Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Millennium: 300 zł do Biedronki za kartę kredytową + moneyback 5% (+ premia 500 zł za konto osobiste)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

2.01.2024

Millennium: 300 zł do Biedronki za kartę kredytową + moneyback 5% (+ premia 500 zł za konto osobiste)

Oto najnowsza promocja Banku Millennium z kartą kredytową w roli głównej.

Promocja Millennium: "300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard"
Oprócz bonów do Biedronki o łącznej wartości 300 zł, płacąc kartą kredytową Mastercard Impresja, można zgarnąć zwrot 5% od płatności u partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na początek sprawa najistotniejsza: udział w promocji karty kredytowej z bonami do wykorzystania w sklepach Biedronka może wziąć wyłącznie osoba posiadająca dostęp do bankowości elektronicznej Millennium, bo właśnie przez bankowość internetową lub mobilną należy zawnioskować o kartę. W praktyce trzeba zatem posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. Jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać 500 zł premii na start.

Po założeniu konta osobistego w Millennium uzyskasz dostęp do bankowości internetowej (Millenet) oraz mobilnej, gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową w niniejszej promocji.

Promocja Millennium: "300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard"


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2021 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium lub nie odpowiada Ci przygotowana przez bank nagroda, to możesz sprawdzić inne promocje z kartami kredytowymi: w Citibanku czekają: bony do Allegro o łącznej wartości 900 zł, a Santander Consumer Bank serwuje promocję z bonami do Allegro o wartości 400 zł do karty z moneybackiem w wybranych kategoriach miejsc (do 360 zł rocznie) albo 400 zł premii.

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika promocji przygotował bony łącznej o wartości 300 zł, które będzie można można wykorzystać podczas zakupów w sklepach Biedronka.
 
Jak działa karta kredytowa? Na wstępie kilka słów dla osób, którym jeszcze nie było dane korzystać z karty kredytowej. By zrozumieć jak taka karta działa, polecam mój wpis poradnikowy: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który jest największą zaletą karty kredytowej. To dzięki okresowi bezodsetkowemu oddawać można taką samą kwotę, jaka z karty została wykorzystana (bez odsetek i bez opłat):Limit nagród. Chociaż promocja karty kredytowej w Millennium ma być dostępna do 31.03.2024 roku, to może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował się na udział maksymalnie 20 000 osób. Nagrody trafią do tych, którzy w czasie trwania akcji jako pierwsi złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 31.03.2024 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja, Gold lub WWF (pamiętaj jednak, że tylko ta pierwsza daje moneyback, o którym jeszcze napiszę nieco niżej) z limitem kredytowym co najmniej 3 000 zł oraz w ww. terminie podpisz umowę z bankiem - za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe (nawet Visa Impresja, więc warto uważać, by ich nie pomylić), ale w promocji udział biorą tylko wymienione karty z logo Mastercard);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych:
  • przez kanały elektroniczne, 
  • przez telefon oraz
  • dotyczących produktów i usług firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec otrzymywania dopasowanych informacji handlowych;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po podpisaniu umowy o kartę
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Millennium oraz
  • wykonaj min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty;
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu podpisania umowy o kartę (w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonaj płatności na sumę min. 800 zł (do tej sumy nie zaliczą się transakcje Blikiem, ani płatności wykonywane dodatkową kartą kredytową).

Mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka.

Nagrody - każdą jest bon o wartości 100 zł - możesz zgarnąć za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji (te do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego oraz w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę).

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj jednak, by unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Nagrody otrzymasz w postaci kodu, który bank prześle SMS-em do końca miesiąca drugiego i czwartego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. 
💡 Przykładowo: jeśli o kartę w Millennium zawnioskujesz w styczniu, to 5 płatności będzie należało wykonać do końca lutego, a w marcu i kwietniu bank będzie wymagać wykonania płatności na sumy po min. 800 zł (w każdym z tych dwóch miesięcy). Bony otrzymasz: do 31.03. (100 zł) oraz do 31.05.2024 r. (100 lub 200 zł w zależności od tego w ilu miesiącach spełnisz warunek płatności kartą na sumę min. 800 zł).

Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Karta kredytowa Mastercard Impresja - prześwietlenie oferty Banku Millennium


Biorąc udział w promocji "300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą.

