w ciągu 30 dni od podpisania umowy o kartę, co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Consumer Banku (do tego wystarczy sama karta - nie ma konieczności otwierania konta);
 • w danym miesiącu kalendarzowym wykonaj płatności kartą na sumę min. 600 zł.

Czasu na wykonywanie tych płatności jest sporo, bo można to robić w ciągu 5 miesięcy, licząc od miesiąca, w którym zawrzesz umowę o kartę kredytową z Santander Consumer Bankiem. 

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek (płatności na sumę min. 600 zł), uzyskasz po 100 zł (z tym ograniczeniem, że w spełnianiu warunków wystarczy ograniczyć się jedynie do czterech miesięcy, bo można zdobyć maksymalnie 4 bonusy). Wypłata bonusów przez bank będzie realizowana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania - na dzień przyznania nagrody nie miej zaległości w spłacie kwoty wykorzystanej z karty wyższej niż 50 zł i w okresie dłuższym niż 10 dni oraz nie wypowiadaj umowy o kartę.

I to wszystko. Wykonując płatność na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że:
"Z Promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), MCC 6010 (Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), MCC 6012 (Instytucje finansowe – Towary i usługi), MCC 6051 Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), MCC 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), MCC 6540 (Instytucje niefinansowe – Zakup /obciążenie karty). Nie uwzględniamy także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal."


Można za to płacić chociażby w sklepach, marketach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych), lokalach gastronomicznych, aptekach, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro). 


Karta kredytowa Visa Comfort - szczegóły oferty Santander Consumer Banku


Karta kredytowa Visa Comfort
Za wydanie karty Visa Comfort bank nie pobiera opłaty. W cenniku pojawia się jednak opłata miesięczna (9,50 zł), która obciąża przyznany limit w dniu aktywacji karty, ale kolejnych comiesięcznych opłat da się uniknąć. Bank zwraca opłatę, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostaną płatności na sumę min. 1 000 zł (w przypadku tej sumy tabela opłat i prowizji nie wyszczególnia już wykluczeń, więc na potrzeby uniknięcia opłaty miesięcznej obrót kartą można już zrobić w dowolnych miejscach - także tych, które zostały wykluczone, ale jedynie w ramach powyższej promocji z bonami do Biedronki).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Przydatne dokumenty:

28 komentarzy:

 1. Jakiś minimalny limit jest wymagany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wymogu jakiegoś minimalnego. Ja mam 1500 zł.

   Usuń
 2. Można kupować na Allegro karty podarunkowe do Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Allegro ma MCC 5999

   Usuń
  2. często wykluczają, ale możesz to samo zrobić w Carrefour, MediaMarkt czy Decathlon. W tych pierwszych dwóch mają karty do Allegro :)

   Usuń
 3. Czy mozna spłacać zakupy dokonane za pośrednictwem Allegro Pay?

  OdpowiedzUsuń
 4. Można wyrobić kartę kredytową Turbo i mieć 400 zł do Allegro i zwroty za płatności na stacjach benzynowych do 375 zł rocznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale to bony. Musisz wykorzystać na Allegro gdzie nie każdy kupuje. Do tego tamta promocja jest już dość długo więc może być pula na wyczerpaniu.

   Usuń
  2. No i moneybacku jest do 360 zł rocznie ale dodaj że mocno okrojony:

   5% od płatności w samodzielnych myjniach samochodowych, "tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw" (z kodem MCC: 7542);

   3% od płatności w restauracjach, również online (z kodem MCC: 5811, 5812, 5813, 5814);

   1% od płatności na stacjach paliw (z kodem MCC: 5541, 5542, 5983).

   Usuń
  3. Czy kody 6012 albo 4900 są w porzo?

   Usuń
 5. W promocji jest karta Comfort, a nie Comfort Plus. Zatem opłata miesięczna to 9,50zł, a nie 15zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a nawet 6,90 ;) wniosek złożyłem 1-go lutego

   Usuń
 6. Opłacanie rachunków chyba sie zalicza ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jakich rachunków, gdzie płaconych i do czego ma się zaliczać?

   Usuń
  2. Za mieszkanie , płatność w żabce. Czy mi taką płatność zaliczy na poczet promocji czyli tych wymaganych 600 zł ?

   Usuń
  3. jeśli będziesz płacił kartą to raczej tak, ale najlepiej zadać to pytanie samemu bankowi

   Usuń
 7. Wykluczenia są do sumy wymaganej w promocji ale nie tej zwalniającej z opłaty miesięcznej? Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się (tabela opłat i prowizji już nie zawiera wykluczeń).

   Usuń
 8. Niestety za 2 dni stycznia pobrało opłatę 9,5, nie byłem w stanie wykonać transakcji…

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pierwszą opłatę pobiera z karty i nie można jej uniknąć

   Usuń
  2. Bank pobiera tą opłatę bezprawnie!

   Usuń
 9. czy tu nie jest błąd? Jest napisane że :
  w danym miesiącu kalendarzowym wykonaj płatności kartą na sumę min. 600 zł.
  i dalej: Czasu na wykonywanie tych płatności jest sporo, bo można to robić w ciągu 5 miesięcy, licząc od miesiąca, w którym zawrzesz umowę o kartę kredytową z Santander Consumer Bankiem.
  Czy płatność 600zł ma być rozbita na 5mcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I zaraz po tym jest jeszcze: "Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, uzyskasz po 100 zł (z tym ograniczeniem, że w spełnianiu warunków wystarczy ograniczyć się jedynie do czterech miesięcy, bo można zdobyć maksymalnie 4 bonusy)".

   By zdobyć 4 nagrody, płatności na sumę min. 600 zł należy wykonać w czterech (spośród pięciu) miesięcy.

   Usuń
 10. a jak spłacić zadłużenie z karty, jak się nie ma konta w banku? przelew z innego banku na konto karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. W bankowości będziesz mieć podany nr rachunku na który trzeba przelać spłacaną kwotę.

   Usuń
  2. Albo blik

   Usuń
 11. otrzymał ktoś może w kwietniu nagrodę 100 zł za marzec? dotychczas w lutym i styczniu otrzymałem na początku miesiąca.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...