Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Promocja dla Ciebie": zgarnij 430 zł w bonusach pieniężnych za konto w BNP Paribas

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

9.02.2024

"Promocja dla Ciebie": zgarnij 430 zł w bonusach pieniężnych za konto w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja z kontem osobistym w BNP Paribas w roli głównej.

"Promocja dla Ciebie": do 430 zł premii na start za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czeka 430 zł w gwarantowanych bonusach pieniężnych (w tym 50 zł właściwie już za samo otwarcie konta). 


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Promocja dla Ciebie": do 430 zł premii na start za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 bonusy pieniężne: 1 x 50 zł oraz 2 x 190 zł. To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam w tym prześwietleniu. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 9 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Promocja dla Ciebie"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 17.05.2024 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej Kartą Otwartą na Dzisiaj); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • najpóźniej do 31.05.2024 r.:
  • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej oraz
  • aktywuj kartę wydaną do konta.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę - bonus 50 zł oraz otworzy drogę do zgarnięcia następnych nagród.

By zdobyć kolejne bonusy po 190 zł każdy, w pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym spełnisz warunki uzyskania premii 50 zł (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 900 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku);
 • wykonaj 4 transakcje Blikiem (na dowolne kwoty; mogą to być płatności Blikiem i/lub przelewy na telefon) oraz
 • wykonaj min. 2 przelewy po 50 zł każdy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (mogą to być np. przelewy na własne konto w innym banku).

Kolejność spełniania warunków jest dowolna - ważne, by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym. 

Warunkiem uzyskania drugiej premii 190 zł jest uprzednie (we wcześniejszym miesiącu) spełnienie warunków uzyskania pierwszej premii 190 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu promocjadlaciebie@promocja.bnpparibas.pl) do 22. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej premii (jeśli ten dzień wypadnie w dzień wolny od pracy, to wiadomości należy spodziewać się w kolejnym, najbliższym dniu roboczym). 

Na pierwszą z tych wiadomości (o przyznaniu pierwszej premii 50 zł) będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26. dnia miesiąca, w którym przyszła wiadomość powiadamiająca o premii 50 zł.

Wypłata bonusów jest przewiedziana do ostatniego dnia tego miesiąca kalendarzowego. Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.
💡 Przykładowo: jeśli konto otworzysz w lutym i już w lutym aktywujesz kartę do konta, to warunki uzyskania premii po 190 zł będzie należało spełniać w marcu i kwietniu (wpływy + płatności Blikiem + przelewy w każdym z tych miesięcy). Maile o nagrodach dostaniesz do 22.03., do 22.04. oraz do 22.05.2024 r. - po pierwszej z wiadomości, do 26.03. będzie należało podać numer rachunku do wypłaty premii. A te bonusy będą wypłacane do 31.03. (50 zł), do 30.04. (190 zł) oraz do 31.05.2024 r. (190 zł).

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Promocja dla Ciebie"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji; na sumę min. 900 zł w marcu i kwietniu) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Płatność Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu.  Alternatywnie można wykonać przelew na telefon Blik. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

Dodatkowe 200 zł na zakupy

[Aktualizacja w dn. 29.02.2024 r.: na stronie banku pojawił się komunikat: "Wyczerpanie puli nagród nastąpiło w dniu 29.02.2024 r." - tym samym na niniejszą promocję z punktami w programie Bezcenne już się nie da załapać; promocja z premią do 430 zł jest niezmiennie dostępna.]

W BNP Paribas dostępna się jeszcze jedna promocja - zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Za rejestrację karty Mastercard (wydawanej do konta w BNP Paribas) do wzięcia jest 16 000 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile - taka liczba punktów pozwoli odebrać nagrody - np. bony na zakupy - o łącznej wartości nawet 200 zł. O szczegółach tej promocji, zasadach i warunkach uczestnictwa piszę tutaj, jednak i poniżej przytoczę to, co najistotniejsze.

