Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij aż 900 zł w bonach do Allegro za przetestowanie karty Citi Simplicity

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

29.12.2023

Zgarnij aż 900 zł w bonach do Allegro za przetestowanie karty Citi Simplicity

To promocja baaardzo łatwa, bo w celu zgarnięcia 900 zł wystarczy wykonać płatności kartą kredytową na sumę... 700 zł.

Gwarantowane 900 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity
Na każdego uczestnika czekają gwarantowane nagrody: bony do Allegro o łącznej wartości 600 zł oraz punkty w programie Bezcenne Chwile, które pozwolą odebrać nagrody - np. bony na zakupy (to też mogą być bony do Allegro) - o łącznej wartości nawet 300 zł. W sumie to aż 900 zł. Do tego bank zapewnia zwolnienie z opłaty za kartę.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Citibanku.]

Gwarantowane 900 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity


Co warto wiedzieć o promocjach bankowych? Na wstępie kilka zdań wyjaśnienia dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to dobrze wiesz, że podobnych promocji jest sporo i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością. Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na przekonanie klientów do swej oferty, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zresztą zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je już od prawie 10 lat, a więc od samego początku istnienia bloga.

Co też ważne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się głównie na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I nie inaczej jest tutaj.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom kojarzyć negatywnie skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 22,88%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

Promocja "Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank": 900 zł w bonusach za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.03.2023 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citi.

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jedynie, by o kartę zawnioskować na stronie promocji.

W tej promocji nie ma wykluczeń, jeśli chodzi o uczestników programu "Bezcenne Chwile". Nawet gdy bierzesz w nim udział np. z kartą wydaną przez inny bank albo było Ci dane brać udział z inną kartą kredytową Citibanku lub choćby teraz z kartą wydaną do CitiKonta, to z niniejszej promocji z kartą kredytową również możesz skorzystać i 24 000 punków dostaniesz (zważywszy, że bon na zakupy o wartości 100 zł "kosztuje" 8 000 punktów, można przeliczyć, że powyższa suma punktów przełoży się na nagrody - np. bony na zakupy - o wartości 300 zł).

Limit nagród. Promocja ma być dostępna tylko do 15.02.2024 roku, ale może się zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował się na nagrodzenie 1 000 osób, które jako pierwsze zawrą umowę o kartę Citi Simplicity.

Jeśli pula nagród wyczerpie się przed terminem, to informacja o tym ma się pojawić na stronie promocji. Dobra wiadomość jest taka, że bank praktykuje zasadę, by każdy kto zdąży złożyć wniosek, nagrodę dostał (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków, o których mowa niżej).

Zasady promocji "Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank


By wziąć udział w akcji i uzyskać gwarantowane nagrody w postaci punktów w programie Bezcenne Chwile oraz bonów do Allegro:
 • do 15.02.2024 r. (włącznie) złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do tego czasu należy wysłać wniosek; umowę z bankiem można zawrzeć później - nawet po tym terminie);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody - w praktyce da się to zrobić już podczas składania wniosku (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • aktywuj kartę w bankowości mobilnej Citibanku (zwróć uwagę, by zrobić to w taki sposób, a nie np. w bankowości internetowej na komputerze);
 • do 10.03.2024 r.:
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę Citi Simplicity (jak to zrobić, wyjaśniam nieco niżej) oraz
  • wykonaj min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł (dla rozwiania wątpliwości: nie każda płatność musi być na kwotę 100 zł; pojedyncze płatności mogą być na dowolne kwoty - ważne by było co najmniej 5 płatności i by ich kwoty dały transakcje na sumę min. 100 zł)

Płatności kartą na potrzeby promocji mogą, ale nie muszą być wykonywane na Allegro.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

Po spełnieniu powyższych warunków uzyskania punktów programie Bezcenne Chwile, przyjdzie czas na zdobycie kolejnych nagród - 6 bonów do Allegro po 100 zł każdy. By je zgarnąć:
 • w kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu 2024 r. (w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł (tu tak samo nie chodzi o to, by każda z tych płatności była na stówę, ale wystarczy wykonać co najmniej 5 transakcji, nawet na mniejsze kwoty, które jednak w sumie dadzą min. 100 zł).

