Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 100 zł za Konto Mobi dla młodzieży w wieku 13-17 lat (+ 500 zł za konto dla rodzica)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

28.03.2024

Łatwa premia 100 zł za Konto Mobi dla młodzieży w wieku 13-17 lat (+ 500 zł za konto dla rodzica)

Oto najnowsza odsłona promocji ING z kontem dla nastolatków.

100 zł na start za konto dla nastolatka
By na konto dziecka wpadła gwarantowana premia 100 zł, również rodzic musi posiadać (lub założyć) konto osobiste w ING dla siebie - jego otwarcie też jest premiowane.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w ING Banku Śląskimpromocje w ING Banku Śląskim.]

ING Bank Śląski płaci bowiem 500 zł za konto osobiste (dla osób pełnoletnich) - w podlinkowanym wpisie znajdziesz prześwietlenie zasad uczestnictwa i warunków promocji oraz omówienie kont z oferty ING (uwaga: ta promocja dostępna jest jeszcze tylko dzisiaj, tj. 28.03.2024 r.). Poniżej skupiam się już na okazji do bankobrania dla nieletnich.

💯 100 zł na start za konto dla nastolatka


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w ING Banku Śląskim (Mobi, Direct, Komfort, Klasyczne i/lub Active), która założy konto dla swego dziecka - warunkiem jest jednak to, by dziecko ukończyło 13 lat, ale nie ukończyło 18 lat.

Ponadto, by móc uczestniczyć w promocji, dziecko nie może posiadać Konta Mobi w ING Banku Śląskim.

💰 Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czeka gwarantowana premia 100 zł, którą bank wypłaci na konto dziecka - będzie ją można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji "100 zł na start


By wziąć udział w akcji i uzyskać tytułową premię:
 • jako rodzic wyraź zgodę na elektroniczne przekazywanie przez bank informacji handlowych – w tym profilowanych (możesz zweryfikować i ewentualnie zmienić zgodę po zalogowaniu do bankowości internetowej, rozwijając menu pod swym imieniem i nazwiskiem i dalej wybierając: Moje dane => Zgody i oświadczenia);
 • do 25.05.2024 r. poprzez bankowość Moje ING (Oferta ING => Konta osobiste => Konto z Lwem Mobi 13-17 lat) jako przedstawiciel ustawowy dziecka (np. rodzic) w jego imieniu zawrzyj umowę o Konto z Lwem Mobi wraz z dostępem do bankowości internetowej (Moje ING), przystępując do promocji i akceptując jej regulamin;
 • najpóźniej do 25.06.2024 r. z konta rodzica (w ING) na konto dziecka przelej kwotę min. 100 zł.

💸 Wypłatę bonusów bank przewiduje w dwóch turach:
 • do 10.06.2024 r. dla tych, którzy powyższe warunki spełnią do 25.05. lub 
 • do 10.07.2024 r. dla osób, które warunki promocji zrealizują do 25.06.2024 r. 

Do momentu otrzymania premii nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto dla dziecka, jak i konta dla rodzica.

Biorąc udział w promocji, warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"Jeśli jesteś przedstawicielem ustawowym więcej niż jednego dziecka, możesz założyć konta dla kilku dzieci i każde z nich otrzyma nagrodę po spełnieniu warunków Promocji (...)" 

🔎 Konto z Lwem Mobi otwierane i prowadzone jest za 0 zł. Darmowa jest również karta płatnicza wydawana do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). 

Bez opłat realizowane są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Jeśli zaś chodzi o wypłaty kartą z bankomatów, to obowiązują następujące zasady: 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. W przypadku wypłat Blikiem, bez prowizji można podejmować gotówkę z dowolnych bankomatów.

Czy opłaca się założyć konto dziecku? Tak, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z premią 500 zł za konto osobiste dla pełnoletnich.

Bądź na bieżąco z promocjami. na X i polub na Facebooku:


📚 Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Małe pytanko dla mniej obeznanych. Z informacji zawartych w artykule "uwaga: ta promocja dostępna jest jeszcze tylko dzisiaj, tj. 28.03.2024 r." wynikałoby że 28.03.24r to ostatni dzień promocji jednak w warunkach podanych jest zawarte sformułowanie "do 25.05.2024 r. poprzez bankowość Moje ING...zawrzyj umowę o Konto z Lwem Mobi wraz z dostępem do bankowości internetowej... ." I tu moje pytanie skoro promocja jest do28.03.24r to dlaczego w warunkach jest data 25.05.24r

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 25.05.2024 r. dostępna jest promocja "100 zł na start" (za Konto Mobi dla osób w wieku 13-17 l.).

   Informacja "uwaga: ta promocja dostępna jest jeszcze tylko dzisiaj, tj. 28.03.2024 r." jest częścią zdania odnoszącą się do promocji z premią do 500 zł za konto dla osób pełnoletnich.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...