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą.
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Przykładowo: bon na zakupy o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych, takich jak ta niżej opisywana. Więcej na temat programu lojalnościowego Mastercard przeczytasz tutaj: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Dla kogo promocja z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile? Udział wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca kartę Mastercard w BNP Paribas. Dodatkowo taka osoba przed 15.01.2024 r. nie mogła być uczestnikiem programu Bezcenne Chwile w odniesieniu do karty wydanej przez BNP Paribas.

Limit nagród. Promocja z punktami w programie Bezcenne Chwile ma być dostępna do 31.03.2024 r., ale może zakończyć się w przypadku wcześniejszego wyczerpania puli 10 000 nagród (po 16 000 punktów każda). Gdyby doszło do takiej sytuacji, komunikat o zakończeniu akcji ma się pojawić tutaj. Dodatkowo tam też opublikowana ma być informacja (z 7-dniowym wyprzedzeniem) o przedterminowym, spodziewanym wyczerpaniu puli. 

 

Zasady promocji "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć 16 000 punktów:
 • najpóźniej do 31.03.2024 r.: zarejestruj swą kartę BNP Paribas w programie Bezcenne Chwile -można to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną, telefonicznie lub w placówce banku; w przypadku BNP Paribas: "Uczestnik przystępuje do Programu wszystkimi swoimi kartami Mastercard wydanymi przez Partnera [czyli BNP Paribas - przyp. Mr. Złotówa] w ramach umów zawieranych z klientami indywidualnymi (...) z wyłączeniem kart debetowych wydanych do Rachunku Walutowego w EUR oraz kart kredytowych dodatkowych, w tym również kartami, które zostaną wydane Uczestnikowi w przyszłości (które będą rejestrowane w Programie)"; 
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (lub zarejestrowania karty BNP Paribas w programie, jeśli dodajesz ją jako kolejną, gdy już posiadasz zarejestrowane karty innych banków): wykonaj min. 4 płatności kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł (do tej sumy nie wliczają się płatności Blikiem).

Rozwiewając ewentualne wątpliwości: nie chodzi tu o to by wykonać 4 płatności po min. 1000 zł każda, ale by te co najmniej 4 transakcje łącznie dały płatności na min. 1 000 zł - możesz więc wykonać transakcje na mniejszej kwoty, gdyż liczy się ich suma.

Wykonując płatności na potrzeby promocji z punktami w programie Bezcenne Chwile, miej na uwadze, że uwzględnione zostaną wyłącznie płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, na terenie Polski (w PLN) z wykluczeniem:
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); 
operacji przeniesienia sald między rachunkami (wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych/ elektronicznych); 
transakcji dotyczących składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń (jeśli obowiązują); wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne; (ii) 5122 – określający m.in. właścicieli aptek; (iii) 5715 – określających hurtownie napojów alkoholowych; (iv) 5813 – określających pijalnie (napoje alkoholowe) bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki; (v) 5912 - określający drogerie i apteki; (vi) 5921 określający sklepy z piwem , winem, alkoholem; (vii) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (viii) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (ix) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (x) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, (xi) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika (np. wypłaty gotówki z bankomatów i kas banków)"

Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia warunków ich uzyskania - będą ważne przez 6 miesięcy od momentu zasilenia rachunku punktowego w programie (to czas, w którym można je wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile).

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca marca 2024 roku - po przedłużeniu promocji) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Pamiętaj o wykonywaniu tych 3 płatności kartą miesięcznie, bo transakcje Blikiem nie są tym samym - to odrębna forma płatności.