Tu również płatności kartą na potrzeby promocji mogą, ale nie muszą być wykonywane na Allegro.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz bon 100 zł do Allegro. 
_________

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni Twoje transakcje, o ile:
 • "nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone"

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.

Powiadomienie o przyznaniu 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do 31.03.2024 r., a punkty zostaną naliczone w ciągu 30 dni od tej wiadomości. Punkty mają mieć ważność przez 9 miesięcy od dnia ich przyznania - będzie to czas na wymianę na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Powiadomienie o każdym bonie 100 zł do Allegro dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej nagrody. Przekazanie bonów nastąpi w ciągu 30 dni od powiadomienia o jej przyznaniu (także wiadomością w bankowości internetowej). Bony Allegro mają mieć ważność do 30.04.2025 roku (bony można łączyć ze sobą, ale pojedynczy bon można też wykorzystywać w częściach).

Do dnia otrzymania każdej z nagród posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji, nie wypowiadaj umowy, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Czym jest program Bezcenne Chwile?


W tym miejscu krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z tym programem. 
Bezcenne Chwile to w dużym skrócie program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Citibanku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Kartę Citibanku dodasz do programu Bezcenne Chwile poprzez bankowość internetową lub na stronie bezcennechwile.pl.

Kto może uzyskać kartę kredytową w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników promocji z bonusami do 900 zł czeka jeszcze jeden przywilej - brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad zasadami wynikającymi z taryfy prowizji i opłat). Za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę również nie jest pobierana.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo samodzielnie nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.

Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

Rozpiska promocji:

Aby ułatwić spełnianie warunków tej promocji karty kredytowej Citibanku przygotowałem rozpiskę. Wystarczy pobrać w formie pdf, wydrukować i odhaczać kolejno zrealizowane płatności w każdym z miesięcy. 93 komentarze:

 1. Jeśli chodzi o ten zapis o wykonywaniu płatności w tych 6 miesiącach to czy tam nie ma błędu? W regulaminie jest taki punkt:

  "w kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu 2024 r., dokonają (...) przynajmniej pięciu Transakcji (...) w co najmniej jednym ze wskazanych powyżej miesięcy, które spełnią następujące kryteria: • ich łączna miesięczna wartość będzie wynosiła nie mniej niż 100 zł"

  Jest mowa o jednym miesiącu a nie o każdym jak piszesz Złotówa. Więc wychodzi na to że jest jeszcze łatwiej i wystarczy 5 płatności na sumy 100 zł miesięcznie w dwóch miesiącach. Czyli łącznie tylko 200 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przywołany cytat (punkt 5 lit. f regulaminu) odnosi się do pojedynczej "Nagrody 2" przez którą bank rozumie bon 100 zł do Allegro. Tych bonów można jednak zdobyć 6, więc by zgarnąć wszystkie, płatności należy wykonywać we wszystkich wymienionych miesiącach (od kwietnia do września).

   Wszelkie wątpliwości rozwiewa pkt 8 lit. g regulaminu, w którym mowa: "Uczestnik może otrzymać maksymalnie sześć Nagród 2, po jednej za każdy z sześciu miesięcy, w którym Uczestnik spełnił warunki wymienione w punkcie 5 lit. f) niniejszego Regulaminu".

   Usuń
  2. Masz rację, teraz to zrozumiałem. Widać że trzeba dokładniej to czytać. Dzięki za wyjaśnienie.

   Usuń
 2. Student z stypendium może ubiegać się o tę kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji na ostatniej stronie zawiera wykaz źródeł dochodu, które bank akceptuje. Niestety nie ma wśród nich stypendium.

   Usuń
 3. Ktoś wie czy złożenie wniosku na stronie ale dokończenie w oddziale pozwala na udział w promocji? Odkąd 4 lata temu zamknąłem u nich konto osobiste nie mogę kolejny raz przejść weryfikacji przez selfie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Zaczekaj na kontakt telefoniczny i konsultant poprowadzi cię tak żeby ominąć selfie.