W przypadku karty Mastercard Impresja (bo na niej się skupiam z racji moneybacku) po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Dodatkowe korzyści z kartą Mastercard Impresja


Z kartą kredytową Mastercard Impresja do 30.06.2024 roku uzyskiwać można też moneyback 5% - do 50 zł miesięcznie (choć niewykluczone, że ten program zwrotów zostanie wydłużony - Bank Millennium robił tak już wielokrotnie).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, 
Baldinini, 
Bershka, 
Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), 
Cocinelle, 
Deichamann-Obuwie, 
Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), 
Francesco Biasia, 
Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), 
Marella, 
Massimo Dutti, 
Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), 
Oysho, 
Pennyblack, 
Pollini, 
Pull&Bear, 
Sephora, 
Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), 
Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), 
Stradivarius, 
Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), 
Venezia, 
Zara, 
Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

51 komentarzy:

 1. czy z tych 800 zł są jakies wykluczenia? bo nie mam za bardzo gdzie tyle wydać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam taki rezerwowy patent - warto mieć kartę podarunkową do biedronki - doładowuje się ją w kasie i można płacić za to doładowanie każdą kartą płatniczą, a liczy się jako transakcja płatnicza kartą - środki na karcie są ważne przez rok od ostatniego doładowania (potem z tych środków płaci się taką kartą na zasadzie karty przedpłaconej, czyli każda kwota "schodzi" ze środków). Tą kartę do biedronki można doładowywać wielokrotnie

   Usuń
  2. Możesz sobie załatwić jej bezterminowość by zapobiec przepadnięciu środków z powodu utraty ważności karty zgodnie z pkt I. 6 regulaminu.

   https://statickartypodarunkowe.biedronka.pl/Regulamin-kart-podarunkowych-Biedronki-NOWY.pdf

   Usuń
  3. dzięki, patent dobry, ale akurat nie ma mnie w Polsce przez dłuższy czas. Co do biedronki mam akurat dużo w kartach podarunkowych. myślałem raczej o R.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 3 stycznia 2024, 10:43
   Płacąc za zakupy w Biedrze jednocześnie też robisz obrót, ponadto kasa zamrożona na karcie podarunkowej nie zarabia odsetek przez rok ... coś jak kasa zebrana przez Ofsika, która leży odłogiem przez rok zamiast być użyta na zakupy jakże przecież potrzebnego sprzętu medycznego :)

   Usuń
  5. Doładowanie Revolut ma MCC6012.

   Usuń
  6. Anonimowy3 stycznia 2024 17:42 Chodziło mi bardziej o to, że np. musisz kartą wydać 1000zł, a masz wydane 700 i 2 dni do końca - wtedy doładowuję 300 zł kartę biedronki, żeby nie kupować nic na siłę. A biedronka to jest i tak sklep, w którym robię zakupy, więc wydam to w kolejnym miesiącu. Dlatego to taki patent rezerwowy.

   Usuń
  7. mimo wszystko nie widzę w regulaminie żadnych wykluczeń

   Usuń
  8. Jak robisz zakupy w biedronce to kup sobie kartę podarunkową do biedronki na stronie alerabat. Dodatkowo wpadnie ci 1,5% cashbacku. Każdy jeść musi więc prędzej czy później wykorzystasz pieniądze z tej karty, a ważne są bezterminowo.

   Usuń
  9. Na stronie alerabat czy w kasie sklepu?

   Usuń
 2. Z wpisu wynika ,że nie ma. Można więc zapłacić czynsz na poczcie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy na poczcie pobierają za to opłatę?

   Usuń
  2. Tak, za przelew na poczcie jest opłata.

   Usuń
  3. Nawet w Żabce jest za to opłata, ale niższa.

   Usuń
  4. Jeżeli macie konto w Kartotece , to jest tam możliwość zapłacenia kartą

   Usuń
  5. Opłata w Żabie to 1,99 zł za każdy rachunek do wartości 1000 zł z wyjątkiem ZUS, KRUS, US (7,50zł). Opłata za rachunek na kwotę 1000,01 zł i więcej wynosi 1,99zł + 0,3% kwoty rachunku.

   Usuń
 3. Uwaga, bank wypłaca odsetki pierwszego dnia roboczego a widoczne są na drugi dzień - taką otrzymałem odpowiedź na moją reklamację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dobrze, że nie czekają do końca m-ca :)

   Usuń
 4. Złożyłem wczoraj wniosek o KK, a dzisiaj dostałem wiadomość, aby z ZUSu dostarczyć papier o opłaceniu składek z 3 miesięcy i to do oddziału... Jakaś kpina, z czymś takim się jeszcze nie spotkałem...
  diego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz działalność to banki tak traktują ludzi przedsiębiorczych.

   Usuń
  2. Tylko zus chcieli? Taki citi chce pity roczne i ksiazke plus jeszcze jakieś wyciagi

   Usuń
  3. Cały problem w tym, że pracuję na umowie. Nie wiem, kto rozpatruje wnioski...
   diego

   Usuń
  4. Decyzja kredytowa jest podejmowana przez ich system komputerowy na bazie wewnątrz-bankowego algorytmu. Pracownik banku jedynie wprowadza dane wnioskującego.

   Usuń
  5. No to jak umowa, to powini chcieć co najwyżej wyciągi z konta z wynagrodzeniem za 3 mce czy coś podobnego. Jesteś pewny, że nie podałeś przypadkowo, że prowadzisz działalność? Wtedy na ogół chcą ZUSy i USy itp.