Powyższe warunki obowiązują do 31.03.2024 r. Od 1. kwietnia bank zapowiedział zmianę taryfy prowizji i opłat. Konto i wydawaną do niego kartę (Otwartą na Dzisiaj) nadal będzie można utrzymywać za 0 zł, ale będzie to wyglądało tak:
 • 0/2,50 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie zostanie pobrana (co do końca 2024 roku zapewnia regulamin promocji "Konto za 0 zł"), jeśli zostaną spełnione poniższe warunki:
  • co najmniej jeden raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas;
  • na koniec miesiąca będziesz posiadać zgody na "otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe (...), w tym wiadomości SMS oraz e-mail, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów oferowanych przez Bank oraz usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy Bank" oraz "przedstawianie przez Bank drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oferowanych przez Bank, (...)", a także nie zgłosisz sprzeciwy na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie przez bank; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za Kartę Otwartą na Dzisiaj nie zostanie pobrana, jeśli w miesiącu poprzednim zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • kartą, której dotyczy opłata, wykonane zostały co najmniej 3 płatności (na dowolne kwoty) lub
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Promocja dla Ciebie" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne dokumenty:

68 komentarzy:

 1. Miałam tam konto dwa razy, Chciałam otworzyć ponownie, ale nie mogę. Przechodzę całą procedurę i przychodzi komunikat "Niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie". Prosimy, złóż wniosek w centrum Klienta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie znajduje się to centrum?

   Usuń
  2. Może masz niezamkniętą umowę ramową; przy zamykaniu konta zapewniano mnie że ramowa nie stoi na przeszkodzie w udziale w nowych promocjach - potem okazało się że informacja ta była fałszywa, trzeba było wypowiedzieć ramową.

   Usuń
  3. Centra klienta to placówki. Takie coś sobie wymyślili. Jak ING miejsca spotkań czy coś takiego.

   Usuń
 2. Otworzyłem konto ale okazuje się że dostałem ten sam numer konta co miałem kiedyś. Jestem pewny że konto zamykałem grubo ponad 15 miesięcy temu. Czy to jakiś problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żaden problem. Po prostu tak mają i przywracają klientowi stary nr rach. Ale to w niczym nie przeszkadza i bierzesz udział. Też to miałem. Inna promocja ale już prawie wszystkie bonusy dostałem.

   Usuń
 3. Można konto założyć bez karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj jeszcze raz artykuł i wszystkiego się dowiesz.

   Usuń
 4. Czy to prawda, że do tej promki "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas" można przystąpić z dwiema kartami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W artykule masz link do opisu promocji "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas" i wszystkie informacje na ten temat także :)

   Usuń
  2. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "dostępna jest jednak jeszcze jedna promocja - "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas", w której zgarnąć można 16 000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, dzięki czemu możliwy będzie odbiór nagród - np. bonów na zakupy - o wartości 200 zł"

   Usuń
  3. Czyli jednak te punkty można dostać tylko na jedną kartę?

   Usuń
  4. Z tego co mi wiadomo, to jednorazowo można wymienić punkty na maks. 4 bony o wartości 4 x 50 zł do sklepów Carrefour z tego samego konta w BCh - jeśli bym z tego skorzystał, to kiedy ponownie będę mógł ponownie wymienić punkty z tego samego konta na bony w tej sieci?

   Usuń
  5. Podbijam pytanie.

   Usuń
  6. Ale masz dogłębną odpowiedź na tak nurtujące cię pytanie. Sprawdź sobie podlinkowany artykuł o promocji "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas".

   Usuń
  7. Ja dostałem dwie premie - za kartę plastikową i za mobilną 😃

   Usuń
 5. Mam pytanie - czy rachunek i umowę ramową można wypowiedzieć w dowolnym oddziale BNP, czy tylko w tym, gdzie rachunek został otwarty?
  Dodam, że nie chcę zamykać konta i wypowiadać umowy przez infolinię, bo już kiedyś zamykałem a po 1,5 miesiącu, sprawdziłem kontrolnie możliwość zalogowania się i rachunek wciąż był otwarty:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu masz kompendium:
   https://www.bankobranie.pl/2015/05/jak-zamknac-konto-w-banku-wypowiedzenie.html

   Usuń
  2. Tak, można w dowolnym.
   To że ci nie zamknęli na infolinii to jakieś niedopatrzenie. Zgłoś reklamację i zażądaj zamknięcia konta z datą zgodną z pierwotną dyspozycją. Ja tak miałem kiedyś w Millennium i jeszcze zażądałem pisemnego potwierdzenia z datą zamknięcia by mieć podkładkę w razie jakieś promocji w przyszłości.