   Usuń
  2. Akurat lista oddziałów Handlowego jest wyjątkowo krótka :)

   Usuń
 4. Nie do przejścia zdjęcia dowodu... pół godziny straciłem, 4 razy weryfikował zdjęcia i cały czas źle. Porażka ta metoda, innej nie podpowiedziało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wiecznie to samo. Udało mi się to przejść tylko raz jakieś 4 lata temu, potem zamknąłem u nich konto i po zamknięciu już nigdy nie udało mi się przejść zakładania konta przez selfie. W żadnym innym banku nie ma z tym problemu tylko u nich

   Usuń
  2. u mnie tak samo, poddalem sie chyba z godzine czasu robilem zdjecia dowodu, wszystko idelanie widac kazda cyferke i literke brak cieniu apka weryfikuje i wyrzuca info ze zdjecia sa nieczytelna no *****

   Usuń
  3. U mnie to samo, nie da rady zrobić zdjęcia dowodu ... macie jakiś pomysł?

   Usuń
 5. Hej kojarzycie czy gdzies jest calkowicie bezplatna karta kredytowa bez warunkow robienia nia transakcji ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy po otwarciu konta w styczniu 2024 roku oraz spełnieniu pierwszego warunku (tj. zarejestrowaniu karty w programie bezcenne chwile i dokonaniu 5 płatności kartą na sumę 100 złotych i otrzymaniu 24000 pkt w programie. Na spełnienie kolejnych kroków tj. 5 płatności na sumę 100 złotych przez kolejne 6 miesięcy muszę zaczekać do kwietnia czy mogę zacząć od kolejnego miesiąca tzn. od lutego ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również dołączam się do pytania, też mnie to nurtuje. Pozdrawiam

   Usuń
  2. W regulaminie jest to konkretnie określone. Od KWIETNIA. Wcześniej nic nie da.

   Usuń
 7. Jeszcze pół roku temu przeszedłem online rejestracje. Teraz nawet dowodu nie chce przejść. Dwa zdjęcia niewyraźne. U mnie aparatem wide chce robić, na drugim telefonie idealnie robi zdjecia a i tak pokazuje, że niewyraźne. A co dopiero selfie:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy ta promocja łączy się z programem poleceń ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponawiam pytanie - ostatnio dostałem taką wiadomość na swoją pocztę:

   " Polecaj Kartę Kredytową Citibank rodzinie lub znajomym i zgarniaj premię 300 zł za każde skuteczne polecenie!

   Osoba polecona też zyskuje – nawet 900 zł na powitanie z nową kartą! "

   Usuń
 9. Przejdźcie dalej na komputerze wybierając opcje z kurierem. Wtedy wystarczy załączyć foto dowodu z pliku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy zasiłek macierzyński spełnia wymagania dochodu dla tej karty? Jeśli tak to jak go udokumentować?

  OdpowiedzUsuń
 11. Co może być dokumentem potwierdzającym dochody? Wystarczy wyciąg z konta czy musi być zaświadczenie od pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy wyciąg.

   Usuń
  2. Może być pasek płacowy?

   Usuń
  3. W przypadku wynagrodzenia z umowy o pracę może być coś z poniższego:
   - Wyciąg z rachunku bankowego z wpływami wynagrodzenia
   - Zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych zarobkach
   - Pasek pracowniczy za ostatnie 3 m-ce z wyszczególnioną płacą zasadniczą
   - Zaświadczenie ZUS RMUA za ostatnie 3 m-ce

   Usuń
 12. Kiedy mozna bez oplat zamknac karte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu ostatniej nagrody.

   Usuń
  2. A czy mozna np zamknąć wcześniej bez opłat? czy są jakieś kary?

   Usuń
  3. Możesz zamknąć kiedy chcesz bez kar (ale jak zamkniesz przed terminem otrzymaniem nagrody, to już jej nie dostaniesz).

   Usuń
 13. Co się stało z wpisem o promocji w ING? Rano jeszcze był.

