Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja "100 zł kieszonkowego dla młodych" (w wieku 7-17 l.) od Santander Banku (+ 500 zł za konto dla rodzica)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

11.03.2024

Promocja "100 zł kieszonkowego dla młodych" (w wieku 7-17 l.) od Santander Banku (+ 500 zł za konto dla rodzica)

Po krótkiej przerwie powraca promocja konta dla dzieci i nastolatków.

Promocja "100 zł kieszonkowego dla młodych" od Santander Banku
Santander za otwarcie takiego rachunku płaci 100 zł. Przy okazji przypomnę, że na rodzica - tudzież każdą osobę dorosłą - w tym banku czekają gwarantowane bonusy o łącznej wartości 500 zł.  


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Wspomnianą promocję konta dla pełnoletnich szczegółowo omówiłem we wpisie "Odbierz 500 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku" - tam znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki uzyskania nagród i prześwietlenie oferty konta. Poniżej skupiam się już na nowości - promocji konta dla dzieci i nastolatków.

Promocja "100 zł kieszonkowego dla młodych" od Santander Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, będąca rodzicem dziecka w wieku 7-17 lat, które nigdy dotąd nie posiadało konta osobistego w Santander Banku.

Nagrody. Do wzięcia czeka premia pieniężna w wysokości 100 zł, która wpłynie na konto dziecka - te środki będzie można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji "100 zł kieszonkowego dla młodych" 


By wziąć udział w akcji i zdobyć tytułową premię:

 • przed zawnioskowaniem o konto dla dziecka, jako rodzic/opiekun prawny wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na:
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) oraz
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
 • do 7.04.2024 r.
  • otwórz konto dla swego dziecka (w wieku 7-17 lat) wraz z wydawaną do niego kartą (i dodatkowo dostęp do bankowości elektronicznej w przypadku dziecka w wieku 13-17 lat), wyrażając przy tym zgody na kontakt banku z Twoim dzieckiem lub nastolatkiem telefonicznie i elektronicznie w celach marketingowych, jak i na przesyłanie korespondencji (EKK) oraz
  • zarejestruj się na stronie promocji (podając dane rodzica);
 • w przypadku dziecka w wieku 7-12 lat: do 31.05.2024 r. zapewnij wykonanie min. 1 płatności kartą wydaną do konta dziecka/nastolatka (na dowolną kwotę) lub
 • w przypadku nastolatka w wieku 13-17 lat: dopilnuj, by do 31.05.2024 r. Twe dziecko:
  • co najmniej 1 raz zalogowało się do aplikacji mobilnej Santander Banku oraz
  • wykonało min. 1 płatność kartą wydaną do swego konta lub Blikiem (na dowolną kwotę).

💰 Wypłata premii 100 zł przewidziana jest do 30.06.2024 r. (na konto dziecka/nastolatka). Do momentu otrzymania nagrody dziecko musi posiadać konto wraz z wydaną do niego kartą. Do tego dnia nie wycofujcie wyżej wymienionych zgód, ani nie zgłaszajcie sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

✍ Konto dla dziecka otworzyć możesz:

 • przez bankowość internetową - po zalogowaniu przejdź następującą ścieżkę: Oferta banku => Konto dla dziecka i nastolatka lub
 • (co jest zmianą względem poprzedniej edycji) także w placówce banku.

Do otwarcia konta niezbędny jest dowód osobisty dziecka (w wieku 7-17 lat) lub (ale jedynie w przypadku dzieci w wieku 7-12 lat) paszport.

🔎 Konto dla dziecka w Santander Banku - szczegóły oferty


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • karta do konta: 
  • w przypadku dzieci w wieku 7-12 lat brak opłaty miesięcznej za kartę (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
  • w przypadku nastolatków w wieku 13-17 lat: 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

W przypadku konta dla dziecka, pamiętaj, że dziecko oraz rodzic lub opiekun prawny mogą wykonywać płatności, przelewać i wypłacać pieniądze z konta w granicach zwykłego zarządu, tj. do kwoty 5 000 zł miesięcznie.

💡 Kiedy opłaca się założyć konto dla dziecka? 


Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z bonusami do 500 zł.

🔗 Przydatne linki:

Sprawdź inne promocje dostępne w Santander Banku:

Bądź na bieżąco z promocjami. na X (daw. Twitter) i obserwuj na Facebooku:


📚 Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Jest może nowa edycja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie nie ma. Jednak bank dość regularnie odpala kolejne promocje (po kilku- kilkunastodniowych przerwach). Gdy się pojawi, będę publikować informację.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...