   Usuń
  3. Mojej partnerce zamykali rachunek w PKO aż 10 tygodni. Dowiedziała się o braku terminowego zamknięcia tylko dlatego, że wysyłali listem wyciąg z widniejącym obciążeniem za ... wysyłkę tegoż 🤣🤣

   Gdy zażądała korekty czyli zamknięcia retroaktywnie zgodnie z datą złożenia dyspozycji zamknięcia w oddziale, to odmówili oferując anulowanie niesłusznie naliczonej opłaty - cyrk to mało powiedziane!

   Usuń
 6. czy do konta wystarczy dobrać kartę mobilną czy trzeba mieć fizyczną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być mobilna.

   Usuń
  2. Ale nawet jak mobilna to też trzeba robić 3 płatności miesięcznie.

   Usuń
 7. Rok temu wzięłam telefon na raty. Bank udzielający kredytu to BNP. Czy mimo to mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie masz konta osobistego to możesz korzystać.

   Usuń
 8. A ja mam pytanie do zakładania konta z kurierem. W trakcie zakładania konta trzeba dodać zdjęcia dowodu, czy można załączyć wersję z zamazanymi danymi wrażliwymi? I wniosek przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dane zwane danymi wrażliwymi to są: ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub filozoficzne, przynależność wyznaniową, partyjną lub związkową, jak również danych o stanie zdrowia, kodzie genetycznym, nałogach lub życiu seksualnym oraz danych dotyczących skazań, orzeczeń o ukaraniu i mandatów karnych, a także innych orzeczeń wydanych w postępowaniu sądowym lub administracyjnym.
   Masz to w dowodzie??

   Usuń
  2. Nawet brak jakiegoś zaokrąglonego rogu może być powodem odrzucenia wniosku. Jedynie z Citibanku - gdy się dopatrzyli że rogi dowodu są obcięte - dzwonili z prośbą żeby przesłać poprawione skany. Co ciekawe w innej promocji w Citi tego nie zauważyli. W każdym razie w takiej sytuacji, tylko City dał szansę na wzięcie udziału w promocji. W innych przypadkach jak wniosek przeszedł to było ok, jak system lub może ktoś tam coś zauważył, to nawet drugi raz nie było możliwości złożenia wniosku na te same dane.

   Usuń
  3. A po co bankowi byłby dowód z zamazanymi danymi? Właśnie po to go chcą żeby ktoś na ciebie nie założył konta i tak cię weryfikują.

   Usuń
 9. Dlaczego przy próbie rejestracji mam informacje na czerwono - zweryfikuj email oraz zweryfikuj pesel i nie mogę przejść dalej?

  OdpowiedzUsuń
 10. "wykonaj 4 transakcje Blikiem (na dowolne kwoty; mogą to być płatności Blikiem i/lub przelewy na telefon) "

  czy te 4 transakcje mogą być wykonane do jednej i tej samej osoby?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym względzie nie ma ograniczeń/wytycznych, więc wszystkie przelewy mogą być nawet na ten sam numer telefonu (podobnie z płatnościami - wszystkie mogą być w jednym miejscu).

   Usuń
 11. Próbowałem otworzyć konto i nie przeszło pozytywnie weryfikacji online. Konsultant doradził by założyć konto na nowo lecz podczas rejestracji do programu i próby założę ja konta wyświetla się na czerwono pod e-mailem i numerem PESEL żebym zweryfikował swój adres email i numer PESEL. Czy coś z tym mogę zrobić? Ogólnie ten bank to jakaś porażka - półtorej godziny dzwonienia i nie udało się połączyć z konsultantem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doszedłem do tego, że z bankiem BNP Paribas została podpisana umowa ramowa. Czy taka umowa może stanowić właśnie problem ponownego założenia konta i skorzystania z promocji "Promocja dla Ciebie" ? Czy taką umowę muszę wypowiedzieć?