  OdpowiedzUsuń
 14. Mam pytanko czy ktoś posiada Kartę Citi Moto BP. Zaproponowali mi tę kartę że mogę przenieść limit z karty City Simplycity na tą kartę i dają za płatności zwrot .

  OdpowiedzUsuń
 15. Mogę skorzystać tylko z części nagród i wypowiedzieć umowę np. w sierpniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę masz za darmo przez rok. Nie lepiej zgarnąć całą pulę nagród i dopiero zamykać.
   Przy zamykaniu będzie jeszcze propozycja na zatrzymanie.

   Usuń
  2. Ta propozycja na zatrzymanie to chyba tylko dla wybranych. Zamknąłem u nich już dwie 💳 i ani razu nie próbowali mnie przekonać abym zostawił aktywną 💳

   Usuń
  3. @LukE83 13 lutego 2024 17:45
   A jak zamykałeś (gdzie) te karty?

   Usuń
  4. Poprzez bankowość internetową - Citi online

   Usuń
  5. To ciekawe bo u mnie zawsze pojawia się taka oferta. Dzwonią gdzieś po ok. tygodniu i zawsze jest 10% za wydanie 1000 zł. Niestety taka promocja trwa kilka miesięcy i prawdę powiedziawszy zdecydowanie bardziej opłaca się zamknięcie karty (biorąc pod uwagę nawet te wszystkie dodatkowe promocje, które wpadają w czasie jej posiadania tak jak to miało miejsce w 2023 r., gdzie był to bardzo dobry rok pod względem promocji za utrzymanie kk w Citi).

   Usuń
  6. Wiesz, nawet mi nie zależało na ich propozycjach bo 'bankobrałem' karty w innych bankach.

   Usuń
 16. Jeśli nie posiadam konta u nich a zawnioskuję o kartę to czy dostanę jakiś dostę do aplikacji mobilnej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dostaniesz dostęp i do aplikacji i do bankowości internetowej.

   Usuń
 17. umowa zlecenie odpada?

  OdpowiedzUsuń
 18. Ile czekaliście na rozpatrzenie wniosku?

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam, czy jeśli dołączyłam zaświadczenie o zarobkach to muszę jeszcze dostarczyć pełne ,bez filtrów wyciągi z konta osobistego z trzech ostatnich miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
 20. Jeśli nie dostarczyłam potwierdzenia o dochodzach przy aplikacji o kartę, jak w inny sposób mogę przekazać ją bankowi? Oczywiście, bez konieczności wizyty w oddziale.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz podesłać mailem. Na infolinii podadzą ci maila.

   Usuń
 21. Czy ta karta jest na pewno darmowa? Mam taki wpis:1.Bank pobiera od Klienta następujące opłaty i prowizje w związku z Umową:
  a.Opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą
  główną wynosi 144 zł (12 zł miesięcznie).
  b.Pozostałe opłaty i prowizje – usługi opcjonalne:
  Opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą dodatkową i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą
  dodatkową: 6 zł miesięcznie (72 zł w skali roku);

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zapisy standardowe. Jednak tu mamy promocję. Przytoczę fragment z powyższego wpisu: "Na uczestników promocji z bonusami do 900 zł czeka jeszcze jeden przywilej - brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad zasadami wynikającymi z taryfy prowizji i opłat). Za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę również nie jest pobierana".

   Usuń
  2. Potwierdzam. Mam kartę z innej promocji, ale zapisy te same. Żadnych opłat nie ponoszę.

   Usuń
 22. Wyrobiłam kartę ale nie jestem w stanie jej zarejestrować w programie Bezcenne chwile, za każdym razem komunikat "Nie mozemy wykonać żadania, skontaktuj się z konsultantem". Konsultant nie widzi problemu i odsyła mnie do formularza rejestracji na laptopa, komputer stacjonarny itp. w placówce nie mogę tego załatwić... Próbowałam 10razy, ten bank to jakaś pomyłka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie mogę zarejestrować karty do BC. Ani przez bankowość internetową ani przez stronę programu. Ten bank to w ogóle jakaś porażka. Najpierw półtora tygodnia czekałam na rozpatrzenie wniosku, później na kartę i teraz problem z rejestracją.