   Usuń
  6. Pewny - dane podałem dobre. Na wniosku jak "byk" jest wpisane - źródło dochodu: umowa o pracę...
   diego

   Usuń
  7. No to ja bym wyjasniała w banku, chyba coś im się pomyliło

   Usuń
 5. A czy miałeś przygotowany wniosek o kk w aplikacji/ serwisie internetowym i udało Ci się złożyć wniosek online czy złożyłeś dyspozycje o kk i miałeś telefon z banku? Jak to u Ciebie wyglądało ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Składałem przez aplikację podając dane. Telefon miałem, odebrałem i cisza w słuchawce...
  diego

  OdpowiedzUsuń
 7. Dodam jeszcze, że miałem już wcześniej w Mille KK i nie było takich "cudów". Nie mam zamiaru bujać się po zusach i oddziałach...
  diego

  OdpowiedzUsuń
 8. Czyli płacąc rachunki przez PayApke załapię się na tą promocje ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Co za bank…
  Przystąpiłem do promocji. Czekam już ktoryś dzień. Dziś przyszedł sms że „Do wniosku kredytowego prosimy dołączyć dodatkowe dokumenty. Szczegółowe informacje zamieściliśmy w Millenecie i Aplikacji Mobilnej”.
  Ale tam zeby coś znaleśc to graniczy z cudem. Większość by myślała że info będzie w skrzynce albo w powiadomieniach. Guzik. Dopiero znalazłem – Informacje – Dokumenty i umowy. I widze tam móĵ wniosek z 26.01.2024 r. Ale tam tylko 2 opcje : Dokumenty, które udostępniamy po podpisaniu umowy oraz Dokumenty, które udostępniamy przed podpisaniem umowy. Jakieś są tam formularze, cenniki itp. Nic na temat czego im brakuje, co mam dosłać.
  Jak zobaczyłem w smsie że chcą dodatkowych dokumentów to mi sie odniechciało ich karty kredytowej.
  W listopadzie jak była promocja na kk w Santanderze to raz dwa to wszystko załatwiłem w aplikacji. Niczego nie musiałem dosyłać, karta wydana od strzała. A tu ….

  OdpowiedzUsuń
 10. Co znaczy zapis „przystępując do promocji nie posiadała GŁÓWNEJ karty kredytowej w banku”?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takiej, którą sam wyrobiłeś w Mille, i która nie jest tzw. kartą dodatkową wyrobioną ci przez innego posiadacza karty kredytowej w Mille

   Usuń
  2. Dziękuję za wyjaśnienie! Pozdrowienia:)

   Usuń
 11. Jak nie macie gdzie wydać 800 zł to prosty patent do zrobienia w 15 min
  Idziecie np. Do sklepu reserved - bierzecie szmaty za 800 zł- płacicie karta kredytowa millenium i oddajecie od razu e innym okienku ... zwrot może być na inną karta jaka macie dostępna ...
  Kasa wpływa na inne konto i spłacacie karte kredytowa millenium i cyk macie 800 zł obrotu zrobione ... tak jak mówiłem sposób działa... w 15 min temat ogarnięty

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy ktoś dostał pierwszy bon do Biedry?

  OdpowiedzUsuń
 13. Tak, wczoraj (29.03) przyszedł SMS z bonem (o godz. 14).

  OdpowiedzUsuń
 14. Niestety również nie dostałem. Ciekawe jak mi opowiedzą na reklamację.
  diego

  OdpowiedzUsuń
 15. Niestety również bona brak . Zobaczymy co odpowiedzą na reklamację.
  diego

  OdpowiedzUsuń
 16. Dostał ktoś bon że składających wniosek w lutym?
  Jakie odpowiedzi były na reklamacje, uznano?

  OdpowiedzUsuń
 17. Miałam dostać bon do 31.05.2024 - nie dostałam (spełniłam wszystkie wymagane warunki).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Me too ;) zaraz idę zrobić dym ;)

   Usuń
 18. też nie otrzymałem, czy ktoś już to reklamował?

  OdpowiedzUsuń
 19. Widzę, że nie jestem jedyny - lecimy zatem po swoje 🥳

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po dniu od złożonej reklamacji otrzymałem wczoraj 6 czerwca kody na 200zł.
   Także reklamacja działa 👍

   Usuń
  2. Nihil novi - Millennium to jeden z najbardziej pro-klienckich banków działających w Polsce 😋

   Usuń
 20. Czy ktoś otrzymał bon do Biedronki, który miał być wysłany do 31.05.2024?

  OdpowiedzUsuń
 21. Po wielokrotnych interwencjach otrzymałam bon do Biedronki na kwotę 200 PLN.

  OdpowiedzUsuń
 22. Dzisiaj tj 06.06. przyszedł SMS z kodami, po złożonej reklamacji

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja również złożyłem reklamację. 2 x po 100 zł przyszło 6 czerwca

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...