   Usuń
  2. Jak już masz umowę ramową to nie możesz brać udziału w tej promocji.

   Usuń
  3. Wymogiem wzięcia udziału w promocji jest nieposiadanie konta osobistego w wymaganym, minimalnym okresie. Więc mając aktywną jedynie umowę ramową uniemożliwiającą udział w promocji należy ją zamknąć (spróbować na infolinii). Jeśli ma się dowody, że prosiło się o jej zamknięcie (np. papierowe wypowiedzenie) a bank tego nie zrobił, to żądać zamknięcia z datą wsteczną, zgodną z treścią wypowiedzenia, a jak nie będą chcieli to w trybie natychmiastowym - inaczej zgłosić skargę na brak respektowania zapisów wypowiedzenia i naciskiem na zamknięcie umowy ramowej w trybie pilnym.

   Usuń
 12. Rozumiem, że jak konto ostatnio miałem zamknięte 25.01.2023 to mogę skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 13. Dnia 29 dostałem kartę dzisiaj 01.03 nadalem jej pin i zarejestrowalem na MasterCard bezcenne chwilę czy wezmę udział w programie bezcennie chwilę 200 zł za 16000 pkt?

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy ktoś otrzymał maila ze strony promocji?

  OdpowiedzUsuń
 15. Tak 21 marca wysyłali maile

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakiej treści były te powiadomienia?

   Usuń
  2. Gratulujemy zdobycia pierwszej nagrody w Promocji Promocja dla Ciebie. Przypominamy o uzupelnieniu numeru konta zgodnie z instrukcja wyslana z adresu promocjadlaciebie@promocja.bnpparibas.pl. Numer konta nalezy uzupelnic do 26.03.2024 r. Takie smsy i maile z kodem do zalogowania i zapisania numeru konta

   Usuń
 16. Czyli te 4 transakcje blik można zrobić sobie przelewy na telefon do konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Definicja z regulaminu: "Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi
   BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji GOmobile , w tym przelewów na telefon BLIK,
   z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu"

   Usuń
 17. Otrzymałam smsa o przyznaniu nagrody a nie otrzymałam emaila. Co z tym zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej zadzwonić do nich może mają błędnie podany e-mail lub jakąś pomyłka. Na e-mail odpisują po pewnym czasie, lepiej szybciej to załatwić i zadzwonić.

   Usuń
 18. Po jakim czasie od wypełnienia wniosku przyjeżdża kurier? Kwestia kilku dni, tygodnia, więcej?

  OdpowiedzUsuń
 19. Pewnie kilka dni. Najszybciej się zakłada aplikacją na selfie. Konto jest otwarte w tym samym lub kolejnym dniu roboczym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najszybciej się zakłada aplikacją na selfie? Być może, ale trzeba być wyjątkowo cierpliwym :)

   Usuń
 20. Ja nigdy nie miałem żadnych problemów ze zdalnym zakładaniem konta w praktycznie każdym banku. Dobre światło, robisz co ci aplikacja wskazuje i gotowe.

  OdpowiedzUsuń
 21. Coś chyba nie tak z tych im kontem za 0zł do końca 2024. Zaczynają pobierać opłatę 2,50 za prowadzenia rachunku pomimo spełnienia ich warunków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zrób rachunek sumienia i sprawdź, czy wszystkie warunki podane w opisie zostały spełnione (w tym zgoda na marketing telef. i mailowy, na profilowanie oraz brak sprzeciwu na przetw. danych osob. wszystkie aktywne na ostatni dzień 04.2024-skoro pobrali opłatę to rozumiem, opłata za 04.2024 i warunki spełnione lub nie w 04.2024; tej na profilowanie nie można samodzielnie sprawdzić w bankow. int/mob; zapytaj doradcy chat, mail, tel., osobiście).