   Usuń
  2. I jak, udało się to już komuś obejść?

   Usuń
  3. Mi udało się zarejestrować kartę w programie tylko przez ich stronę, przez aplikację nie miałem możliwości. Trzeba się u nich zalogować, przejść do rejestracji i pobrać i otworzyć oba załączniki i dopiero wtedy można potwierdzić "dalej"

   Usuń
  4. Ale gdzie to się rejestruje. Loguje się na stronie. Przechodzę w korzyści i karty i tam mam tylko sprawdź status a nei mam rejestruj. Czy to gdzieś indziej się rejestruje?

   Usuń
 23. czy dobrze widzę ze dla działalności jest to mocno skomplikowane jeśli chodzi o dochody?

  OdpowiedzUsuń
 24. ludzie pomóżcie jak to przejść przy JDG - brzmi strasznie skomplikowanie książki rozchodów przychodów masakra

  OdpowiedzUsuń
 25. czy udało się komuś przejść weryfikację z dowodem osobistym? - u mnie 4x nie udało się zweryfikować dokumentu mimo że jest na pewno wyraźny bo widzę co robię :) jakieś wskazówki? dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś pisał że pomaga jak dokument jest na białej kartce. Ale generalnie to zaczekaj. Za kilka dni zadzwoni konsultant i cię poprowadzi do finalizacji wniosku.

   Usuń
 26. Udali się złożyć wniosek, rozmowa z konsultantem, miał być kurier po czym po kilku dniach telefon, że jest odmowa założenia konta osobistego. Bez podania powodu ani przyczyny. I co teraz można zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie się udali złożyć ten wniosek? Do oddziału?

   Usuń
 27. Udało się komuś złożyć na działalności? Co innego mają w załączniku nr 1 a inaczej chcą we wniosku. Do tego biurokracja straszna, z 12 m-cy bilanse, wyciągi nie jako wydruk z konta tylko dokumenty bankowe... Masakra. Zrezygnowałem

  OdpowiedzUsuń
 28. Dzień dobry,czy po zarejestrowaniu do programu Bezcenne Chwile można sobie ustawić jakiś cel czy raczej nie bo będzie to kolidowało z odebraniem nagrody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cel można wybrać i w każdej chwili zmienić. Nie ma wpływu na to jaką nagrodę ostatecznie wybierze się z katalogu.

   Usuń
 29. Czy pula jeszcze jest dostępna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, pula jest dostępna i z promocji można nadal skorzystać (jeśli pula miałaby się wyczerpać, to bank zakomunikuje o tym na stronie promocji).

   Usuń
  2. Przed chwilą kończyłem wniosek z konsultantem i potwierdził mi że promocja aktualna.

   Usuń
 30. Podpowiwdź: błąd w linku, który dostałem na maila. Uciekła literka w słowie KREDYTOWA

  OdpowiedzUsuń
 31. Wykonałem wszystko zgodnie z instrukcją. Mam zaksięgowanych 5 transakcji na około 280 zł, ostatnia z 12 lutego . Jednak na koncie mastercard bezcenne chwile mam ledwo 6 punktów. Kontaktować się już z bankiem, czy czekać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to dostałeś punkty standardowe. Na promocyjne musisz zaczekać. Pisze Pan Złotówa:
   "Powiadomienie o przyznaniu 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do 31.03.2024 r., a punkty zostaną naliczone w ciągu 30 dni od tej wiadomości. Punkty mają mieć ważność przez 9 miesięcy od dnia ich przyznania - będzie to czas na wymianę na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile."

   Usuń
 32. Czy w programie bezcenne chwile trzeba wybrać "cel" bon do allegro 100 zł o którym mowa? Ponieważ go nie widzę. Czy jest to osobno po prostu za spełnienie 2400 pkt od citibanku przychodzi taki bon ? Proszę o odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wybrać jaki chcesz cel i za punkty (24 k) odebrać dowolne bony ~300 zł.
   6x100 zł w bonach do Allegro to już nie do zmienienia.

   Usuń
 33. Czy po zarejestrowaniu tej karty (Citibank) w programie bezcenne chwile mogę dodatkowo podpiąć inną kartę mastercard (innego banku) bez wpływu na otrzymywanie z Citibanku promocyjnych punktów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można dodać inne karty. Ale poza walorem praktycznie że ma się wszystkie karty pod jednym loginem to nic to nie daje. Punkty nie sumują się bo BCh liczą to dla każdej karty osobno.

   Usuń
  2. Z jakiego banku ta inna karta? Jak z innego banku a jeszcze z tego banku nie była dodawana, to lepiej czekać na odpowiednią promocję z nagrodą za jej dodanie bo ze zbieractwa samych punktów nie „wyżyjesz”.
   Natomiast jak to jest kolejna karta z Citi, to można ją dodać dodatkowo, chociaż powinna być z automatu już podpięta. Punkty są dodawane i z jednej i z drugiej bez względu na to, czy to zrobisz czy nie.

   Usuń
 34. Po wielu dniach braku kontaktu ze strony banku wszystko przebiegło pomyślnie. Aktywowałem kartę w aplikacji ale nie mogę jej dodać do programu Bezcenne Chwile. W jaki sposób to zrobić z poziomu citi online mi nie działa rejestracja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie masz u nich już np. konta osobistego i karty do tego konta która jest zarejestrowana w BC?

   Usuń
  2. Nie mam. Miałem kiedyś inną kartę ale to dawno było

   Usuń
  3. No powiem tak. Spory zawód na podejście do klienta. Napisałem wiadomość do nich w bankowości. Odpisali mi dziś tj 21.2 , że przepraszają i że dokumenty do programu będę miał do akceptacji 28.2 czyli za tydzień. Promka z BC trwa do 10.3 więc tylko kilka dni jest na spełnienie warunków. Oczywiście jeśli łaskawie uda się rejestracja tego 28. Raczej więcej już mnie sobą nie, skuszą.

   Usuń
 35. Może spotkał się ktoś z takim problemem:dodałem kartę do programu bezcenne chwile,po kliki dniach wchodzę na konto programu a tam komunikat ze nie są zaznaczone wszystkie zgody,patrzę a tam faktycznie nie jest zaznaczona jedna zgoda i komunikat ze punkty nie są zbierane i jeśli tego nie zrobie w ciągu miesiaca to zamkną konto,natomiast z banku dostałem wiadomość,ze wszystkie zgody do programu zostały zaznaczone i należy złożyć reklamacje do obsługi programu,złożyłem taka reklamacje,ale maja oni czas 14 dni roboczych na rozpatrzenie,obawiam się ze do 10 marca nie zdążą.Może ktoś pomoże jak to rozwiązać szybciej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń na infolinię Bezcennych Chwil to szybciej wszystko ogarniają niż w obsłudze mailowej.

   Usuń
  2. Właśnie przez telefon to zgłosiłem.

   Usuń
 36. Nadal wyskakuje ta informacja a punktu naliczają

  OdpowiedzUsuń
 37. Czy w te płatności kartą wliczają się również płatności w Internecie poprzez podanie danych karty (numer, datę ważności oraz 3cyfrowy kod) ? Czy muszą to być płatności typu karta do terminala ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, płatności w interencie też mogą być.

   Usuń
 38. Czy jest szansa na bony allegro bez wydania 100 zł do 10.03? (tylko rejestracja karty w bezcenne chwile)

  OdpowiedzUsuń
 39. Czy płatności blikiem liczą się jako płatności kartą? A jeśli nie to czy bez tej pierwszej nagrody można dostać kolejne?

  OdpowiedzUsuń
 40. Dostałem te 24000 punktów i na moim koncie w programie bezcenne chwile jest do odebrania 6 bonów po 50zloty i jest napisanie ze te bony nie sumują się,i teraz nie wiem czy trzeba czekać na jakiś bon w kwocie 300 czy odbierać te bony po 50 złoty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odbierz po 50 zł można je wszystkie wykorzystać przy jednej transakcji

   Usuń
  2. Co innego jest napisane tam

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...