   /Fragment zaczynający się od:
   "Powyższe warunki obowiązują do 31.03.2024 r. Od 1. kwietnia bank zapowiedział zmianę taryfy prowizji i opłat."/

   Usuń
  2. Nie mam żadnych opłat. Sprawdź bo może czegoś nie masz. Np. jakiejś zgody.

   Usuń
  3. Po szybkim kontakcie na czacie oplata została zwrócona. Niby to błąd systemu, ale jak ktoś nie zwraca na to uwagi to pewnie takich błędów przechodzi mnóstwo.

   Usuń
  4. U mnie też chociaż warunki spełnione, właściwie za jaki miesiąc pobrali tą opłatę? jeśli za kwiecień to trochę późno, jeśli za maj to chyba za wcześnie.

   Usuń
  5. W aplikacji wymagane są 3 zgody, wszystkie mam prawidłowo ustawione, tzn. zaznaczone są dwie pierwsze, trzecia nie może być zaptaszkowana, bo oznacza sprzeciw a nie zgodę, czyżby tu był haczyk? Zamiast dać po prostu zgodę do zaznaczenia to wstawili:
   "Składam sprzeciw na przetwarzanie i profilowanie.."
   Chyba nie zgłoszenie sprzeciwu jest równoznaczne ze zgodą, czy jednak nie?

   Usuń
  6. Podobno to błąd banku. Zgłaszać reklamacje.

   Usuń
 22. Muszą być 2 zgody i brak sprzeciwu i 1 logowanie w miesiącu. Po kontakcie z czatem wyjaśnili, że to błąd systemu i od razu zwrócili. Niewiem za jaki miesiąc niby ta opłata miała być bo 25 maja to troche późno, ale jak widać nie jest to jednostkowy przypadek. Ktoś nie zwróci na to uwagi to będzie sobie pobierać opłatę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jaką opłatę chodzi?

   Usuń
  2. Opłata za prowadzenie konta.

   Usuń
  3. 2.50 - opłata za konto. Idiotyczny ruch banku, wprowadzili opłatę i jednocześnie zwolnienie z niej (pod pewnymi warunkami). Wg TOIP od 1 kwietnia opłata obowiązuje bezwarunkowo, brak opłaty to osobna promocja i jak widać słabo to działa.

   Usuń
  4. Złotówa podał warunki tego, co nazywasz bezwarunkowością. Nie wprowadzaj w błąd.

   Usuń
  5. U mnie się też pojawiła, mimo że konto jest w końcowej fazie okresu wypowiedzenia - pełna groteska :)

   Usuń
  6. Anonimowy 26 maja 2024 18:24
   Gdzie wprowadzam w błąd? Wg TOIP opłata za konto wynosi 2,50 albo 0zł, z tym że to 0zł to nagroda w Ofercie Specjalnej „Konto za 0 zł”, która obowiązuje czasowo od 1 kwietnia do końca roku. Zgodnie z regulaminem tej promocji, jeśli klient spełni opisane przez Złotówę warunki dostanie nagrodę - sfinansowanie opłaty za konto:

   §5 ust.3. „Nagroda zostanie przyznana poprzez potrącenie jej z wierzytelnością Banku wobec Klienta z tytułu opłaty za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie”.

   Z tego regulaminu wynika, że brak opłaty to nagroda w czasowej promocji a nie stała pozycja w TOIP uzależniona tylko od spełnienia bądź niespełnienia warunków.

   Usuń
 23. Same błędy w tym banku, z aplikacji zniknęła zakładka Bezcenne Chwile, wygląda jakby karta nie była zapisana do programu a jest. Macie dostęp do BCh z poziomu aplikacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może karta została zamknięta i dlatego jest brak dostępu do konta BCh?

   Usuń
 24. Błędy błędami, ale w promocjach bankowych dają najkrótsze karencję i nie ma problemów że trzeba reklamować nagrodę zawsze jest wszystko ok.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...